Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

inşaallah gülüm inşaallah güzel haberlerini bekliyorum inşaallah bebişin gelmiştir.yarın kan testini yap bizede bebiş haberini ver inşaallah.

inşaallah gülüm inşaallah güzel haberlerini bekliyorum inşaallah bebişin gelmiştir.yarın kan testini yap bizede bebiş haberini ver inşaallah.

bende çok fena oldum okuyunca gözlerimden akan yaşları saymak mümkün değil ama Rabbim görsün gözetlesin ve bizi mahrum etmesin o yumruk yumruk ellerden :)

amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin hepimiz için amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin.

Canımm hayırlısı olsun ama ilk kez duyuyorum klomeni bu şekilde kullananı. Genelde adetinin 3. ile 5. günü başlıyorlar yumurta geliştirici ilaç kullandırmaya. Ben 6 defa hap, 2 defa da iğne kullandım, hepsi bu şekildeydi. Bence de ihmal etmedeen hemen başka bir doktora gitmelisin. Bu çook uzun ve yorucu bir süreç. Bazen öyle hemencik kalanlar oluyor şükür ki, ama bazen de bizim gibi yıllarca uğraşanlar oluyor. Hem zaman, hem para harcıyoruz yani. Ne yapallım, yeter ki Rabbim hayırlı, sağlıklı evlatlar nasip etsin hepimize.
Canım yaa, bence bekle birkaç gün daha. Hem adetine de var biraz. Tamam varsa da yoksa da erken öğrenmek daha iyi ama, sonrasında da sorunlar bitmiyor ki. Bak mesela Rabbiss arkadaşımız da şimdi değerlerle ilgili sıkıntı yaşıyıor. Acaba düşük mü, acaba normal mi diye. Bence biraz daha sabretmelisin. Hayırlı olanı versin Rabbim...

Canım yaa, bence bekle birkaç gün daha. Hem adetine de var biraz. Tamam varsa da yoksa da erken öğrenmek daha iyi ama, sonrasında da sorunlar bitmiyor ki. Bak mesela Rabbiss arkadaşımız da şimdi değerlerle ilgili sıkıntı yaşıyıor. Acaba düşük mü, acaba normal mi diye. Bence biraz daha sabretmelisin. Hayırlı olanı versin Rabbim...[/QUOTE]

haklısın gülüm...acele etmenin bir manası yok farkındayım...biraz daha sakinledim cok şükür...sabretmekte fayda var..zaten olsa da en fazla 3-5 gün daha cekeceğim bu stresi...ama bide yoksa....ya yoksa...........

kızlar mrb bende dr dan geldım pc ye bakmaktan gözlerımı cok yormuşum dınlendırıcı verdı olsun okudugum paylasımlara deger dedım

ayrıca bugun 2 kasıgıma bırden azıcık agrı ve kasılma gırıyor .acaba tutunmuşmudurkı okadar merak ıçındeyım kı bugun reglımın baslangıç gunuyle beraber 18. gunum en erken nezaman ögrenebılırımkı acaba

haklısın gülüm...acele etmenin bir manası yok farkındayım...biraz daha sakinledim cok şükür...sabretmekte fayda var..zaten olsa da en fazla 3-5 gün daha cekeceğim bu stresi...ama bide yoksa....ya yoksa...........[/QUOTE]

Canlarım benim benim ayağım yanıktı hamile olduğumu bilmiyordum 2 hafta zıplaya zıplaya yemek yaptım, rabbim o bebeği nasip edecekse korkmaz taklada atsan hiç bişey olmaz kuzuna ..
az daha sabır .

selam kızlar çok az vaktim var.. gireyim dedim,sizden uzak olmuyor... hamiş var mı pazartesiden beri...

ben igneden 17 gun sonra idrar testi yapicam...senin igne olali kac gun oldu cnm

haklısın gülüm...acele etmenin bir manası yok farkındayım...biraz daha sakinledim cok şükür...sabretmekte fayda var..zaten olsa da en fazla 3-5 gün daha cekeceğim bu stresi...ama bide yoksa....ya yoksa...........[/QUOTE]

Canlarım benim benim ayağım yanıktı hamile olduğumu bilmiyordum 2 hafta zıplaya zıplaya yemek yaptım, rabbim o bebeği nasip edecekse korkma taklada atsan hiç bişey olmaz kuzuna ..
az daha sabır .

inşallah iyi bir doktor bulurunm ve inşallah bize doğru yolu gösterir

merhaba arkadaşlar..
iğneden sonra 17. gün adet zamanım gelmiş olacak zaten benim? 17 gün çok değil mi? benim ilk defa bu ay yumoşlar büyüdü, bu konuda tecrübesiszimde:)

ben pazar gecesi iğneyi yaptırdım, pazartesi salı baya ağrım oldu ama bugün bişeyim yok.. ayrıca öyle beyaz akıntı filan olmadı bende, benim yumoşlar çatlamadımı acaba?

kan testinde daha erken cikar cnm ama benim kan testi yapmak gibi sansim yk o yuzden dr. dediki adet olmazsan 17. gun idrar testi yap.... benim klomenimde dun bitti pazartesi gidicem bakalim yumurtalar buyumusse igne olucam insallah buyumustur..yumurtalar catlamistir igne oldunsa insallah sende hamile kalirsin...

arkadaşlar bir şey sorucam lh testleri hakkında kafam çok karıştı deneyen varmı merak ettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…