Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

merhaba arkadaşlar bugün dr randevum vaardı 1 tane yumurtam çatlamamış galiba adet bitiminde test yaptırıcam klomen vermedi adetinin 13. günü gel ultrasonda bakalım dedi
benden haberler bu kadar dilerim en yakın zamanda kucağımız sağlıklı bebişlerle dolar:KK16:
kendinize iyi bakın:21::21::21:

sevde1 canım çook tşkr ediyorum bilgilendirdiğin için ozaman benide eklermisiniz banada uğur getirsin inşallah 16 mart :emir_bebek:

cimeka canım eğer bugün yumurtalar çatlıyorsa ne zaman ilişki olacak ozaman eşim pazartesi gelecek geç kalmış olmam inşallah:97:

canım klomen dendir yumurtaların gelişiyordur pazartesi çatlatma ignesi verir belki

canım geç kalmış olmam değilmi eşim pazartesi gelecek allahım biran önce bebeklerimizi kucağımıza alsakta hayırlısıyla bu endişelerden kurtulsak yaaa tekrar klomene başlamaktan korkuyorum :KK58:

kızlar ya adet tarihim ayın 9 unda. 2 gün önce ( biliyorum erken) kan testi yaptırdım sonuç 1.46 çıktı. yani gebe diilim görünüyor ama göğüslerim sızlıyor. ayaklarım üşüyor. ateş 37.0 derece ve kasık batmam var bu nasıl iş anlamadım. bir de bi uyuyorum ki sormayın. dün eşim yarım saat kapı çalmış :) uyanmadım, normalda kuş uykusu vardır bende ....garip diil mi yaa?

Son düzenleme:
ama bildiğim kadarıyla kllandığımız ilaçlar yanıltıcı sonuç verebiliyor kanda . içinde hormon olduğu için....geçen ay da 1.76 çıktı ama iki gün sonra regl oldum...

iyi akşamlar arkadaşlar, yardımınızı bekliyorum sizdenn.
ben geçen ay klomene başladım günde 2 tane kullanmıştım, yumurtalar büyümedi, bu ay günde 4 tane kullandım, cuma günüde kontrole gittim, 16 mm iki tane yumurta vardı, pazar gecesi için çatlatma iğnesi verdi doktor... ama bugün ara ara kasık ağılarım oldu, son yarım saattir çok şiddetli ağrım var, özellikle solda.. doktorumu arasammı ne dersinz? normal mi, bu ağrılar, daha önce kullananlardan yardım istiyorum.

kızlar ya adet tarihim ayın 9 unda. 2 gün önce ( biliyorum erken) kan testi yaptırdım sonuç 1.46 çıktı. yani gebe diilim görünüyor ama göğüslerim sızlıyor. ayaklarım üşüyor. ateş 37.0 derece ve kasık batmam var bu nasıl iş anlamadım. bir de bi uyuyorum ki sormayın. dün eşim yarım saat kapı çalmış :) uyanmadım, normalda kuş uykusu vardır bende ....garip diil mi yaa?

bu durumda aklıma çok güzel birşey geliyor ama ne desem ki:)

iyi akşamlar arkadaşlar, yardımınızı bekliyorum sizdenn.
ben geçen ay klomene başladım günde 2 tane kullanmıştım, yumurtalar büyümedi, bu ay günde 4 tane kullandım, cuma günüde kontrole gittim, 16 mm iki tane yumurta vardı, pazar gecesi için çatlatma iğnesi verdi doktor... ama bugün ara ara kasık ağılarım oldu, son yarım saattir çok şiddetli ağrım var, özellikle solda.. doktorumu arasammı ne dersinz? normal mi, bu ağrılar, daha önce kullananlardan yardım istiyorum.

şansıma kimse yok forumda.. neyse bu geceyi geçirmeye çalışayım bakaym ben, inşallah ters giden bişey yoktur..

şansıma kimse yok forumda.. neyse bu geceyi geçirmeye çalışayım bakaym ben, inşallah ters giden bişey yoktur..

canım merhaba agrılar normal ilacın işe yaradıgını gösteriyor agrı olmassa kötü sana niye gece vurdur demiş anlamadım igne için en iyi saat sabah 11 gibi çünki 36 saat sonra ilişki öneriyor doktorlarayrıntıyı yazacagım.

sabah11 de vuruldugun zaman ertesi günü yani senin için pazartesi sabah 11 24 saat oluyor pazartesi akşam 11 ise tam 36 saat ideal ilacın en yüksek düzeyine ulaştıgı saat 30 saat civarı yumurtanın kanala alınmasıda 2 yada 3 saat sürse akşam girilen ilişkinin saati ideal ben öyle yaptım doktorda aynısını söylemişti pazar akşamından yada bu akşamdan da içeriye sperm gönderirseniz iyi olur ilişkiden sonra beline yastık koy ve 2 saat kalkma sonrasındada ne idrar yap nede yıka peçeteyle sil bol şans canım inşallah tutar.

iyi geceler hepinize....ama sanırım kimse yok...yarın tatil ya...nerdesiniz?? 24 şubat itirabiyle catlatma ignesini vurumdum..24 şubatı saymaz isem önümüzdeki salı 12.gün oluyor...sakin olayım diyorum ama içimde fırtınalar kopuyor..günler geçmiyor..bugün belim ağrıdı..sanki adet sancısı gibi...moralim bozuldu...beklenen tarihim 15 mart aslında..10 gün önceden regl belirtisi olurmu ki???...acaba catlatma iğnesini erken vurulduğum için (adetimden sonra 9.günde) regl de erken gelebilirmi/???? yaw bu ay da yok galiba kızlar.......:KK58:

iyi geceler hepinize....ama sanırım kimse yok...yarın tatil ya...nerdesiniz?? 24 şubat itirabiyle catlatma ignesini vurumdum..24 şubatı saymaz isem önümüzdeki salı 12.gün oluyor...sakin olayım diyorum ama içimde fırtınalar kopuyor..günler geçmiyor..bugün belim ağrıdı..sanki adet sancısı gibi...moralim bozuldu...beklenen tarihim 15 mart aslında..10 gün önceden regl belirtisi olurmu ki???...acaba catlatma iğnesini erken vurulduğum için (adetimden sonra 9.günde) regl de erken gelebilirmi/???? yaw bu ay da yok galiba kızlar.......:KK58:

hemen karamsarlığa düşme olumlu düşün olumlu olsun benim arkadaşım 14 yıl sonra tedavisiz hamile kaldı allah isterse engel tanımaz hayırlısı ile olacak bebişlerimiz inşallah daha sonuç belli olmadan canını sıkıp sitrese girme canım benim

bende 23 şubatta reglimin 16. günü vuruldum canım bendede regl olacakmışım gibi belimde kasıklarımda agrı oluyor 2 gun agrıyor 1 gun duruyor sonra yine agrıyor bende anlamadım haftaya pazar idrarda tahlil yapacagım kalırsak zamanımız aynı haberdar et daha önceki okudugum yazılarda bazı hamiş kalanlarda aynı regli agrısı gibi agrı çekmişler hatta regliye 2 3 gün kala lekelenmesi olanda var umudu kaybetmek yok

X