Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

evet yaaa ama inş... o sürünene yerlerden bizede bulaşır hamileleik bizde güzel haberler veririzzzz.....
Ayrıcaaa herkeseee sağlıklı mutlu huzurlu bereketli v e bebişşli yıllarrr diliyorummm..dualarımız kabul olur inş......

rahatla tabii canım sen daha yolun başındasın..8-9 ay devam eden var klomene ama ideali 6 ay bunu bil sonra başka tedaviye geçiliyor canım ama kafana takma bu kadar bak eşinde etkilenmiş rahatlat kafanı bir an önce canım zor anlıyorum ama ne diyim yumurtaların dirençli olduğunu anladıysa canım iğneye geçmiş olabilir bizim ercelf var oda öle yumoşları dirençli die iğneye başlamıştı canım
aaaaaa süüppeeeeerrrrrr süüpppeeeeerr ilk aşılamaa tuttu demekk :)) Canım çok çok tebrik ederim gözün aydın inş.. allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inş..
Ben bugün kırmızıları gördüm malesef
üzülmek yok herşey olacğaına varıyor canım bir dahaki aya umutlar
gecikme olması normal canım ilaçlr iğneler etkiliyor benimde bünyemi sarsmışlardı 1 hafta erken olduğumu biliyorum bir keresinde Normal adetinden 1 hafta geçerse eğer yine test yap canım hayırlısı olsun inş.hakkında
aaaa siz kovsanızda burdayım gitmem banaanee bak adımıda değiştiim gene burdayım inşallaaah allahın izniyle işten ayrılana kadar burdayım :) Canımm umut olmak güzel inş. umutlarınız bitmesin tükenmesin inan en ummadığın anda oluyor..Düşün benki adetimi 1 gün geçse test yapan ben bu ay okadr umutsuzdumki yok dedim nede olsa gelicek die die 1 hafta oldu adeti geçeli test yapmadım kpatronun karısı olmasa dahada ertelicektim çünkü umudum yok olmicak bir süprizz bir süpriiz elim ayağım dolandı artık inş. ama inş. ummadığınız anda senide bulacak bebeğin yeterki dua etmekten dilemekten vazgeçme canım
Alt tarafta farklı rumuz görünce bu kim der demez aklıma geldi ztnn merak etme:))) Sana kolay gelsin cnm..Görüşemezsekk sana da şimdiden mutlu yıllarrrrrrrr....muckkss tatlım
saol bebeemm
sorma aceleden ne gelmiş geçmiş bişe okuyamadım ancak kurtuldum içinden..Kız bu rumuz bana bilenem tuhaf gelsii ama alışırım sanırım :)) Yeni yıl öncesi bir yoğunluk sabahın köründe Üsküdara gittim yürü babam yürü bacaklarım koptuu resmen Sonra gel buraya fişleri hallet masrafları çıkart maaşlar verilecek bankalara git gel paraları bozdur dağıt derken daha ancak kendime geldimm canımm..Yeni yıl hediyesi almış patronumun karısıda..Hamiş sweeti..Uzun kollu S benden önünde baby yazıyor bebek falan var on numara bişe yaaa bakıp bakıp duruyorum ona giymemek için tutuyorum kendimi valla :))) Bu arada hadi bakalım ayağımızı bir sürttük piirr sürrttük inşş. sıra sende dielim canım bugün adetinmiş ama dediğin gibi sarkıyor ama inş. bu sarmalar bizimkiler gibi 9 aylık sarkmalardan olsun amiiiiiinnn

DUYANLARR DUYMAYANLARA HABER VERSİİNN :))

BEN SEDDA89..TANIMAZDAN GELENİİ MUCCKKSSS ONA GÖREE..RUMUZUM DEĞİŞTİ KIZLAR BİLGİNİİZEEE

canım çok saol cümlemize inş.Dileğim inşallah sizlerinde bir an önce burdan o nefis harika haberi duyurmanız..2012 yılı inşallah hepimiz için bol hamişli olsun inşşaalaaahh..Hepimizin gönlüne göre versin rabbim bu yılda

CEMREEEE NERLERDESİN SEN YAAAA BAK BUDA GİTTİ NEREYE GİTTİN YENİ YIL ÖNCESİİ KIZZ???

Bu ay ağırlığım sende ne yalan söliyim ama hislerimin tersi çıkıyor genelde geçenlerdede dedim zaten ama dualarım seninle canım..
Onun dışında listedeki adımıda yeni rumuzum yaparmısın canım uyuşmamazlık olmasın şimdi

İnşallah bebişin seninledir canımm. Teşekkür ederim valla löpür löpür antipyotik veriyor dr lar hem idrar yolu enfeksyonu için hemde grip için canım enfeksyon tedavi edilmesse bebeğe daha çok zarar verirmiş heriki dr da aynı şeyi söyledi güvendik bizde hakkımızda hayırlısı artıkk..

Hadi ya ozaman tabi içiceksin mecburen demekki ağır atlıyosun ki öyle uygun görmüşler..Tekrardan geçmiş olsun cnmm..
Buarada duaların için çok sağol cnm amiinnnnnnn...

Son düzenleme:
canım çok geçmiş olsun inşallah atlatırsın allahın izniyle..Allahım seni ve bebeğini korusun..

saol friendlym ınnnns darısı basına olur umut olsun tabı umıdınızı sakın ama sakın kesmeyın allah hıc ummadıgınız bır anda yoktan var edıyor ınnns en kısa zamanda senıde duyarım burdan tatlllımmm

saol canım benım tskr ederım sen naptın duyabıldınmı bebısının kalbını bunu beklemekde daha degısık bı duygu olsa gerek hala hamıle degılmısım gıbı gelıo daha ultrasonda bakamadı dr anca gorunce ınanaırım heralde sen gordunmu bebısını

kızlar mrh ben aranıza yeni katıldım bende şuan tedavi görüyorum 1.5 senelik evliyim yaşım 24 ilk aşılamamı yapıcam bu ay inş.bende hamile kalıcam delirmek üzereyim çok kötü bi psikoloji bütün arkadaşlarım evli ve çocuklu birilerinin hamile haberini almak bile istemiyorum doktorum yaşım itibariylen tutma ihtimali %50 den fazla dedi ama yinede bilemiyorum eşimde sperm hızı düşük varikosel ameliyatı oldu ya inş.Rabbim yeni yılda tüm istiyenlere hayırlısıylan bebek sahibi olmayı nasip eder

merhaba canım hoşgeldin aramıza bende 2 senedir evliyim denemediğimiz şey kalmadı en sonunda dün bende ilk aşılamamı oldum bende çok heyecanlıyım.26 yaşımdayım ve artık sabrım bitti ama kader işte olmayınca olmuyor bir sürü arkadaşım hamile kaldı bu yıl çok hamile haberi aldım kendime üzüldüm günlerce ağladım herkes ne kadar çok istediğimi biliyor bana acaba vah vah diyorlarmıdır dedim,ablam bile 2 ay benden hamileliğini sakladı düşünebiliyormusun herkes duydu en son bana söylemiş üzülürüm diye.o kadar çok şey yaşadımki.eşim varikosel ameliyatı oldu benimde.dün 16milyon spermle aşılama oldum.umarım tutar çünkü gerçekten bu iş maddi anlamdada sarsıyor insanı.inşallah sende bende ve tüm bekleyenler 2012de bebişine kavuşur hayırlısıyla....

ercelfim...canım..
ben hep burdaydım aslında..arada girip okuyordum..seni ve demosu aradım hep..göremedim hiç yazdıklarınızı...gittiniz sandım...benim son günlerde moralim cok bozuldu..umudum tükendi..sıkıldım bunaldım...o yüzden de yazmak da gelmedi içimden..ama şimdi daha iyiyim...sizleri görmek güç almak umut etmek ne güzelmiş..yazdıklarını okuyunca bende demos gibi cok ama cok duyğulandım...topikdeki diger arkadaşlar gibi o kadar cok istiyorum ki senin güzel bir haberle mutlu olmanı...Allahın izni ve muradıyla inşallah sonuçlanacak bu sefer..bu kadar yol almışken rabbim boş cevirmesin...ama yine de herşeyini bağlama buna nolur...olmassa yıkılma...hazırla şimdiden kendini..olmaz ise yıkılmadan devam edeceksin mücadeleye söz ver bana...dediğin o kadar doğru ki..rabbim verecek...Ol diyecek..ve olacak...meryeme isayı veren rabbim ol deyecek sadece...o kadar....
ya canım benim doktorumda var bi gariplik...malesef elim kolum bağlı...bana hiç alternatif sunmuyor...aynı türküyü söylüyor aylardır.."stres yapma olacak...." başka bişe söylediği yok..5.günü gitmediğim için tedaviye başlayamayız dedi..sonra ben dedim ki olsun yinede bakalım ultrasondan,belki kist vardır dedim..baktık bişey yok dedi..16mm dedi güzel dedi 2 gün sonra gün aşırı ilişki önerdi..bende eşimin stres yaptığını anlattım...evet dedi..böyle olmaz...senin hiç bir sorunun yok dedi..ama gün saymayı bırakman lazım..kendi haline bırakman lazım..sen diyor tüp bebek yapsanda bu stres altında bi sonuç alamassın ....öyle işte canım..böyle söyledi gönderdi..ben ama kararımı verdim..hele şu ablamın doğumuna gidip geleyim...hemen erzuruma özel hastaneye başlayacağım..tüp bebek uzmanı varmış orda..inşallah aşılama yapacağım bende..umarım bi sorun cıkmaz..ya işte gülüm..benimde bebeğim düşmeseydi ocakta doguracaktım bende..bak ablam benden 15 gün önce almıştı hamile haberini...kızımız doğuyor 25 ocakta..bende hala tık yok...Alın yazımız,imtihanımız bizim bu...nerdeyse 2 yıl oldu...2 yıldır her ay hüsran..her ay gözyaşı...rabbim sabır versin sanada banada...cok öpüyorum seni..
Sevdecimm sen beni hiç sormuyorsun ama :((((((((( canın sağolsun ben seni merak ediyorum nasılsın nasıl gidiyoor hayat umarım iyisindirr..
ah gülüm..canım ya...sormazmıyım...merak ediyorum hep ben seni...gözüm hep sizi arıyor..hasta mı olmuşsun geçmiş olsun canım..Allah şifa versin..bir an önce iyileş canım benim...kendine dikkat et nolur...iyiki varsın..iyiki gitmedin de bize destek oluyorsun canım benim...

frendlym cim sevde1 bat 20 ocak yazmıştı mesajında ama görmemişsin sanırım eklermisin canım..

canım saol ya..listemizden kopmayalım...bi umut işte..her ay yeni umutlara gebe..senin son bat ın olur inşallahhhhhhhhhhhh...
demoscum ya...ne güzel dilekler yazmışsın ercelfe..yeni yılla ilgili....inşallah senden sonra ercelfinde bebeğini duyar seviniriz...coşarız buralarda..o da gitmez senin gibi..bırakmaz burayı..bırakmaz beni...biliyorum...iyiki varsınız..

Son düzenleme:
Bir sıkıntımızda veya bir derde tutulupda Allaha yalvarıp dua ederken Allah`ım bana sabır ver demeyin...
Peygamber efendimiz bir gün Allah`a yalvaran bir mümini duydu,mümin şöyle diyordu:"Allah`ım bana sabır ver.."
Peygamber efendimiz mümine şöyle buyurdu:"Sen Allahtan ne istedin biliyormusun?"Oda sıkıntılı olduğum için Allahtan sabır istedim " dedi.
Peygamber efendimizde hayır sen Allahtan dert istedin Allah sabrı niye verir verdiği derde katlanmak için bir daha Allaha yalvarırken Allahım bana afiyet ver diye dua et diye buyurdu.sıkıntımızda hüznümüzde derdimizde duamızda Allahtan AFİYET İSTEMELİYİZ.Başkalarınada dua edeken de aynı şeyi gözetmeliyiz.

Canım benim Allah yardımcın olsun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…