Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

arkadaslar ben ayın 23 üne ovitrelle iğne oldum ben simdi test alıp baksam belli olur mu? yani doğru bi sonuç alabılırmıyımm?bılgınız var mı?

doğru sonuç olmaz canım çünkü iğneden salınan beta hcg nin etkisi neredeyse 15 gün devam ediyor ve buda testte ikinci çizginin çıkmasına neden oluyor bilgine... öpüyorum...

sonunda rahim filmimi çektirdim çok şükür temiz çıktı ve bu adetimle ilaç tedavisine başlayacağız.
Klomenden ziyade seraphone kullanmak istiyorum acaba daha mı etkili bu ilaç.

malesef onu parayla alıyosun canım 75 tl hem cebe hem kafaya zarar bizimkisi ama napalım dımı sabır :)

kızlar ben mayıs ayında vurulmuştum o zaman 75 tl ödedim bu sefer nenehatun hastanesinin ordaki eczaneden aldım kız bizden 60 tl aldı çok sevindirik oldum 3 kutu menogon a 330 tl verdikten sonra 5 tl nin bile hesabını yapar olduk

sonunda rahim filmimi çektirdim çok şükür temiz çıktı ve bu adetimle ilaç tedavisine başlayacağız.
Klomenden ziyade seraphone kullanmak istiyorum acaba daha mı etkili bu ilaç.

gözün aydın canım nasıl ağrın oldumu korunun dedımı bende buhafta çekılcem hayırlısı olsun serophene daha etkılı dıye bılıyorum klomen 6 serophene 3 doz kullanılıyo daha tesırlı ama tabı gelecekte sıkıntı olurmu onuda bılmıyorum hepsinin mutlaka bı bedelı olur dıye düşünüyorum napalım bebek için herşey hayırlısı olsun.

kızlar ben mayıs ayında vurulmuştum o zaman 75 tl ödedim bu sefer nenehatun hastanesinin ordaki eczaneden aldım kız bizden 60 tl aldı çok sevindirik oldum 3 kutu menogon a 330 tl verdikten sonra 5 tl nin bile hesabını yapar olduk

öyle oluyo canım bılıyoruzkı sadece bukadarla kalmıyo nasıl başladık nasıl sonlanıyo baya masraf çıkıyo inşallah sonuç alırız

gözün aydın canım nasıl ağrın oldumu korunun dedımı bende buhafta çekılcem hayırlısı olsun serophene daha etkılı dıye bılıyorum klomen 6 serophene 3 doz kullanılıyo daha tesırlı ama tabı gelecekte sıkıntı olurmu onuda bılmıyorum hepsinin mutlaka bı bedelı olur dıye düşünüyorum napalım bebek için herşey hayırlısı olsun.

canım ağrım olmadı dersem yalan olur ama sadece film çekilip bitene kadar sonrsında hiçbir ağrım olmadı
Spekulum takılırken hiç canım yanmadı ama ne zamanki ilacı verdi inanılmaz bir basınç hissettim ,kasıklarım patlayacak sandım
Ama bu sancı doktorumum dediğine göre sağ tüpümdeki yapışıklıktan olmuş
gerçekten de sağ tarafımda hissettım ağrı
Ama asla dayanılamayacak bişey değil
anesteziye gerek yok bence.
doktorum korunun dedi ama filmden değil ilaç vermişti bana film öncesinde enfeksiyona karşı antıbiyotik o nedenle dedi .
sen nerdesin,ne zaman çektireceksin?

canım ağrım olmadı dersem yalan olur ama sadece film çekilip bitene kadar sonrsında hiçbir ağrım olmadı
Spekulum takılırken hiç canım yanmadı ama ne zamanki ilacı verdi inanılmaz bir basınç hissettim ,kasıklarım patlayacak sandım
Ama bu sancı doktorumum dediğine göre sağ tüpümdeki yapışıklıktan olmuş
gerçekten de sağ tarafımda hissettım ağrı
Ama asla dayanılamayacak bişey değil
anesteziye gerek yok bence.
doktorum korunun dedi ama filmden değil ilaç vermişti bana film öncesinde enfeksiyona karşı antıbiyotik o nedenle dedi .
sen nerdesin,ne zaman çektireceksin?

evdeyım canım bebiş var dıye bişe yapmamıştım cmtsı annemden geldım döktum evı yarın tekrar gıdıcemya doktora kanamanın 3.gunu gel dedı bakıcak bıtıncede hsg çekılcek oyuzden aklım evde kalmasın insanlık halı nelerle karşılaşıyoz öyle işte canım

evdeyım canım bebiş var dıye bişe yapmamıştım cmtsı annemden geldım döktum evı yarın tekrar gıdıcemya doktora kanamanın 3.gunu gel dedı bakıcak bıtıncede hsg çekılcek oyuzden aklım evde kalmasın insanlık halı nelerle karşılaşıyoz öyle işte canım

canım hiç korkma film en fazla 10 dk bi işlem
sonrasında ise ben saatlerce gezdim yürüdüm
yani bitene kadar her şey.
bir an önce kurtulursun sen de ve iyi haberlerle gelirsin

kızlar herkese ıyı akşamlar rabbım önumuzdekı yılı hakkımızda hayırlı eylesın bende hastanelerdeydım malesef düşük yaptım ama herşeyın hayırlısı olsun napalım başta çoook kötü oldum ama şuanda ıyıyım olur inşallah doktorumu değiştim başka bı doktorun özel muayyenehanesıne gıttım pztsı tekrar gidicem sonrada tüplere bakılıcak sıkıntı ordamı dıye hayırlısı olsun selocan canım çooook sevındım sağlıkla kucağına alırsın inşallah hepinizi öpüyorum....buarada ben demiştim benı lısteye ekleyın patlama olcak olduda benı saymassak benımkı elımde patladı ama :))

canım gorunce cok sasırdım agır bı ıs falanmı yaptın nıe boyle oldukı ama allahtan hayırlısı demek lazım herzaman en azından hamıle kalabılıosun dollenme oluo bunu ogrenmıs oldum benıde bı korku sardı su an senın haberını okuyunca ınan cok uzuldum cemre ama bundada bı hayır var elbet sakın uzulme motıvasyonunu bozma ıns rahım fılmınde ıyı cıkar canım bende senı opuorum canım cok dıkkat et kendıne

yeni yılımız hepimize hayırlı olsun arkadaşlarım...üzülmeyeceğimiz umutlarımızın bitmeyeceği salih evlatların müjdesini alacağımız bir yıl olsun inşallah...umarım rabbimizin muradı bizim muradımız olur..
ercelfim canım..evet 11 ocak gelmiyor sanki..bugün de bitti 10 günümüz kaldı...belirtiler umarım hayra alamettir..gözünü sevim cok dikkat et kendine...hemde cok dikkat et..sakın sıcak suyla duş alayım deme...sakın...vede ani hareketler yapma ..birde şunu merak ediyorum..bu kanallardan geçip direk yumurtayamı bırakıyorlar spermleri..nasıl oluyormuş..normal bir ilişkide kanal öncesinde kalıyor bildiğim kadarıyla..bi anlatsan ayrıntılı canım ya...bizim doktor aşılamayla normal ilişkinin bi farkı yok diyor..sadece spermler yıkanıyor diyor..anlamadım...
demoscum..saol gülüm ya..destek olman o kadar iyi geliyorki anlatamam sana..evet ya diğerleri bıraktı bizleri..sevo arada bir giriyordu o da gelmiyor artık...acaba digerleri ne yapıyor..bende cok merak ediyorum..cimcimecağla nerelerde acaba...

cemre cim canım..cok geçmiş olsun..ercelfte bende yaşadık senin yaşadıklarını..o kadar iyi anlıyoruz ki seni...neden bu düşük olayları bu kadar sık oluyor acaba..sanki her iki hamileliğin biri düşük oluyor gibi geliyor bana..bu kadar sık yaşanmasının bi sebebi olmalı...takdiri ilahi mutlaka ama bi yerlerde yanlış mı yapıyoruz acaba...hayırlısı gülüm..hakkınızda hayırlısı olsun..

Son düzenleme:
kızlarrr slmlarrrrr....adetim iki gün geçti ama sinyallerini vermeye başladı gelicek galibaaaa..gelicekse çok bekletmez inş.. çünküüü rahim filmi için tarih alıcam ve nasipse çekilecek bakalım ondan ne çıkcakk..hayırlısı olur inş......rabbim kucaklarımızı boş bırakmasınnn...

:21::21::21:
yeni yılımız hepimize hayırlı olsun arkadaşlarım...üzülmeyeceğimiz umutlarımızın bitmeyeceği salih evlatların müjdesini alacağımız bir yıl olsun inşallah...umarım rabbimizin muradı bizim muradımız olur..
ercelfim canım..evet 11 ocak gelmiyor sanki..bugün de bitti 10 günümüz kaldı...belirtiler umarım hayra alamettir..gözünü sevim cok dikkat et kendine...hemde cok dikkat et..sakın sıcak suyla duş alayım deme...sakın...vede ani hareketler yapma ..birde şunu merak ediyorum..bu kanallardan geçip direk yumurtayamı bırakıyorlar spermleri..nasıl oluyormuş..normal bir ilişkide kanal öncesinde kalıyor bildiğim kadarıyla..bi anlatsan ayrıntılı canım ya...bizim doktor aşılamayla normal ilişkinin bi farkı yok diyor..sadece spermler yıkanıyor diyor..anlamadım...
demoscum..saol gülüm ya..destek olman o kadar iyi geliyorki anlatamam sana..evet ya diğerleri bıraktı bizleri..sevo arada bir giriyordu o da gelmiyor artık...acaba digerleri ne yapıyor..bende cok merak ediyorum..cimcimecağla nerelerde acaba...

cemre cim canım..cok geçmiş olsun..ercelfte bende yaşadık senin yaşadıklarını..o kadar iyi anlıyoruz ki seni...neden bu düşük olayları bu kadar sık oluyor acaba..sanki her iki hamileliğin biri düşük oluyor gibi geliyor bana..bu kadar sık yaşanmasının bi sebebi olmalı...takdiri ilahi mutlaka ama bi yerlerde yanlış mı yapıyoruz acaba...hayırlısı gülüm..hakkınızda hayırlısı olsun..

canım ben anlatayım bu arada benimde 11 ocakta belli olacak kısmetse dört gözle bekliyorum.bana aşılamadan sonra hemşire detaylıca anlattı normal ilişkide tüplerin içine gönderilmiyo sperm ama aşılamada tüplerin içine gönderiliyo direk yani yumişlerin geçeceği yola giriyo inşallah orda karşılaşırlarda kardeş kardeş arkadaş olurlar tüm beklentimiz bu.normal ilişkide sperm tüpe varacakta yumurta tüpten geçecekte hele bide spermlerde hareket sorunu varsa ooooooooo ..... olmuyo yani. ama umarım aşılamada banada 16 milyon spermi yüzde 92 hareketle direk tüplere fışkırttılar,,tutarsa artık kader kısmet tabi orasını allah bilir.yani demek istediğim en kaliteli spermleri yıkayıp paklayıp özenle seçip yolu kısaltarak yumişlerle kavuşturtuyolar.çok konuştum galiba.:21::21::21::21:

X