Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

GÜNAYDIN KIZLAARRRR...

Amin teyzesi :KK1:kan testi sonucumu sonunda almış kayınvalide teyze oluyorsunuzzzzzzzz......:KK52::KK52::KK52::KK52::KK1::KK1::KK1:

herzaman ikizim olsun isterdim.bu istek evlenmeden önceydi. acaba klomenden dolayı ikiz tutma şansı varmı..hamdolsun..şükürler olsun.. Rabbim sizlerede en kısa zamanda nasip etsin..adetimin ilk gününden hesaplarsak 6 haftalık kızlar...:KK52::KK52:haftaya cumartesi bebeğimi duymaya gidicem...duyabilirmiyim acabaa..:KK49:

Hıc yazmıyorum ne zamandır ama sessız sessız takıp edıyorum yazılanları, senden haber beklenıyordu.
:KK52: Beklenen guzel haber gelmış,tebrık ederım. Sağlıkla kucagına alırsın ınşallah. :emir_bebek:
Darısı bıze... :KK5:

dün kırmızıları gördüm çok üzüldüm dünden beri ağlıyorum ...allah inş çocuk istiyen herkese versin kimsenin kucağını boş bırakmasın dayanacak gücüm kalmadı çok zor bir durum çok üzülüyorum ......

ben de sabah sancıyla uyanmıştım,kanama başladı bir iki damla...aynı şeyleri yaşıyoruz canım.üzüntüden artık başıma ağrılar giriyor.Allah ım kalbimizden geçeni hakkımızda hayırlı kılsın.kimseyle görüşmek,çocuklu arkadaşlarımın evine gitmek istemiyorum.bıktım ,yoruldum artık.ama Allahtan umudumuzu kesmeyelim.İnşallah diyelim...inşallah...

GÜNAYDIN KIZLAARRRR...

Amin teyzesi :KK1:kan testi sonucumu sonunda almış kayınvalide teyze oluyorsunuzzzzzzzz......:KK52::KK52::KK52::KK52::KK1::KK1::KK1:

herzaman ikizim olsun isterdim.bu istek evlenmeden önceydi. acaba klomenden dolayı ikiz tutma şansı varmı..hamdolsun..şükürler olsun.. Rabbim sizlerede en kısa zamanda nasip etsin..adetimin ilk gününden hesaplarsak 6 haftalık kızlar...:KK52::KK52:haftaya cumartesi bebeğimi duymaya gidicem...duyabilirmiyim acabaa..:KK49:

Allahım sağlıkla kucaağına alıp büyütmek nasip etsin canım.tebrik ederim...gözünaydın..

dün kırmızıları gördüm çok üzüldüm dünden beri ağlıyorum ...allah inş çocuk istiyen herkese versin kimsenin kucağını boş bırakmasın dayanacak gücüm kalmadı çok zor bir durum çok üzülüyorum ......

Öncekı yazdıklarını okudum da ne kadar cabuk pes etmışsın :KK20: daha yedı aylık evlıymışsın ve aralıkta başlamıssın tedavıye,sen bu kadar umutsuz ve negatıf olursan zaten işlerı cıkmaza suruklersın.Bıraz cesaretlı ve umutlu ol canım. &-7 yıl hıc bebegı olmayanları bılıyorum ben,pes etmemışler hıc. Bız de etmeyecegız.Yılmak yok :KK19:

canım ya tam tanımıyorum seni ama inan çok sevindim yemin ederim :KK16: Rabbim sorunsuz hamilelik geçirip hayırlı doğumlar ve hayırlı evlat(LAR) :KK9: versin inşallah. Rabbim sizi gözlerden korusun inşallah. Darısı tez ve hayırlı bir zamanda bizlere :KK16:

amin canım ınşallah. dualarım tüm bebek sahibi olmak isteyenlere..sorunsuz bi şekilde 12. haftamı doldurmayı beklicem. benim ilk bebeğim 8 haftalık düştü.dua edin bana..

canımcım üzülme bu kadar..yaradandan ümidini kesme..herzaman dua et..buda senin sınavın..hepimizin bir sınavı var..güçlü olmalısın..

Hıc yazmıyorum ne zamandır ama sessız sessız takıp edıyorum yazılanları, senden haber beklenıyordu.
:KK52: Beklenen guzel haber gelmış,tebrık ederım. Sağlıkla kucagına alırsın ınşallah. :emir_bebek:
Darısı bıze... :KK5:

sağol canım Allah razı olsun..şimdi önümdeki 6 haftaya dikkat etmeliyim..dua edin bana..Rabbim biran önce tüm isteyenlere versin..hamile olanlarada sağlıklı bir şekilde kucaklarına almayı nasip etsin..Şüphesiz Allah a sığındık, ondan başka derdimizi dile getirebileceğimiz, isteyeceğimiz kimsemiz yok..Yaradan kullarını üzmez, zamanı var herşeyin..her şerde bir hayır var kızlar.umutsuzluğa düşmeyin..dua her kapının anahtarıdır...sizleri seviyorum..

öncekı yazdıklarını okudum da ne kadar cabuk pes etmışsın :KK20: Daha yedı aylık evlıymışsın ve aralıkta başlamıssın tedavıye,sen bu kadar umutsuz ve negatıf olursan zaten işlerı cıkmaza suruklersın.bıraz cesaretlı ve umutlu ol canım. &-7 yıl hıc bebegı olmayanları bılıyorum ben,pes etmemışler hıc. Bız de etmeyecegız.yılmak yok :KK19:

bencede haklısın crımson 7 ay nekı normalde zaten 1 yıl gecınce telaş olur.bız napalım o zamn kendımızı bı pencereden asagıya atıverelım 2 yla yaklastım kolay dgl yanı.doktor ,hastane ,ilacta cabasıııı

bencede haklısın crımson 7 ay nekı normalde zaten 1 yıl gecınce telaş olur.bız napalım o zamn kendımızı bı pencereden asagıya atıverelım 2 yla yaklastım kolay dgl yanı.doktor ,hastane ,ilacta cabasıııı

benım eşım de destek olmuyor bana,tek basıma tırmalıyorum. Keşke yanımda dağ gıbı olsa da şöyle bır yaslansam ona :KK43:
Benım dayımın 17 yıl bebegı olmadı da onlar bıle artık o aşamada evlatlık aldırlar. 5-6 yıl bunun yanında hiç kalır kı hele kı 7-8 ayın lafı bıle olmaz.

Dua edenin, 'RABBİM' demesi, ALLAH'in 'efendim' demesinin ta kendisidir..

Birisi her gece kalkip ALLAH'i aniyor, O'na dua ediyordu.. Seytan ona dedi:

- Ey ALLAH'i cok anan kisi, butun gece 'ALLAH' deyip cagirmana karsilik seni buyur eden var mi? Sana bir tek cevap bile gelmiyor, daha ne zamana kadar dua edeceksin? ..

Adamin gonlu kirildi, basini yere koydu ve uyudu. Ruyasinda ona söyle dendi:

- Kendine gel uyan! Niye duayi, zikri biraktin? .. Neden usandin? ..

Adam:

- 'Buyur' diye bir cevap gelmiyor ki, kapidan kovulmaktan korkuyorum dedi. Bunun üzerine dendi ki ona:

- Senin ALLAH demen, O'nun buyur demesi sayesindedir..
Senin yalvarisin, ALLAH'in senin ruhuna haber ucurmasindandir..
Senin cabalarin, careler araman, ALLAH'in seni kendine yaklastirmasi, ayaklarindaki baglari cozmesindendir..
Senin korkun, sevgin, umidin ALLAH'in lutfunun kemendidir..
Senin her 'Yarabbi' demenin altinda, ALLAH'in buyur demesi vardir..
Gafilin, cahilin cani, bu duadan uzaktir..
Cunku 'Yarabbi' demeye izin yok ona..
Agzinda da kilit var, dilinde de..
Zarara ugradigi zaman, aglayip, sizlamasin diye ALLAH ona dert, agri, sIzI, gam, keder vermedi..
Bununla anla ki, ALLAH'a dua etmeni, O'nu cagirmani saglayan dert, dunya saltanatindan daha iyidir..
Dertsiz dua soguktur. Dertliyken yapilan dua gonulden kopar..

Dua edenin, 'RABBİM' demesi, ALLAH'in 'efendim' demesinin ta kendisidir..

Birisi her gece kalkip ALLAH'i aniyor, O'na dua ediyordu.. Seytan ona dedi:

- Ey ALLAH'i cok anan kisi, butun gece 'ALLAH' deyip cagirmana karsilik seni buyur eden var mi? Sana bir tek cevap bile gelmiyor, daha ne zamana kadar dua edeceksin? ..

Adamin gonlu kirildi, basini yere koydu ve uyudu. Ruyasinda ona söyle dendi:

- Kendine gel uyan! Niye duayi, zikri biraktin? .. Neden usandin? ..

Adam:

- 'Buyur' diye bir cevap gelmiyor ki, kapidan kovulmaktan korkuyorum dedi. Bunun üzerine dendi ki ona:

- Senin ALLAH demen, O'nun buyur demesi sayesindedir..
Senin yalvarisin, ALLAH'in senin ruhuna haber ucurmasindandir..
Senin cabalarin, careler araman, ALLAH'in seni kendine yaklastirmasi, ayaklarindaki baglari cozmesindendir..
Senin korkun, sevgin, umidin ALLAH'in lutfunun kemendidir..
Senin her 'Yarabbi' demenin altinda, ALLAH'in buyur demesi vardir..
Gafilin, cahilin cani, bu duadan uzaktir..
Cunku 'Yarabbi' demeye izin yok ona..
Agzinda da kilit var, dilinde de..
Zarara ugradigi zaman, aglayip, sizlamasin diye ALLAH ona dert, agri, sIzI, gam, keder vermedi..
Bununla anla ki, ALLAH'a dua etmeni, O'nu cagirmani saglayan dert, dunya saltanatindan daha iyidir..
Dertsiz dua soguktur. Dertliyken yapilan dua gonulden kopar..

cokk guzelmıs cımcımexxx paylaşımın ıcınn senı burda alkışlıyorum...

evet hergun duadayızzz ınsallahh kabull olurda su yere egık başlar yukarı kalkar bebek yokmu dendıgınde...

GÜNAYDIN KIZLAARRRR...

canım çok tebrik ederim darısı benim başıma inşallah ben de mayıs ayında 8 haftalık düşük yapmıştım hala hamile kalamadım bu ay aşılama yaptırdım bat günümde kan testim 0.100 çıktı gebelik yok ama doktor geç döllenme olabilir diye ilaçları kestirmedi adetimi 1 hafta geçti hala adet olmadım inanılmaz bir bel ağrısı halsizlik ve yorgunluk var kolum kalkmıyor moralsizim de tabiki.salı günü tekrar kan vericem eğer yoksa bişey bırakıcam progestanı ondan sonra olurum heralde adet.seni çok tebrik ederim.kaç ay geçti düşüğünün üzerinden kendine çok dikkat et ne ilacı kullandın bu arada canım?

GÜNAYDIN KIZLAARRRR...

cnmmm çok sevindim :KK52::KK52::KK52::KK52:negüzel içime doğmuştu demiştim ama sana allah sonunu getirsin inşallah

günaydın kızlar dün doktora gittim adetin 14. günüydü doktora dedim bakmadan önce çatladı yumurtalar hissettim dedim güldü işi kapmışın ded baktı nasıl şaşırdı gercekten çatlamış dedi dedim ben profesyonel oldum:) bakalım 10 gün sık ilişki dedi bu ay pek bi rahatlık var bende hayırlısı

günaydın kızlar dün doktora gittim adetin 14. günüydü doktora dedim bakmadan önce çatladı yumurtalar hissettim dedim güldü işi kapmışın ded baktı nasıl şaşırdı gercekten çatlamış dedi dedim ben profesyonel oldum:) bakalım 10 gün sık ilişki dedi bu ay pek bi rahatlık var bende hayırlısı

Gercekten nasıl anlıyorsun catladıgını? :44:

sonunda adet oldum kızlar progestan 5 gün geciktirdi...ilk aşılama maceramda böylelikle son buldu.herkese rabbimden hayırlısını diliyorum.birdahaki ay rapor çıkarttırıcam ilaçlar ve iğneler için zeynep kamilde.önümüzdeki ay ilaç kullanmayı da düşünmüyorum dinlenmek istiyorum.sonra yola devam inşallah.

X