Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

buarada bişey daha sorucam sen benden daha deneyimliisinidir. ben menagon kullanuyorum. iki günde bir estradiol degerlerime bakılıyo. degerlerm herseferınde yükselıyodu. neyse doktorum dozu artıralım dedı. 3 su 3 toz kullanmaya basladık. ben degerlerim yükselıo busefer olacak dıye sevınırken brden degerlerımın düştügünü ögrendim. bu mümkünmü? doktorumla daha konusamadım bu konuyu salı günü gidicem. yanı anlamıyorum degerler yükselmez aynı kalır anlarımda bırden bıre nasıl bukadar gerıleyebılırkı? bu normalmı? acaba dıyorum llabtrda sonuclarmı karısdı eskı sonuclarımı verdıler bana ?

buarada bişey daha sorucam sen benden daha deneyimliisinidir. ben menagon kullanuyorum. iki günde bir estradiol degerlerime bakılıyo. degerlerm herseferınde yükselıyodu. neyse doktorum dozu artıralım dedı. 3 su 3 toz kullanmaya basladık. ben degerlerim yükselıo busefer olacak dıye sevınırken brden degerlerımın düştügünü ögrendim. bu mümkünmü? doktorumla daha konusamadım bu konuyu salı günü gidicem. yanı anlamıyorum degerler yükselmez aynı kalır anlarımda bırden bıre nasıl bukadar gerıleyebılırkı? bu normalmı? acaba dıyorum llabtrda sonuclarmı karısdı eskı sonuclarımı verdıler bana ?

canım ben cok doktor degıstırıdm doktor yonunden cok deneyımlıyım ama ben sadece 3 ay klomen kullandım bana catlatma ıgnesı bıle kullanılmadı ya yuurtam cok buyudu ya kucuk kaldı yada ben ıstemedım ve son doktora gıttımde doktor bana klomen sana gore bı hap dgl dedı yumurtan var dedı yanı her kullanılan ılac ya degerlerı yukseltır yada tamamen vucud hormonlarını altust eder dedı.senı fazla yormayalım madem 2 yıloldu asılamaya gecelım maddı manevı tukenme olmadı tup gecerız dedı.anlıycan menegonu bende bu doktorum asılama ıcın bı kutu yazdı bana bde ovıtrelya yazdı ama bunuda kullanmadım yarın gıdıp konuscaz bakıcak duruma gore vercem dedı ben ılacalrı alıyyımmı dıye sordum bı gel bakalım durmua gore alırsın dedı.cnm doktorun bu ısın uzmanımı yanı opt. mu yoksa ınfertılıte uzmanımı buda cok onemlı.menegon bı kutusu ne kadar ????

cevap icn tskler :) bi o kalmışdı denemedik onuda deniyelim ne cıkar zaten deney tahtası gibi oldum:) hurma poleni cok nadir bulunuyo yani her yerde bulumuyo internette arasdırdım bı cok şeye faydası var buna kısırlık da dahil. sabah aksam bırer tatlı kaşıgı hurma polenini balla karısdırıp yicekmişsin. ben denemedim ama düşünüyorum arkadaşımdan duydum cevresinde bıkac kişi hurma poleni sayesinde hamile kalmış. fiyatıda 30 lira filan olması lazım. iki günde bir 135 lira menagon parası veriyorum zaten bide bunu deniyelim bakalım ne olacak

canım bende denenrım sorun dgl hurma polenını ama ıncırde cok faydalı klomen gıbı benım klomensız hep ıncıle buyudu yumurtalarım hamıle kalamıyorummmmmm bende hc gunum bıle gecmedı:KK43:((

canım ben cok doktor degıstırıdm doktor yonunden cok deneyımlıyım ama ben sadece 3 ay klomen kullandım bana catlatma ıgnesı bıle kullanılmadı ya yuurtam cok buyudu ya kucuk kaldı yada ben ıstemedım ve son doktora gıttımde doktor bana klomen sana gore bı hap dgl dedı yumurtan var dedı yanı her kullanılan ılac ya degerlerı yukseltır yada tamamen vucud hormonlarını altust eder dedı.senı fazla yormayalım madem 2 yıloldu asılamaya gecelım maddı manevı tukenme olmadı tup gecerız dedı.anlıycan menegonu bende bu doktorum asılama ıcın bı kutu yazdı bana bde ovıtrelya yazdı ama bunuda kullanmadım yarın gıdıp konuscaz bakıcak duruma gore vercem dedı ben ılacalrı alıyyımmı dıye sordum bı gel bakalım durmua gore alırsın dedı.cnm doktorun bu ısın uzmanımı yanı opt. mu yoksa ınfertılıte uzmanımı buda cok onemlı.menegon bı kutusu ne kadar ????

ben 5aydır tedavıdeyım konyada jin. Opr. Dr. GÜLGÜN KÖSEOĞLU doktorum. 3ay klomen kullandım catlatma ıgnesıde kullandım ama olmadı. doktorumda menagon ıgnesıne basladı 1ay kullandım ama gec baslamısdık adetın 4günde baslanıcakdı bız baya bı gec basladık onun ıcın sonuc alınamadı üstellık ignelerden dolayı kıst olusdu ıkı ay ara verdık buay yıne basladık ıgneye dozu arttıkca felaket acı verıyo :KK43: bı kutu menagon 135 lira ıcınde 10 amp var. 5 toz 5 su. önemlı olan hergün igneyı aynı saatlerde yapdırma. doktorum tüp bebek yada aşılamaya gerek görmüyo ki zaten aşilamada kullanılan ignede menagon. valla bilmiyorum allah yardımcımız olsun.

ben 5aydır tedavıdeyım konyada jin. Opr. Dr. GÜLGÜN KÖSEOĞLU doktorum. 3ay klomen kullandım catlatma ıgnesıde kullandım ama olmadı. doktorumda menagon ıgnesıne basladı 1ay kullandım ama gec baslamısdık adetın 4günde baslanıcakdı bız baya bı gec basladık onun ıcın sonuc alınamadı üstellık ignelerden dolayı kıst olusdu ıkı ay ara verdık buay yıne basladık ıgneye dozu arttıkca felaket acı verıyo :KK43: bı kutu menagon 135 lira ıcınde 10 amp var. 5 toz 5 su. önemlı olan hergün igneyı aynı saatlerde yapdırma. doktorum tüp bebek yada aşılamaya gerek görmüyo ki zaten aşilamada kullanılan ignede menagon. valla bilmiyorum allah yardımcımız olsun.

ınsallah faydası olurda bu dertten kurtulursun cnmmm....
hadı bakalımm hayırlısı olsunn

Bu kış soğuk geçti herkes ewde sıkılmış olmalı ki Sokakta kimi görsem hamile :KK1: Yavrulama dönemi midir nedir? Kedi gibi herkes hamile biz hariç :KK43:

meraba busmaı cok sevındım bebıs haberınee ınsallah darısı burdakı tum bebek sıteyenlere..bızlerınde hıc sabrı kalmadı burda herkesın yazdını okudum herkes cok uzgun ve mutsuz benım gıbı adeta sabır bıttı...hamılelerın duaları kabul olur ne olur bızede dua edınn
sağol canım dua ediyorum Allahım isteyen herkese ben de dahil versin ben de daha kucağıma almadım görürüm inşallah o günü de sağlıkla

Yine moral bozukluğu yaşıyorum kızlar.
Dün bi kız arkadaşımın 4.5 aylık hamile oldugunu öğrendim Oğlu olacakmış içim gitti resmen. Bugünde baska bir arkadaşımın 6 haftalık hamile oldugunu öğrendim :KK43:
Dokunsanız ağlayacağım... :KK43:

canım moral bozukluğunu anlıyorum ama yazmak istedim yine de sana tavsiyem asla şukadar ay oldu bu kadar yıl geçti diye gün sayma yıllarca çocuğu olmayan insanlar var biz daha yolun başındayız kimseyle de kıyaslama kendini herkesin kaderi farklı rabbim bize ne yazdıysa biz onu yaşıyoruz.bak benim etrafımda boy boy çocukları olup da evliliği sorunlu olan insanlar var onları da rabbim aratmamış vermiş çocuk ama mutlu bir yuvada büyümedikten sonra ne önemi var.kimi insanlar kanser mesela çocuk sahibi asla olamicaklar kimi insanın rahmi bile olmayabiliyor haline şükret nasibimizde varsa bizim de olacaktır.sen önce evliliğinde mutlu ol rabbimden hep mutlu bir yuva dile sonrası zaten gelecektir bebek için de dua et tabiki Allah büyük ama bize rabbim baştan tattırıyor evlat özlemini çok kıymetli olacaklardır herkesin bir imtihanı vardır onun oldu o benden sonra evlendi bu benden küçük diye kimseyle kendini kıyaslama etrafa kulaklarını tıka.ben de çok yaptım hiçbiyere gitmek istemiyodum baştan eve kapanıyodum ama bu da çözüm değil soran olursa düşünmüyorum daha de yada nasip de kapat konuyu git önce kafada bitiyor böyle yaparsan hiç olmaz.toparlan elinden gelen tedaviyi uygula gerisini rabbime bırak herşeyin hayırlısını o bilir canım..biraz moral vermek istedim..

kızlar mrbb aşılama kapısına gelenelrden bırıde benım.bend eozeld epaptırcam muayehanede..rapor cıkarmak cok uzun suruyo zaten ılacların buyuk kısmınıda bız oduyoruz suan daha fazla zaman kaybetmek ıstemıyorum.ama bu tup ıcın benımde kafama takıldı tutmazsa tupte rapor ısterle nasıl yapcaz dedım doktorumda burdan ben 2 asılama yapıldı tup dıye azarım dedı.kabul ederler dedı.ınsallah rabbım tupede dusurmez..

canım cokkk sıkkkınnnn cokk bu kırmızları her ay gormek olum gıbı.bu sabah odum zaten ben olucamı 10 gu oncedn anlıyorum.hıc gebelık testıde yapamadım bu sayede unundeoluyo.bızdede sorun yok.ama bebekte yok.offffff bılmıyorum kızlar artık boguluyorummm.bu kaza ıle hamıle kalanlar nasıl hamıle kalıyo anlamıyorum 2 yıl oldu bebiş hasretı yaktı bıtırdı benııı.etrafada bu ayda olmadıı demekte olduruyoo....

doktorla konustum yarın gel dedı.adetın 2.gunu bkılması gerekıyomus 3.gunude bakıyolardı ya 2.gun en guzeıymıs buda aklınızda bulunsun..

canım o işler o kadar kolay olmuyo yine bu sitede araştır özelde yapılan aşılama tüp bebek raporunda geçerli oluyo mu diye.ben araştırmıştım öyle özel hastaneden 3 aşılama yapılmıştır diye rapor alanlar bile var başhekimlikten ama kabul etmiyolarmış.hatta aşılama yapıldığı günkü sperm yıkama raporlarını bile kabul etmiyolarmış özellere kanma ayrıca iğneler çok pahalı bence devletten şaşma rapor çıkartmak 1 ayına malolur onda da 3 yada 4 sefer gidiceksin 4. de kesin çıkar raporun..

günnayyydddııııııııınn kızlaarr nasılsınızz bayaa bir boş kalmış buralar yaaa :KK43:

Kızlar en sonunda öğrendik cinsiyeti küçük bir hanımefendimiz oluyor maşallah çok sağlıklı hiç bir sorunu yok minik kızımızın zaten benim hislerim hep kız diyordu tescillemiş olduk annesine yol arkadaşı geliyor :KK34:
Rabbim inşallaaah en kısa zamanda sizlerede nasip etsin inş.amiiiiinn..

günnayyydddııııııııınn kızlaarr nasılsınızz bayaa bir boş kalmış buralar yaaa :KK43:

Kızlar en sonunda öğrendik cinsiyeti küçük bir hanımefendimiz oluyor maşallah çok sağlıklı hiç bir sorunu yok minik kızımızın zaten benim hislerim hep kız diyordu tescillemiş olduk annesine yol arkadaşı geliyor :KK34:

günaydın canım çok sevindim ben de hep kızım olsun isterim önce Allah kucağına almayı nasip etsin...

canım hayırlı olsun maşallah Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin kızını dediğin gibi annesine arkadaş geliyor ne güzel

günaydın canım çok sevindim ben de hep kızım olsun isterim önce Allah kucağına almayı nasip etsin...

canım hayırlı olsun maşallah Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin kızını dediğin gibi annesine arkadaş geliyor ne güzel

saolun kızlar kurban olduğum rabbim en kısa zamanda sizlerede nasip etisn inş..
İnşallah gitmeden önce hepinizin birer birer haberini alırım :KK34:

Arkadaşlar merhaba,
Ben de de yumurtlama sorunu var. 4 ay klomen kullandım yumurtlama oldu ama sonuç olmadı..doktor önce rahim röntgeni çekelim diyor..sonra gene ilaç tedavisi olmadı aşılama...ben daha önce kendiliğinden hamile kalmıştım. malesef düşük yaptım..şimdide yumurtlama sorunum var. mesala ben doktora ilk gittiğimde yani klomene başlamadan önce, yumurtam gelişmişti, . bu ay klomeni bıraktım..az önce doktordan geldim bu sefer gelişmemiş dedi..

benim merak ettiğim benim doktorum 4 aydan sonra kesti klomeni..acaba bu ilaç tek sefermi kullanıyor..yani bir kaç ay ara verip tekrar klomene başlayan varmıdır aranızda ve hamile kalan.....kızlar lütfen cevap verin...umut en önemli şeyy

Arkadaşlar merhaba,
Ben de de yumurtlama sorunu var. 4 ay klomen kullandım yumurtlama oldu ama sonuç olmadı..doktor önce rahim röntgeni çekelim diyor..sonra gene ilaç tedavisi olmadı aşılama...ben daha önce kendiliğinden hamile kalmıştım. malesef düşük yaptım..şimdide yumurtlama sorunum var. mesala ben doktora ilk gittiğimde yani klomene başlamadan önce, yumurtam gelişmişti, . bu ay klomeni bıraktım..az önce doktordan geldim bu sefer gelişmemiş dedi..

benim merak ettiğim benim doktorum 4 aydan sonra kesti klomeni..acaba bu ilaç tek sefermi kullanıyor..yani bir kaç ay ara verip tekrar klomene başlayan varmıdır aranızda ve hamile kalan.....kızlar lütfen cevap verin...umut en önemli şeyy

Tek sefer diye bır sart yok, ben de bı ay kullandım bı ay kullanmadım hıc bır zaman ıkı ay ustuste gelmedı bıle.

Arkadaşlar merhaba,

Klomen en fazla 6 kez kullanılıyor dedi benim doktorum. Aralıklarla yada peşpeşe toplamda 6 defa. Daha sonrası iğne ve aşılama canım.

canımmmmmm cokkkkk sevındım yaa:))) bende ıcıme kız doguyordu ve kz olmus coks evıdnım sanayoldaş gelıyo deesene tammm zamanda kucagına alırsın ınsallahhh

slm kızlar dedımgım gıbı adetın 2.gunu gıtım ve aşılama derken sımdıde kıst cıktı 6mm capında hatta patlamıs adet kanına karısmıs oyle dedı doktor yasmıne başlatı 21 gunnn kullanıp adet baslayınca yıne gıdıcemm .yanı 1 ay daha yokk bebıss:KK43:(((

hıcbı ılacta kullanmadım 2 aydır nerden geldı bu kıst anlamadımm .offffffff

benım durumuma olan vamıydı aranızda

X