Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

canım teşekkürler bilgilendirdiğin için çok iyi oldu bu bilgi bana.bende hemen öğrenmek isteyenlerdenim ama hastane uzak ben 3 te geliyorum eve eşimde 5 gün diye diretti valla mecbur beklemek zorundayım yani.buarada tebrik ederim birtanem allahım sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin.

kızlar benim gebeliğim ikiz kesinleşti artık dün itibariyle çift yumurta ikiziymişşşş

çok sevindim canm. canım allah ikisinide sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin.ben ikiz hastasıyım öyle tatlı oluyorlarki.allah sağlıklı ömürler versin.

tşk ederim arkadaşım..senden de iyi haberler alırız inşallah..

sevosevo canım ...benim hala krmızılar glmedi canım..bugün igneden sonraki 17. gün...kist olmuşsa diye korkuyorum...geç gelebilme ihtimalini biliyorum ama yinede bir an önce gelse diye bakıyorm şimdi...yineden umutlanmak istiyorm..böyle beklemek de cok kötü imiş...umutlum u şimdi daha iyi anlıyorum...

bende üniversiteyi karşıda bitirdim:)hatta ilk hangi üniversiteyi kazandığım sonucu geldiğinde avcılar kampüs yazıyodu, kederimden ağlıycaktım 'orası çok uzak,ben nasıl hergün gidip gelicem?' diye.sonradan anladıkki kayıt avcılar kampüsteymiş,ben lalelideydim 4 sene.orası bile uzak geliyodu.ama al sana uzak işte.istanbul nereee adana neree:76:gerçi uçakla 1 saatte,şu bebek işine daldığımızdan beri ayy yumurtladımmı aman zamanımı geldi diye diye istanbula bile gidemedim.huzurum yerinde de,bülbülü altın kafese koymuşlar ah vatanım demiş durumuda olmuyo değil arada.bende senin güzel haberlerini bekliyorum

s.a herkese nasilsiniz ikiz bebegi olan arkadasida tebrik ediyorum darisi bize insallah yarin dr. gidicem c. ignesi olmak icin insallah buyumustur yumurtalarda hemn igne olurum....hem umitliyim hem umitsizim cok karisigim yani ama sanki tutmayacak gibi geliyo hayirlisiii :97:

merhba arkadaşım.bene tebrk ederim o arkadaşı.allahım tamamına erdirsin..bende bu ay klomen kullandım.12.gün yani dün gittim dr.a..tam olgunlaşmamış dedi.salı gel tekrar dedi.iğneden falan bahsetti.15.gün iğne için geç değil mi acaba....klomen 50 mgdı.adetimin 5.günü başladım

pek bilgim yok benimde ilk ayim ama banada demisti dr. eger 12.gun olgunlasmamissa 1,2 gun sonra tekrar geliceksin o yuzden gec degill sanirim...insallah buyurler yumurtalar ne diyelim bende cok meraktayim yeterince buyudumu diye yarin ogrenicem bakalim....

ıkız bebişi olcak anne adayını tebrık edıyorum darısı bızlere.benımde halam ıkız bana yansırmı bılemem.ama oglum gecen gun 2 tane kardesım olcak dedı belkıde allah soylettırdı.

bu arada dun kasıgıma ve belıme cok agrı gırdı ama bugun gectı su cuma gelsede sonucu ogrensem

kızlaaaaarrr acil cevap lütfen ben bu ay klomen kullandım çatlatma iğnesi olmadım geçen çarşambadan beride ilişki olmadı bat 16 mart bu şekilde hamile kalabilirmiyim birde bütün hamilelik belirtileride var :97:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…