Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

kızlar biş soracam ama umutlanmakta istemiyorum adetimin tarihinden tam emin olamadığım için sabah test aldım yaptım ve ikinci çizgi çok silik çıktı acaba hamile olabilirmiyim ikinci çizgi silik olup hamile olduğunu öğrenen varmı:97:

Hadi inşaallah canım, rabbim hakkında hayırlısıysa nasip etsin. :KK64:

tebrık ederım.:81::81::81:
Allah kucagınıza almayı nasıp etsın.saglıgıyla ınsallah..
darısı tum ısteyenlerın basına olsun[/QUOTEaay ne güzel ümit verdin bana bu ay hsg çektirdim ve sonrasında uu rahimli olduğumu öğrendim doktorum bu gebe kalmana engel değil ama normalden biraz daha zor hamile kalman dedi bu ay klomene başlicaz işte dün adet oldum hsg çekiminden sonra 6 günlük bi gecikme yaşadım ilk defa hatta ümitlendim reglim 2 gün gecikince gidip kanda baktırdım sonuç negatifti:KK43:( neyse işte bu ay artık klomene konsantre oldum adetimin 4. günü başlıcam 5 gün 1 er tane kullanıcam sonrasında 3 gün bırakıcam doktoruma görünücem.senin bi problemin varmıydı canım klomene başladın ? yoksa hiçbi problem yokken mi olmamıştı ?

Hadi inşaallah canım, rabbim hakkında hayırlısıysa nasip etsin. :KK64:

aay ne güzel ümit verdin bana GLYMRK bu ay hsg çektirdim ve sonrasında uu rahimli olduğumu öğrendim doktorum bu gebe kalmana engel değil ama normalden biraz daha zor hamile kalman dedi bu ay klomene başlicaz işte dün adet oldum hsg çekiminden sonra 6 günlük bi gecikme yaşadım ilk defa hatta ümitlendim reglim 2 gün gecikince gidip kanda baktırdım sonuç negatifti:KK43:( neyse işte bu ay artık klomene konsantre oldum adetimin 4. günü başlıcam 5 gün 1 er tane kullanıcam sonrasında 3 gün bırakıcam doktoruma görünücem.senin bi problemin varmıydı canım klomene başladın ? yoksa hiçbi problem yokken mi olmamıştı ?

slm kızlar akşam kan testi yaptıracam, yarın yazarım sonucunu, lütfen benim için dua edin olurmu:KK49:
İyi de tatlım senin adetine daha 4 gün var. Niye bu kadar acele ediyorsun. Hiç olmazsa günün gelseydi. Gerçi sen bilirsin tabii, erken yaptırırken vardır bi bildiiğin. Hakkında hayırlısı olsun.
bu yukardakı lıste klomen yada turevlerını kullanıp hamıle kalanların lıstesımı acaba???
En üsttekiler evet öyle. Attakiler de, klomen türü ilaç kullaananların listesi. Herkesin muhtemel adet tarihini yazıyoruz, hamiş kalanları üstteki listeye geçiriyoruz. Kalamayanları da bir dahaki aya yazarak devam ediyoruz.

merhaba kızlar aramızda yeni hamileler var sanırım tebrik ediyorum inş. sağlıklı sıhhatli alırsınız kucağınıza..benim de klomen dün bitti ve yarın yumurtalarıma bakılcak inş. bi gelişme vardır inş. nisan ayında hepimiz hamile oluruz :KK1:

aay ne güzel ümit verdin bana GLYMRK bu ay hsg çektirdim ve sonrasında uu rahimli olduğumu öğrendim doktorum bu gebe kalmana engel değil ama normalden biraz daha zor hamile kalman dedi bu ay klomene başlicaz işte dün adet oldum hsg çekiminden sonra 6 günlük bi gecikme yaşadım ilk defa hatta ümitlendim reglim 2 gün gecikince gidip kanda baktırdım sonuç negatifti:KK43:( neyse işte bu ay artık klomene konsantre oldum adetimin 4. günü başlıcam 5 gün 1 er tane kullanıcam sonrasında 3 gün bırakıcam doktoruma görünücem.senin bi problemin varmıydı canım klomene başladın ? yoksa hiçbi problem yokken mi olmamıştı ?

canım bende yumurtlama yoktu o yüzden klomen verdi, ben bu hapa inanıyorum. Tabi allah nasip ederse olur seninde bir kuzun.
Ama çok strese girme çok düşününce çok hüsran oluyo.
darısı başına :KK34:

:KK53:ana sen 12.gün mü baktırdın....o zaman ben ne bekliyorum ya....bugün 13.gün baktırayım demiiii...ama ögleden sonra bakmazlar..yarın sabah baktırmalı....

yapmayın çok üzülürsünüz ama böyle bırakın biraz geçsin.. Kıymam ben size yauu :KK43:

kızlar yaa ben mi garibim yoksa hepimizmi aynıyız bilmiyorum. hamilemiyim değilmiyim diye gecen onca zamandan sonra pazartesi hcg 8 cıktı sevindim. ertesi gün 16 cıktı tamam dedim hamileyim daha da sevindim ama değerde düşük olunca yinede içimde bi kurt var. regl tarihim yarın benim ben 3 gün önceden baktırdım onun içinmi böyle düşükki bu değer. yoksa kimyasalmı. off yaa yarın bidaha bakılacak ama ben o zamana kadar 9 doğuracam herhalde.
bi fikri olan varmı acaba

kızlar yaa ben mi garibim yoksa hepimizmi aynıyız bilmiyorum. hamilemiyim değilmiyim diye gecen onca zamandan sonra pazartesi hcg 8 cıktı sevindim. ertesi gün 16 cıktı tamam dedim hamileyim daha da sevindim ama değerde düşük olunca yinede içimde bi kurt var. regl tarihim yarın benim ben 3 gün önceden baktırdım onun içinmi böyle düşükki bu değer. yoksa kimyasalmı. off yaa yarın bidaha bakılacak ama ben o zamana kadar 9 doğuracam herhalde.

2 günde 2 katına çıkıyorsa sorun yok bildiğim kadarıyla değeri çok takma
önemli olan sürekli katlanması

canım bende yumurtlama yoktu o yüzden klomen verdi, ben bu hapa inanıyorum. Tabi allah nasip ederse olur seninde bir kuzun.
Ama çok strese girme çok düşününce çok hüsran oluyo.
darısı başına :KK34:

canım ben de çok düzenl adet olurum senin yumurtlamanın olmadığı nasıl anlaşıdı adetinin 21. günü gidip progesteron ölçümümü yaptırmıştın? ilk bebek düşündüğümüzde ben de gidip ölçtürmüştüm. 14.41 çıkmıştı. 10 ve üzeri yumurtlama var sayılıyomuş.Benim var diye tahmin ediyorum ama doğuştan sağ yumurtalığım ve sağ tüpüm olmadığı için hamiş kalma ihtimalim düşüyor tabi tek tüple. Sanırım o yüzden daha çok yumurtliyım diye verdi doktorum. Acaba iğne yapıcak mı bilmiyorum.Bugün reglimin 2.günü.4.günü başlıcam işte Rabbim hayırlısını nasip etsin. Senin şuan ne kadarlık msj lar çok hızlı geçiyor takip etmekte zorlanıyorum da :)))

kendini olumsuza alıştır bence yüksek sonuç çıkarsa hepberaber seviniriz. ama hamileyim diye düşünürse başka bişi çıkarsa daha çok üzülürsün. Şimdilik yokmuş gibi bu ayda olmamış gibi düşün. yakında :KK66:halay çekeriz :KK66: :KK64:

canım ben de çok düzenl adet olurum senin yumurtlamanın olmadığı nasıl anlaşıdı adetinin 21. günü gidip progesteron ölçümümü yaptırmıştın? ilk bebek düşündüğümüzde ben de gidip ölçtürmüştüm. 14.41 çıkmıştı. 10 ve üzeri yumurtlama var sayılıyomuş.Benim var diye tahmin ediyorum ama doğuştan sağ yumurtalığım ve sağ tüpüm olmadığı için hamiş kalma ihtimalim düşüyor tabi tek tüple. Sanırım o yüzden daha çok yumurtliyım diye verdi doktorum. Acaba iğne yapıcak mı bilmiyorum.Bugün reglimin 2.günü.4.günü başlıcam işte Rabbim hayırlısını nasip etsin. Senin şuan ne kadarlık msj lar çok hızlı geçiyor takip etmekte zorlanıyorum da :)))

canım 21. gün testini yaptı yumurtlama hiç yok dedi, ilacı verdi, çatlatma iğnesi kontrol filan hiçbişey vermedi, bende zaten adetten 7 gün geçti dedim her zaman olduğu gibi yoktur yine bi baktık hamileyim.
Tabi senin durumun benden farklı, 14,41 miş başka değerlermiş yumurta milimiymiş, bunlarla kafanı yorarsan strese girersin streste bütün hastalıkların anası, takma kafana demesi kolay gelmiyor bana ama takmayınca olduğunu yaşayan biri olarak. TAKMA KAFANA HERŞEY OLACAĞINA VARIR. :KK20:

rabbis kimyasal gebelikte artış oluyormu. degerler hakkında bir şey söylerdi doktor herhalde normal olmasa artarsa hamilesin demiş artmış 2 yede katlamış canını boş yere sıkma tatlım.

canım 21. gün testini yaptı yumurtlama hiç yok dedi, ilacı verdi, çatlatma iğnesi kontrol filan hiçbişey vermedi, bende zaten adetten 7 gün geçti dedim her zaman olduğu gibi yoktur yine bi baktık hamileyim.
Tabi senin durumun benden farklı, 14,41 miş başka değerlermiş yumurta milimiymiş, bunlarla kafanı yorarsan strese girersin streste bütün hastalıkların anası, takma kafana demesi kolay gelmiyor bana ama takmayınca olduğunu yaşayan biri olarak. TAKMA KAFANA HERŞEY OLACAĞINA VARIR. :KK20:
haklısın canım ama işte insanın içi durmuyor aslında hiç stres yapmıyorum ay sonları hariç :) sadece önceden önlem almak gerekirse diye okumak istiyor öğrenmek istiyor tecrübeli arkadaşlardan.burda birsürü hesap yapanlar var genelde 12. günü gidiyomuşlar doktora kimisinin 21. günde bile çatlayabilyomuş işte şu cm e geldiyse 36 saat içinde çatlar şu saatlerde ilişki falan filan.offf:KK43: ben sadece ilacımı kullanacağım sonrasında da işte gün aşırı deneriz Allah kısmet ederse olur zaten dediğin gibi hesap yaparsan sürekli kafana takarsan günler geçmek bilmiyor olacağı varsa bile olmuyor...

Vallahi çok sabırlısın arkadaşım. Ben olsam en geç yarın gider, kan tahlili yaptırırdım. Varsa da yoksa da bilirsin ona göre hareket edersin.

umutlucum sevgili arkadaşım her ay hüsran o kadar çok olduki duphaston sonrası 10 gün içinde adet olunurmuş o süreyi beklemyi düşünüyorum tekrar hayal kırıklığı olmasın diye bakalım hayırlısı

Arkadaşlar bende yeni üyelerdenim geçen ay doktorum klomen verdi birde adet düzenleyici ama ben adetim düzenli olduğu için kullanmak istemedim klomenide adet bittikten sora 4 gün dinlen soraki 5 gün kullan dedi ama burda okuduklarıma göre herkez farklı kullanmış adet tarihim 26 günde bir ve bu ayın2sinde adet olmam gerekirken hala olmadım ayrıca doktorum çatlatma iğnesindende bahsetmedi sizce ne olmuş olabilir çatlatma iğnesi hala vurulabilirmi sonuçta 20 gün oldu kullanalı nerdeyse yardımınıza ihtiyacım var...:KK59:

Arkadaşlar bende yeni üyelerdenim geçen ay doktorum klomen verdi birde adet düzenleyici ama ben adetim düzenli olduğu için kullanmak istemedim klomenide adet bittikten sora 4 gün dinlen soraki 5 gün kullan dedi ama burda okuduklarıma göre herkez farklı kullanmış adet tarihim 26 günde bir ve bu ayın2sinde adet olmam gerekirken hala olmadım ayrıca doktorum çatlatma iğnesindende bahsetmedi sizce ne olmuş olabilir çatlatma iğnesi hala vurulabilirmi sonuçta 20 gün oldu kullanalı nerdeyse yardımınıza ihtiyacım var...:KK59:

canım bana adetın 5.gunu basla 5gun kullan dedı.bugun bıttı klomen hatta.12.gunde kontole gel
dedı.ama sen kafana takma.dr dedıyse vardır bı bıldıgı.ne derse onu yapmak lazım.sonucta herkesın durumu ve yapısı farklı..

X