Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

Mrb arkadaslar bende foruma yeni katildim,gecen ay klomen kullandim devaminda duphaston bugun 28.gunum uc gundur bel,kasik ve bacak agrilarim oluyo hastalanacakmisim gibi dun akintinin arasinda cok kucuk kan gordum ama hastalanmadim...bu ilaci kullanan arkadaslar sizdede benzer seyler varmi?ne dusunecegimi sasirdim :KK43:

yaprakcım foruma hosgeldın.bende klomen ve duphaston beraber kullandımm.dedıgın belırtıler bendede oldu ve hasta oldum.morelını bozmak ıstemem belkı sennın vucut baska turlu cevap verıyodurrr....

bu arada nerdenn katılıyosunn sehır neresı

ya doktorlarda bı sorun var yada umursamıyorlar arkadaslar yada harbıden beyınelrınde bı sorun varr ...benımkıde uc 5 kurus sey canım eczaneden alırsın dıyo.sonra ogrendımkı onun 3 -5 kusurs dedıgı 500 600 tl tutuyocokk sınılendım.sımd i sıon kontrolume gıdıp ucret vermıycem ıcın gıdıyorum onada sonrada bu doktoruda şutluycammmm

kendılerı kaybederr boyle doktorluk olmaz resmen tıcarethame hele bıde ısımlerını duyurmus doktorlarsaa

kızlar bu iğne diye bahsettiğiniz yumurta çatlatma iğnesimi..pregnly de aynı görevi görüyor ve 11 TL
her yerde bulunmuyor ama eczaneye söyleyince depodan getirme imkanları oluyor
ben 3-4 kez kullandım gerçi son ay ne klomen ne iğne kullanmadım ama
ikizlerime hamileyim...geç döllenme olabiliyormuş
sonuç itibariyle pregnly 'den 2 tane, diğerinden 1 tane vuruluyorsunuz
yani bu çok daha ekonomik...sadece bulması zor

kızlar bu iğne diye bahsettiğiniz yumurta çatlatma iğnesimi..pregnly de aynı görevi görüyor ve 11 TL
her yerde bulunmuyor ama eczaneye söyleyince depodan getirme imkanları oluyor
ben 3-4 kez kullandım gerçi son ay ne klomen ne iğne kullanmadım ama
ikizlerime hamileyim...geç döllenme olabiliyormuş
sonuç itibariyle pregnly 'den 2 tane, diğerinden 1 tane vuruluyorsunuz
yani bu çok daha ekonomik...sadece bulması zor

canım asılama olucagı ıcın yumurtalamada ne kadar ılac gıdıcegı yumurtanın gelışımıne baglı benım doktor ıovıtrella en ıyısıdedı artı menegon dedı tabı raporsuz daha kac kutu gıder belırsız bende devleta gecıcemmm....

canım asılama olucagı ıcın yumurtalamada ne kadar ılac gıdıcegı yumurtanın gelışımıne baglı benım doktor ıovıtrella en ıyısıdedı artı menegon dedı tabı raporsuz daha kac kutu gıder belırsız bende devleta gecıcemmm....

bu arada mnıkkedılerr darısıbızım basımıza..hamılelık ıcın bısıler yaptınmı son ay bısı kullanmadın demıssın ne guzell

yaprakcım foruma hosgeldın.bende klomen ve duphaston beraber kullandımm.dedıgın belırtıler bendede oldu ve hasta oldum.morelını bozmak ıstemem belkı sennın vucut baska turlu cevap verıyodurrr....

bu arada nerdenn katılıyosunn sehır neresı

Cok teskkr edrim cevabin icin aslinda bende dunden bu yana hastalanmayi bekliyorum ne yazikki :KK43: ben fransadan yazikatiliyorum iki yildir burda yasiyorum doktorumda iki ay devam et sonra gel baska bi tedaviye gecicem dedi ilk ay bu belirtilerle sona ericek galiba kismet ikinci aya bakalim...senin kacinci ay tedavide

Cok teskkr edrim cevabin icin aslinda bende dunden bu yana hastalanmayi bekliyorum ne yazikki :KK43: ben fransadan yazikatiliyorum iki yildir burda yasiyorum doktorumda iki ay devam et sonra gel baska bi tedaviye gecicem dedi ilk ay bu belirtilerle sona ericek galiba kismet ikinci aya bakalim...senin kacinci ay tedavide

yaprakcım benım bebk ıstegım 2 yıldı var tedavımde 1 yıldır devam edıyoo.
3 ay klomen kullandım..artı duphoston kullandım

sonrakı ay rahım fılmı cekıldımbu ayda kıst cıktı yasmn kullanıyorum

2 ayda ılacsız yumurta takıbı yaptırdım
derken 1 yıla yaklasmıs ama ortada bısı yokk...
yıne doktor degsıtırcem :KK17:
suan asılama beklıyroum ama olmazsa catlatma ıgnesdıde kullancam ıcımde kalmaın:KK43:
sız ne kadardır ıstıyosunuzz

bu arada mnıkkedılerr darısıbızım basımıza..hamılelık ıcın bısıler yaptınmı son ay bısı kullanmadın demıssın ne guzell

çok teşekkürler...allah sizlere de en kısa zamanda hayırlısı ile nasip etsin

ben ilk 3 ay klomen + çatlatma iğnesi kullandım

sonraki ay birşey kullanmadım hastalandım...sonraki hastalığı beklerken hamile olduğumu öğrendim

dolayısıyla yanlış hesaplamıyorsam yaklaşık 1,5 ay klomen iğne v.s. kullanmamış oluyorum

kendiliğinden mi oldu sanmam, klomenin etkisidir ikiz bebek bekliyorum

yaprakcım benım bebk ıstegım 2 yıldı var tedavımde 1 yıldır devam edıyoo.
3 ay klomen kullandım..artı duphoston kullandım

sonrakı ay rahım fılmı cekıldımbu ayda kıst cıktı yasmn kullanıyorum

2 ayda ılacsız yumurta takıbı yaptırdım
derken 1 yıla yaklasmıs ama ortada bısı yokk...
yıne doktor degsıtırcem :KK17:
suan asılama beklıyroum ama olmazsa catlatma ıgnesdıde kullancam ıcımde kalmaın:KK43:
sız ne kadardır ıstıyosunuzz

Bizde 11 falan oldu isteyeli 3 bucuk yildir evliyim ama ilk defa ilac kullandim...dr benden istedigi tahlillerim normal cikmisdi ama esimin sperleri dusuk cikti biraz...canim inssllh emekler bosa gitmez

anladım sizin bahsettiğiniz farklı bir işlem yani...benim 5 gün klomen hapı kullandıktan sonra ultrason ardından kullanılan çatlatma iğnesi

aynı şey değil sanırım...bana bulabilirsen pregnly değilse ovitrelle demişti...

tabiki uygulanan tedaviye göre ilaçların değişmesi normal...siz doktorunuz ne diyorsa ona uyun tabiki...

inşallah tez zamanda sonuç alırsınız

Arkadaşlar, yumurtlama çatlaması sırasında lekelenme tarzı kanama olması normal birşey mi, kimileri bugünleri değerlendirin diyori kimileri bu sebepte hamile kalamıyorum diyor. Lütfen yardımcı olun.

canım eğer 1 evladın varsa sanırım aşılama için rapor çıkartamıyosun ama özelde deneyebilirsin. tüp bebek için de bilemiyorum 1 tane çocuk olunca prosedür ne oluyor?
benim de bugün yada yarın adet olmam lazım.çok stresliyim.

sevdecim ağla, ağla açılırsın ama kendini bırakma bak 1 tane çocuğun var o da olmayabilirdi ve bu yaşına gelmiş olabilirdin belki 40 yaşını geçmiş ve hiç evladın olmamış da olabilirdin o zaman devlet tüp bebeği bile karşılamıyor yaştan dolayı şükret önce bitanem.olmazsa da olmaz oğluna sarılırsın.belki böylesi hayırlıdır nerden biliyosun bak bana da eşim hep böyle der.belki olmaması daha hayırlıdır mevlam neylerse güzel eyler ne istiyorsak ondan isticek ve takdirine boyun eğicez.sen 1 kez tatmışsın o duyguyu.benim hiç evladım olmamasına rağmen içim ferah Allahım vermezse bir bildiği vardır belki böylesi hayırlıdır.
ama sen önce kafanı rahatlat rabbim istedikten sonra neden olmasın gülüm hiçbir sorununuz yok kafadan at odaklanma tatile çıkın planlar yapın kafayı doldur.her ay ha olacak diye bekleme.belki 6 ay sonra de beklemekten kurtul.bak benim unicorn uterus olan bir arkadaşım ikinciye hamile hem de kendiliğinden yumurtalığımız tüpümüz rahmimiz var herşey var uygun zamanda olacaktır bak ben bile yarım rahimli olmama rağmen anne olabileceğime inanıyorum çünkü okuyorum topğimizde bizim gibi olanların hepsi almışlar çocuklarını kucağına.

bende bugün yada yarın adet olmam lazım geçen ay 29. günümde başlamış bugün de 29. günüm daha tık yok ama geçen ay diane35 kullanmıştım biliyosun o adetleri 28 günde bir şeklinde düzenliyor normalde de 30 günde olurum kasıklarım ağrıyor belim ağrıyor her an gelecek gibi.ama bu ay hiç ilaç kullanmadım adetime 10 gün varken başladı ağrılarım o yüzden kafam karışık biraz.bir de dünden beri göğüslerim acıyor normalde böyle olmazdı.belki de hala ilaçların etkisi devam ediyor vücudumda artık ne desem boş.ama demek istiyorum bu ay hamileyim demeyi çok istiyorum kafayo boşalttım odaklanmaktan vazgeçtim o ay oldu diyebilsem keşke inşallah hamileyimdir zira çok bekledik be sevde ben okuyorum düşük yapıp da hemen ertesi ay hamile kalan hele birisi senede 3 kez hamile kalmış kaybetmiş ama en azından gebe kalabiliyorlar çok istiyorum yine dedim ya içime düştü ateşi Allahım inşallah dualarımı kabul eder.test almaya korkuyorum.12-14-16 ve 18. günlerimde ilişki oldu olduysa bile çıkarmı acaba? varsa silik bile olsa çıkar diyorum ama testi alıp ertesi günü adet olmak da var...benim kendimi işlere vermem lazım süpürüp siliyim vakit daha çabuk geçer :KK70::KK36:

canım ..nasıl kafadan atıcaz..zaten sorun orda..bu kadar cok isterken ve odaklanmışken mümkün mü başka şeylere yoğunlaşmak..beklememek...bunu başarabilseydim zaten sorun olmazdı bu kadar...kendiliğinden belkide olacaktı...aşılama için kolları sıvadım..kırmızılar gelir gelmez başlayacağım hayırlısıyla....bugün biraz daha iyiyim..biz böyleyiz işte bir gün düşüyor birgün yine ayağa kalkıyoruz...böyle böyle geçiyor zaman...hadi bakalım..umutlandırdın benide...yarın haberlerini bekliyorum..yarın bi idrar testi yaparsın değil mi??

:KK43: Kuzenim hamileymiş :KK43: Hemde 5 aylıkmış yeni öğreniyoruz kızı olacakmış millet manyak yaaaaaaaaaa
Nazar olmasın diye saklıyorlar ayıp yahu ayıp :KK19:

:KK43: Kuzenim hamileymiş :KK43: Hemde 5 aylıkmış yeni öğreniyoruz kızı olacakmış millet manyak yaaaaaaaaaa

en evmeıdm ınsan tıplerı benımd eock yakın bı arkadsım yaptıbana gecen ay 8 aylık hamıle oldunu ogrendım uzakta ogretmenlık yapıyodu..dondum kaldım ..neymıs nazardan korkarlarmışş

sankı neyıne nazar degdırceksemmm HATTA DUA EDERIM NIYE NAZAR EDIYIM BID EKENDIMIN OLMUYO DIYE UZULURUMM..
DUYUNCADA BISI DE DEMEDIM NE YALAN SOYLIYIM.I COK GUZELLL SEVINDIM DEDIM..

YOK YANIII BU NE PARONAYAKLIK BENIM OLSUN SOYLIYCEMMM
HEMDE CUMLE ALEMEEEEEEEEEEE

kızlar e2 hormonum 45 lerden purugen iğne sayesinde 1818 gibi rakamlara çıkmış dr ilaçı kesti ilişki olmasın dedi ilaçların yan etkileri beni çok korkutuyor şuan karnımda ağrıyor perşembe tekrar gel dedi ilaç almayınca hemen normale dönermiki

elcefcım cok haklısın bend senın gıbı yapmayı dusunuyorum.ozelde yaptırıyosun ama tutu tutmayacagı bellı dgl.hanı deseler.tutarsa kat alıcaz tutmazsa ucret almayız dıye.oda yokkk...sansına yanı....en ıyısı devlet canım pekı benım bu rahım fılm varsmear testını ılla yaptırmakzorundamıyım bu mear testının faydası nedır???

aynen canım en iyisi devletten şaşmicaksın şartları okadar da kötü değil özeldeki gibi olmuyor ama ben 1 kez gitmiştim zeynep kamil e geçen ay muaynesi falan güzeldi yani.benim de bugün adet günüm ama olmadım her an olacak gibiyim bekliyorum olunca 3. günü gidicem ben de start vericem aşılama için.ama cesaret edip bi gebelik testi aldım bugün çıkmaz diye yapmadım yarın ilk idrarımla yapıcam sabah sonucu size yazarım istermisin hamile olayım aşılamalara falan gerek kalmasın Allahım nasip et.

canım ..nasıl kafadan atıcaz..zaten sorun orda..bu kadar cok isterken ve odaklanmışken mümkün mü başka şeylere yoğunlaşmak..beklememek...bunu başarabilseydim zaten sorun olmazdı bu kadar...kendiliğinden belkide olacaktı...aşılama için kolları sıvadım..kırmızılar gelir gelmez başlayacağım hayırlısıyla....bugün biraz daha iyiyim..biz böyleyiz işte bir gün düşüyor birgün yine ayağa kalkıyoruz...böyle böyle geçiyor zaman...hadi bakalım..umutlandırdın benide...yarın haberlerini bekliyorum..yarın bi idrar testi yaparsın değil mi??

bugün test aldım bat ım da bugündü hala olmadım akıntım falan da kesildi hiçbişey yok kupkuru neler oluyor anlamıyorum gecikti yine cesaret edemedim yapmaya ya çıkmazsa diye sabah idrarımla yapıcam yarın 6.30 da eşime kalkıyorum hemen yapıp yazıcam valla biraz ümidim var belirtiler falan ama yine de güvenemiyorum Allahım nasip et diyorum bebiş benimledir inşallah bu gece uyku yok bana sabaha kadar.dua et sevde hiç gerek kalmasın aşılamaya.dünden beri ne hayaller kuruyorum bir bilsen inşallah yaşatır hepsini rabbim birer birer eğer çıkarsa ikinci çizgi hemen doktordayım inşallah öğlenden sonra..göbekten kan sulandırıcı iğne vericekti bir de progestanın kalçadan iğnesini inşallah tutunur bana bu sefer bebeğimm rabbim birdaha yaşatmasın çok korkuyorum. ama her an adet olabilirim diye de bekliyorum her tuvalete gidiş stresss Allahım sonunu hayıra çıkarsın inşallah.. bu arada sen adet olmadın mı henüz benden önceydin sen klomen mi geciktirdi yine?

ben de sölemicem valla bu sefer kararlıyım 3 aylık olana kadar sölemicem ama sizlere sölicem hem de hemen:)

ercelf canım ne gibi belirtilerin var benimde bata 2 gün var benimde biraz belirtiler var gibi ama umutlanmak istemiyorum ama senin bebiş vardır inşallah ya

Kızlar yardım lütfennnn... Bu gün gecikmemin 4. günü test yaptım negatif çıktı. Banyoda öylece unutmuşum atmayı. 1 saat sonra atim dedim. 2. çizgi çıkmış birinciye yakın koyulukta. Bu ne şimdi ya ümitlenmek istemiyorummm, sonu hüsran oluyor sonra :KK43:

X