Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

cevabın için sağol gülay inşallah bebeğini sağlıkla kucağına alırsın
takmamak istiyorum ama
beklemek hele hele de adet sancılarıyla beklemek çok zor

saol canım benim allahım sizede nasip etsin.
İlk belirtiler neydi hiç anlıyamadım çünkü ayağım 1. derece yanıktı sürekli hastahaneye pansumana gidiyordum, bide seke seke . Yani acıdan hiç bişey anlamadım.günümde geçmişti ama test filan yapmadım çünkü olmaz diyordum yine kendi kendime, doktor ayağım için antibyotik verince ne olur ne olmaz dedim test istedim. eşimle sonucu aldık bi baktık şok pozitif yazıyo. seke seke sarıldık filan komikti halimiz. soruna cevap olmayacak belki ama bekleyince vakit geçmiyo, bekleme bid öyle dene

arkadaşlar ben kuaförüme gittim oraya bir kadı geldi bebekten filan açıldı konu kadının görümcesi 2yıldır bebek istiyormuş tedavi olmuş ama birtürlü hamile kalamamış geçen yıl tedaviyi bırakmış geçen ay böbrek taşı için bir ot kullanmış martın 3 üçünde adet olmayınca test yapmış şu an hamile otun ismini öğrenip banada söyleyecek bende buraya yazarım

teşekkür ederim canım benim allah eşinede sanada çoluklu çocuklu hayırlı ömürler versin inşallah

cevabın için sağol gülay inşallah bebeğini sağlıkla kucağına alırsın
takmamak istiyorum ama
beklemek hele hele de adet sancılarıyla beklemek çok zor

kıyamam yaaa, hamile kalmadan önce hep dua ederdim, allahım benden daha zor durumda olan daha çok beklemiş kardeşlerime nasip et önce sonra bana nasip et diye. Hala dua ediyorum, Rabbim hayırlısıysa isteyen herkese sağlıklı hayırlı evlatlar versin.
Bebek isteyen tüm arkadaşlarımı kocaman kucaklıyorum, inşaallah hepimizin kocaman aileleri olacak canlarım benim.

Gülaycığım hamilelik iyi gidiyor sanırım. Allah daim etsin inşalllah. Cinsiyeti belli oldu mu?

Moontorrent canım....hayırlısı...cok heyecanlı olmalısın..paylaşıyoruz duyğularını.

Bu arada ben cok gerginim...bugün iğneden sonra 12.günüm...ama sanki adet olacakmışım gibi belirtiler var..moralim bozuluyor...tahlil yaptırayım kan da diyordum ama hevesim kaçtı gitti...

Gülaycığım hamilelik iyi gidiyor sanırım. Allah daim etsin inşalllah. Cinsiyeti belli oldu mu?

Ciddi bir sorunum yok ama 14+3 günlük olmasına rağmen hala miğdem çok bulanıyor, yemek yemekten nefret ettim. Olsun diyorum bunu bile isteyenler var, olmayınca. Cinsiyet için geçen ay muayenede bir ihtimal kız gibi dedi doktor ama daha adapte etmedim kendimi 21 martta randevum var bakalım ne olacak. Haber veririm hemen. baba adayımız erkek bence diyo ama bakalım.
Kızlar bişey söylim mi? Burayı keşfettiğim için çok mutluyum çok harika insanlar var burda herkes birbirinin derdine ortak böylece birazda olsa azalıyodur.
Sizi tanımaya başladığım için çok memnunum.

canım benimde igneden sonraki 13. gün benimde belime agrı var umudu kaybetmek yok olmassaa profesyoneliz önümüzdeki maclara bakarız.

ay bak işte aynı belirtiler bende de var ve ben de çok üzgündüm...ama şuan hamile olan birçok kişi de yaşamış adet sancılarını biliyorum zor ama yine de takma kafana

Allah sağlıklı, hayırlı evlat versin. Benim tanıdğım birçok baba önce oğlu olsun istiyor ama kızları olunca da iyi ki kızım olmuş diyorlar. Benim de oğlumda acayip mide bulantım olmuştu. 3,5 aya kadar içim dışıma çıkmıştı. Ondan sonra da mide bulantım geçti ama bu defa da yanma başlamıştı. Ama dediğin gibi katlanılıyor evlat için. İnşallah senin de bulantın geçer en kısa zamanda. Cinsiyeti belli olunca kesinlikle haber amaa. Bu arada doğumu ne zaman kısmetse bebeğimizin.
arkadaslar ben reglımın 14 15 ve 16. gunu acayıp agrı cektım ama bugun agrım yok normalmı agrının devam etmesımı gerekırdı.o vahsıı agrım nasıl olurda hemen kesılebılır
Çatlama süreci tamamlanmış olabilir gülüm yumurtalarının. İnşallah bebiş olarak dönerler sana.
ay bak işte aynı belirtiler bende de var ve ben de çok üzgündüm...ama şuan hamile olan birçok kişi de yaşamış adet sancılarını biliyorum zor ama yine de takma kafana

İnşallaahh hepimiz hamile olacağız canlarım. Bu gün olmazsa yarın... Yarın olmazsa bir dahaki sonraki gün... Tam 3 yıldan bu yana hayırlı vakti saati bekliyorum. Evet biz kullar biraz aceleciyiz ve istediklerimizin olmasını bekliyoruz. Rabbim eli ayağı düzgün, sağlıklı, uzun ömürlü, hayırlı evlatlar nasip etsin herkese.

cnm ben iğneden 19 gün sonra kan testi yaptırdım ama benim de adet belirtilerin vardı hatta doktor randevumu bile iptal ettim adet olcam diye kısmet bekledim 28 şubattı adet tarihim önceki aya göre hesaplamıştım ama gelmedi 2 martta gittim doktora cnm hayırlısı en çok ta içime sanki buz koymuşlar g,b, üşüdüm hiç ısınamadım buda belirtiymiş sanırom canım nasip olunca oluyo herşeyin hayırlısı

okuyunca biraz daha rahatladım
hadi bakalım inşallah :)

ya varya canım...iyiki burdayız hep birlikteyiz...başka konuşacak hiç kimsem de yok...ne güzel moral veriyorsun...cok saol...sakinliği korumak lazım ama gönül laf dinlemiyor...psikolojik mide bulantıları bile oluyor ya...........inşallah bizde yaşarız mutluluğu...

Son düzenleme:
canım benimde igneden sonraki 13. gün benimde belime agrı var umudu kaybetmek yok olmassaa profesyoneliz önümüzdeki maclara bakarız.

canımsın ya..evet umudu kaybetmek yok haklısın...ne garip bir süreçtir bu yarabbi........................
bu arada kalbimin de bizimle aynı günde ilerleyordu...O nun durumu nasıl ki acaba..??

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…