Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

çok teşekkür ederim cnm benim. HEP dua ediyorum.. İNŞALLAH hayırlısı olur. cumartesinden sonra daha bi rahatlıcam ALLAHın izniyle :)) bu arada liste içinde ayrıca teşekkürler cnm :))
Hepinize günaydın canlarım. Güne iki tane güzel haberle başlamak ne kadar harikaaa.

Nalancığıım gözün aydıı. Allahım sağ salim doğurup analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah. Değerinin düşük olmasına hiç takılma gülüm. Önemli olan iki günde bir ikiye katlaması. Doktorun da emin olmadan seni iyice umutlandırmak istememiştir. İnşallaaahh cumartesi değerin en az 170 olacaaak. Hemencik üst listeye yazıyorum adını.

:KK9::KK9: Çook tebrik ederim arkadaşım. Allah hayırlısıyla tamamına erdirsin inşallahh. Seni de hemencik yazıyorum üstteki klas listeye.

:nazar:yaaa sorma akşam akşam neye uğradığımı şaşırdım valla. iyiki yaptırmışım ya öle ağrıyoki belim kesin omurilik kayması falan oldu diye düşünmüştüm doktora gidicektim oda kesim rötgen çekilcekti ama içimde bi kuşku zaten tedavi görüyorum bi yaptırayım dedim ve onun şokunla ne bel doktoru ne bişey hiçbişeycik kalmadı bende :))) İNŞALLAH CANIM YÜKSELİRR..ALLAH tan tek isteğim bu cnm
girmeyeli neler olmuş yaaaa çok mutlu oldum inan birtanem tebrikler allah sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsinnnnnnn.oleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeey yaaaaaaa çok güzellllll.değerin gükselir gülüm hiç merak etme.:nazar::nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::KK49::KK49::KK49:

size demiştim ya belim ağrıyor... dayanamıyorum adet günüm 19 ama bi kan tahlil yaptırıyım şimdi doktorumuzun yanından geliyoruz kan sonucum çıktı ordan doktorumun yanına gittik. kan sonucu 85,55 çıktı gebelik pozitif görünüyor.doktora gösterdik sonucu bugün benim progestanım bitmişti hemen yazdı dedi bu ilaca devam fakat bizi biraz üzücü bişey söyledi:KK43: cumartesi bidaha kantesti istedi ve dediki bu değerin cumartesi 2 katına çıkması lazım henüz çok az benim için değer dedi. durumlar bunlar bende arkadaşlar...

girmeyeli neler olmuş yaaaa çok mutlu oldum inan birtanem tebrikler allah sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsinnnnnnn.oleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeey yaaaaaaa çok güzellllll.değerin gükselir gülüm hiç merak etme.:nazar::nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::KK49::KK49::KK49:

:nazar:yaaa sorma akşam akşam neye uğradığımı şaşırdım valla. iyiki yaptırmışım ya öle ağrıyoki belim kesin omurilik kayması falan oldu diye düşünmüştüm doktora gidicektim oda kesim rötgen çekilcekti ama içimde bi kuşku zaten tedavi görüyorum bi yaptırayım dedim ve onun şokunla ne bel doktoru ne bişey hiçbişeycik kalmadı bende :))) İNŞALLAH CANIM YÜKSELİRR..ALLAH tan tek isteğim bu cnm

canım allahım hep böyle güzel haberlerle şaşırmayı nasip etsin hepimize uçtum sevinçten allahım inşaallah banda öyle derler yaaaa inşaallah bebiş gelmiştir.bende mutu ederim inşaallah sizleri.

selam arkadaşlar çoooook uzun zamandır sanırım sitede bir sorun vardı giremedim.bu ay klomen kullandım.çatlatma iğnesi vurulmadım.şu an hamileyim.pazartesi doktora gideceğim.allah hepinize nasip etsin inşallah.çocuk bekleyenlerinde sağlıkla kucağına almayı nasip eder inşallah.listede ismimi görmüştüm üst tarafa ekleyebilirsiniz benide.

bir günde 2 güzel haber ayyyyy bu ne güzel bir gün böyle allahım tebrikler birtanem allahım sağlıklı doğmayı nasip etsinnnnn.bizde teyzesi olarak mutlu olduk.hoşgeldin bebek.mutluluk getirdin hepimize.inşaallah hepimiz bu ay mutlu oluruz canlarım.buarada bende hala adet olmadım ayyyy inşaallahta gelmez bebişim gelir.:nazar::nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::KK49::KK49:

bir günde 2 güzel haber ayyyyy bu ne güzel bir gün böyle allahım tebrikler birtanem allahım sağlıklı doğmayı nasip etsinnnnn.bizde teyzesi olarak mutlu olduk.hoşgeldin bebek.mutluluk getirdin hepimize.inşaallah hepimiz bu ay mutlu oluruz canlarım.buarada bende hala adet olmadım ayyyy inşaallahta gelmez bebişim gelir.:nazar::nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::KK49::KK49:

sağol canım sevineceğinizi bildiğim için hemen paylaşmak istedim.güzel haberler paylaştıkça çoğalır derler.inşallah sizede nasip olur.test yaptınmı canım sen.

canım sanada tebrikler...öyle sıradan bir ifadeyle yazmışsınki önce yanlış okudum diye tekrar okudum...inşallah dua et de bize de nasip etsin rabbim...hadi bakalım...oh oh....ne güzel ya hamişler cogalıyor...160 a yetişemedik...kısmet 170 e....:KK1::KK62:

teşekkürler canım.doğru sıradan olmuş biraz ama bende hala alğılamış değilim.değişik duygular içindeyim.bi sakinlik çöktü üzerime her ay öylece bekleyip birden olunca.bu ayda olmaz diye daha adet olmadan gelecek aya planlar yapıyodumki oluverdi.hep dua ediyorum zaten isteyen herkese nasip olur inşallah.

Son düzenleme:
arkadaşlar klomen kullanıp çatlatma iğnesi yaptırmasakta kis oluyormu bilen varmı

maviyazcım merhaba,ben 2 aydır kullanıyorum herhangibir problem olmadı ki benim tedaviden önce kistim vardı önce onu 1 aylık doğumkontrol hapıyla geçirdik soonrasında da klomen ve ovitrelle kullandım dediğim gibi bende bir sorun olmadı ama uzun süreli kullanımı önerilmiyor.

arkadaşlar klomen kullanıp çatlatma iğnesi yaptırmasakta kist:97: oluyormu bilen varmı

canım ben klomen kullandım doktorum 2 yumurtan var şansın yüksek çatlatma iğnesine gerek yok dedi.kist falan olmadı bende korkuyordum senin gibi.onun için korkma herkeste olacak diye bişey yok.

inşallahh gelmiştir.. ALLAH utandırmasın hiçbirimizi..:KK16:
canım allahım hep böyle güzel haberlerle şaşırmayı nasip etsin hepimize uçtum sevinçten allahım inşaallah banda öyle derler yaaaa inşaallah bebiş gelmiştir.bende mutu ederim inşaallah sizleri.

bende hamile kaldığımı öğrendiğimde aşırı derecede bel ağrısı çekiyordum..hayatımda hiç belim ağrımadı bu zamana kadar..sürekli ayakta duran hiç oturmayan insanımdır ama bu yaşıma kadar hiç belim ağrımamıştı..hatta kanda beta hcg min pozitif olduğunu öğrendiğimde kadın doğum dr uma benim belim aşırı derecede ağrıyor dedim..hatta testim pozitif olmasa belim için dr a hatta acile gitcektim dedim..dr da dur bakalım 2 gün sonra biaha beta hcg bakalım bu bel ağrısının nedeni normal mi onu anlayalım dedi..bu günlerde hamilelik aşırı bel ağrısı yapmaz çünkü dedi ama ben ölüyodum ağrıdan..gece uyuyamıyordum hatta..neyse işte sonra beta hcg bakıldı adet günü değerim 670 di..sürekli baktırdım 2 günde 3 kat arttı..
senin de değerin en az 2 kat artar umarım..tebrik ederim şimdiden..

canım ben klomen kullandım doktorum 2 yumurtan var şansın yüksek çatlatma iğnesine gerek yok dedi.kist falan olmadı bende korkuyordum senin gibi.onun için korkma herkeste olacak diye bişey yok.

canım tebrik ederim allah kucağınada almayı en güzel günlerinide görmeyi nasip etsin inşallah bütün hamile arkadaşlara hayırlısı ile inşallah olmayanlarada biran önce meleklerini gönderir inşallah yüce rabbim

maviyazcım merhaba,ben 2 aydır kullanıyorum herhangibir problem olmadı ki benim tedaviden önce kistim vardı önce onu 1 aylık doğumkontrol hapıyla geçirdik soonrasında da klomen ve ovitrelle kullandım dediğim gibi bende bir sorun olmadı ama uzun süreli kullanımı önerilmiyor.

canım ben sadece geçen ay kullandım dr çatlatma iğnesi verdi ama kullanmasanda olur dedi bende burda bulamayınca almadım normalde benim bat 16 marttaydı ben 16 martta kan verdim btahcg 1.20 çıktı ama hala gelen giden yok sol kasığımda ağrı var bide çok fazla akıntım var hayırlısı inşallah benim kistimde yok canım benim

canım bildiğim kadarı ile çatlatma ignesi olmuyor diye illa kist olacak diye bişey yok...benimde geçen ay klomeni günde 2 doz kullandığım ve yumurtalarım henüz adetimin 8. gününde 16 mm oldugu halde sonrasında takip etmeyip igneye de gerek yok demişti..ve sonuçta hamile kalamadım ama kist felan da olmadı cok şükür...endişelenme bence...ben ilk oğlumdada 4 ay klomen kullandığım halde igne vurulmadım ve sorun olmadı..ama pco hastaları için sorun olurmu onu bilmiyorum...pco lu arkadaşların görüşünü almak da fayda var gülüm...

bilgilendirdiğin için teşekkür ederim canım benim ben sadece geçen ay kullandım

hamıle arkadasları tebrık edıyorum ne guzel çogalıyolar darısı bızlere.kızlar benım gebelık testleerı yıne pozıtıf gösterıyor umıdı yok ama benım hesabıma göre bugun reglı gunum.drun hesabına göre 20 si 14 de test yaptım negatıftı dahada yukselmez buzamana kadar sanırım

canım benim hayırlısı allahım bizede burda müjde vermeyi nasip edecek inşallah bende geçen ay 20 sinde adet oldum bendede hala gelen giden yok ama sol kasığım çok ağrıyor ve çok fazla akıntım var acaba kistmi oldu diyorum ama allahtanda hala bir mucize bekliyorum hiç belli olmaz hakkımızda hayırlısı olsun canım

slm cnm nasilsin kiz 8 a10 tane yumurta masallah diyelim dusunsene hepsi dollense:KK53:hapin ne ise yaradigini ben bilmiyorum cnm

iyi sayılırım canım sen de iyisindir inşallah. ne döllendi bilmiyom valla:KK1: ama dün progestan içmeye başladım şu an sancı var acayip. bi yandan arada öyle bi vuruyo ki kıvranıyorum yaaa.. niye böyle oldu ki şimdi:KK50:

arkadaşlar bugün HSG çektirdim. sedasyonlu çektirmeyi düşünüyordum dr.la konuşunca vazgeçtim öncesi ve sonrasında ağrı kesici falanda içmedim çok kolay geçti korkulcak hiç bişey yok arkadaşlar hiç acı hissetmedim denebilir sadece o kadar korktuğum için kendime kızdım çünkü akşam uyku bile uyuyamadım :)

sağol canım sevineceğinizi bildiğim için hemen paylaşmak istedim.güzel haberler paylaştıkça çoğalır derler.inşallah sizede nasip olur.test yaptınmı canım sen.

idrar testi yaptım bitanem ama çıkmadı 5 gün geçti kan testine gitmem lazım yoksa ne olup bittiği öğrenemeyeceğim.amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin buarada bitanem.

bisey sorucam catlatma ignemin ustunden 4 gun gecti ne atesimde degisiklik var nede akintimda yumurtlama gunlerimde baya akintim olurdu benim ama simdi gic bisey yok catlamadigin emin olmaya basladim agri filanda yok diyorumki ilerki gunlerde catlama sansi varmi acaba arkaadslar cvp yazin lutfen benim normalde 23,24.gunlerde yumurtlama oluyo sanirim ne diyosunuz.....

hamile kalan arkadaşları tebrik ediyorum darısı tüm isteyenlere...bende beklemedeyim son adetim 21 şubattı 26 günümdeyim geçen ay 35 günde geldi hiç belirtim yok 2 doz klomen kullandım.4 yumurta oluştu ama doktora gitmedim çatladımı diye 7. ayımda hamile kalırım inşallah yoksa ümidim azalıyor aylar geçtikçe hamile kalan arkadaşlar sürecini ve belirtilerini yazarsa sevinirim...

X