Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

selam kızlarrr,

evet canım ya genelde en ıyı sonuc alttan muayenede anlasılır kı bızde aylardır alttan bmuayeneye gıdıyoruz senınkı ustten mı bakıyor cansununda dedgı gbı bazıları ıdrara sıkıstırıp yukardan bakıyor ama en uzman dr lar bıle alttan en saglıklı anlasılır dıyorlar.

cnm ben 6 doktor değiştirdim 5 aydır burdayız tayin çıktı bu doktorum karından bakıo gayette güzel görünüo ben bile görüorum yumoşlar olunca.ama sıkışınca daha ii görünüo die bişe yok karından bakan 2 dktrmda sıkışıksan çişe git die özellikle gönderiolar.ama profa bile gittim hiç biri adetliyken alttan bakmadı normal günde alttan bakıolardı tamam ama adetli olunca karından bakıolar cok iğrenç yaa bakmasınlarda zaten:KK1::KK1::KK1:çok şaşırdım valla:26::26::26:

yanlış anlamadın canım.:KK50: tedavi sürecide ,daha net görebildikleri için adetliyken rahimin durumuna bakmak isteyebiiyor kimi dr.ama can sıkıcı bir durum...ama adamlar alışmış..etkilenmiyorlar

gerçekten şaşırdım cnm dedim ya o kadar doktor eskittim ben suan bile 2 dktrm var hiçbiri adetliyken bakmadı alttan.adam etkilenmez onlar herşeyi aşmışta bizim açımızdan cok iğrenç bi durum zaten normal muayenede kasılıo insan zor kadınlık yaaaaa

slm yelkenlikız, nasılsın, glukofen beni nerdeyse öldürdü, mide bulantısı ve kusma ya sebep oluyor, bıraktım valla bende çok kötü etti beni, sence nasıl yapayım, dediğin gibi dozu düşürürsem geçer mi? günde 2 verdi doktor 1 e mi düşüreyim, kullanmak istemiyorum ama sen faydasını gördüysen bi fikir verebilirsin dedim...

cnm aynen günde 3 flic 2 glifor verdi ilk doktorum bana 1 ayda 58 kilodan 53 kiloya düştüm yediğimi 1 saatten kusuodum bi kere otobüste üstüme bile kustum tutamayıp hahahahahah:KK1::KK1:ishallik desen sular seller gibi allahtan onu yapmadım üstüme:KK1::KK1::KK1::KK1:sonra baktım olcak gibi deil bıraktım ölcektim yoksa yemeden içmeden kesilmiştim ne olduysa o sıra oldu zaten bide migrene tutuldum çok ağır geçio ataklarım,yaa benimde böle içmediğim ilaç kalmadı.:emir_bebek::emir_bebek:herşey bi bebiş için:emir_bebek::emir_bebek:

selam kızlarrr,

canım uzuldum ınsallah bı atak yaparda buyur 11. gun 12 mm çok kucuk degıl aslında sonradan atak yapar benımkı oyle oluyor ınsallah senınkıde oyle olur bılıyosun bende femara kullananlardanım bırde su varrr drenclı yumurtalarda en ıyı ılac gonal f ama pahalı ılaclar kutusu 300 tl cıvarında menagondan daha etkılı benımkıde dırenclıyken dr um gonal f le buyur mutlaka yuömurtan ama cok pahalı olıur deneyelım demıstı yanı dr unla otur ıyıce kkonus psıkolojınıde anlat anlasın ortada bı yerde. uzme bu kadar kendını olacagına varaak her turlu daraltma kendını.

QUOTE]gonal f evet en etkili iğne ama pahalı da eşim olsun diyor yani 3 kutu menogona da şuan 350 tl vermiş durumdayız femara da 60 tl.gonal f alırız daha iyi yani inşallah rapor da çıkartabilirsem..bakalım hayırlısı diyorum artık.

:KK5: canım çok zor senin için yaa bu yumurtaların onca ilac karşı nasıl olduğu yerde kalabiliyor şaşılcak iş allah yardım etsin sana yaa çok zor senin için ama bak küllerimden yeni doğdum diyorsun biraz ilaçsız dr.suz kafanı rahatlat bakalım belki faydası olur canım rabbim inş. nasip etsin sanada anneliği..

sağol sedacım tedaviye ara vermicem çünkü zaten kafamdan bebek fikrini atmam imkansız sadece artık daha rahatım Allah büyük.sen nasılsın pek okuyamıyorum yazılanları.

yaaa nerdeki herkescikler yaaa benim karnımla belim ciddi ciddi ağrıo kızlarrrr yaaaa nie ağrıo ki belimde ağrıoooo amaaannn nolurdu bu ay hasta olmasam bari son güne kadar belirti vermeseydi adetimde garip garip umurlansaydım,:KK50::KK50: nie erkenden 7gün önceden ağrıokiiii:KK50::KK50:

yaaa nerdeki herkescikler yaaa benim karnımla belim ciddi ciddi ağrıo kızlarrrr yaaaa nie ağrıo ki belimde ağrıoooo amaaannn nolurdu bu ay hasta olmasam bari son güne kadar belirti vermeseydi adetimde garip garip umurlansaydım,:KK50::KK50: nie erkenden 7gün önceden ağrıokiiii:KK50::KK50:

Canım benim inşallah müjdeler verirsin bizlere
Allah yardımcın olsun

inşallah canım nerdeeeee hastalanıp yıkandıktan sonra doktora gidicem canım tüplere bakılcakya oyuzden arıycam gun versın hemen halletmek istiyom yoruldum ondan sonrada artık gerisi ALLAHA kalmış daha bişe yapmıycam en azından ıkı ay kendı halıne bırakıcam ıkı üç ay sonra hatta o ay bıle çok hamıle kalan var bende ona ümit edıyom biraz sen naptın canım ?

bencede canımmm benımde sebepsız olsa bende beklerdımm..

benım suan klomen bıttıı ılışkı var ve salı doktor gdııcem yumurta takıbıne bakalım yumoslar buyudumu??

buyusede bılmıyorum pek bısı degısmıyo umıdım kalmadı valla cıddı cıddı herkese moral verıyrouzz ama harbıden cok bunaldım bende

kızlar ben hala adet olmadım tabı ıyı bı haberde beklemıyom bılıyomkı ılaçtan geç oldu bugun bılerek ılışki oldu normalde gunumde yapınca olurum olmadım aksıne ağrım oldu sankı şiştim kistın belırtılerı neler acaba olan anlatırmı ınşallah bıde ondan çekmem bu ay hemen tüplerime bakılsın istiyommmmmmmmmmmmmmmmmmmm

kızlar ben hala adet olmadım tabı ıyı bı haberde beklemıyom bılıyomkı ılaçtan geç oldu bugun bılerek ılışki oldu normalde gunumde yapınca olurum olmadım aksıne ağrım oldu sankı şiştim kistın belırtılerı neler acaba olan anlatırmı ınşallah bıde ondan çekmem bu ay hemen tüplerime bakılsın istiyommmmmmmmmmmmmmmmmmmm

canım benim geçen ay çatlamayan yumurtam folikül kirti olmuştu ve çatlatma iğnesinden sonra şişmiştim resmen rahmim patlicak gibi şişti yürürken bile canım acıyodu ilişkilerde de şişkinlik rahatsız etti beni çok canım acıdı ama bence o kasık şişliği kiste çevirdiğinden olabilir.yine de kötü düşünme adetle atılır atılmazsa da birdahaki ay gider bende de oldu öteki ay gitti 1 ay doğum kontrol hapı kullanmıştım folikül kistlerini kafana takma.

kızlar inanamicaksınız perşembe günü 12 mm lerde olan yumurtam bugün 17.5 mm
hala inanamıyorum süpriz yaptı bize dozu yükseltmek iyi geldi demekki bugün ve yarında 150 vurulucam pazartesi tekrar gidicem eğer herşey yolunda giderse yumurtada da bozulma olmazsa Allahın izniyle çarşamba planlıyoruz aşılamayı dedi.20 mm e gelmesini istiyorum dedi.rahim içi de iyi durumda.benim rahim anomalim olduğu için ikiz gebeliği taşıyamicak durumdayım onun için fazla ilaç yükleyemiyorum dedi tek yumurta olmasını sağlamaya çalışıyoruz dedi yoksa 300 doz vururuz 5 tane yumurtanız olur dedi.yavaş yavaş rahim ve yumurtalık yapınızı anlıyoruz ve sonuç alıyoruz dedi inşallah hayırlısı bakalım birden kötü giderken herşey değişti.gerçi bugün 14. günüm 18. günde planlıyor aşılamayı doktor ama geç olsun temiz olsun napalım.biraz daha erken büyümesi daha iyi olurdu ama dedi geç de olsa sonuç alıyoruz rahim içi ile senkronize bir şekilde ilerliyoruz dedi.aşılamam tutmasa bile üzülmicem çünkü yumurtam tepki veriyor.bu bile yeter bana.dualarınızı eksik etmeyin.2012 bizim senemiz olsun:)

:)) inşallah sizde anne olun hep beraber birbirimizi takip edelim :KK66:

Ne demek canım hiç üzülme ben eşimle bile çok sık paylaşmıyordum oda daha fazla etkilenmesin diye hep burdaydım..Allah yardım ediyor gerçekten zorlu süreçte olsa ayakta tutuyor seni rabbim en kısa zamanda nasip etsin canım pes etme ama hemen yıpratmada kendini inş. bir gün olacak inş. :KK66: Bu arada dr. sürekli kan tahlili almasıda tuhaf ben hiç yapmadım öle bişe hatta sadece hamile olduğumu öğrendim gittim o akşam kana baktı oda bebek için sen her gitmendemi kan aldırıyorsun??:KK53:

Canımm seni ümitlendirmek istemem ama bende senin gibi düşündüm hep bu ay..Dr. çatlamadı diyince ilaç içmedim ama kiste dönermi die çok düşündüm aynı senin gibi kasıklarımda sağ sol farketmiyor sancılar giriyordu değişik acaba kistmi oldu diyordum ama bebekmiş meğersem inş. seninde öyledir canım..Umutlandırmak istemedim seni belkide psikolojiktir ağrıların kafaya taktığın için inş. bebiştirde hep beraber seviniriz canım adetine ne kadr kaldı??Üzülme canım bu ilaçlar adamı mahfediyor malesef heleki bu süreç hepsi birgün bitecek inş..Sende çığlık çığlığaa geleceksn burda hamileyiimm diyeceksin yeterki vazgeçme :KK34:

Kızlaaar yaa bu ara psikolojim hiç iyi değill..Bebeğime bişey olucak korkusu içimi bir sardı atamıyorum kafamdan..Kalp atışlarını dinlemeden hatta bu düşük tehlikesi bulunan ayı atlatamadan rahat olamicam sanırım sürekli yaa bişey olursa korkusuylayım allahım sen bana yardım et..Eşimede diyorum öyl şeyler getirme aklına diyor ama elimde değil..Offf allahım sen aklıma mukayet ol sana sığındım bebeğimi sen koru rabbim...:KK14::KK14::KK14:

canım benim pozitif ol sürekli. sakın bu tarz düşüncelere kapılma..Rabbim hayırlı bi şekilde kucağına almayı nasip etsin ınşallah. 3 ay yat.hiç kalkma boşver..ne olucak hiçbişi..sonra Allah muhafaza ağzıma almak istemiyrm kendinden bilirsin...birde bişiler diycem sana tatlım.ben geçen cumartesi akşam 11 de çatlatma iğnesi vuruldum..pazar ilişki dedi doktor. şu sancı bendede oldu.. bu sancı olunca ne oluyor..dediğin gibi sanki çişin gelmiş gibi kasılıyor gibi..şiş gibi..ne bilim tuhaftı..kist filan oluşması ne zaman oluyor..veya kist sancısıdamı oluyor..bu konuda aydınlatırsan beni sevinirim canımmm..kendine iyi bakkk.. anne adayı seniii:KK23::emir_bebek::KK49:

kızlar inanamicaksınız perşembe günü 12 mm lerde olan yumurtam bugün 17.5 mm
hala inanamıyorum süpriz yaptı bize dozu yükseltmek iyi geldi demekki bugün ve yarında 150 vurulucam pazartesi tekrar gidicem eğer herşey yolunda giderse yumurtada da bozulma olmazsa Allahın izniyle çarşamba planlıyoruz aşılamayı dedi.20 mm e gelmesini istiyorum dedi.rahim içi de iyi durumda.benim rahim anomalim olduğu için ikiz gebeliği taşıyamicak durumdayım onun için fazla ilaç yükleyemiyorum dedi tek yumurta olmasını sağlamaya çalışıyoruz dedi yoksa 300 doz vururuz 5 tane yumurtanız olur dedi.yavaş yavaş rahim ve yumurtalık yapınızı anlıyoruz ve sonuç alıyoruz dedi inşallah hayırlısı bakalım birden kötü giderken herşey değişti.gerçi bugün 14. günüm 18. günde planlıyor aşılamayı doktor ama geç olsun temiz olsun napalım.biraz daha erken büyümesi daha iyi olurdu ama dedi geç de olsa sonuç alıyoruz rahim içi ile senkronize bir şekilde ilerliyoruz dedi.aşılamam tutmasa bile üzülmicem çünkü yumurtam tepki veriyor.bu bile yeter bana.dualarınızı eksik etmeyin.2012 bizim senemiz olsun:)

çk sevindim cnmmm..:119:Rabbim güzel sağlıklı bi bebek verir 2012 de ınşallah hepimizeeeee :KK1: umut tükenmesi gereken en son şey...Rabbime inancımız olduğu sürece umudumuzu yitiremeyiz.O neylerse güzel eyler...Dualarım seninle...

cnm sakaryada merkezde beyhekimde cekildim ama ben uyutuldum cekilirken anlamadım ayıldıgımda azcık agrım oldu okadar bide az kanama oluyor cnm korkmayın ama.ben bugun dr.gittim 2 hakkım kalmıştı birini bu ay kullancam klomen de 6 hak varmış 4nu kullandım.dr.aşılama neden düşünmüyorsunuz dedi .benim eşim istemeyince elden gelen bişi yok .içi rahat etmiyormuş konusunu bile yaptırmıyordu.bugun dr.bu ayda yumurta takibi yapalım olmazsa bidaha konuşuruz aşılama meselesini dedi.eşim ilk defa sordu ne yapcaz diye bende senin fikrin önemli benim fikrim belli sen istemiyorsun konuşulcak bişi yok ozaman dedim gitti odaya yatmaya bıktım artık bazı şeylere ikna etmeye eşimi eve geldik bir araştır nasıl oluyor nasıl gidiyor o gelmiş internetten film bakıyor bende o sinirle kalktım yanından başladım ev işi yapmaya ev işini bitirdim oturunca bu konuşma gecti işte yorgunum hep ben araştırıyorum onun hastalıgındada herşeyi ben araştırıyorum sanki ben boşuna caba harcıyorum boşuna yoruyorum kendimi neden hep ben ugraşıyorum..:KK43:

adetimin 6. günü doktora gittim ve doktor bana uyarılmış folikülün yok dedi bu yumurtm yok anlamınamı geliyor bilen varmı

hayır canım yumurtan vardır ama aralarından sivrilip öne çıkan olmamıştır uyarılmış derken gelişmiş öne çıkmış diğerlerine göre daha öne çıkmış demek istemiş.ayrıca 6. gün çok erken üzülme 12. güne kadar büyür sen takma kafana.

hayır canım yumurtan vardır ama aralarından sivrilip öne çıkan olmamıştır uyarılmış derken gelişmiş öne çıkmış diğerlerine göre daha öne çıkmış demek istemiş.ayrıca 6. gün çok erken üzülme 12. güne kadar büyür sen takma kafana.

çok saol inş dediğin gibi olur normalde benim yumurtlama problemim yok daha önce 2-3 kere takip yapıldı ama bu ay nedense böyle oldu 6. günü klomene başladım inş gelişir

canım benim geçen ay çatlamayan yumurtam folikül kirti olmuştu ve çatlatma iğnesinden sonra şişmiştim resmen rahmim patlicak gibi şişti yürürken bile canım acıyodu ilişkilerde de şişkinlik rahatsız etti beni çok canım acıdı ama bence o kasık şişliği kiste çevirdiğinden olabilir.yine de kötü düşünme adetle atılır atılmazsa da birdahaki ay gider bende de oldu öteki ay gitti 1 ay doğum kontrol hapı kullanmıştım folikül kistlerini kafana takma.

inşallah canım günüm geçti bugünde olmadım geciktirirmi acaba kist adeti inşallah kist değildir ama dediğin gibi adetle atılıyomuş da olmadım ümitlenmekte istemiyom oyuzden soruyom acaba geç olmamın sebebı kıst olabılırmı o değilse istemedende olsa gene ümitlencem ümitlenmek istemiyom ama heray bişe çıkıyo bugün 24 bıttı sayılır kı normalde 18 20 dır benım tabı ılacın etkısını sayarsak normal böle olması kısmet senın geçikmişmiydi canım gunun?

cnm sakaryada merkezde beyhekimde cekildim ama ben uyutuldum cekilirken anlamadım ayıldıgımda azcık agrım oldu okadar bide az kanama oluyor cnm korkmayın ama.ben bugun dr.gittim 2 hakkım kalmıştı birini bu ay kullancam klomen de 6 hak varmış 4nu kullandım.dr.aşılama neden düşünmüyorsunuz dedi .benim eşim istemeyince elden gelen bişi yok .içi rahat etmiyormuş konusunu bile yaptırmıyordu.bugun dr.bu ayda yumurta takibi yapalım olmazsa bidaha konuşuruz aşılama meselesini dedi.eşim ilk defa sordu ne yapcaz diye bende senin fikrin önemli benim fikrim belli sen istemiyorsun konuşulcak bişi yok ozaman dedim gitti odaya yatmaya bıktım artık bazı şeylere ikna etmeye eşimi eve geldik bir araştır nasıl oluyor nasıl gidiyor o gelmiş internetten film bakıyor bende o sinirle kalktım yanından başladım ev işi yapmaya ev işini bitirdim oturunca bu konuşma gecti işte yorgunum hep ben araştırıyorum onun hastalıgındada herşeyi ben araştırıyorum sanki ben boşuna caba harcıyorum boşuna yoruyorum kendimi neden hep ben ugraşıyorum..:KK43:

cnm üzülme yaaaa kıyamam nie istemioki eşin yaaa bi araştırsın spermler karışır falan die mi kaygılanıo acaba?ama cnm tıp gelişti ve bizim bunun nimetlerinden faydalanıp anne olmaya hakkımız var inşallah ikna olur yaaa sıkma cnnı güzel güzel konuş anlat eminim ikna olur doktorunda desin.

kızlar
bişey sorcamm bilirsiniz

ben ilk kez klomen kullandım 2.gününden başlayarak 2 tane

adetim 3.günü bitti niye 3 gün sürdü ilacın etkisi varmıdır acaba...

bide kasıklarımda hafif ağrılar hissediyorum ara ara..
panik oldum...

cnm üzülme yaaaa kıyamam nie istemioki eşin yaaa bi araştırsın spermler karışır falan die mi kaygılanıo acaba?ama cnm tıp gelişti ve bizim bunun nimetlerinden faydalanıp anne olmaya hakkımız var inşallah ikna olur yaaa sıkma cnnı güzel güzel konuş anlat eminim ikna olur doktorunda desin.

bugun işe giderken konuştuk sen istiyorsan yaparız mart ayında aşılama dedi ama ben istemiyorum bunuda bil dedi.eşim istemiyorsa allahta razı gelirmi yani gönülsüz olcak bölyle bir şeyi nasıl kabul edeyim ben hep beni arada bırakıyor ne var sanki oda razı gelse içten bide aşılamadda sonuç alamazsan nereye kadar gitcen diyor tupbebegi hiç istemiyor lafı bile olmuyor.neymiş spermler karışırmış öyle olan cok varmış falan filan onun gönlünün razılıgı olmadan ben nasıl aşıla yaptıralım derim.bunu konuda beni cok üzüyor eşim başka konularda cok yardımcı fikirini sunar ne bileyim bu konuda normal yoldan istiyorum ben diyor spermlerimde düzeldi diyor.sabret bekle diyor.3 bucuk sene olmuş artık sabredeyim ama birşeylerde yapmak gerek degilmi ama ne yapayım ben bu ay zaten yumurta takibi yapılcak 1 hakkım kalıyor artık bende yoruldum dr.bile gitmek istemiyorum artık bu konuda ben cok savaş veriyorum.bak şu spermlere iyi geliyormuş spermlerin yükselmedi varikosel gecmedimi bide o derdimiz vardı tabii sende sorum yok rahat konuşuuyon diye söyluyordu.akıl verin bana kalsa buaydan sonra dr.işini bırakayım diyorum.marta kadar olmazsa normal yolladan aşılamamı yaptırsam belki ozamana kadar degişir fikri nedersiniz kafam allak bullak :KK50::KK43:

X