Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

evet canım biraz acıyor çok değil ama spekulumu takıyorlar ilaçı 3 defa veriyorlar cız cız ediyor bitti
pekı ben rahımı dışarı alıp yaptıklarını duydum, o kadar da degıldır dı mı? :18: cız etmesı sankı ıgne yapılıyormuş gıbı mı?ay canım da pek tatlıdır
kıslar asılamamın sonucunu ogrenmeme bı hafta kaldı gunler gecmek bılmıor allahım sen hayırlısını ver hepımız ıcın
amın canım, hayırlı haberler alırsın ınş :13:

Ben geçtiğimiz yaz rahim filmi çektirdim canım. Dr. un ne yaptığını ve kullandığı aletlere bakmamaya çalış. Acı dayanılmayacak bi acı değil. 15 saniye acı hissedeceksin ilaç verildiğinde. Ondan sonra bitecek gidecek. Korkacak bir şey yok kısacası.

bende yaklaşık 1 ay önce rahim filmi çektirdim sadece adet sancısı gibi ağrı oluyo ve işlem 5 dk bile sürmüyo cnm korkulack bişey yok...

kızlar merhaba ben bu ay klomene başlıcam haziranda 1 defa kullanmıştım daha önce fakat iğneyle yumurtam çatlamamıştı ben de çatlaması için hayıt tohumu hapı ii geliyor diye duydum sizce klomen kullanırken yanında hayıt tohumu hapı içsem iğneyle falan bi yan etkisi olur mu ki içinizde böyle bişeyi deneyen oldu mu??

öyle birşey yok canım ,yalan ben bu asparagaz haberler yüzünden fenalaştım ağla ağla helak oldum ne oldu dr dedim böyl böyle yapıyormuşsunuz alet takıyor dedi hayır spekulum varya evet dedim onu takacaz içine ilaç verecez bu kadar dedi yemin ederimki aynende öyle oldu ,bayıltalım ,makine yeni şöyle böyle haberlerine inanma makine yeni derlerse hanı dr altan ilaçı veriyor karnından film çekiyorlarya o film çekilen makine yeni yani spekulum yeni icad olmadı çıktığı günden beri aynı :))

hastane korkağı arkadaşım.benim de durumum senden farklı degil.bana da hsg çekilmesi gerekiyo.bu ay klomen kullandım ama büyük ihtimal bebegim yok..mecbur çekilcem.sen nerde oturuyorsun?istanbulda bi arkadş çektirmiş..kk da okudum.özel meltem hastanesi mi ne...anestezili çekiyormuş 350 tl..bende çok tırsıyorum.o şekilde mi çektirsem die düşünüyorum.çnkü ağrı eşiği kişiden kişiye değişiyor.acıdan bayılanı da duydum...

canım ben çektirmeyecem ,dikkatli okursan başka biri çekilecek ben ona bilgi verdim yok yok bayılacak bir durum yok özele gitmene gerek yok üniversite hastanleri çekiyor bedava

pardon yanlış kişiye söledim herhalde..neyse işte..hsg çektirmekten korkan arkadaşım için yazdım.farklı degiliz bende tırsıyom çok fena

pardon canım sonradan farkettim...tamam çok saol..kormayalım yani öle mi?

canım bu forum rahim filmi ilgili yer var orya yazdım ama çok okuyup kafanı karıştırma benimde canım çok tatlıdır kalçadan iğne yaptıramam hastalanırım dr gidemem o kadar kötüyüm çok şükür gecen senlerde çektirdim kolay geçti bak yapılan işlem spekulum takacaklar içine 3 defa da ilaç verecekler o da cız cız edecek kanama faln olmuyor azıcık öyle boyalı gibi geliyor oda ilaç falan diyorlar alttan ilaç verilirken karnında röntgenini çekecekler sakın makinamız yeni şöyle böyle diyene inanma film makinaları yenidir kandırıyorlar insanı

dün tedaviye başladığım yerde özel hastane illa film yenilensin dedi yok dedim özelde çektirip bir dünya para bayılacam o eziyeti yaşacam olmaz 3 yıl geçerliliği var sonuçta soyguncular valla

tamam canım çok saol...ben de çektircem işte...bakalım nasıl olacak.inş bişi çıkmaz

tek korktugum buydu basıma geldı film olmadan da asılama ya da tup olmaz muhakkak cekılecekmş
bende yaklaşık 1 ay önce rahim filmi çektirdim sadece adet sancısı gibi ağrı oluyo ve işlem 5 dk bile sürmüyo cnm korkulack bişey yok...
korkum hıc gecmeyecek bellı kı ama kendımı alıştırırım zamanla artık
saol cevabın ıcın
pardon yanlış kişiye söledim herhalde..neyse işte..hsg çektirmekten korkan arkadaşım için yazdım.farklı degiliz bende tırsıyom çok fena
benım tırsan kışı ama cekılmeden de olmuyormuş madem dogumdan once bır ön deneme olur barı

balıkesıre doktora gıdıyorum ben, anestezı yok dedı doktor ama bayılan da yokmuş off

Son düzenleme:

canım uzulme sankı yumurta olunca hemen hamılemı kalıyosun ...benım de ıalcsız 3 4 yumurta oluyo ama dollenme yok.yanıı vardır bundada bı hayır bencee..sen bıde amh olcumu yaptır .yumurt lama sorunalrı olanalr yaptırıyo

ama en azından oluşsa bı umut döllenmesını beklerız.çalışmalar başlar ama yok olunca böyle umutsuzluga kapılıyorum ıyıce.Bı de dunyanın sogan suyunu içtim bana mısın demedı ya

çatlatma iğnesi sonrası yarın 10. günüm doluyor.
Klomen sonrası 3 yumurtam oluşmuştu.
Çok merak ediyorum kızlar.
En erken ne zaman öğrenir acaba.
Kanda belli olmuş mudur ?

Son düzenleme:
kızlar ben bugün tedavime başladım göbekten il doz iğnemi yaptı dokto hanım hayırlısı artık

canım merhaba seni nick inden hatırladım bayadır yoktun yeni tedavin hayırlı olsun ara mı vermiştin gebelik omuşmuydu hiç daha önce göbekten vurulduğun iğnenin adı nedir kaç doz vuruyosun günde? ben de adetimi bekliyorum rapor çıkarttırıp tedaviye başlicam da kısmetse..rabbim hepimizin kucaklarını doldursun.

kafana takma ben de diane35 kullandım kistleri eritiyor ve rahmi temizliyor sonra daha aktif yumurta oluyor kafanı rahat tut her işde bir hayır vardır de bugün 52 yaşında arkadaşımın annesiyle konuştum seneler önce yumurtan yok asla çocuğun olmaz demişler peşpeşe 3 tane doğurmuş Allah verecekse verir gerisi hikaye herşey rabbimin takdirinde sen hayırlısını dile canım benm.hiçbişeyden de korkma smear nedir ki evlat sahibi olmak için herşeye değer cesaretli ol...:)

kıslar asılamamın sonucunu ogrenmeme bı hafta kaldı gunler gecmek bılmıor allahım sen hayırlısını ver hepımız ıcın

canım Allah emeklerinizi boşa çıkartmasın yüzünü güldürsün inşallah dualarım seninle özelde mi yaptırmıştın aşılamanı?

canım merhaba nasılsın sen de pek sık girmiyorsun görünce yazmak istedim neler yapıyosun tedavi var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…