Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

kızlar bugün 12.gün 15mm ve 16mm 2 yumurtam oluşmuş doktor pazartesi akşam 9 da çatlatma iğnesini vurul.
salı çarşamba çalış dedi...

ne diyordunuz sizde bu iğneden sonra ki 2 günmü ilişki oldu.

kızlar bugün 12.gün 15mm ve 16mm 2 yumurtam oluşmuş doktor pazartesi akşam 9 da çatlatma iğnesini vurul.

bazı dr lar üst üste yapın diyor bazıları bir gün arayla diyor herkes bişi söylüyor anlican tatlım.iğneden 36 saat sonra ilişkiye girmeniz önemli olan sonrasındada kafana göre takıl...

kızlar herkese ıyı akşamlar rabbım önumuzdekı yılı hakkımızda hayırlı eylesın bende hastanelerdeydım malesef düşük yaptım ama herşeyın hayırlısı olsun napalım başta çoook kötü oldum ama şuanda ıyıyım olur inşallah doktorumu değiştim başka bı doktorun özel muayyenehanesıne gıttım pztsı tekrar gidicem sonrada tüplere bakılıcak sıkıntı ordamı dıye hayırlısı olsun selocan canım çooook sevındım sağlıkla kucağına alırsın inşallah hepinizi öpüyorum....buarada ben demiştim benı lısteye ekleyın patlama olcak olduda benı saymassak benımkı elımde patladı ama :))

Son düzenleme:

ewet canım bende ovitrelle iğne oldm olduktan 36 saat sonra ilişki dedi doktor daha sonra günaşırı dedi ...

slm kızlar benden size tavsiye ovitrelle igne oldugunuz gün ve ard ard 3 gün cinsellik olsun ve mutlaka incir suyuuu için benim yumurtalarım çokk kaliteli oldu rabbimin izniyle vee meryem süresini 41 gün okuyun rabbim mutlaka nasip ediyor ben meryem süresini okumaya başladıktan 1 hafta sonra rabbimin izniyle hamile oldugumu ögrendim çok sükürr sizde okuyun ve incir suyunu mutlaka için mutlu yıllarr..

slm kızlar benden size tavsiye ovitrelle igne oldugunuz gün ve ard ard 3 gün cinsellik olsun ve mutlaka incir suyuuu için benim yumurtalarım çokk kaliteli oldu rabbimin izniyle vee meryem süresini 41 gün okuyun rabbim mutlaka nasip ediyor ben meryem süresini okumaya başladıktan 1 hafta sonra rabbimin izniyle hamile oldugumu ögrendim çok sükürr sizde okuyun ve incir suyunu mutlaka için mutlu yıllarr..

gercekten mi canm yaa kaç aylık hamilesin...inşallah dediklerini deneyecem bende de ii sonuclar verir...kuru incirin suyunu mu? inciri suyla kaynatıp mı yapıyosunnn...

kızlar herkese ıyı akşamlar rabbım önumuzdekı yılı hakkımızda hayırlı eylesın bende hastanelerdeydım malesef düşük yaptım ama herşeyın hayırlısı olsun napalım başta çoook kötü oldum ama şuanda ıyıyım olur inşallah doktorumu değiştim başka bı doktorun özel muayyenehanesıne gıttım pztsı tekrar gidicem sonrada tüplere bakılıcak sıkıntı ordamı dıye hayırlısı olsun selocan canım çooook sevındım sağlıkla kucağına alırsın inşallah hepinizi öpüyorum....buarada ben demiştim benı lısteye ekleyın patlama olcak olduda benı saymassak benımkı elımde patladı ama :))

canım çok üzüldüm ama hayırlısını isteyelim yine biz napalım herşey Allahtan.umarım en kısa zamanda güzel haberlerini alırız... geçmiş olsun.

Hepimizin yeni yılı hayırlara vesile olur inşallah.

Kızlar yorumları okuyorum da, onu yapın, bunu yapın diyoruz ya birbirimize,
Ben bunların hiçbirine inanmıyorum Allah nasip etmedikce gelmiyor, nasip edecek yazacak anca o zaman gelecek.
Benim hiç bir sorunum yok ama gelmiyor bebişim
Adaçayı dediler 2 ay içtim
İncir kürü dediler 3 ay denedim
Doktor klomen dedi 2 ay üstüste verdi 5 yumurtam oldu ama bana mısın demedi.
En son doktor hsg dedi çektirdim yine olmadı.
Ne bende ne eşimde hiçbir sorun yok ama olmuyor.
Rabbimden hiçbirşeyi zorla alamayız, o verecekte bizler de sahip olacağız.
Yani uzun lafın kısası Rabbim hepimizin hakkında hayırlı olanı bizlere nasip etsin inşallah.
Sizleri seviyorum kızlar :KK16:

ercelfim...canım..
ben hep burdaydım aslında..arada girip okuyordum..seni ve demosu aradım hep..göremedim hiç yazdıklarınızı...gittiniz sandım...benim son günlerde moralim cok bozuldu..umudum tükendi..sıkıldım bunaldım...o yüzden de yazmak da gelmedi içimden..ama şimdi daha iyiyim...sizleri görmek güç almak umut etmek ne güzelmiş..yazdıklarını okuyunca bende demos gibi cok ama cok duyğulandım...topikdeki diger arkadaşlar gibi o kadar cok istiyorum ki senin güzel bir haberle mutlu olmanı...Allahın izni ve muradıyla inşallah sonuçlanacak bu sefer..bu kadar yol almışken rabbim boş cevirmesin...ama yine de herşeyini bağlama buna nolur...olmassa yıkılma...hazırla şimdiden kendini..olmaz ise yıkılmadan devam edeceksin mücadeleye söz ver bana...dediğin o kadar doğru ki..rabbim verecek...Ol diyecek..ve olacak...meryeme isayı veren rabbim ol deyecek sadece...o kadar....
ya canım benim doktorumda var bi gariplik...malesef elim kolum bağlı...bana hiç alternatif sunmuyor...aynı türküyü söylüyor aylardır.."stres yapma olacak...." başka bişe söylediği yok..5.günü gitmediğim için tedaviye başlayamayız dedi..sonra ben dedim ki olsun yinede bakalım ultrasondan,belki kist vardır dedim..baktık bişey yok dedi..16mm dedi güzel dedi 2 gün sonra gün aşırı ilişki önerdi..bende eşimin stres yaptığını anlattım...evet dedi..böyle olmaz...senin hiç bir sorunun yok dedi..ama gün saymayı bırakman lazım..kendi haline bırakman lazım..sen diyor tüp bebek yapsanda bu stres altında bi sonuç alamassın ....öyle işte canım..böyle söyledi gönderdi..ben ama kararımı verdim..hele şu ablamın doğumuna gidip geleyim...hemen erzuruma özel hastaneye başlayacağım..tüp bebek uzmanı varmış orda..inşallah aşılama yapacağım bende..umarım bi sorun cıkmaz..ya işte gülüm..benimde bebeğim düşmeseydi ocakta doguracaktım bende..bak ablam benden 15 gün önce almıştı hamile haberini...kızımız doğuyor 25 ocakta..bende hala tık yok...Alın yazımız,imtihanımız bizim bu...nerdeyse 2 yıl oldu...2 yıldır her ay hüsran..her ay gözyaşı...rabbim sabır versin sanada banada...cok öpüyorum seni..

ah gülüm..canım ya...sormazmıyım...merak ediyorum hep ben seni...gözüm hep sizi arıyor..hasta mı olmuşsun geçmiş olsun canım..Allah şifa versin..bir an önce iyileş canım benim...kendine dikkat et nolur...iyiki varsın..iyiki gitmedin de bize destek oluyorsun canım benim...

canım saol ya..listemizden kopmayalım...bi umut işte..her ay yeni umutlara gebe..senin son bat ın olur inşallahhhhhhhhhhhh...
demoscum ya...ne güzel dilekler yazmışsın ercelfe..yeni yılla ilgili....inşallah senden sonra ercelfinde bebeğini duyar seviniriz...coşarız buralarda..o da gitmez senin gibi..bırakmaz burayı..bırakmaz beni...biliyorum...iyiki varsınız..

:::)))))))))))))))) bENDE SİZİN İSMİNİZİ GÖRÜNCE KALBİM PIR PIR EDİYOR GERÇEKTEN HAYATIMDA BAMBAŞKA BİR YERİNİZ VAR UMARIM CANIM UMARIMKİİ YENİ YIL HEPPİMİZE İSTEDİĞİMİZ ŞEYLERİ GETİRİR İNŞALLAH ERCELFİN GÜZEL HABERİNİ ALIP COŞARIZ SONRADA SENİN :) SENİN UMUDUNU YİTİRMEMEN ÇK HOŞUMA GİDİYOR CANIMM İNŞALLAH BEBİŞİN BİZE SÜRPRİZ YAPAR PAT DİYE ÇIKIP GELİRR YENİ YILINI KUTLAR YANACIKLARINDAN ÖPERİM CANIMM.. UMUTLUM - CİMCİMEÇAĞLA - SEVOSEVO NERELERDESİNİZ ÇIKIP GELİN YA Bİ SESİNİZİ DUYURUN BİZEE ::KK43:(

::KK43:( canım çok geçmiş olsun umarım herşey yoluna girer..:26:

canım çok geçmiş olsun inşallah atlatırsın allahın izniyle..Allahım seni ve bebeğini korusun..
:)) Saol canım..Valla sıradaki sensin inşallah olur canım umudumuzu yitirmiyoruz inşallah..

Saol canım sanada mutlu yıllar inş. bu yeni yılda en güzel hediyen bebeğin olsun canım öpüldün :21:

Kızlar benim dünden beri hem mide bulantılarım arttı uyuyamadım resmen hemde kasık ağrılarım acaba normalmi korkular yine başımda allahım korusun bizi :KK43:

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM CANIM SAĞOLL...

Yeni yılın hepimize sağlık huzur ve bebişlerimizi getirmesini diliyrum başşkaaa hiç bir şey istemmemm :) umarımkii allahım çocuk hasretii çeken bizlerin dualarını geri çevirmesin ve kucağımız bebişlerimizle dolsunn allaha emanet olunn..

cemre canım çok geçmiş olsun çok üzüldüm Rabbim inş 2012de sana meleğini veriri sağlıklı bir gebelik geçirir ve bebeğini kucağına alırsın...

Canım cok gecmış olsun ................
Ama ne den dusuk oldu bunu anlamadım senı uzmek ıstemem ama herhangı bı nedenı varsa burdakıelrın ve benım bılgılenmemız ıcın yazarsan sevenırım.
Canım gectı gıttı bıttı artık onumuze bakalım rabbım verdıne gore yıne verıcek canını sakın sıkma....
Senı kocaman opuyorum canıma rkaadsım

Bir sıkıntımızda veya bir derde tutulupda Allaha yalvarıp dua ederken Allah`ım bana sabır ver demeyin...
Peygamber efendimiz bir gün Allah`a yalvaran bir mümini duydu,mümin şöyle diyordu:"Allah`ım bana sabır ver.."
Peygamber efendimiz mümine şöyle buyurdu:"Sen Allahtan ne istedin biliyormusun?"Oda sıkıntılı olduğum için Allahtan sabır istedim " dedi.
Peygamber efendimizde hayır sen Allahtan dert istedin Allah sabrı niye verir verdiği derde katlanmak için bir daha Allaha yalvarırken Allahım bana afiyet ver diye dua et diye buyurdu.sıkıntımızda hüznümüzde derdimizde duamızda Allahtan AFİYET İSTEMELİYİZ.Başkalarınada dua edeken de aynı şeyi gözetmeliyiz.

canım güzel bir konuya değinmişsin banada mantıklı geldi güzel bilgi verdiğin için tşklerrrr...Allah afiyet versin bizlere inş....

cemrecim çok üzüldümmm.geçmiş olsun canım rabbim hayırlısını arkadan verirmişş.inş. bu yeni yılda rabbim bizlere hayırlı bebişler verirr sevindirirrrr...Üzülmemek elde değil ama herşeyde vardır bir hayırr canımmm...

ercelfim...canım..
ben hep burdaydım aslında..arada girip okuyordum..seni ve demosu aradım hep..göremedim hiç yazdıklarınızı...gittiniz sandım...benim son günlerde moralim cok bozuldu..umudum tükendi..sıkıldım bunaldım...o yüzden de yazmak da gelmedi içimden..ama şimdi daha iyiyim...sizleri görmek güç almak umut etmek ne güzelmiş..yazdıklarını okuyunca bende demos gibi cok ama cok duyğulandım...topikdeki diger arkadaşlar gibi o kadar cok istiyorum ki senin güzel bir haberle mutlu olmanı...Allahın izni ve muradıyla inşallah sonuçlanacak bu sefer..bu kadar yol almışken rabbim boş cevirmesin...ama yine de herşeyini bağlama buna nolur...olmassa yıkılma...hazırla şimdiden kendini..olmaz ise yıkılmadan devam edeceksin mücadeleye söz ver bana...dediğin o kadar doğru ki..rabbim verecek...Ol diyecek..ve olacak...meryeme isayı veren rabbim ol deyecek sadece...o kadar....
ya canım benim doktorumda var bi gariplik...malesef elim kolum bağlı...bana hiç alternatif sunmuyor...aynı türküyü söylüyor aylardır.."stres yapma olacak...." başka bişe söylediği yok..5.günü gitmediğim için tedaviye başlayamayız dedi..sonra ben dedim ki olsun yinede bakalım ultrasondan,belki kist vardır dedim..baktık bişey yok dedi..16mm dedi güzel dedi 2 gün sonra gün aşırı ilişki önerdi..bende eşimin stres yaptığını anlattım...evet dedi..böyle olmaz...senin hiç bir sorunun yok dedi..ama gün saymayı bırakman lazım..kendi haline bırakman lazım..sen diyor tüp bebek yapsanda bu stres altında bi sonuç alamassın ....öyle işte canım..böyle söyledi gönderdi..ben ama kararımı verdim..hele şu ablamın doğumuna gidip geleyim...hemen erzuruma özel hastaneye başlayacağım..tüp bebek uzmanı varmış orda..inşallah aşılama yapacağım bende..umarım bi sorun cıkmaz..ya işte gülüm..benimde bebeğim düşmeseydi ocakta doguracaktım bende..bak ablam benden 15 gün önce almıştı hamile haberini...kızımız doğuyor 25 ocakta..bende hala tık yok...Alın yazımız,imtihanımız bizim bu...nerdeyse 2 yıl oldu...2 yıldır her ay hüsran..her ay gözyaşı...rabbim sabır versin sanada banada...cok öpüyorum seni..

ah gülüm..canım ya...sormazmıyım...merak ediyorum hep ben seni...gözüm hep sizi arıyor..hasta mı olmuşsun geçmiş olsun canım..Allah şifa versin..bir an önce iyileş canım benim...kendine dikkat et nolur...iyiki varsın..iyiki gitmedin de bize destek oluyorsun canım benim...

canım saol ya..listemizden kopmayalım...bi umut işte..her ay yeni umutlara gebe..senin son bat ın olur inşallahhhhhhhhhhhh...
demoscum ya...ne güzel dilekler yazmışsın ercelfe..yeni yılla ilgili....inşallah senden sonra ercelfinde bebeğini duyar seviniriz...coşarız buralarda..o da gitmez senin gibi..bırakmaz burayı..bırakmaz beni...biliyorum...iyiki varsınız..

sevdecim sen ve demos kardeşim gibi oldunuz tanımıyorum bilmiyorum ama sizin için endişeleniyorum kalbimdesiniz inşallah 10 yıl sonra bile görüşürüz meleklerimiz 10 yaşında olurlar:) bence senin çok basit bir sorunun var sevde ve doğru karar vermişsin kesinlikle tüp bebek uzmanına gitmelisin.onlar herşeye aynı anda bakıyolar daha sistematik belki yumurtan gelişiyor rahim duvarın kalınlaşmıyor yada rahmin ilerde spermler ilerleyemiyor bişey işte çok ufak bişey.kesinlikle aşılama olmalısın hem eşin de stres olmaz ve birçok engeli aşmış olursunuz normalde ilişkiden sonra ayağa kalkınca çıkıyor spermler biliyosun ama aşılamada doktor direk rahmin içine bıraktı spermleri bütün gün hiçbişey çıkmadı benden.doktorunu değiştirmelisin artık.3 aydan sonra sana sonuca yönelik bişey söyleyemiyosa bunun stres diye bir açıklaması yok ona sığınmasın.birsonraki aşamaya geçsin.artık klomen de içme kaç ay ara verdiğinin önemi yok en fazla 3 kez kullanılır diyor benim doktorum.ama senin klomensiz de büyüyor.yaklaşıyosun ben hissediyorum yakında alıcaz hayırlı haberlerini.ablanı da allah kurtarsın inşallah hayırlısıyla.benim bat gelmek bilmez ya sevde daha aşılamadan sonraki 4. günüm ve göğüslerime dokunamıyorum kasıklarıma arada iğneler batıyor ayakta kalınca yorulunca belim ağrıyor kalçamdan bacağıma kadar vuruyor çok takılmıyorum ama ümitliyim.ama şunu da unutma yumurtamın gelişmediğini bilmek çok daha acı hiç unutmuyorum 12. günümde gittim hala 12 mm dedi 9. günden beri hiç büyümemişti.tamam dedim iyice kısır oldum iğnenin dozunu iki katına çıkarttı çıktık ezcaneye gittik 1 kutu daha iğne aldık ama ben ruh gibiyim sonra vurdurdum döndük arabaya bindik.ben bir başladım ağlamaya hıçkırarak ama içim çok acıyodu çok üzülmüştüm.büyümemesine.ama şimdi büyüdü doktorum kırdı direncini ne kadar iğneyle kaç dozla büyüdüğünü çözdü ve tek 1 tane olması da önemlibende.eğer olmazsa hiç üzülmicem.önemli olan ovulasyonumun olması ondan sonra ben zaten normal yoldan gebe kaldım.olucaktır elbet.ama gebeliğin başı kadında da erkekte de sperm ve yumurta onlar olmayınca ne yapsan nafile o yüzden o kadar çok üzülmüştüm.doktorum gösteriyordu birsürü yumurtam oluyodu ama içlerinden birisi büyüyemiyodu bunun sebebi rahim anomalim de olabilirmiş doğuştan tek yumurtalıklı olduğum için rezervim belliymiş ve rahim damarlarımda ince olabileceğinden yumurtalığı besleyemiyor olabilirmiş o yüzden zayıf cevap alıyoruz dedi ama iğneler ona bile çare oluyor çok şükür herşeyin çaresi var artık.ayrıca sağda da görünmeyen bir yumurtalığım var ultrasonda görünmüyor ama o da bu ay 17mm lik sağlıklı bir yumurta üretti.daha ne olsun.sen beni merak etme.olmazsa hiç üzülmicem yolumuza devam.Allah a emanet ol kardeşim.....

cemre geçmiş olsun kürtaj a gerek kaldı mı? işte rabbim herşeyin hayırlısını ve sağlıklısını nasip etsin.üzülme vardır bunda da bir hayır.sağlıklı bir nesil nasip olsun hepimize.

:::)))))))))))))))) bENDE SİZİN İSMİNİZİ GÖRÜNCE KALBİM PIR PIR EDİYOR GERÇEKTEN HAYATIMDA BAMBAŞKA BİR YERİNİZ VAR UMARIM CANIM UMARIMKİİ YENİ YIL HEPPİMİZE İSTEDİĞİMİZ ŞEYLERİ GETİRİR İNŞALLAH ERCELFİN GÜZEL HABERİNİ ALIP COŞARIZ SONRADA SENİN :) SENİN UMUDUNU YİTİRMEMEN ÇK HOŞUMA GİDİYOR CANIMM İNŞALLAH BEBİŞİN BİZE SÜRPRİZ YAPAR PAT DİYE ÇIKIP GELİRR YENİ YILINI KUTLAR YANACIKLARINDAN ÖPERİM CANIMM.. UMUTLUM - CİMCİMEÇAĞLA - SEVOSEVO NERELERDESİNİZ ÇIKIP GELİN YA Bİ SESİNİZİ DUYURUN BİZEE ::KK43:(

demoscum canım ya bende aynı duyguları paylaşıyorum belki gerçek akrabalarımdan çok sevinecek dostlarım var burada.umutlum da yok artık...hepsine sevgiler umarım herkes iyidir..

canım çok geçmiş olsun inşallah atlatırsın allahın izniyle..Allahım seni ve bebeğini korusun..

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM CANIM SAĞOLL...

arkadaslar ben ayın 23 üne ovitrelle iğne oldum ben simdi test alıp baksam belli olur mu? yani doğru bi sonuç alabılırmıyımm?bılgınız var mı?

saolun kızlar sebebını tüplere bakınca anlıycak artık şuanda görünen bi sıkıntı yok buhafta hsg çekılcek ozaman bakalım nedıycek kurtaja gerek kalmadı zaten değerlerım düştü ordan anladı sonlanıyo dedı kanamam yoktu alttan baktı baya bastırdı sonra bi jel sıktı 1 saat sonra kanam başladı hayırlısı napalım selocan hamıleymış çok sevındım inşallah sağlıklı bişekılde kucana alır :KK19:

X