Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

arkadaşlaaaaar benim sağ kasıktan sol kasığa ara ara bişi kayıyor gibi oluyor nedir bu acaba ya vallahi artık sonuç belli olsada rahatlasam kafayı yicem o belirti bu belirti diye ama eğer hamileysem ve allah izin verir doğurursam bak ozaman ben ovelede neler yapıcam beni böyle uğraştırıyo
maviayaz yuarıdaki yazını okudum da 11de sonucu alacaktın bizede umut olsun ne yaptın?

rahim filmi çektiren arkadaşlara bişey sormak istiyorum cuma günü rahim filmi çektiricem sizce anestezili mi yoksa anestezisiz mi çektirmek iyi oluyor hangisini tavsiye edersiniz?

slm arkadaşlar uzun süredir giremedim nasılsınız hamişlerimiz artmış ne güzel benimde serophene bitti doktor kontrolum vardı bugün iki yumoşum var ikiside 17 mm adetin 13. günü bugün cuma sabah tekrar gideceğim inşallah çatlatma iğnesini vermedi cuma günü verir herhalde yalnız aklıma takılan birşey var yrın akşam eşimle birlikte olun cuma sabah gel dedi bende nöbetçiyim dedim o zaman tamam sen yine cuma sabah gel dedi yani ne düşündüde birlikte olun dedi acaba birde mutlaka olman gerekiyor derdi değilmi çatlama ihtimali olsa sizin fikriniz ne acaba

rahim filmi çektiren arkadaşlara bişey sormak istiyorum cuma günü rahim filmi çektiricem sizce anestezili mi yoksa anestezisiz mi çektirmek iyi oluyor hangisini tavsiye edersiniz?

canım bende çektirecegim kanallar açıksa fazla agrı olmuyormuş yada az tıkanıksa öyle olunca anestezisiz çok az agrı hissediliyormuş yok eger tıkalı ise çok agrılı oluyormuş ben ilk cuma için bi yerden randevu almıştım anestezisiz 275 tl kociş anestezili olsun dedi tanıdık vasıtası ile bi yerden pazartesiye randevu aldım 350 tl fiyatlar 600 e kadar çıkıyor film çekilirken doktorda olması gerekiyormuş sen cuma yaptıracakmışsın deneyimini yazarmısın canım hayırlısı olsum bende sonucu merak ediyorum sanada anestezili tavsiye ederim daha önce çok stres yapmıştım şimdi anestezili olacak diye çok rahatım daha önce mide endoskopi yaptırdım anestezili hiç bi şeyden haberin olmuyor rahat psikolojide etkilenmiyor çekilince bildir canım.:emir_bebek:

KİM........................... NE KULLANDI.......................................... .......MUHTEMEL DOĞUM TARİH

1.BABYFACE:::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOME N
2.TUSE2006 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN
3.GİZNUR::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
4.COCOSH:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLO MEN
5.gurbetgelini::::::::::::::::::::::::::::::::::KL OMEN
6.EYLUL166 :::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
7.BEYAZBULUT:::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
8.fındıkk kurdum 81::::::::::::::::::::GONAPHENE
9.irem34:::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAP HENE
10.xzeynep:::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHE NE
11.moril::::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONA PHENE
12.YİĞİDO17::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: İLAÇSIZ
13.SEMA3455::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İ LAÇSIZ ::::::::::::::::::::::::hoşgeldinçağatay bebek
14.ROSEM::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPH ENE :::::::::::::::::::::::hoşgeldin MERT bebek
15.BEYAZ MELEK::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇSIZ :::::::::::::::::::::::hoşgeldin Öykü bebek
16.elifecan::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
17.esrako::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
18.MİLKSHAKE ::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN:::::::: ::::::::::::::hoşgeldin selin bebek
19.BAŞAK 35::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN ::::::::::::::::::::::hoşgeldin burçinbebek
20.maviş83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN ::::::::::::::::::::::hoşgeldin kıvançBebek
21.pushing:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
22.((eslem)):::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
23.melek_law:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
24.sebossk:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
25.ARZU38 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇSI Z
26.güngüneş::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
27.interhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::İLAÇSIZ
28.deryamatrix::::::::::::::::::::::::::::::GONAPH ENE
29.nlgunözkan23:::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
30.sudeyoncaa::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
31.samyeli26:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
32.ggezgin:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
33.zeytinn79:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
34.melankolia::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
35.zeze26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
36.BeyaAZz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
37.mavi deniz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::AŞILAM A
38.begim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
39.eylem_:::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::::::::::
40.mazbut::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
41.incisu::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN
42.APPLEARZU::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
43.bulemsu58:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
44.esraie::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::: :::::::::::::
45.dahiliye::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
46.gulsah1985::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
47.beyazbeyaz::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::iLAÇSIZ
48.berknilay:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
49.bade22::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
50.hazann::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
51.26eser26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN ::::::::::::::::::::::17 ARALIK 2009
52.elif 83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::K LOMEN
53.yaren35:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN :::::::::::::::::::::::hoşgeldin yağız bebek
54.hülyaeyüp:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::İLAÇSIZ
55.ZUZUCUK82:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN ::::::::::::::::::::::11 OCAK 2010
56.RANA.ABLE. :::::::::::::::::::::::::::::::METFORMİN:::::::::: :::::::::::::19 OCAK 2010
57.kadus:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::19 OCAK 2010
58.bihter41::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ ::::::::::::::::::::::13 OCAK 2010
59.sweetbaby::::::::::::::::::::::::::::::::::.... :..:İLAÇSIZ:::::::::::::::::::::: 20 OCAK 2010
60.tubiss::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
61.maksimen::::::::::::::::::::::::::::::::::::SER OPHENE
62.sudembebis::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
63.bulu_dreya::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
64.sudem:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
65.blancedblue:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
66.adria:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
67.seldafid::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::MENOGON
68.melocum:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
69.mehtap gülü:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇS IZ::::::::::::::::hoşgeldin serkan bebek
70.TOTEM:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
71.babylove::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
72.bernadette::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
73.ilsenim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
74.asinaz24::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
75.rüzgaryağmur::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
76._ezgi_::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
77.simge8081:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
78.bebeg83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN::::::::::::::::::::NİSAN 2010
79.zeynur::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
80.edda_edda:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN ( İKİZİ OLACAK)
81.serenay2010:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
82.kardelenseval:::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN::::: hoşgeldin zümra neva bebek
83.BEBEĞİMİZ:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN (1 ay önce klomen kullandı)
84.nostok::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN ( 1 ay önce klomen kullandı)
85.psilokum::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::İLAÇSIZ (ovulasyon testi kullandı)
86.gulcangulcan::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN (glu kofen-bal.tarçın.çörekotu)
87.gelinc::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
88.gulyhas:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN
89.zeyhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (adaçayı içti)
90.SEVRA:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN
91.demet84izmir::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::İLAÇSIZ
92.zehra.tugba:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
93.Stella::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN
94.tombilibu:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
95.başak84:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
96.elvan77:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::KLOMEN
97.nefertiti50:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::KLOMEN
98.askkizi:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::İLAÇSIZ
99.justreader::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (bal.tarçın.çörekotu-ateş ölçme)
100.antiope::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::İLAÇSIZ
101.pamuksel:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::Y.ÇATLATMA İĞNESİ
102.Civ-civ1:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
103.Kuzu81:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
104.alminas1976::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::İLAÇSIZ .................4 AGUSTOS ……hoş geldin DORA REVNA bebek
105.özlem147...................................... ...............KLOMEN+IGNE
106.a&s........................................... ................... bcg
107.sultan1984.................................... ...............ILACSIZ KÜR İLE .........13 EYLÜL....hoşgeldin KEREM bebek
108.ipekyol51..................................... ................SEROPHENE+İĞNE......7 EYLÜL....hoşgeldin EBRU bebek
109.özemek........................................ ................KLOMEN
110.ceydammm...................................... .............KLOMEN
111.nurtopu....................................... ..................TÜP BEBEK
112.emine kaya.............................................. .....KLOMEN...........13 EKİM
113.firstmoonxxx.................................. ...............MERİONAL 75(İKİZİ OLACAK)hoşgeldın RÜYA VE RÜZGAR bebek
114.testere(BALSURAT)............................. ..........İLAÇSIZ
115.MAVİYESİL1999................................. ...........
116.RUFEYDESERRA.................................. ........İLAÇSIZ..............28 KASIM
117.JUJUMM........................................ ................KLOMEN
118.AYMUEL........................................ ................İLAÇSIZ
119.DENVİR........................................ ..................
120.HEDARZU....................................... ................KLOMEN
121.HAYRAN........................................ .................KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
122.KARAKAYA...................................... ...............
123.NURZUL........................................ ..................KLOMEN
124.GYSHNKY....................................... ................KLOMEN
125.ASYA_DENİZ.................................... ...............KLOMEN
126.GULTUN........................................ ..................KLOMEN
127.DAİSY84....................................... ...................KLOMEN
128.YASMNGU....................................... .................İLAÇSIZ(SOĞAN KÜRÜ)
129.KUZU84........................................ ...................AŞILAMA.......Hoşgeldin DERİN bebek........11.03.2011
130.DELFİNO....................................... ...................İLAÇSIZ
131.ESİLA_TR...................................... .... .............
132.AYSİMA04...................................... ..................İLAÇSIZ
133.BSBİRKİN...................................... ....................
134.ECEİREMNUR.................................... ..................
135.BETUS19....................................... ....................serophene
136.MASAL07....................................... ....................KLOMEN
137.YAKAMOZZZ33................................... .................KLOMEN
138.DEFHNE........................................ ......................KLOMEN
139.MELİKE_ECESUU................................. ..................SEROPHENE
140.ZAZEZ......................................... .......................KLOMEN
141.GAMZELİKİZ.................................... .....................
142.EXORCİST_TREX................................. ..................serophene
143.SMALLANGEL.................................... ....................AŞILAMA
144.MASAL800...................................... .....................KLOMEN
145.KM0734........................................ .......................KLOMEN
146.FATMA0000..................................... .....................İLAÇSIZ
147.PRETTY9217.................................... .....................SEROPHENE
148.BERRANUR...................................... ......................SEROPHENE
149.SWCNPRLK...................................... ......................KLOMEN
150.GULAYKORKMAZ.................................. ...................KLOMEN...................3 EYLÜL
151.AKTASOZLEM.................................... .....................KLOMEN....................İKİ Zİ OLACAK
152.TİİN.......................................... ...........................KLOMEN
153.DESS.......................................... ..........................KLOMEN (ilk ayında hamile kaldı)..14 EYLÜL
154.DUYGUCANDAN................................... ....................KLOMEN
155.MOONTORRENT................................... ....................KLOMEN...................İKİZİ OLACAK
156.OZLEMNİSANDOĞAN............................... ..................İLAÇSIZ (2 ay önce klomen kullandı)
157.RABBİSS....................................... ..........................SEROPHONE ve OVİTRELLE (ilk ayında hamile kaldı)
158.DRGKS......................................... ...........................SEROPHENE ve PREGNYL (ilk ayında hamile kaldı)
159.PNR30......................................... .............................KLOMEN

********************KLOMEN VEYA GONAPHENE KULLANANLAR*********************

...................................MART AYI LİSTEMİZ..............................

PAPATYA_020................................13 MART
KALBİMİN......................................15 MART
MAVİYAZ......................................16 MART
G.ERKL.........................................17 MART
YORGUNGONUL...............................17 MART
GYAMAN.......................................17 MART
ASKTUTKUNU.................................18 MART
FEYZAKT.......................................19 MART
NURSELCAGRİ.................................20 MART
GUL.UCUK......................................20 MART
SİMİRAMİS.....................................22 MART
KİDY.............................................2 3 MART
SEVDEBİLGE...................................24 MART
HULYA_41......................................25 MART
TOOBE..........................................27 MART
ESEMOS........................................28 MART
ELFİDA1789....................................29 MART
POCAPOCA.....................................29 MART
GİDA_PİNAR....................................31 MART

....................................NİSAN AYI LİSTEMİZ...........................

MAYAAAA........................................1 NİSAN
HASRETİMSİN...................................1 NİSAN
MELEK04..........................................1 NİSAN
BALKOPUKNURS.................................3 NİSAN
SERSELO..........................................5 NİSAN
HATEM...........................................10 NİSAN
SEVDE1..........................................10 NİSAN
BİHTER07........................................10 NİSAN
FATMA1986.....................................11 NİSAN
UMUTLU22.......................................12 NİSAN

Rabbi heblî min ledünke zürriyyeten tayyibeten inneke semî’ud-Duâ.” “Rabbim! Bana
tarafından hayırlı bir nesil bağışla. Şüphesiz sen duayı hakkıyla işitensin.”

***Ya Rabbi sana yalvarıyoruz.....Sevgili Peygamberin muhammed aleyhisselamı araya koyarak senden Hayırlı ve Salih evlatlar istiyoruz.... Ey çok sevdiğimiz Peygamberimiz Muhammed Aleyhusselam seni vesile ederek Rabbime yalvarıyoruz senin hatrın için kabul etmesini istiyoruz ..Ya Rabbi bu Yüce Peygamberi bize şefaatçi eyle onun hürmetine duamızı kabul eyle.AMİİİİİİİİİİİİİNN...MAAŞŞALLAHH

ya kızlar 44.günüm adet olamadım. dün doktorum baktı birşey yok. ben de idrar testi yaptım negatif.. dr. kan istemedi.. dün ve bugün az az kahverengi lekeler geliyor..doktor adet sökücü verdi. ama kullanmak istemiyorum.. arada kaldım.adetin 5.günü başla serophene dedi.belirsiz...

Canım kesinlikle anestezili çektir hiç bişey anlamıyorsun çok rahat oldu benim 3,5 hafta önce çektirmiştim bende..

hadi hayırlısı bakalım, kaçgün gecikti? evde de test yapsaydın keşke? ay ben daha iğneyi vuralı 10.gün oldu adetime 5 gün var şimdiden sabırsızlanıyorum, senin çocuk var daha önce sanırım:18:

canım benim bat bugün ama belirti yok evet 10 yaşında oğlum var ama artık bebek cıvıltısı istiyoruz evde canım allah nasip ederse inşallah

ya kızlar 44.günüm adet olamadım. dün doktorum baktı birşey yok. ben de idrar testi yaptım negatif.. dr. kan istemedi.. dün ve bugün az az kahverengi lekeler geliyor..doktor adet sökücü verdi. ama kullanmak istemiyorum.. arada kaldım.adetin 5.günü başla serophene dedi.belirsiz...

canım benim bu kadar zamanda olsaydı keseyi görürdü dr bence dr dinle hakkında hayırlısı olsun inşallah

kızlar slm sol taraf belim acaip ağrı yapıyor son 3 sattir iyice çok kötü oldu doktora gitsemmi acaba birde film çekerseler. hastalanma tarihim 19 ama riskli olur değil mi? yada kan versemmi acaba eğer negatifse baktırayım belime diyorum... belli olurmu sonuç bugünden??

Son düzenleme:
canım benim bat bugün ama belirti yok evet 10 yaşında oğlum var ama artık bebek cıvıltısı istiyoruz evde canım allah nasip ederse inşallah

mavıyaz cnm benımde 3.5 yasında bır oglum var 25 yasına gırdım yenı ama bebek sesını okadar cok ozledıkkı hemen olsun ıstıyoruz

kızlar ben reglı olurken hıç göguslerım sızlamazdı 2 gundur felaket yururken bıle acıyor kasıklarıma ara ara anı hareketlerde batma oluyor kırec gıbı akıntım çok var normalmı kı

canım bende çektirecegim kanallar açıksa fazla agrı olmuyormuş yada az tıkanıksa öyle olunca anestezisiz çok az agrı hissediliyormuş yok eger tıkalı ise çok agrılı oluyormuş ben ilk cuma için bi yerden randevu almıştım anestezisiz 275 tl kociş anestezili olsun dedi tanıdık vasıtası ile bi yerden pazartesiye randevu aldım 350 tl fiyatlar 600 e kadar çıkıyor film çekilirken doktorda olması gerekiyormuş sen cuma yaptıracakmışsın deneyimini yazarmısın canım hayırlısı olsum bende sonucu merak ediyorum sanada anestezili tavsiye ederim daha önce çok stres yapmıştım şimdi anestezili olacak diye çok rahatım daha önce mide endoskopi yaptırdım anestezili hiç bi şeyden haberin olmuyor rahat psikolojide etkilenmiyor çekilince bildir canım.:emir_bebek:

canım benim görümcem hemşire sedasyon yaptır daha iyi, tam uyutma olmasın dedi bakalım cuma dr.umla konuşucam çekilince olanları yazarım artık. her ay kırmızıları görüp üzülmektense artık gözü kararttım hayırlısı bakalım neler olcak

..........................................

Son düzenleme:
ben en son 15 şubatta adet oldum.geçen ay 30. günde adet oldum,bal-tarçın-çörekotu karışımı yapmıştım,normalde 32 günde bir adet oluyodum,geçen ay 30. günde geldi kırmızılar.bu ay o karışımı yapmadım.15 şubatta adet olduktan sonra,26 şubatta pembe akıntıyla başlayan ve 5-6 gün süren az az kanamam oldu.ilk defa başıma geldi böyle bişey,ara kanama diyip geçiştirdik.doktor adetin 21. günü progesteron hormonuma baktı,0.20 yazıyodu.ben hiçbişey anlamadım tabi.'negatif' dedi.yani folikül yokmuş.adet olmam gerekiyoki klomen kullanmaya başlıycam.bugün 30. gün diye bekledim,olmadı.18inde,yada haftasonu adet olmam lazım.
aklım karıştı kızlar,sat 15 şubat mı sayıcam yoksa ara kanamanın başladığı 26 şubat mı??
doktora gidip doktorun folikül yok dediğini bilmesem sanırım hamileyim diycem,uyumaktan canım çıkıyo kaç gündür.kasıklarıma bazı günler kramplar girdi ara ara.bel ağrımda oldu.bugün bütün gün sersem gibiydi kafam,uykulu uykulu hayali fener gibiydim.dinleneyim diye yatıyorum,midemden safra gibi bi tat geliyo ağzıma.dün gece gece turşu ve simit istedi canım,saatin 12sinde turşuyla simit yedim.durumumu bilmesem hamileyim diycem:KK43:bide bendede oluyo o kireç rengi akıntı.külodumda bembeyaz görünce anlıyorum.uff yaa uff,bık geldi valla artık..

mavıyaz cnm benımde 3.5 yasında bır oglum var 25 yasına gırdım yenı ama bebek sesını okadar cok ozledıkkı hemen olsun ıstıyoruz

haklısın canım benim sakın ara verme inşallah biran önce olurda birlikte büyütürsün canım hayırlısı ile ben 30 yaşıma geldim şimdiki aklım olsa oğlum 2 yaşındayken yapardım bak şimdi uğraşıyorum olmuyor ama olacak inşallah allahın izniyle

Son düzenleme:
haklısın canım benim sakın ara verme inşallah biran önce olurda birlikte büyütürsün canım hayırlısı ile ben 30 yaşıma geldim şimdiki aklım olsa oğlum 2 yaşındayken yapardım bak şimdi uğraşıyorum olmuyor ama olacak inşallah allahın izniyle

cnm bana kalsada ben 1 yasındayken çok ıstedımde esım hazır degıldı

X