Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

evet kızlarrr. ben 2 gündür fırsat bulupta anlatamadım olanı biteni size. ben pazartesi sabah kanda baktırdım sonuc akşam üzeri belli oldu 8.02 cıktı doktor yarın bidaha yaptır baklaım dedi yükselme varrsa hamilesindir dedi. ben bugün bidaha yaptıdım 16 cıktı. yani sanırım hamileyim persembe bidaha test yaptıracam.umutlum yaz beni üst listeye ilk ayımda serophen ve ovitrelle ile hamiş kaldımmm. darısı hepinizin başınaaaaa. gelişmeleri haber veririm.

tebrikler canım çok sevindim allahım sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin darısı bize.

ayyyyy ne güzel tebrik ederim canım mart ayının habercisi oldun çok sevindim mart listesi hepimize ugurlu gelir inşallah allah saglıklı kucagına almayı nasip etsin

tebrikler canım sağlıklıve hayırlı bir evladın olur inşaallah.

Hayırlı sabahlar arkadaşlarım....gününüz aydın olsun....
ohhhhhhhhhh yaaa...güne bir hamiş haberi ile başlamak ne güzel...Rabişşş canımmmm cok sevindim...hayırlı olsun..Allah tamamına erdirsin inşallah...darısı bize..evet ya...sanki son zamanlarda daha sık hamiş haberi almaya başladık ..hadi bakalım.....gelsin yeni hamişler uzak olsun kırmızılar....

KİM........................... NE KULLANDI.......................................... .......MUHTEMEL DOĞUM TARİH

1.BABYFACE:::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOME N
2.TUSE2006 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN
3.GİZNUR::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
4.COCOSH:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLO MEN
5.gurbetgelini::::::::::::::::::::::::::::::::::KL OMEN
6.EYLUL166 :::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
7.BEYAZBULUT:::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
8.fındıkk kurdum 81::::::::::::::::::::GONAPHENE
9.irem34:::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAP HENE
10.xzeynep:::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHE NE
11.moril::::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONA PHENE
12.YİĞİDO17::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: İLAÇSIZ
13.SEMA3455::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İ LAÇSIZ ::::::::::::::::::::::::hoşgeldinçağatay bebek
14.ROSEM::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPH ENE :::::::::::::::::::::::hoşgeldin MERT bebek
15.BEYAZ MELEK::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇSIZ :::::::::::::::::::::::hoşgeldin Öykü bebek
16.elifecan::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
17.esrako::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
18.MİLKSHAKE ::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN:::::::: ::::::::::::::hoşgeldin selin bebek
19.BAŞAK 35::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN ::::::::::::::::::::::hoşgeldin burçinbebek
20.maviş83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN ::::::::::::::::::::::hoşgeldin kıvançBebek
21.pushing:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
22.((eslem)):::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
23.melek_law:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
24.sebossk:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
25.ARZU38 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇSI Z
26.güngüneş::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
27.interhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::İLAÇSIZ
28.deryamatrix::::::::::::::::::::::::::::::GONAPH ENE
29.nlgunözkan23:::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
30.sudeyoncaa::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
31.samyeli26:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
32.ggezgin:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
33.zeytinn79:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
34.melankolia::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
35.zeze26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
36.BeyaAZz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
37.mavi deniz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::AŞILAM A
38.begim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
39.eylem_:::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::::::::::
40.mazbut::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
41.incisu::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN
42.APPLEARZU::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
43.bulemsu58:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
44.esraie::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::: :::::::::::::
45.dahiliye::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
46.gulsah1985::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
47.beyazbeyaz::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::iLAÇSIZ
48.berknilay:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
49.bade22::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
50.hazann::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
51.26eser26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN ::::::::::::::::::::::17 ARALIK 2009
52.elif 83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::K LOMEN
53.yaren35:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN :::::::::::::::::::::::hoşgeldin yağız bebek
54.hülyaeyüp:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::İLAÇSIZ
55.ZUZUCUK82:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN ::::::::::::::::::::::11 OCAK 2010
56.RANA.ABLE. :::::::::::::::::::::::::::::::METFORMİN:::::::::: :::::::::::::19 OCAK 2010
57.kadus:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::19 OCAK 2010
58.bihter41::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ ::::::::::::::::::::::13 OCAK 2010
59.sweetbaby::::::::::::::::::::::::::::::::::.... :..:İLAÇSIZ:::::::::::::::::::::: 20 OCAK 2010
60.tubiss::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
61.maksimen::::::::::::::::::::::::::::::::::::SER OPHENE
62.sudembebis::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
63.bulu_dreya::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
64.sudem:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
65.blancedblue:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
66.adria:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
67.seldafid::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::MENOGON
68.melocum:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
69.mehtap gülü:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇS IZ::::::::::::::::hoşgeldin serkan bebek
70.TOTEM:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
71.babylove::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
72.bernadette::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
73.ilsenim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
74.asinaz24::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
75.rüzgaryağmur::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
76._ezgi_::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
77.simge8081:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
78.bebeg83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN::::::::::::::::::::NİSAN 2010
79.zeynur::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
80.edda_edda:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN ( İKİZİ OLACAK)
81.serenay2010:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
82.kardelenseval:::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN::::: hoşgeldin zümra neva bebek
83.BEBEĞİMİZ:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN (1 ay önce klomen kullandı)
84.nostok::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN ( 1 ay önce klomen kullandı)
85.psilokum::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::İLAÇSIZ (ovulasyon testi kullandı)
86.gulcangulcan::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN (glu kofen-bal.tarçın.çörekotu)
87.gelinc::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
88.gulyhas:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN
89.zeyhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (adaçayı içti)
90.SEVRA:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN
91.demet84izmir::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::İLAÇSIZ
92.zehra.tugba:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
93.Stella::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN
94.tombilibu:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
95.başak84:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
96.elvan77:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::KLOMEN
97.nefertiti50:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::KLOMEN
98.askkizi:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::İLAÇSIZ
99.justreader::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (bal.tarçın.çörekotu-ateş ölçme)
100.antiope::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::İLAÇSIZ
101.pamuksel:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::Y.ÇATLATMA İĞNESİ
102.Civ-civ1:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
103.Kuzu81:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
104.alminas1976::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::İLAÇSIZ .................4 AGUSTOS ……hoş geldin DORA REVNA bebek
105.özlem147...................................... ...............KLOMEN+IGNE
106.a&s........................................... ................... bcg
107.sultan1984.................................... ...............ILACSIZ KÜR İLE .........13 EYLÜL....hoşgeldin KEREM bebek
108.ipekyol51..................................... ................SEROPHENE+İĞNE......7 EYLÜL....hoşgeldin EBRU bebek
109.özemek........................................ ................KLOMEN
110.ceydammm...................................... .............KLOMEN
111.nurtopu....................................... ..................TÜP BEBEK
112.emine kaya.............................................. .....KLOMEN...........13 EKİM
113.firstmoonxxx.................................. ...............MERİONAL 75(İKİZİ OLACAK)hoşgeldın RÜYA VE RÜZGAR bebek
114.testere(BALSURAT)............................. ..........İLAÇSIZ
115.MAVİYESİL1999................................. ...........
116.RUFEYDESERRA.................................. ........İLAÇSIZ..............28 KASIM
117.JUJUMM........................................ ................KLOMEN
118.AYMUEL........................................ ................İLAÇSIZ
119.DENVİR........................................ ..................
120.HEDARZU....................................... ................KLOMEN
121.HAYRAN........................................ .................KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
122.KARAKAYA...................................... ...............
123.NURZUL........................................ ..................KLOMEN
124.GYSHNKY....................................... ................KLOMEN
125.ASYA_DENİZ.................................... ...............KLOMEN
126.GULTUN........................................ ..................KLOMEN
127.DAİSY84....................................... ...................KLOMEN
128.YASMNGU....................................... .................İLAÇSIZ(SOĞAN KÜRÜ)
129.KUZU84........................................ ...................AŞILAMA
130.DELFİNO....................................... ...................İLAÇSIZ
131.ESİLA_TR...................................... .... .............
132.AYSİMA04...................................... ..................İLAÇSIZ
133.BSBİRKİN...................................... ....................
134.ECEİREMNUR.................................... ..................
135.BETUS19....................................... ....................serophene
136.MASAL07....................................... ....................KLOMEN
137.YAKAMOZZZ33................................... .................KLOMEN
138.DEFHNE........................................ ......................KLOMEN
139.MELİKE_ECESUU................................. ..................SEROPHENE
140.ZAZEZ......................................... .......................KLOMEN
141.GAMZELİKİZ.................................... .....................
142.EXORCİST_TREX................................. ..................serophene
143.SMALLANGEL.................................... ....................AŞILAMA
144.MASAL800...................................... .....................KLOMEN
145.KM0734........................................ .......................KLOMEN
146.FATMA0000..................................... .....................İLAÇSIZ
147.PRETTY9217.................................... .....................SEROPHENE
148.BERRANUR...................................... ......................SEROPHENE
149.SWCNPRLK...................................... ......................KLOMEN
150.GULAYKORKMAZ.................................. ...................KLOMEN...................3 EYLÜL
151.AKTASOZLEM.................................... .....................KLOMEN....................İKİZİ OLACAK
152.TİİN.......................................... ...........................KLOMEN
153.DESS.......................................... ..........................KLOMEN (ilk ayında hamile kaldı)..14 EYLÜL
154.DUYGUCANDAN................................... ....................KLOMEN
155.MOONTORRENT................................... ....................KLOMEN
156.OZLEMNİSANDOĞAN............................... ..................İLAÇSIZ (2 ay önce klomen kullandı)
157.RABBİSS.................................................................SEROPHONE ve OVİTRELLE (ilk ayında hamile kaldı)

********************KLOMEN VEYA GONAPHENE KULLANANLAR*********************

...................................MART AYI LİSTEMİZ..............................

BİHTER07.......................................9 MART
HATEM..........................................9 MART
SEVOSEVO....................................12 MART
DRGKS..........................................13 MART
PAPATYA_020................................13 MART
SEVDE1........................................15 MART
KALBİMİN......................................15 MART
MAVİYAZ......................................16 MART
G.ERKL.........................................17 MART
YORGUNGONUL...............................17 MART
GYAMAN.......................................17 MART
ASKTUTKUNU.................................18 MART
FEYZAKT.......................................19 MART
NURSELCAGRİ.................................20 MART
KİDY.............................................23 MART
HULYA_41......................................25 MART
TOOBE..........................................27 MART
ESEMOS........................................28 MART
ELFİDA1789....................................29 MART
POCAPOCA.....................................29 MART
GİDA_PİNAR....................................31 MART

....................................NİSAN AYI LİSTEMİZ...........................

MAYAAAA........................................1 NİSAN
HASRETİMSİN...................................1 NİSAN
MELEK04..........................................1 NİSAN
BALKOPUKNURS.................................3 NİSAN
SERSELO..........................................5 NİSAN

Rabbi heblî min ledünke zürriyyeten tayyibeten inneke semî’ud-Duâ.” “Rabbim! Bana
tarafından hayırlı bir nesil bağışla. Şüphesiz sen duayı hakkıyla işitensin.”

***Ya Rabbi sana yalvarıyoruz.....Sevgili Peygamberin muhammed aleyhisselamı araya koyarak senden Hayırlı ve Salih evlatlar istiyoruz.... Ey çok sevdiğimiz Peygamberimiz Muhammed Aleyhusselam seni vesile ederek Rabbime yalvarıyoruz senin hatrın için kabul etmesini istiyoruz ..Ya Rabbi bu Yüce Peygamberi bize şefaatçi eyle onun hürmetine duamızı kabul eyle.AMİİİİİİİİİİİİİNN...MAAŞŞALLAH

Son düzenleme:
Selam Sevocuğum. Tedavi olurken ben de aynı öyle kullanıyordum canım progestanı. Ama ben 3 aydan bu yana tedaviyi bıraktım. Yani bırakmak zorundayım artık. 3 defa klomen kullandım, 2 defa göbekten yapılan iğnelerden kullandım, 3 defa da serophene kullandım. Doktorum artık tüp bebeğe yönlendirecem seni dedi ama çok şükür bir tane yavrumuz var diye eşim istemiyor. önceki doktorum da çook eskiden aşılama önermişti ama yine eşim istemedi. Allahıma çokkk şükürler olsun ki benim bir tane yavrum var. Rabbimm öncelikle sizlere, hiç olmayanlara tattırsın inşallah o muhteşem annelik duygusunu. Ama ben de istiyorum ki çok çocuğum olsun. Yani bu saatten sonra çok olamaz tabii ama en azından 2 tane evladım olsun. Yaşım 34 oldu. Oğlumun yaşı da gün geçtikte büyüyor. 13 yaşını bitirecekk yaza. Zaten yaş aralıkları çok olacak ve büyük olasılıkla 1-2 yıl sonra zaten kardeş istemeyecek. benim daha önce gecirmiş olduğum çok ciddi bir rahatsızlığım var. Bu yüzden 3 yıl korunmak zorunda kaldım. son 3 yıldır da bebekk sahibi olmaya çalışıyorum. Eşim bu sabah durduk yere keşke arka arkaya iki tane yapsaydık çocuk dedi. Ne güzel biri 13, diğeri 10 yaşında olur, dertleri biterdi dedi. Ama keşkelerle de olmuyor işte, çünkü o zamanlar da başka sorunlar vardı. Ne diyelim hayırlısı böyleymiş. Dediğim gibi, Yüce Rabbiim öncelikle sizlere, ardından da bana da bir tane daha sağlıklı ve hayırlı yavru nasip etsin inşallahh. Sabah sabah çenem düştü galiba.
kızlar benımde reglım baslangıc gununden ıtıbaren 17. gunum bende acayıp uyku halı var vede herseye aglıyorum çok tuaf duygular ıçındeyım
Canım bu ilaçların etkisi. kullanılmaya başlandığı andan itibaren vücudumuzu harap ediyorlar. Ama işte evlat için mecburuz. İnşallah muradına erersin de bu sıkıntılarının mükafatını görürsün.
Allahım hayırlısıyla tamamına erdirsin Rabbisciğim. Sağ salim doğurup, analı babalı büyütürsün inşallaah. Hemencik yazdım seni üstteki klas listeyee. Gelişmelerden haberdar et yine bizi. Darısı tüm isteyenlerin başına inşaaalllaaaaahhhhhhh...

kalbimin canım senden ne haber...durumlar nedir..???

günaydın canım ben iyiyim akıntım çok birde iişkide ağrı batma oluyor gün içindede kasıklarım ağrıyor.hayırlısı bitanem sen nasılsın.ayın 15 ide gelmek bilmedi yaaaa.2 gün önce idrar testi yaptım negatif gerçi çok erkekn yaptım sanırım ama bilemiyorum canım yaaa.

yaw sorma uzadı da uzadı bu 15 mart...gelmek bilmedi..benim igneden sonraki 13. günüm bugün..ara ara adet olacakmışım gibi hissediyorum ama bakalım...ben 15 ini bekleyemeceğim..cuma ya kadar sabredip eğer gelen giden olmaz ise cuma sabahı kan da baktırayım diyorum...cuma günü tam 15. gün oluyor ...cıkar inşallah varsa...yoksa zaten sen sağ ben selamet.... senin de igneden sonraki 13 değil mi ,...biz aynıydık...

Umutlum ya...ben de 34 yaşındayım..şunun şurasında bir iki sene daha...yani..sonarasında cok ilerlemiş olyuor yaş..yaşlanıyoruz.topik teki kızlar gençeçik henüz sanırım...onlar için umut dolu yıllar var...dediğin gibi..neyseki bir evladımız var...gönül istiyorki bir kuzuş daha olsun...rabbim önce hiç olmayanlara sonra da bize bir tane daha versin..benimde oğlum 8 bitiriyor bu yıl...hayırlısı...

Son düzenleme:

canım benim hiç bebişim yok maalesef yaş 28 öyle istiyorumki allahım sanada banada nasip etsin inşaallah benim 12 gün gittiğinde 3 yumurta vardı 18 mm doktor iğne vermedi bugün 21 gündeyim sanırım 9 gün oldu senin güzel haberlerini bekliyorum ondan sonra bende umut edebilirim biemiyorum karmaşık duygular içindeyim benim 15 martta 15 gün olacak ama nasıl sabredeceğim hiç bilemiyorum bide nezaman çatladığınıda bilemiyorum 18mm çatlaması için uygunmu yada daha büyümüşmüdürki ne zaman çatlamıştır.of yaaa muhasebeciden beter olduk valla.

hakkınızda hayırlısı olsun ablacığım, neyseki 1 bebişin varmış, çok şükür. Allah hayırlı bir evlat nasip etsin inşallah bizlere.

Evet canım yaa, o muhteşem bebek kokusunu tattıktan sonra yeniden aynı hisleri, aynı kokuyu özlüyor insan. Evet birçok arkadaş henüz çok genç. Allahım yollarını açık etsin her konuda. Ama bize de bi tane dahaa, ya da iki, ya da üçççç tane daha veeerr veerrr ver Allahııım. :79: Hakkımızda hayırlısı inşallah. Ama ben pek bi yıprandım sanırım. Sıyırdııım sıyıracaaaaamm :92:

tabiki uygun..benim 19 mm de catlatma iğnesi verdi..benimde ilk kez vuruluşumdu ....geçen ay bana da vermemişti....evet ya hesap kitap yap yap...nereye kadar dimi....

Funaydın kızlar bende 24 yasındayım 4 yasına gırcek bır oglum var ana yınede bebek kokusuyla yanıyorum o duyguyu tattık bılıyorum ama allahım olmayanlara ve sonrada bızlere nasıp etsın.oglum okadar cok ıstıyorkı bı kardesı olsun

öyle çok miğdem bulanıyor ve sıkıntım var ki iş yerinde şu site olmaza zor duruyorum, bu sıkıntılar yüzünden 2. çocuk lafı geçince aman aman diyorum. Bende istermiyim acaba 2. ilerde

kızlar biş soracam ama umutlanmakta istemiyorum adetimin tarihinden tam emin olamadığım için sabah test aldım yaptım ve ikinci çizgi çok silik çıktı acaba hamile olabilirmiyim ikinci çizgi silik olup hamile olduğunu öğrenen varmı:97:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…