Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

Gercekten nasıl anlıyorsun catladıgını? :44:

cnm nasıl mı biliyorum klomeni içiyorum bittikten sonra 2. gün ağrıyla uyanıyorum kasıklarımda şişlik yürürken bile acıo o zaman doktora gittiğimde büyümüş oluyor iğneyi vuruodu bu ay 12. gün gitmedim işim vardı hemde bakım dedim çatlıcak mı iğneyi vurundugumda ertesi gün kasıgımda hem ağrı oluo hemde pıt pıt atıo içimde bişe erio sanki hissediyorum yine öle oldu 13. gün eşime dedim çatladı güldü sana öle gelmiştir dedi 14. kalktım ağrı kalmamış iice catladı dedim gittim ve gercekten öle olmuş

hayırlısı olsun cnm dinlen bu ay bi bakarsın olmuş hiiiiççç takama rabbimin bildiği vardır bi günü zamanı vardır herhalde sabrımızı sınıyor ben inannıyorum bi gün hepimiz anne olacaz inşallah

ya bişi sorcam,yumurta çatladıktan sonra sık ilişkinin anlamı ne anlamıyorum?yani yumurta sadece 24 saat canlı kalmıyormu,kafam karıştı:44::44::44:

ya kızlar bu klomen sizde değişken ruh hali ve depresyon yaptı mı? ben çok fena durumdayım ya sürekli ağlıorum, yersiz tepkiler veriyorum, sabır düzeyim azaldı. bu ay aşılama yapacağı çin doktor sabah 2 akşam 2 klomen iç dedi. ben de ondan olmuştur diye düşünüyorumaslında ben böyle biri değilim ama tutamıyorum kendimi ((

kızlar psikolojik olarakta etkileniyosunuz ondan duygusalsınız. asıl önemli olan yumrtanın çatladığını anladğn zaman ilişkiye girmelisiniz döllenme olabilsin. yani aynı gün içinde sonrasında ne yapsanız boş. . .

ah canım ya ben klomenı kullandgmdan berı bı agrım war ıgndn snra akıntım olmadı ama gene agrı var anlıycagn ben yumurtamın catladgnı anlamıyorum Allaha emanetız artık bız. Ama sunu dusunuyorum 3 gundur tansıyon dusuklugum war basım donuyor bu catlama belırtisımı kı. Iyıce sacmaladım bızımkı umut dunyasi

canım adın bahardı sanırsam hangi doktora gidiyosun sen? yani doktorun bilgi vermeli sana her ay çatlatma iğne yapmasınada gerek yok en azından benim doktorum bi ay çatlatma iğnesi denedi 2.ci ay sadece klomen denedi ve ben tek yumurtamla hamile kaldım.yani bebek tek bir tane bile yumurtan olsa yeterli canım

masallah subhanallah canım. Rabbıme gore gucluk yok suphesızkı. Insallah Mevlam ol der ve benım bebısımde benımledır. 15 aylık evlıyız bu ay umutlandgm kadar hıc bı ay umutlanmadım hakkımda hayırlısı ne dıyelım

anlıyorum seni canım ama açıkca söylemek gerekirse birkaç ayın daha böyle geçer umutlu bi şekilde yani benim öyle olmuştu soonra boşveriyosun tutuyo:) hangi doktora gidiyosun canım?

anlıyorum seni canım ama açıkca söylemek gerekirse birkaç ayın daha böyle geçer umutlu bi şekilde yani benim öyle olmuştu soonra boşveriyosun tutuyo:) hangi doktora gidiyosun canım?

bursada devlet hastanesnde nebahat adında bır doktor canımbenım. Bu ay olmazsa boswercm artk kızken catlıyodu yumurtalarm evlenınce hormnlar alt ust takmasam belkı hersey duzene grcek oyle sanıyorum

bahar olan benim canımm.neyse hadi bana da bi akıl ver.
şimdi benim ve eşimin allaha şükür bir sorunumuz yok.her şey yapıldı film test vs.
ama ben 1.5 senedir gebe kalamıyorum daha önce 1 sene doğum kontrol hapı kullandım.
geçen ay ilk defa klomen kullandım iğnede oldum 2 yumoş vardı 19mm ve çatladı gitti
ama gebelik oluşmadı.ve ben bu ay kullanmadım klomen neyse yarına adetim geliyor haber verdi.
ama bu ayda güzel yumurtladım.benim yumurtlama problemin yok çok şükür.
şimdi bu ay klomen kullanıp kullanmamakta kararsızım.hazırda iğnemde var 2tane almıştım.ovitrelle.
sen kaç aydan sonra kaldın klomenle.ve yumurtlama problemin varmıydı.
azcık uzun oldu canım kusura bakma

bende aynı senin gibiydim bahar. canım 1sene kullandm hap sonrasında klomen 1 ay sadece hap içtim 2.ay klomen ve ovitrelle iğne oldum 3.ay da sadece klomenle hamile kaldım hemde tek yumurtayla tatlım

bende aynı senin gibiydim bahar. canım 1sene kullandm hap sonrasında klomen 1 ay sadece hap içtim 2.ay klomen ve ovitrelle iğne oldum 3.ay da sadece klomenle hamile kaldım hemde tek yumurtayla tatlım

peki canım teşekkür ederimm.bişey daha sorcam progestan aldın mı.
ve ilişki zamanlamasını nasıl yaptın.
ya benim adet kanamam çok az oluyor acaba diyorum rahim yeterli kalınlığa ulaşmıyor da yerleşme olmuyormu.hani dölleniyor ama yerleşemiyormu.
bu ay klomen alırsam progestan da isteyeceğim.

kızlar annemdeydım gıremedım bonbon canım çok sevındım ama tahmın edıyodum olduğunu hayırlı olsun canım darısı bize

lobelya canım belki eşinde de sorun olabilir oda test yaptırdı mı?

esımın tahlıllerı guzel cıktı canım bende yumurtlama probleme war oda gecıcek Allahın ıznıyle ınanıyorum. Bu sabah namazına guzel bı ruya gördum test yapıyorum pozıtıf doktora gdıyorum oda guzel seyler diyor. Bılınc altı bı ruya duymak ıstdıklerımı ruyamda duydum ama ruyada da olsa kendımı hamıle hissetmek cok guzeldı Sen hayırlara cıkar Ya Rabbım

gözünaydın canım çok şükür bebeğin seninle inşallah kucağına aldığın günleride görürsün canım tebrik ederim tekrar
bu kadar kolay pes etmek varmı yok öyle hemen silkelenip kendine gelmen lazım..Daha yeni başlamışsın tedaviye en başındayken böyle olursan olmaz..Umudunu yitirmeyeceksin ayakta duracaksın en önemlisi sabretmek yapacak başka bişeyimiz yok çünkü canımm şimdi önümüzdeki aylara daha umutla bak ve inşallah bir gün olacak umudunu yitirme hiç bir zaman..
evet canım en önemliside bu Rabbim'den umudu kesmemek..Benim eşiminde lafı var..Rızkımız kesilirse canımızıda alır Rabbim der..Yiyecek ekmeğimiz görecek günlerimiz var demekki der..Gerçekten hiç bir zaman umudumuzu yitirmemiz lazım Allahtan..İnan en zor anda hiç beklemediğin zamanda yetişiyor kurbam olduğum..Allahım sizlerede bir gün nasip etsin inş.
Ne denirki Allahın kudreti okadr büyük ki yorum bile yapamıyorum..Paylaşımın için saol canım..İnşallah derdi veren Rabbim, dermanınıda veriyor ve birgün sizlerdende iyi haberleri duyacağım..
:)) Sen artık aşmışsın olayı canım süper gidiyorsun maaaşaaalllaaaaaaahhh Hadi çalışmalara devam inşallah bu ay bir umut olur canım dualarım sizlerle biliyorsun
Sen güçlü bir kadın olduğunu biliyorsun canım..İnşallah nasip eden Rabbim yine tattıracak sana o duyguyu..Kafanı rahatlat dinlen bakalım vardır bir hayır bundada inşallah bir gün Rabbim sanada nasip etsin canım..
Kesinlikle haklısın..Ben bile çatlama iğnesi olduğum ay ne umutluydum çatladı yaa tutar dedim :)) Nerdeeeeee kırmızı kartı görünce kendine geliyorsun..Ama gerçekten ummadığın beklemediğin anda geliyorlar benimde öyle oldu çok şükür Rabbim burdaki tüm arkadaşlarımada nasip etsin..Amiinn..
bursada devlet hastanesnde nebahat adında bır doktor canımbenım. Bu ay olmazsa boswercm artk kızken catlıyodu yumurtalarm evlenınce hormnlar alt ust takmasam belkı hersey duzene grcek oyle sanıyorum
Evlendikten sonra bünyede bir tuhaf haller oluyor..Benimde adetimde değişiklikler olmuştur canım..Kadın olmak kolay olmuyor gerçekten..İnşallah çabalarımız boşa çıkmıyor bir gün bunların karşılığı olacak umudunu kaybetme sen Rabbim göndereceği zamanı biliyor gerçekten...

Günayyddıınn kızlarrr.Yeni bir hafta herkese iyi ve sağlıklı,mutlu hafta diliyorum..
Kızlar benim fındığım şuan 10+1günlük çok şükür..Kalbide Allahıma hamdolsun pıt pıt atıyor..Rabbim onu sağlıkla kucağıma almayı nasip etsin inşallah..Allahım sizlerde en kısa zamanda nasip etsin inşallaahh amiinn..

amınn ınsallah canım. Rahat bır dogumun olur ve kalbının onu kalbıne aktıgı o güzel gune kawusacaksın ınsallah

ilk klomen denemem başarısızlıkla sonuçlandı.önümüzdeki ay ara mı versem acaba tedaviye devam mı etsem karar veremedim.ara verirsem memlekete gitmeyi düşünüyorum.ailemin yanına.çalışmalar da olmayacak ama .....ya da gitmesem mi diyorum kızlar hazır başlamışken hiç ara vermesem mi....kararsızım....

tebrik ederim canım rabbim sağlıkla 40. haftaları göstersin sağlıklısı ve hayırlısı ile kucağına almayı nasip etsin inş.

güneş senin için doğmuş canım rabbim dileyen ve isteyen herkese sağlıklı ve hayırlı bebişler nasip etsin inş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…