Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

günaydın canlar bende 30 ocakta adet olmuştum 28 şubatta olmam gerekiyodu ama olmadı bugünde şimdilik gelen giden yok ama umutlu değilim:KK5: yumurta oluşumuna dair hiçbir belirti olmadı çünkü ağrı falan
:KK5:herkeste yumurta çatlayınca kasık ağrısı oluyomu acaba
adet olmazsam eğer 3 gün sonra kanda gebelik testi yapcam eşim çok umutlu ve heyecanlı bende boşuna umutlanıyosun diyorum ama ben 4 aydır düzenli adet oluyodum 30 günde bir hatta 2 gün erken geliyodu ama hala tık yok adet belirtisi yok (sivilce dışında) gebelik belirtiside yok bence tekrardan adet düzensizliğim başladı hakkımızda hayırlısı şu 3 gün geçsede test yapıp rahatlasam artık:KK5::KK5:

ee hadi hayırlısı cnm inşallah hamilesindir. benim sabaha karşı kasık ağrısı ile gelmişti kırmızılar. inşallah sende olmaz bu ay hamiş olursun....

cnm benim geçen ay benimde 17.gün geldi çatlatma iğnesinden 36 saat sonra çatlıyor dediklerine göre benimde öyle olsa bu ayda 17.gün dündü ben istitatiksel olarak hesapladım dün adet olmam lazımdı eğer saatlere göre konuşursak hala olcam gibi geliyo adet belirtilerim var 1 haftdaır yarında olmazsam artık kan testi yaptırmam lazım biran önce progestan a başlamak için :nazar:

ben progestana baya bir önce başladım.. yumurtlama zamanlarında falan...benim bugün 13. gün.. cuma günü gidebilirim ancak kan testine..diğer günler okulum 3 te bitiyor o saatten sonra kan testi ertesi güne kalıyor.ben o arada varsa bile gerginlikten düşürürüm bebeği:) beklemek zorundayım yani.. idrar testine de güvenemiyorum biliyorsun idrar testinden sonra stress devam ediyor yine kan testine kadar.. acaba doğru sonuç mu silik m belirgin mi ooooooooooo hiç bana göre değil...kesin çözüm kannnnn:)

günaYDIN KIZLARR nasılsınız. ben cok heyecanlıyım düşünmemeye çalışıyorum ama olmuyor iştee. iğnenin 12. günü test yaptıracam yani 7 martta. ama o güne kadar nasıl sabredecem bilemiyorum.bu ay ilk defa göğüs uçlarım acıyor hayatımda hiç başıma gelmeyen bişey ama umutlanmak ta istemiyorum iğneden yada serophenden kaynaklanabilir. sizde oluyormu böyle şeylerr

canım bence 7 marta kadar dinleme kendini, bende geçemn ay hamile arkadaşların yaşadığı her bir belirti vardı.. hatta adetim hayatımda ilk kez 1 hafta gecikti.. ama sonuç hüsran.. hem adet ile gebelik belirtiler çok benzer...kişiden kişiye de değişiyor sanırım...

evet ya..inşan ister istemez düşünüyor..gözünün içine bakıyoruz tabiri caizse...hadi bakalım..yarın güzel haberlerle gel,,inşallah büyümüştür yumoşların...:KK9:

canlarım dün giremedimmm ne olur kusura bakmayın yeni hamişimiz varmış çok mutlu oldum hayırlı uğurlu olsunnn.ben dün gittim doktora 12 gündü dün 18 mm çapında 3 yumurtam olmuş.çatlatma iğnesi vermedi gün aşırı ilişki dedi.çok mutluyum.

melek bende gelen giden yok şimdilik... Sende??

bendede gelen giden yok ama umudum da yok:KK5: çünkü hamileliğe dair hiçbir belirtim yok:KK5:cuma ya kadar gelen olmazsa cuma günü kan tahlili yapcam hakkımızda hayırlısı :KK16: Sende belirti falan varmı ama sen başaracaksın bu ay öyle geliyo bana:KK9::KK9:

ee hadi hayırlısı cnm inşallah hamilesindir. Benim sabaha karşı kasık ağrısı ile gelmişti kırmızılar. Inşallah sende olmaz bu ay hamiş olursun....

canım üzüldüm ya ama üzme tatlı canını yılmak yok güzel dileklerin için teşekkür ederim:KK54::KK54:

canlarım dün giremedimmm ne olur kusura bakmayın yeni hamişimiz varmış çok mutlu oldum hayırlı uğurlu olsunnn.ben dün gittim doktora 12 gündü dün 18 mm çapında 3 yumurtam olmuş.çatlatma iğnesi vermedi gün aşırı ilişki dedi.çok mutluyum.

canım benim cok güzel..sevindim senin adına...demek ki ignesiz deneyeceksin bu ay..benimde geçen ay ignesiz geçti..hadi bakalım..inşallah müjdeyi verirsin ..:)

bendede gelen giden yok ama umudum da yok:KK5: çünkü hamileliğe dair hiçbir belirtim yok:KK5:cuma ya kadar gelen olmazsa cuma günü kan tahlili yapcam hakkımızda hayırlısı :KK16: Sende belirti falan varmı ama sen başaracaksın bu ay öyle geliyo bana:KK9::KK9:

siz mart gurubusunuz..şubattakilerden ses cıkmadı sanırım hala...durumları nedir merak ediyorum doğrusu...

CNM BENİMDE 31 OCAKTI gelen giden aynen dediğin gibi ama bende adet belirtileri göğüslerimin uçları sızlıyor
günaydın canlar bende 30 ocakta adet olmuştum 28 şubatta olmam gerekiyodu ama olmadı bugünde şimdilik gelen giden yok ama umutlu değilim:KK5: yumurta oluşumuna dair hiçbir belirti olmadı çünkü ağrı falan
:KK5:herkeste yumurta çatlayınca kasık ağrısı oluyomu acaba
adet olmazsam eğer 3 gün sonra kanda gebelik testi yapcam eşim çok umutlu ve heyecanlı bende boşuna umutlanıyosun diyorum ama ben 4 aydır düzenli adet oluyodum 30 günde bir hatta 2 gün erken geliyodu ama hala tık yok adet belirtisi yok (sivilce dışında) gebelik belirtiside yok bence tekrardan adet düzensizliğim başladı hakkımızda hayırlısı şu 3 gün geçsede test yapıp rahatlasam artık:KK5::KK5:

canlarım ben klomenle ilk ayımda hamile kaldım şuan 11 haftalık hamileyim klomeni 5 gün sabah akşam kullandım bittikten 2 gün sonra doktora gittim ama doktor yumurta oluşmamış dedi ve beni gönderdi ayın 26sında hastalanmazsan farlutal kullan dedi bende kullandım kanamam gelmeyince test aldım ve çift çizgii
doktora gittiğimde bana klomen kullandıktan 7 gün sonra yumurtan büyümüş çatlamış dedi tamamen mucize gibi bişey şimdi bebeğimi sağsağlim kucağıma almak için gün sayıyorum inş güzel ALLAHIM sizlerede bu duyguyu tatırır ama önemli olan bişey var çok fazla kafaya takmamak oluruna bırakmak lazım :)

ben gebelık testı yaptım az once oylesıne ama hemen sılık çızgı çıktı eeeee ben klomen kullandım ne olcak daha dun bıttı ılacım

1 şubatta hastalandım ve ben 20 şubatta az bışı yıne hastalanıyor gıbı oldum hemen dra gıttım reglı olmusundur olabılır dedı bana klomen verdı.5 gun 3 er tane ıctım dun bıttı.bugunde evde test vardı yapayım dedım hatta ılk ıdrarımlada yapmadım ve 2. Cızgı cıktı hemen anlamadım bısı acaba ben ustunemı gordum anlamadım bısı.bırazdan gıdıp kan verıcem

canım benim cok güzel..sevindim senin adına...demek ki ignesiz deneyeceksin bu ay..benimde geçen ay ignesiz geçti..hadi bakalım..inşallah müjdeyi verirsin ..:)

inşaallah birtanem 3 olunca vermedi iğne hepside aynı büyüklükte çatlar dedi.hepimizin hakkında hayırlısı olsun bitanem.

ben gebelık testı yaptım az once oylesıne ama hemen sılık çızgı çıktı eeeee ben klomen kullandım ne olcak daha dun bıttı ılacım

1 şubatta hastalandım ve ben 20 şubatta az bışı yıne hastalanıyor gıbı oldum hemen dra gıttım reglı olmusundur olabılır dedı bana klomen verdı.5 gun 3 er tane ıctım dun bıttı.bugunde evde test vardı yapayım dedım hatta ılk ıdrarımlada yapmadım ve 2. Cızgı cıktı hemen anlamadım bısı acaba ben ustunemı gordum anlamadım bısı.bırazdan gıdıp kan verıcem

:26: İlginç bi durum canım. İnşallah gebeliktir. Çatlatma iğnesinden sonra ilacın etkisiyle ikinci çizginin çıktığını biliyorum ama klomen böyle birşey yapar mı bilmem? Gebelik varsa bile doktorunun hatası olur gülüm, seni üzmek istemem ama hamilelerin kullanması sakıncalı klomeni. Hadi hemen yaptır kan testini de bize de haber ver. İnşallllahh gönlünce olur herşey. Ve tabii hayırlısıylaa...:81:

üstüne görme olabilir canım hadi hayırlı haberlerini bekliyoruz.inşaallah bebiş haberiyle gelirsinnnnn.

canlarım ben klomenle ilk ayımda hamile kaldım şuan 11 haftalık hamileyim klomeni 5 gün sabah akşam kullandım bittikten 2 gün sonra doktora gittim ama doktor yumurta oluşmamış dedi ve beni gönderdi ayın 26sında hastalanmazsan farlutal kullan dedi bende kullandım kanamam gelmeyince test aldım ve çift çizgii
doktora gittiğimde bana klomen kullandıktan 7 gün sonra yumurtan büyümüş çatlamış dedi tamamen mucize gibi bişey şimdi bebeğimi sağsağlim kucağıma almak için gün sayıyorum inş güzel ALLAHIM sizlerede bu duyguyu tatırır ama önemli olan bişey var çok fazla kafaya takmamak oluruna bırakmak lazım :)

Allah tamamına erdirsin canım. Sağ salim alırsın inşallah bebeğini kucağına. Bizim uğurlu listemize seni de ekliyorum. Muhtemel doğum tarihini de verirsen eklerim güzelim.

ama cok cokkkk uzgunum drumun hatasını nıcın bebek varsa bız cekelım.belkı mucıze olur ılac bı etkı yapmaz dua edın.

KİM........................... NE KULLANDI.......................................... .......MUHTEMEL DOĞUM TARİH

1.BABYFACE:::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOME N
2.TUSE2006 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN
3.GİZNUR::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
4.COCOSH:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLO MEN
5.gurbetgelini::::::::::::::::::::::::::::::::::KL OMEN
6.EYLUL166 :::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
7.BEYAZBULUT:::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
8.fındıkk kurdum 81::::::::::::::::::::GONAPHENE
9.irem34:::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAP HENE
10.xzeynep:::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHE NE
11.moril::::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONA PHENE
12.YİĞİDO17::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: İLAÇSIZ
13.SEMA3455::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İ LAÇSIZ ::::::::::::::::::::::::hoşgeldinçağatay bebek
14.ROSEM::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPH ENE :::::::::::::::::::::::hoşgeldin MERT bebek
15.BEYAZ MELEK::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇSIZ :::::::::::::::::::::::hoşgeldin Öykü bebek
16.elifecan::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
17.esrako::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
18.MİLKSHAKE ::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN:::::::: ::::::::::::::hoşgeldin selin bebek
19.BAŞAK 35::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN ::::::::::::::::::::::hoşgeldin burçinbebek
20.maviş83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN ::::::::::::::::::::::hoşgeldin kıvançBebek
21.pushing:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
22.((eslem)):::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
23.melek_law:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
24.sebossk:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
25.ARZU38 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇSI Z
26.güngüneş::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
27.interhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::İLAÇSIZ
28.deryamatrix::::::::::::::::::::::::::::::GONAPH ENE
29.nlgunözkan23:::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
30.sudeyoncaa::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
31.samyeli26:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
32.ggezgin:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
33.zeytinn79:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
34.melankolia::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
35.zeze26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
36.BeyaAZz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
37.mavi deniz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::AŞILAM A
38.begim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
39.eylem_:::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::::::::::
40.mazbut::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
41.incisu::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN
42.APPLEARZU::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
43.bulemsu58:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
44.esraie::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::: :::::::::::::
45.dahiliye::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
46.gulsah1985::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
47.beyazbeyaz::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::iLAÇSIZ
48.berknilay:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
49.bade22::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
50.hazann::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
51.26eser26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN ::::::::::::::::::::::17 ARALIK 2009
52.elif 83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::K LOMEN
53.yaren35:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN :::::::::::::::::::::::hoşgeldin yağız bebek
54.hülyaeyüp:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::İLAÇSIZ
55.ZUZUCUK82:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN ::::::::::::::::::::::11 OCAK 2010
56.RANA.ABLE. :::::::::::::::::::::::::::::::METFORMİN:::::::::: :::::::::::::19 OCAK 2010
57.kadus:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::19 OCAK 2010
58.bihter41::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ ::::::::::::::::::::::13 OCAK 2010
59.sweetbaby::::::::::::::::::::::::::::::::::.... :..:İLAÇSIZ:::::::::::::::::::::: 20 OCAK 2010
60.tubiss::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
61.maksimen::::::::::::::::::::::::::::::::::::SER OPHENE
62.sudembebis::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
63.bulu_dreya::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
64.sudem:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
65.blancedblue:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
66.adria:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
67.seldafid::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::MENOGON
68.melocum:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
69.mehtap gülü:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇS IZ::::::::::::::::hoşgeldin serkan bebek
70.TOTEM:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
71.babylove::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
72.bernadette::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
73.ilsenim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
74.asinaz24::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
75.rüzgaryağmur::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
76._ezgi_::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
77.simge8081:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
78.bebeg83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN::::::::::::::::::::NİSAN 2010
79.zeynur::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
80.edda_edda:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN ( İKİZİ OLACAK)
81.serenay2010:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
82.kardelenseval:::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN::::: hoşgeldin zümra neva bebek
83.BEBEĞİMİZ:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN (1 ay önce klomen kullandı)
84.nostok::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN ( 1 ay önce klomen kullandı)
85.psilokum::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::İLAÇSIZ (ovulasyon testi kullandı)
86.gulcangulcan::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN (glu kofen-bal.tarçın.çörekotu)
87.gelinc::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
88.gulyhas:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN
89.zeyhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (adaçayı içti)
90.SEVRA:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN
91.demet84izmir::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::İLAÇSIZ
92.zehra.tugba:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
93.Stella::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN
94.tombilibu:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
95.başak84:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
96.elvan77:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::KLOMEN
97.nefertiti50:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::KLOMEN
98.askkizi:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::İLAÇSIZ
99.justreader::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (bal.tarçın.çörekotu-ateş ölçme)
100.antiope::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::İLAÇSIZ
101.pamuksel:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::Y.ÇATLATMA İĞNESİ
102.Civ-civ1:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
103.Kuzu81:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
104.alminas1976::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::İLAÇSIZ .................4 AGUSTOS ……hoş geldin DORA REVNA bebek
105.özlem147...................................... ...............KLOMEN+IGNE
106.a&s........................................... ................... bcg
107.sultan1984.................................... ...............ILACSIZ KÜR İLE .........13 EYLÜL....hoşgeldin KEREM bebek
108.ipekyol51..................................... ................SEROPHENE+İĞNE......7 EYLÜL....hoşgeldin EBRU bebek
109.özemek........................................ ................KLOMEN
110.ceydammm...................................... .............KLOMEN
111.nurtopu....................................... ..................TÜP BEBEK
112.emine kaya.............................................. .....KLOMEN...........13 EKİM
113.firstmoonxxx.................................. ...............MERİONAL 75(İKİZİ OLACAK)hoşgeldın RÜYA VE RÜZGAR bebek
114.testere(BALSURAT)............................. ..........İLAÇSIZ
115.MAVİYESİL1999................................. ...........
116.RUFEYDESERRA.................................. ........İLAÇSIZ..............28 KASIM
117.JUJUMM........................................ ................KLOMEN
118.AYMUEL........................................ ................İLAÇSIZ
119.DENVİR........................................ ..................
120.HEDARZU....................................... ................KLOMEN
121.HAYRAN........................................ .................KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
122.KARAKAYA...................................... ...............
123.NURZUL........................................ ..................KLOMEN
124.GYSHNKY....................................... ................KLOMEN
125.ASYA_DENİZ.................................... ...............KLOMEN
126.GULTUN........................................ ..................KLOMEN
127.DAİSY84....................................... ...................KLOMEN
128.YASMNGU....................................... .................İLAÇSIZ(SOĞAN KÜRÜ)
129.KUZU84........................................ ...................AŞILAMA
130.DELFİNO....................................... ...................İLAÇSIZ
131.ESİLA_TR...................................... .... .............
132.AYSİMA04...................................... ..................İLAÇSIZ
133.BSBİRKİN...................................... ....................
134.ECEİREMNUR.................................... ..................
135.BETUS19....................................... ....................serophene
136.MASAL07....................................... ....................KLOMEN
137.YAKAMOZZZ33................................... .................KLOMEN
138.DEFHNE........................................ ......................KLOMEN
139.MELİKE_ECESUU................................. ..................SEROPHENE
140.ZAZEZ......................................... .......................KLOMEN
141.GAMZELİKİZ.................................... .....................
142.EXORCİST_TREX................................. ..................serophene
143.SMALLANGEL.................................... ....................AŞILAMA
144.MASAL800...................................... .....................KLOMEN
145.KM0734........................................ .......................KLOMEN
146.FATMA0000..................................... .....................İLAÇSIZ
147.PRETTY9217.................................... .....................SEROPHENE
148.BERRANUR...................................... ......................SEROPHENE
149.SWCNPRLK...................................... ......................KLOMEN
150.GULAYKORKMAZ.................................. ....................KLOMEN...................3 EYLÜL
151.AKTASOZLEM.................................... ......................KLOMEN....................İK İZİ OLACAK
152.TİİN.......................................... .............................KLOMEN
153.FİLİZİM....................................... ...........................
154.DESS......................................................................KLOMEN (ilk ayında hamile kaldı)

********************KLOMEN VEYA GONAPHENE KULLANANLAR*********************

...................................ŞUBAT AYI LİSTEMİZ..............................

HULYA_41.....................................1 ŞUBAT
HAYKOLİK......................................5 ŞUBAT
BONBONSEKERİM.............................9 ŞUBAT
CESU............................................9 ŞUBAT
DOSTHANE...................................10 ŞUBAT
NURUN........................................11 ŞUBAT
BELGİSEL.....................................11 ŞUBAT
İLKNURR1984....................... ........12 ŞUBAT
ÖZLEMNİSANDOĞAN.......................15 ŞUBAT
MAYBEBABY..................................20 ŞUBAT
EMRİVAKİ.....................................21 ŞUBAT
FATMA1986..................................22 ŞUBAT
POCAPOCA....................................26 ŞUBAT
DUYGUCANDAN..............................27 ŞUBAT
MOONTORRENT.............................28 ŞUBAT

...................................MART AYI LİSTEMİZ..............................

ESEMOS...................................... 1 MART
SERSELO......................................1 MART
CİMEKA........................................1 MART
MELEK04.......................................1 MART
BALKOPUKNURS..............................2 MART
MAYAAAA......................................2 MART
BETERAY.......................................4 MART
RABBİSS........................................7 MART
BİHTER07.......................................9 MART
GİDA_PİNAR....................................9 MART
DRGKS..........................................13 MART
PAPATYA_020................................13 MART
SEVDE1........................................15 MART
KALBİMİN......................................15 MART
G.ERKL.........................................17 MART
YORGUNGONUL...............................17 MART
ASKTUTKUNU.................................18 MART
NURSELCAGRİ.................................20 MART
ELFİDA1789....................................29 MART

Rabbi heblî min ledünke zürriyyeten tayyibeten inneke semî’ud-Duâ.” “Rabbim! Bana
tarafından hayırlı bir nesil bağışla. Şüphesiz sen duayı hakkıyla işitensin.”

***Ya Rabbi sana yalvarıyoruz.....Sevgili Peygamberin muhammed aleyhisselamı araya koyarak senden Hayırlı ve Salih evlatlar istiyoruz.... Ey çok sevdiğimiz Peygamberimiz Muhammed Aleyhusselam seni vesile ederek Rabbime yalvarıyoruz senin hatrın için kabul etmesini istiyoruz ..Ya Rabbi bu Yüce Peygamberi bize şefaatçi eyle onun hürmetine duamızı kabul eyle.AMİİİİİİİİİİİİİNN...MAAŞŞALLAH

X