Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

kızlarr sızı uzduysem coooook ozur dılerım:KK59: bende nette bızım gıbı kaderdaş bı arkadas paylaşmş ve sanırım bunu paylaştıktan bı sure sonra hamıle kalmış bende okudugumda cok agladım her okudugumda da aglıorum tabıkı umudumuz hiç bi zaman bıtmıcek ben bu yazıyı cok begendım sızınle paylaşmak istedım arkadaslar sızı uzmek dıl nıyetım:KK54::KK54:

canım bana adetın 5.gunu basla 5gun kullan dedı.bugun bıttı klomen hatta.12.gunde kontole gel
dedı.ama sen kafana takma.dr dedıyse vardır bı bıldıgı.ne derse onu yapmak lazım.sonucta herkesın durumu ve yapısı farklı..

ama benim doktorum ölesine verdi gibi geldi ben şimdi özel hastahanede bi doktora gidicem artık hep kontrollere bukadar gecikme normalmi klomen gecikmeye yol açmıyomuş hatta düzenliyomuş bide yumurtaların kiste dönüşme oleyı varmış ben bundan çok korkuyorum

kızlarr sızı uzduysem coooook ozur dılerım:KK59: bende nette bızım gıbı kaderdaş bı arkadas paylaşmş ve sanırım bunu paylaştıktan bı sure sonra hamıle kalmış bende okudugumda cok agladım her okudugumda da aglıorum tabıkı umudumuz hiç bi zaman bıtmıcek ben bu yazıyı cok begendım sızınle paylaşmak istedım arkadaslar sızı uzmek dıl nıyetım:KK54::KK54:

ıyı nıyetını anlıyorum fatmacım kendı adıma..dua edıyoruz..elımızden ancak bu gelıyo..
hem kendımıze hem tum ısteyenlere..

ayrıca adetın gecelı bayagı olmus bence kendı druna gıdıp bı muayene ol bakalım derım..

saol canım ama adam devlet hastahanesinde ve yaklaşık 60 yaşında sanırım işinden bıkmışki direk postalıyo bidaha ona asla gitmem kan tahlili yaptırdım hiç bişeyde çıkmadı ama hayırlısı umut etmekten başka çaremde yok yarın başka bi doktora gidicem inşallah kötü bişey söylemez.

saol canım ama adam devlet hastahanesinde ve yaklaşık 60 yaşında sanırım işinden bıkmışki direk postalıyo bidaha ona asla gitmem kan tahlili yaptırdım hiç bişeyde çıkmadı ama hayırlısı umut etmekten başka çaremde yok yarın başka bi doktora gidicem inşallah kötü bişey söylemez.

ya cano zaten bu gıbı ozel durumlarda eger durumunda musaıtse mutlaka ozele gıdılmelı..
cunku ozel ılgı ve dıkkat gerektıren bı durumdayız.devlettekı gıbı sallama ıs yapmaya gelmez durumumuz..oyuzden ozelı tavsıye ederım..

Arkadaşlar bende yeni üyelerdenim geçen ay doktorum klomen verdi birde adet düzenleyici ama ben adetim düzenli olduğu için kullanmak istemedim klomenide adet bittikten sora 4 gün dinlen soraki 5 gün kullan dedi ama burda okuduklarıma göre herkez farklı kullanmış adet tarihim 26 günde bir ve bu ayın2sinde adet olmam gerekirken hala olmadım ayrıca doktorum çatlatma iğnesindende bahsetmedi sizce ne olmuş olabilir çatlatma iğnesi hala vurulabilirmi sonuçta 20 gün oldu kullanalı nerdeyse yardımınıza ihtiyacım var...:KK59:

herkes çatlatma iğnesi olacak diye bişey yok, herkesin rahatsızlığı kan değerleri farklı, ben çatlatma iğnesi kullanmadım, klomenle ilk kullanımda hamile kaldım 14+4 haftalık hamileyim. Bence üzme kendini doktor o şekilde yazdıysa bir sebebi vardır, hem bu ay olmasza öbür ay olur, sıkma canını hayırlısı. :KK64:

ya cano zaten bu gıbı ozel durumlarda eger durumunda musaıtse mutlaka ozele gıdılmelı..
cunku ozel ılgı ve dıkkat gerektıren bı durumdayız.devlettekı gıbı sallama ıs yapmaya gelmez durumumuz..oyuzden ozelı tavsıye ederım..

haklısın öyle yapmalı ama özelede gittim rahim filmi istedi daha ben 7-8 aylık evliyim ve hiç bi tedavi yöntemini uygulamadan rahim filmi istemeside beni şok ettionlarda nerden para kazansak diye düşünüyor hayırlısıya allah yardımcımız olsun ve bizi çocuk sevgisinden mahrum etmesin..

canocan sen buay adet olmadan ozele gıt..cunku klomen adetın 5gunu baslanıyo.adam gıbı bı
takıbını yaptır bence..once odgru duzgun ılgılenecek bı dr. tabıı:KK1::KK1:

herkes çatlatma iğnesi olacak diye bişey yok, herkesin rahatsızlığı kan değerleri farklı, ben çatlatma iğnesi kullanmadım, klomenle ilk kullanımda hamile kaldım 14+4 haftalık hamileyim. Bence üzme kendini doktor o şekilde yazdıysa bir sebebi vardır, hem bu ay olmasza öbür ay olur, sıkma canını hayırlısı. :KK64:

inşallah dediğin gibi olur allah sesini duyar canım mutlu haberlerimi yazmak banada nasip olur inşallah. Senin bebeğinde hayırlı olsun Allahım azansız noksansız doğmasını nasip etsin.

haklısın öyle yapmalı ama özelede gittim rahim filmi istedi daha ben 7-8 aylık evliyim ve hiç bi tedavi yöntemini uygulamadan rahim filmi istemeside beni şok ettionlarda nerden para kazansak diye düşünüyor hayırlısıya allah yardımcımız olsun ve bizi çocuk sevgisinden mahrum etmesin..

ama sana bısey dıyımmı tedavılerle ugrasıp ugrasıp elın bos donersen ve fılmde anlasılacak
bısey ıcın bosa vakıt kaybedıldıyse fılm ıyı olur yanıı.hatta esınede bakılması lazım..cunku bazen kadınlar ezzıyetı cekıyo aylarca..sonra eslerıne bı bakıyolar adamda sperm yokmuss

sana katılmıyorum.
ben tam 2,5 sene özel doktorlara para döktüm hiçbiri hormon tahlili bile istemedi. senin rahatsızlığın var 5 senedede çocuğun olur 2 senedede belli olmaz dediler.
enson kasım ayında devlet hastahanesi kadın doğum dr hakan demirel'e gittim, hormon tahlili, 21. gün tahlili ilk ay klomen ve hemen hamile kaldım. tamam allah ne zaman yazdıysa o olur. ama özelle filan alakası yok yani. adam problemi buldu çözümü söyledi.klomenle hamile kaldım. Diğerleri tedavisi yok olabilirde uzayabilirde dedi, o kadar zaman perişan ettiler beni. :KK43:

canocan sen buay adet olmadan ozele gıt..cunku klomen adetın 5gunu baslanıyo.adam gıbı bı
takıbını yaptır bence..once odgru duzgun ılgılenecek bı dr. tabıı:KK1::KK1:

Evet haklısın hemen yarın gidip bi baktırayım yumurta falan oluşmuşmu nolmuş ona göre bu ay devam ederim tekrardan..

ama sana bısey dıyımmı tedavılerle ugrasıp ugrasıp elın bos donersen ve fılmde anlasılacak
bısey ıcın bosa vakıt kaybedıldıyse fılm ıyı olur yanıı.hatta esınede bakılması lazım..cunku bazen kadınlar ezzıyetı cekıyo aylarca..sonra eslerıne bı bakıyolar adamda sperm yokmuss

evet eşimde söz konusu olursa oda gider ozaman ben yarın eşimide alıp gideyim adam akıllı başlayalım muayeneye.

sana katılmıyorum.
ben tam 2,5 sene özel doktorlara para döktüm hiçbiri hormon tahlili bile istemedi. senin rahatsızlığın var 5 senedede çocuğun olur 2 senedede belli olmaz dediler.
enson kasım ayında devlet hastahanesi kadın doğum dr hakan demirel'e gittim, hormon tahlili, 21. gün tahlili ilk ay klomen ve hemen hamile kaldım. tamam allah ne zaman yazdıysa o olur. ama özelle filan alakası yok yani. adam problemi buldu çözümü söyledi.klomenle hamile kaldım. Diğerleri tedavisi yok olabilirde uzayabilirde dedi, o kadar zaman perişan ettiler beni. :KK43:

benim gittiğim özel doktordada aynı hiç bişey yapmadan direkt rahim filmi demesinden dolayı bidaha oraya gitmem dedim öncelikli tedavi klomen sora aşılama sorada tüp bebekmiş ki tüp bebeğe geçilecekse rahim filmi istiyolarmışşş

sana katılmıyorum.

demekkı dr.una denk gelmıssın.ben ıclerındeyım bılıyorum..ozeldekı ılgı alaka ısteselerde olmuyo devlette..ben ılgı acısından dedım..coguda sallıyo yanıı..oturup dakıkalrca derdını anlatamıyosun bıle..
ne dıyıym Allah hayırlı ınsanlarla karsılatırsın derlerya hayırlı dr.larla karsılastırsın:KK34:

Hangi kelime anlatır bilmem
Yokluğunun dayanılmaz acısını
Hangi gözyaşı işler, nakış nakış
Yüreğinin bir köşesine hasretini
Kapılar kapanırken bir bir yüzüme
Ümitlerim ateşe düşer
Yakar, kavurur da derinden
Kim anlar beni, kim dinler
Koyun kuzular, ağaç meyveye durur
Güneş yıldızlar doğurur gökyüzünde
Karanlıklar sevinir
Benim içimdeki cılız alev
Bilmezler, günden güne tükenir
Rüyalarımda erişir kulağıma
"Anne, anneciğim..." diye haykıran ses
Uyanırken ümitsice sabaha
Tükenir o anne diyen nefes
Umutla girerek her kapıdan
Omuzların düşmüş olarak çıkmak
Oyuncak bebeklerin
Anlamsız misket gözlerinde
Işık aramak.
Kaç kişi yaşar bu duyguları benim gibi
Kaç kişi hırçınlaşıp
Duvarları yumruklar
Satılık vicdanlar bırakırken çöpe
Cami avlusuna ya da sokağa
Kahrolurum,isyan sınırında
Acırım,
Kıymet bilmez ellerde yitip giden o masuma
Aşikare ağlayamam
Korkarım, acırlar ya da küçümserler
Haykıramam, ben çocuk istiyorum diye
Korkarım, efkarımı büyütürler
Hangi çığlık yeter
Ona sahip olmaya
Hangi dua kabul olur
Ümit en son nerede biter
Ardından gitsem, gittiği yere kadar
Bedel versem bir uzvumu
Ömrümü ya da
O masum yüzünü bir kere görmek için
Sonra eksik kalsam, ölsem ya da
"Bir ömre bedel" denilen duygu bu mu
Heyhat...Ne söylesem boş
O yumuk elleri tutup öpmeye
Hasret kalacak bu dudaklarım,
Gözlerim yine, başka bebeklere
Dalıp dalıp gidecek
Gıpta edeceğim annelere
Her bebek sesini içime çekeceğim,
Gözlerimi kapatıp
Allahım, Allahım sabır ver diye haykıracağım,
Sabır ver, ben anne olamayacakmıyım
bebeğim sen artık yüreğimde koskoca dağlı yürewk bi acı oldun şimdi ise o acımı büyütüyorum seni büyütemiyecekmıyım....

canım ağlattın beni.offffffff bu nasıl bir duygudurki içinden çıkmaz insanın hamile olanlara imrenirsin,doğanların kokusunu çekersin içine ama sen annesi değilsin.insanların lafları dağlar içini bişey söyleyemezsin.çocuğunuz varmı diyenlere yok dersin için kan ağlayarak derdini anlatamazsın.gülersin ama hep buruktur.beklersin o günü işte duyun hamileyim işte diyeceğin günü gelmez.neyse çok kötü oldum sizide üzmeyeyim.

sana katılmıyorum.

sana katılıyorum canım...ben Ankarada o özel hastane bu özel doktor gezindim durdum...ne doğru dürüst tatmin oldum ne de ilgilendiklerini hissettim tam anlamıyla...şimdi türkiyenin en küçük şehrindeyiz...sadece devlet hastanesi var..istesemde özel yok..ama devlet hastanesindeki doktorumdan o kadar memnunum ki...kafam cok rahat..yani haklısın..bu doktorla ilgili...

ya canlarım...........benim bugün igne vurulduğum günü saymassam 13. günümdü ya hani...kan veremedim sabahları veriliyor ya...ama içim içime sığmadı idarar testi yaptım..biraz geçikmeli ikinci cizgi silik gibi cıktı..heyecanlanmıyım demi boşuna...iğnenin etkisimidir????...offfffffffffff:18::18:

Son düzenleme:
canım ağlattın beni.offffffff bu nasıl bir duygudurki içinden çıkmaz insanın hamile olanlara imrenirsin,doğanların kokusunu çekersin içine ama sen annesi değilsin.insanların lafları dağlar içini bişey söyleyemezsin.çocuğunuz varmı diyenlere yok dersin için kan ağlayarak derdini anlatamazsın.gülersin ama hep buruktur.beklersin o günü işte duyun hamileyim işte diyeceğin günü gelmez.neyse çok kötü oldum sizide üzmeyeyim.

bende çok fena oldum okuyunca gözlerimden akan yaşları saymak mümkün değil ama Rabbim görsün gözetlesin ve bizi mahrum etmesin o yumruk yumruk ellerden :)

X