Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

belirtilerin neydi cnm ya merak ettim benimde adet tarihim dündü ama gelmedi hala yarına kadar gelmezse bende kan testi yaptıracam göğüslerim ucu ve karnım ağrıyo adet belirtisi gibi 1 haftadırda bu belirtiler sürmezki kardeşim 2 gün sürer biter acaba psikolojikmi cevaplarsan sevinirimmm

benimde gögüslerim çok agrıyodu ve karın agrım çok vardı bide ayaklarım üsüyodu bende öle sandım ama öle piskolojik bi agrı degil yaa harbi ağrıyoo

canım burda 20 gün önce ağlıyodum yumurtam olusmadı diee yumurtam adetimin 21. günü oluştu ve tek yumurta olustu özellikle pkolu oldugumu belirttimki arkadaslara morel olsun diee benim için lütfen dua edin degerlerim iki katına çıksınn ve inşallah sizde en kısa zamanda hamile kalın

bana oluşmadığını söyledi dr ama 20.günü bile oluşabilir dedi bak senin 21.gün oluşmuş inş.değerlerin yükselir cnm benim Allah tün isteyenlere nasip etsin en kısa zamanda

uzulmemek ımkansız çok kötu durumdayım kac ay ıste o çıleyı çek sıkıntıyı cek ve hamıleysem 1 ılac yuzunden sonamı erıcek

canım benm bebeğin ilk 5 hafta boyunca hiç bi ilaçtan falan etkilenmiyomuş bende farlutal kullandım ağrı kesici aldım hamile olduğumu bilmiodum öğrendiğimde 5 haftalıktı şuan 11 haftalık hamileyim 5 haftadan sonra başlıyomuş ya organ gelişimi onun için hiç endişelenme inşallah hamilesindir ve inşallah bebeğini sağsağlim kucağına alırsın

anladım cnm sağol aynen benimde ayaklarım buz gibi ısıtamıyo eşim bütün gece içim üşüyo tabi hamilelik belirtisi illa olcak diye bişey yokta ALLAH yüzünü göstermek nasip eder canım
benimde gögüslerim çok agrıyodu ve karın agrım çok vardı bide ayaklarım üsüyodu bende öle sandım ama öle piskolojik bi agrı degil yaa harbi ağrıyoo

inşallah canım çok sevindim senin adına özellikle pko olupta hamile haberi duyunca çook seviniorum ve umudum biraz daha artıo.benimde aynı şekilde 3ile 6ay geciktiği oluo kaç tane yumurtan oluşmuştu bu ay

canım bende pkoluyum klomenle ilk ayımda hamile kaldım şuan 11 haftalık hamileyim ama ben klomen bittikten 2 gün sonra doktora gittiğimde doktor bana hiç yumurtan oluşmamış bidahaki aya demişti
bende ağlaya ağlaya eve dönmüştüm sonra diğer adetim gelmeyince aradım bu sefer farlutal verdi hastalanayım die sonra onu içtim ilaç bittikten 1 hafta sonra hastalanmam gerekiyodu ama hastalanmayınca eşim test aldı bi baktık çift çizgi sonra doktora gittim 5 haftalık hamileymişim meğerse 24 kasımda ilk adetimdi adetimin 5. günü ilaca başladım 5 gün sabah akşam içtim ayın 4 ünde ilacım bitti 6sında doktora gittik oluşmadı dedi ama benim yumurtam 1 hafta sonra oluşup çatlamış ilk hamile kaldığım tarih henüz belli değil ama doktorum aralığın 12 si gibi hamile kalmış olabilrsin dedi. yani eğer doktorunuz oluşmadı derse ilşkiyi kesmeyin bazen doktorlar bile bilemiyo:)

canım bende pkoluyum klomenle ilk ayımda hamile kaldım şuan 11 haftalık hamileyim ama ben klomen bittikten 2 gün sonra doktora gittiğimde doktor bana hiç yumurtan oluşmamış bidahaki aya demişti
bende ağlaya ağlaya eve dönmüştüm sonra diğer adetim gelmeyince aradım bu sefer farlutal verdi hastalanayım die sonra onu içtim ilaç bittikten 1 hafta sonra hastalanmam gerekiyodu ama hastalanmayınca eşim test aldı bi baktık çift çizgi sonra doktora gittim 5 haftalık hamileymişim meğerse 24 kasımda ilk adetimdi adetimin 5. günü ilaca başladım 5 gün sabah akşam içtim ayın 4 ünde ilacım bitti 6sında doktora gittik oluşmadı dedi ama benim yumurtam 1 hafta sonra oluşup çatlamış ilk hamile kaldığım tarih henüz belli değil ama doktorum aralığın 12 si gibi hamile kalmış olabilrsin dedi. yani eğer doktorunuz oluşmadı derse ilşkiyi kesmeyin bazen doktorlar bile bilemiyo:)

aaaa çok garip olmuş cnm yaaa benim korkumda o işte adet günün geçince farlutal al kullan dedi doktor ben de korkuorum ya gebelik varsadie benim adetlerim zaten düzensiz nekadar bekleyim adetgünümden sonra ilacı kullanmak için bana yardımcı olursanız çook sevinirim.ilacın bi zararı olmazmıymış bebeğe doktora sordun mu cnm

bugün regl oldum 2 gün kahverengi leke korkunc bel ağrısı -hiç böle olmamıstı bacağımı zor oynatıodum-sonucu nihayet geldi..
Yarın doktora gitcem hormon tahlillerim yapılcak ve eşimin testleri aslında 3.gün gitmem gerek ama uygun diil adetin 2. günü gidcem sorun olur mu acaba:KK37:
Doktorum sonuca göre nasıl bi tedavi önercek bakalım muhtemelen klomen kullanmamı sölicek ve ardından çatlatma iğnesi..Acaba ilaç kullanmadan bikaç ay denesek mi diyorum?
Sonrada vakit kaybı olsunda istemiyorum klomeni 3.kullanısım olcak..
Naapsam ne etsem :KK14:
Adeti geciken arkadaslar umarım güsel sonuçlarınızı duyarız bikaç güne:nazar:
Allahım yardımcımız olsun:KK71:

aaaa çok garip olmuş cnm yaaa benim korkumda o işte adet günün geçince farlutal al kullan dedi doktor ben de korkuorum ya gebelik varsadie benim adetlerim zaten düzensiz nekadar bekleyim adetgünümden sonra ilacı kullanmak için bana yardımcı olursanız çook sevinirim.ilacın bi zararı olmazmıymış bebeğe doktora sordun mu cnm

canım bende başta korkmuştum bebeğime bi zararı olurmu diye ama doktorum bana eskiden kadınlara gebelik testi olarak bunu kullandırıolarmış hastalnmazlarsa hamile olduklarını böyle anlıyolarmış bide 5 haftalıkta önce içtiğin hiç bi ilaç bebeği etkilemezmiş canım :)

canım bende başta korkmuştum bebeğime bi zararı olurmu diye ama doktorum bana eskiden kadınlara gebelik testi olarak bunu kullandırıolarmış hastalnmazlarsa hamile olduklarını böyle anlıyolarmış bide 5 haftalıkta önce içtiğin hiç bi ilaç bebeği etkilemezmiş canım :)
hımm ii ozman canım inş. sağlıklı sıhhatli alırsın bebeğini kucağına.adet tarihi geçtikten sonra gebelik testinde kaçıncıgün çıkar gebelik cnm bi bilgin var mı

hımm ii ozman canım inş. sağlıklı sıhhatli alırsın bebeğini kucağına.adet tarihi geçtikten sonra gebelik testinde kaçıncıgün çıkar gebelik cnm bi bilgin var mı

canım ben adet olmadığım için düzenli ilaçla hastalanıodum onun için bilgim yok pek:KK43:

selam arkadaşlar
aranıza yeni katıldım benide listeye eklerseniz sevinirim ilk denemem başarısızlıkla sonuçlandı klomen ve ovitrelle ile beraber. geçen sefer bir yumurtam olmuştu bu sefer 4 tane oldu biri erken çatladı 10. günü şu anda 3 tane büyümesini bekliyorum pazartesi doktora gidicem dün doktordaydım. bakalım bekliyorum 17 mart regli zamanım. bu seferde tutmazsa eşimin sperm sayısına bakılcak banada rahim filmi. Rabbim isteyen herkese annelik duygusu yaşatsın inşallah

kızlar size iyi bi haberim var ben bu ay ilk kez klomen ve çatlama ignesi kullandımm dün karın agrısından dayanamayıp kan tahlili verdim ve sonuç 56.58 çıktı sanırım hamileyimm:))))))) bu arada ben pkoluyumm

tebrkler:)) adetinin kaçıncı günü bu sonuç?? bir de 2 gün sonra tekrarlaman gerek bazen doktorlar unutuyorlar sanırım:)

selam arkadaşlar
aranıza yeni katıldım benide listeye eklerseniz sevinirim ilk denemem başarısızlıkla sonuçlandı klomen ve ovitrelle ile beraber. geçen sefer bir yumurtam olmuştu bu sefer 4 tane oldu biri erken çatladı 10. günü şu anda 3 tane büyümesini bekliyorum pazartesi doktora gidicem dün doktordaydım. bakalım bekliyorum 17 mart regli zamanım. bu seferde tutmazsa eşimin sperm sayısına bakılcak banada rahim filmi. Rabbim isteyen herkese annelik duygusu yaşatsın inşallah

selam hoşgeldiin inş. buay kavuşursun bebeğine:KK34:

kızlar size iyi bi haberim var ben bu ay ilk kez klomen ve çatlama ignesi kullandımm dün karın agrısından dayanamayıp kan tahlili verdim ve sonuç 56.58 çıktı sanırım hamileyimm:))))))) bu arada ben pkoluyumm

ayy..ne güzel ya...canım tebrikler..A.tamamına erdirsin inşallah...
2 gün arayla 2 hamiş:KK49: haberi aldık..bu ne güzel bir umut bizim için..cok seviniyorum valla....:KK66::KK66::KK66:

selam arkadaşlar

hoşgeldin canım benim..tedavin hayırlı olsun..duacıyız bizde...umarım hepimiz yaşarız hamilelik sevincini...

mrb cnm ,
iğneden sonra üstüste 4 gün ilişki aslında dr,lar 3 diyor ama bazı kişilerde geç çatlayabiliyor o yüzden 4 gün daha iyi sonrada gün asırı ilişki
İğneyle ovulasyon testi pek aydınlatıcı olmuyor test kandaki yumurta çatlamasına yakın lh hormon düzeyini ölçüyor iğneylede zaten sana bu hormon takviyesi yapılıyor dolayısıyla iğnenin etkisi geçene kadar hep pozitif görüyorsun ovulasyon testiyle..
Ama zaten iğneyle yumurta çatlayınca acayip bir kasık ağrısı oluyor ondan da anlayabilirsin..
Umarım yardımcı olabilmişimdir kolay gelsin:KK71:

teşekkür ederim canım:KK71:

X