Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

son zamanlarda hamile kalan yok ortalık iyice sesizleşti hamile olan olunca bizimde umudumuz artıyor ... böyle sesiz olunca iyice umutsuzluğa kapılıyoruz benimde gittikçe umudum tükeniyor çok üzülüyorm allahım yarrabbim tüm bebiş özlemiyle yananların kucağını boş bırakma sadecece çok fazla dua ediyorum.....rabbim inş dualarımızı kabul eder...

klomeni sabah öle akşam mı kullanıyorsun? bildiğim kadarıyla kanama olmaması gerekir çok mu fazla kanama var? bu arada çoğul gebelik olma ihtimali yüksek 3 tane yumurtan olduysa tabi kaç tanesi döllenecek bide o var!

sabah akşam kullandım canım ben. 5 gün boyunca.. inşallah birinden biri döllenir.çoğul olabilir mi gerekten öyle bir ihtimal var mıki?

Klomenin prospektüsünde hafif kanama olabilir diye okumuştum , istersen prospektüse bir bak.
Yanlış hatırlamıyorumdur inşallah.

başka sorun olmasında canım benim ya.artık insanda evhamlanıyor yani. benim her ay başka sorunum çıktı.bu ay hsg falanda çektirdim.şansımı arttırmıştır inşallah...inşallah olur hepimizin sağlıklı hayırlı evlatları

kızlar benimde geçen ay kanamam olmuştu yumurtam çatlarken bende günde iki tane kullanmıştım ve beş tane yumurtam oldu malesef gebelik olmadı oyüzden çok umutlanma hepside sağlıklı yumurtaydı ve kendiliğinden çatladı dr bile kesin hamile kalırsın demişti ama malesef olmamıştı çok umutlanmayın.hayal kırıklığı çok kötü oluyor.

kızlar benimde geçen ay kanamam olmuştu yumurtam çatlarken bende günde iki tane kullanmıştım ve beş tane yumurtam oldu malesef gebelik olmadı oyüzden çok umutlanma hepside sağlıklı yumurtaydı ve kendiliğinden çatladı dr bile kesin hamile kalırsın demişti ama malesef olmamıştı çok umutlanmayın.hayal kırıklığı çok kötü oluyor.

allah hayırlı zamanda versin inşallah..illa olacak demiyoruz tutmayabilirde.zaten hayırsız olacağına biraz geç olsun ne olur? bende troid sorunu vardı oda ilaçla normale döndü. glifor ve rahimim kanlanması için doktorum bana kan sulandırıcı coraspin verdi. çarşamba günü de olası bi hamilelik için progestan kullanmaya başlayacağım...evlendiğimden beri olmadı nasip kısmet artık bu ay olmazsa başka bir ay inşallah

allah hayırlı zamanda versin inşallah..illa olacak demiyoruz tutmayabilirde.zaten hayırsız olacağına biraz geç olsun ne olur? bende troid sorunu vardı oda ilaçla normale döndü. glifor ve rahimim kanlanması için doktorum bana kan sulandırıcı coraspin verdi. çarşamba günü de olası bi hamilelik için progestan kullanmaya başlayacağım...evlendiğimden beri olmadı nasip kısmet artık bu ay olmazsa başka bir ay inşallah

inş tez zamanda olur benimde evlendiğim günden beri istiyorum olmadı 9 ay oldu iki ay klomen kullandım çok yumurtam oldu ama tutmadı kısmet değilmiş ben de kan sulandırı ilaç kullanıyorum coraspirin ve karnımdan 06 claksan yiyorum ama bebek için değil ben kalp hastasıyım o yüzden....

inş tez zamanda olur benimde evlendiğim günden beri istiyorum olmadı 9 ay oldu iki ay klomen kullandım çok yumurtam oldu ama tutmadı kısmet değilmiş ben de kan sulandırı ilaç kullanıyorum coraspirin ve karnımdan 06 claksan yiyorum ama bebek için değil ben kalp hastasıyım o yüzden....

geçmiş olsun canım benim..allah en kısa zamanda kavuştursun inşallah bebişlerimize. hayırlsı olsun inşallah... benimde 12 mart doğum günüm doğum günümün şansına inşallah döllenir:KK70:

bu arada eşin sperm testi yaptırdı mı belki onda bir sorun vardır

Kızlar merhaba; benim size bir sorum olacak. 6 ay önce doğum yaptım. 40ım çıkar çıkmaz ilk adetimi de oldum. iki aydır yani iki adet döneminden beri yumurtlamamın ilk gününde lekelenme şeklinde kanamam oluyor. Bu iyi birşeymi yoksa değilmi?Doğumdan ve hamilelikten önce hiç olmamıştı.

geçmiş olsun canım benim..allah en kısa zamanda kavuştursun inşallah bebişlerimize. hayırlsı olsun inşallah... benimde 12 mart doğum günüm doğum günümün şansına inşallah döllenir:KK70:

daha önce sperm testi yaptırmış normailmiş benim eşimde doktor stresten olmuyor diyor benim bulunduğum yer biraz sıkıntılı şırnak cizredeyiz karışık buralar biraz doğru düzgün kadın doğum doktoruda yok ekimde tayinimiz çıkacak bakalım olmazsa aşılama yaptırırız

daha önce sperm testi yaptırmış normailmiş benim eşimde doktor stresten olmuyor diyor benim bulunduğum yer biraz sıkıntılı şırnak cizredeyiz karışık buralar biraz doğru düzgün kadın doğum doktoruda yok ekimde tayinimiz çıkacak bakalım olmazsa aşılama yaptırırız

meritam cnm merak ettim görev ne bizimde tayin çıkacak bu sene gerçi yerim kayseri ama eşim sağolsun pek eve gelemedi sürekl,i hakkariye göreve gitti...

bu arada doğum günün kutlu olsun inş hediyen bebiş olur

bu arada doğum günün kutlu olsun inş hediyen bebiş olur

teşekkür ederim.inşallah canım benim...

zor şartlar tabiki allah yardımcıınız olsun.. stres kaynaklı ani hormon yükselişleri de yumurta olup çatlasa da döllenmelerine engel oluyor...kafana takmamaya çalış allah en kısa zamanda versin isteyen herkese

bebiş işi olmazsa bu kadar önemsemem ama kadın doğum doktoru yok en çok o yüzden bir an önce gitmek istorum

nasıl olsa artık batıya geçeceksin Rabbim sana tez zamanda bide bebiş verir inşallah bana doktorum polistik over var sende dedi inanmadım hiç tahlil falan yapmadan kaç ayımı yedi başka doktora gidicem bende yani demem o ki doktor bu durumda ha var ha yok işini yapmayanlar olduktan sora :)))

nasıl olsa artık batıya geçeceksin Rabbim sana tez zamanda bide bebiş verir inşallah bana doktorum polistik over var sende dedi inanmadım hiç tahlil falan yapmadan kaç ayımı yedi başka doktora gidicem bende yani demem o ki doktor bu durumda ha var ha yok işini yapmayanlar olduktan sora :)))

adetin 3.günü test yaptır. dhea so4 hormonu(erkek tipi kıllanma) yüksek çıkarsa endokrin servisine git o metobolizmayı düzenlemen için yardımcı oluyor.sonra yumurta takibini yaptırmaya başla.bende pkosluyum. tedaviyle 3 yumurta oluştu.pkoslularda yumurtalar büyüyüp çatlayamaz.kişinin kendi başına hamile kalması zor bir durum..pkosda kişiden kişiye değişir.kiloya bağlı olanı da vardır. birdfe bazı pkoslularda yumurtlama ya çok az gerçekler ya gerçekleşmez basılarında yumurtlama geç gerçekleşir... dr takibinde olman gerekir.

X