Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

cimeka bizde eşimle profesyoneliz önümüzdeki maclara bakarız diyoruz ben hayıt tohumu içiyorum sanada tavsiye ederim.

evet ben de hayıt tohumu kullanmak istiyorum ama ilaçlarla birlikte korkuyorum bu kürlerden.bıraktığım ay başlarım belki..hayıt tohumu suyu varmış hazır,bazıları da çayını demliyormuş.. bal çörek otu tarçın karışımı da var..biraz araştırayım bakalım... sen nasıl kullanıyorsun ve ne zaman??

kızlar ben hamile değlim.. önce üzüldüm ama Allahtan gelene ne diyebliriz ki..3. denemem olacak bu ilaç ve çatlatmayla.. bu ay da olmazsa ara vereceğim bitkisel falan uygularım belki.. eşim çok destek bana,senden benden önemli mi.. birşey kaybetmedik ki diye beni rahatlattı..önümüzdeki maçlara bakacağız artık:) bu ay adetimi bekliyorum şimdi.listeden çıkarın beni.. gelince söylerim nisandakini..bir de bu ay şöyle yapacağım,adet bitiminden başlayıp 2 güne bir diğer adete kadar devam..

hayirlisi olsun cimeka insallah en kisa zamanda guzel bi bebek nasip eder rabbim sana ve bizlere .....

evet ben de hayıt tohumu kullanmak istiyorum ama ilaçlarla birlikte korkuyorum bu kürlerden.bıraktığım ay başlarım belki..hayıt tohumu suyu varmış hazır,bazıları da çayını demliyormuş.. bal çörek otu tarçın karışımı da var..biraz araştırayım bakalım... sen nasıl kullanıyorsun ve ne zaman??

ben 3 aydır içiyorum aktardan tohum şeklinde cezvede demliyorun 10 yada 15 dakika 1 fincan hergün kullanmaya başladıktan 1 ay sonra prolaktin seviyemi yarı yarıya düşürdü biliyorsundur prolaktin süt kormonu hamilelikten önce deger yüksekse engelliyor yumurtaları. ve yine bu sitelerden birinde ve netteki aramalarımın sonucu hormonlar hipotalamus tan yönetiliyor hipofiz uzantısıyla hayıt hipotalamusun hormonişleyişinin düzene sokulmasında yardımcı oluyor yüksek olanı düşürüp düşük olanı yükseltiyormuş neticede dogal tohum hatta mucize tohum yazıyor bazı yerlerde formlardan birindede bir arkada bütün ümitleri tükenmiş tedaviyi bile bırakmış 3 ay düzenli hayıt içmiş allahın yardımıyla hamile kalmış ben inşallah hamiş kaldıgımı ögreneseye kadar içecegim canım hepimize bol şans

saol gülüm doktor çağırmadıki çatlar dedi ama çatlaması lazımdı 5 gün önce 18 mm çapında 3 yumurta vardı çatlatma iğnesini istemiyor doktor çok sancın olur diyor reddetti yani iğneyi adet olmassan gel dedi kan testi için olursanda 3. günü gel dedi.gidemiyorumki zaten öğretmenim 3e kadar okuldayım sık izin aldım bu ara yine alırsam olmayacak ayın 15i batım beklemek zorundayım yani gülüm.saol canım desteğin için çok teşekkür ederimmm.

inan bana çatlatma iğnesinin öyle çok ağırıyla alakası yok ben geçen sefer yaptırdım şimdiki ağırımdan daha azdı ağrısı Allah korusun ya kist oluşursa görmeden nasıl tespit yapabiliyor ki bence takip etmesi gerekiyor benimde bu ay üç yumurtam vardı pazartesi baktırmaya gidiyorum çatlamadıysa iğne yapcak iki gündür çok sancım var bu sabah allahtan yumurtam çatladı ama belki bir tanesi belki iki bilememki doktdor görmeden ben sadece sabah akıntım oldu beyaz ordan anlıyorum çatladığını elinde imkanın varsa ve halen ağırın devam ediyorsa mutlaka göster tatlım Allah korusun kist oluşmaması için inşallah bu son olur senin içinde hemen bebeğini hamile kalırsın

merhaba çatlatma iğnesini cinsiyet için mi tedavinin parçası olduğu için mi yaptıracaksın acaba.bu arada rabbim gönlünden geçeni versin canım:emir_bebek:

iyi akşamlar arkadaşlar.. benimde bu gece 10. da iğnem yapılacak, bu benim ilk iğnem, göbekten yapılacakmış, acıtıyor mu bu iğne ya, ben iğneden çok korkarım zaten... çokta heyecanlıyım bu arada:)

iyi akşamlar arkadaşlar.. benimde bu gece 10. da iğnem yapılacak, bu benim ilk iğnem, göbekten yapılacakmış, acıtıyor mu bu iğne ya, ben iğneden çok korkarım zaten... çokta heyecanlıyım bu arada:)

rahat ol canım, amaaaaan bu muymuş diyeceksin öyle brşey...

merhaba çatlatma iğnesini cinsiyet için mi tedavinin parçası olduğu için mi yaptıracaksın acaba.bu arada rabbim gönlünden geçeni versin canım:emir_bebek:

canım merhaba
çatlatma iğnesi yumurtalarının gelişmesinden sonra çatlamıyorsa veriyor doktor yumurta çatlıycak ki bebiş olacak cinsiyetle alakası yok tatlım

kızlar ben hamile değlim.. önce üzüldüm ama Allahtan gelene ne diyebliriz ki..3. denemem olacak bu ilaç ve çatlatmayla.. bu ay da olmazsa ara vereceğim bitkisel falan uygularım belki.. eşim çok destek bana,senden benden önemli mi.. birşey kaybetmedik ki diye beni rahatlattı..önümüzdeki maçlara bakacağız artık:) bu ay adetimi bekliyorum şimdi.listeden çıkarın beni.. gelince söylerim nisandakini..bir de bu ay şöyle yapacağım,adet bitiminden başlayıp 2 güne bir diğer adete kadar devam..

hayırlısı olsun kuzum ya artık önümüze bekacağız dediğin gibi aslında bi stres yapmamayı öğrenebilsek çok iyi olacak çünkü hamiş olmamamız için bi sebeb yok kendi adıma çok kafaya takıyorum hatta bu ay nefes darlığı falan oluştu doktora gittim tahlıller falan hiç birşey yok stresten dedi birşeyleri çok mu düşünüyorsun dedi tabiki gebelik yani tek düşündüğüm allahım zamanını biliyor olacaksa zaten zamanı gelince olcak neden bu kadar düşünüyoruz ki kendimize zarar veriyoruz ama elden de birşey gelmiyo işte

kızlar bana drum ıgne vermedı lafınıda yapmadı.ben yumurtamın catlayıp catlamadıgını nasıl anlarım.suan 3 gundur kasıgım ve belım felaket

inan bana çatlatma iğnesinin öyle çok ağırıyla alakası yok ben geçen sefer yaptırdım şimdiki ağırımdan daha azdı ağrısı Allah korusun ya kist oluşursa görmeden nasıl tespit yapabiliyor ki bence takip etmesi gerekiyor benimde bu ay üç yumurtam vardı pazartesi baktırmaya gidiyorum çatlamadıysa iğne yapcak iki gündür çok sancım var bu sabah allahtan yumurtam çatladı ama belki bir tanesi belki iki bilememki doktdor görmeden ben sadece sabah akıntım oldu beyaz ordan anlıyorum çatladığını elinde imkanın varsa ve halen ağırın devam ediyorsa mutlaka göster tatlım Allah korusun kist oluşmaması için inşallah bu son olur senin içinde hemen bebeğini hamile kalırsın

saol gülüm bende öyle düşünüyorum aslında bilmiyorum çatladığını bugün ateşim yükseldi ama çatlamıştır inşaallah yaaaa kist olmuşta olabilir çünkü sol kasığım ağıyor hala batıyor bazen bebiştir inşallah yada kist özele gitmek lazım alında devlet hastanesi anca bu kadar olur.amiiiiin gülüm aminnnson 7 gün ama içim içimide yiyor.

saol gülüm bende öyle düşünüyorum aslında bilmiyorum çatladığını bugün ateşim yükseldi ama çatlamıştır inşaallah yaaaa kist olmuşta olabilir çünkü sol kasığım ağıyor hala batıyor bazen bebiştir inşallah yada kist özele gitmek lazım alında devlet hastanesi anca bu kadar olur.amiiiiin gülüm aminnnson 7 gün ama içim içimide yiyor.

inşallah tez zamanda alırsın bebişini kucağına ama aklında bulunsun doktor sölemese bile sen sor derim ben inşallah kist falan oluşmaz ve bebişin gelir bu ay ama gelmezse üzülme yine klomen verirse bu konuyu konuş ben özele gidiyorum valla ne olsa cepten arıyorum kadını alıyorum cvabını burdanda çok şey öğrendim kadına sorup sorup duyorum :KK1:

arkadaslar ates olcumunde yumurta catladigi zamn yukselirmi yoksa alcalirmi bende olcmeye basladimda bilmiyorum.....

sevde 1 ve hasretimsin cevap için çok teşekkür ederim bu ay benim tek yumurtam olgunlaştı ve normalde 15. gün istenen boyuta gelirdi bu sefer 18. gün istenen boya geldi ve iğneden sonra hiç ağrım falan olmadı acaba ağrı yapmadan çatlar mı yoksa kistemi dönüştü bu belirsizlik çoook kötü :KK43:(

X