Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

saol canım adetimden 12 gün geçti bugün yaptım testi,anlayamadığım doktorum yumurta gelişmemiş dediğinde adetimin 20.günüydü,ondan sonra ne ara oldu da hamile oldum allahımın bi mucizesi,yarın için randevu aldım kandanda baktırcam bakalım ne olacak,hayırlısı allahtan

olacağı varsa oluyor işte..12. günden önce hiç test yapmadın mı?

arkadaşlar günaydın az önce test yaptım pozitif çıktı inanamıyorum hala ilk 4 senedir her test negatif çıkıyodu bu sefer çift çizgiyi gördüm,çok şaşkınım ya :KK43:((
tebrikler ne güsel bi habeeer :KK8: 4seneden sonra o çift çizgiyi görmek şaşkınlık verir tabi:KK53:inş. sağlıklı kucağına alırsın bebişini cnm

malesf ben şimdi adet oldum 39. günde bütün umutlarım suya düştü listeden silebilirsiniz beni...:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

tebrikler ne güsel bi habeeer :KK8: 4seneden sonra o çift çizgiyi görmek şaşkınlık verir tabi:KK53:inş. sağlıklı kucağına alırsın bebişini cnm

saol amin canım inşallah,evet ya adetimin her geçişinde bi umutla test yapar tek çizgiyi görünce de çok üzülürdüm,şimdi o çift çizgiyi görmek inanılmaz bişey şok etti beni,sabahtan beri ne yaptığımı bilmez bişekilde leyla oldum :) şimdi umutluyum en azından büyük moral oldu bana,kan testi de olumlu olur inşallah da sevincimiz tamamlanır

kızlar iğne ile yumurta takibi yaptıran varsa aranızda bi sorum var ben dün son iğnemi oldum bugün kontrolum var.fakat kasıklarımda ağrı var neden kaynaklanıyo aceba daha çatlama iğnemi olmadım.yumurtam çatlamışmıdır aceba?akıntıda var baya bi.

saol canım adetimden 12 gün geçti bugün yaptım testi,anlayamadığım doktorum yumurta gelişmemiş dediğinde adetimin 20.günüydü,ondan sonra ne ara oldu da hamile oldum allahımın bi mucizesi,yarın için randevu aldım kandanda baktırcam bakalım ne olacak,hayırlısı allahtan

Canımcım ben bişi sorucam adetimden 12 geçti diyosun ya bide 20.günüydü diyosun ben bişe anlamadım yani günün geçti demi test yaptın yoksa adetine daha var mı cvp verirsen sevinirim tatlım:KK1:

arkadaslar meraba bısey sorcaktım sizlere. ben salı gunu iğnemi oldum. ama iki gündür hiç kasıklarımda agrı falan olmadı oyle. sadece hafıf sızı şeklınde ara da oluyo. çatlamamış olabılırmı dıye düşünüyorum sizlerin nasıl olmuştu. yumurtaların çatlaması için agrı olması gereklimi...

Canımcım ben bişi sorucam adetimden 12 geçti diyosun ya bide 20.günüydü diyosun ben bişe anlamadım yani günün geçti demi test yaptın yoksa adetine daha var mı cvp verirsen sevinirim tatlım:KK1:

ayın 19 unda adet olmam gerekiyordu onun üzerinden 12 gün dedim,20. gün derkende yumurta takibi yapıldığı zamanı diyorum,evet adet tarihimden 12 gün geçti

Canım ben bu ay klomen kullanmaya başladım ve şiddetli kasık ağrılarım oldu sabah bir arkadaşta iyiye işaret dedi ağrı olduğu zaman yumurtalıklar çalışıyor demekmi ??

Canım ben bu ay klomen kullanmaya başladım ve şiddetli kasık ağrılarım oldu sabah bir arkadaşta iyiye işaret dedi ağrı olduğu zaman yumurtalıklar çalışıyor demekmi ??

bende anlamadım agrı olması mı iyi olmaması mı iyi. işallah kafayı yemeden anne olabiliriz yaa:KK25:

bizim bu kullandığımız çatlatma iğneleri yumurtaların çatlamasını sağlıyor ...buğün doktoruma aynen böyle dedim...eger catlatma ignesi olmaz ise yumurtalıkların kist olabilirliği yüksek değil mi??diye..cok şaşırdım ...benim hani 28mm lik yumşum var dı ya...dedi ki eger ben sana iğne verseydim..şimdi portakal büyüklüğünde kist in olurdu:KK53::KK53:kafam cok karıştı...kist im var evet..ceviz büyüklüğünde bi tane....ama hamile de olabilirsin dedi...kafam allak bullak...10 gün var daha günüme...nasıl geçer bu vakit....nasıl geçer..................:KK58:

kidy cok üzğünüm canım ...ha gayret gülüm...bi sonraki aylara umutla yeniden ha...hadi...

Merhaba kızlar ben tam 58 gün adet olamadım ve farlutalla adet olabildim.Bu ayda doktorum klomen verdi sabah akşam attım 11.gün kontrole gittim ve 5 adet 13mm lik yumurtam oluştu 16-18-20 günlerde ilşki gerçekleşti.Şimdi adet olma tarihimden 4gün geçti 5-6 gündür de adet olacakmışım gibi hafif karın ağrıları var ve fazlasıyla akıntım var bugün doktora gittim rahimin çok kalınlaşmış ve muhtemelen gebesin dedi ama kan tahlilim en erken yarın çıkacak akşamüstü evde yaptığım idrar testi negatif çıktı şimdişu soruların cevabını merak ediyorum:
1.Bu hafif ağrı ve kramplara klomen sebep olabilir mi?
2.Şayet hamileysem diğer döllenmemiş yumurtaların akıbeti ne olur?
3.Klomen kullananlar bu fazla oluşan yumurtaların sonu ne olacak ve sizlerdede böyle bir sayıda olgunlaşma oldu mu?
Bu uzun yazımı okuduğunuz için teşekkürler

Merhaba kızlar ben tam 58 gün adet olamadım ve farlutalla adet olabildim.Bu ayda doktorum klomen verdi sabah akşam attım 11.gün kontrole gittim ve 5 adet 13mm lik yumurtam oluştu 16-18-20 günlerde ilşki gerçekleşti.Şimdi adet olma tarihimden 4gün geçti 5-6 gündür de adet olacakmışım gibi hafif karın ağrıları var ve fazlasıyla akıntım var bugün doktora gittim rahimin çok kalınlaşmış ve muhtemelen gebesin dedi ama kan tahlilim en erken yarın çıkacak akşamüstü evde yaptığım idrar testi negatif çıktı şimdişu soruların cevabını merak ediyorum:
1.Bu hafif ağrı ve kramplara klomen sebep olabilir mi?
2.Şayet hamileysem diğer döllenmemiş yumurtaların akıbeti ne olur?
3.Klomen kullananlar bu fazla oluşan yumurtaların sonu ne olacak ve sizlerdede böyle bir sayıda olgunlaşma oldu mu?
Bu uzun yazımı okuduğunuz için teşekkürler

canım sana 5 tane yumurta oldugu için(yani istenenden fazla çogul gebelik riskini önlemek için)çatlatma ignesi vermemiş sanırım klomenin agrı yaptıgı dönem yumurtanın büyüme aşaması sen o zamanı çoktaaaan geçmişsin. hamileysen ve dier yumurtalar çatlamışsa 1 ve daha fazla döllenme olabilir yada 1 i çatladıysa ve dierleri kiste dönüştüyse bi zararı yok hamilelikte die biliyorum.eger yumurtaların çatlamadısa kiste dönüşme ihtimali var regli oldugundada atılabilir . yanlız benim anlamadıgım adet tarihini 4,5 gün geçmesine ragmen sana kanda niye test vermedi gebeysen regli günün gelmeden 4,5 ğün öncefen kanda çıkıyor ne biçim doktor bu ?

benım moralım cok bozuk yanlış hesaplamışım benım 9. ayım olacak bir yıla ne kalmış kı hiç olmayacak gibi geliyor herkes hamile kaldı çevremde kendimi kotu hissediyorum çok zormuş beklemek benım bu ay 4 yumurtam oluşmuştu 39 günde adet olduğuma göre çatlayıp çatlamadığını bilmiyorum klomen kullanırken adet neden gecikir ki çatlamadıysa kist mi olmuşmudur insan hayattan zevk alamıyor aklımdan çıkaramıyorum ne yapmalıyım bilmiyorum...

X