Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

yok anacım olmadım olurum heralde ben 18de olurdum hep ama artık değişti üçtür 23 e çıktı gene oynayabılır ılaçtan sabıtlendıya 23 le oda 1,2 gun atıyo ılerıya bugun olmasam yarın olurum da acaba kıst olunca geç olmak gibi bi durum varmı?[/QUOT

DOKTORA GIDINCE KIST VARMI YOKMU OGRENCEN ZATEN
NE ZAMN GDIIYOSUN DOKTORA..

I DUSUN I OLSUN DIYELIMM BELKIDE HAMILESINDIRR

kızlar daha önce yazmıştım klomenle ikiz dogurdugumu ama şunuda belirteyim dr kontrolünde ilaç kullandım dr eşime belirli güner hiç ilişkide bulunma bekle dedi tam günü geldiginde dr dedigini yapmıştık .şimdi yaramaz erkek ikizlerim var

olsun bakalım eskı halıyle devam edelım ... vallaa duzensızlık hep gozume batmıstır benım malum hastalık :KK70:

Arkadaşlar genel olarak karar versinler cnm dediğim gibi ben değişirim sorun olmaz...
Cnm sen de ekranda ne düzeni arıyosun alemsinn valla:))) Çalışan kadından bu kdr oluyor beğenmeyene devrebilirim seve seve:)) Ev,iş derken burda da okdr düzene bakamıyorum napiiimmmm hoşgörünn bunu da artık cnm:21:

cansucum catlatma ıgne ııkı tane var pregnly 2 kutu aldırılıyor az bulunuyor kalcadan vuruluyor. Ovıtrelle pahalı olanı tek doz hazır sırınga koldan yada karından vuruluyor dr lar genelde verıyorlar ıgneyı benımkısı mutlaka yaptır dıyordu kıste donum
smesın sansa bırakmayalım dıye . Korkma bırsey yok canımm acıtacak bırseyde degıl zaten hele ovıtrelle evde bıle kendın vurabılecegın bır ıgne.

sunuda sormak sıtıyroum yelkenlıcım yanı benımkı belkı kendılınden catlıycak yumurtam ıgneye gerek olmuycak hanı ole bı durum avrmı yanı yoksa ılla her klomen kullana catlatma ıgnesı vurulmuyo dımı??

Catlayıp catlamaıdnıda doktor anlar dımı??

arkadaşlar genel olarak karar versinler cnm dediğim gibi ben değişirim sorun olmaz...
Cnm sen de ekranda ne düzeni arıyosun alemsinn valla:))) çalışan kadından bu kdr oluyor beğenmeyene devrebilirim seve seve:)) ev,iş derken burda da okdr düzene bakamıyorum napiiimmmm hoşgörünn bunu da artık cnm:21:

kızlar tablolar guzelde hamışş tablosuu daha cok arttsa daha guzel olucakk

frıendly v e yelkenlı ıkınızde gzuel ıs basardınız elınıze saglık tablolar ıcınnn..

Arkadaşlar genel olarak karar versinler cnm dediğim gibi ben değişirim sorun olmaz...
Cnm sen de ekranda ne düzeni arıyosun alemsinn valla:))) Çalışan kadından bu kdr oluyor beğenmeyene devrebilirim seve seve:)) Ev,iş derken burda da okdr düzene bakamıyorum napiiimmmm hoşgörünn bunu da artık cnm:21:

canım yaa ben bu lsıte ısıyle calırıken ugrasıyordum :KK70: ondan yoksa ben calısmıyorum vaktım coookk dun sancımdan yatarken unuttursun dıye uğrastım ama onemsız yanı eskısıne alısıkmıs genelı onemlı degıl zaten buyutmeye gerek yook :KK66: aman sen devretme sende kalsınnn sen devredersen ugramazsın :KK70: zaten az ugruyorsun ıhmal edıyorsun bızı hac mac dedın gelmıyosunnn :KK4: kız suclanmıs gıbı uğrasamıyom falan hassaslık mı var ustunde ahahah :KK70::KK52:

sunuda sormak sıtıyroum yelkenlıcım yanı benımkı belkı kendılınden catlıycak yumurtam ıgneye gerek olmuycak hanı ole bı durum avrmı yanı yoksa ılla her klomen kullana catlatma ıgnesı vurulmuyo dımı??

cansucum dr takıbın sıkıysa yanı sık sık gıdıp usg yapılıyorsa anlasılır ama o kadar sık gıtmedıgımız ıcın pek anlasılmıyor ama dr tabı catladıgını anlar zaten catlamauaya baslayan yumurtanın duzgun olan dısı bozulur ordan anlasılırmıs ama genelde ıgne verılır ıs garantıye alınır.

yok anacım olmadım olurum heralde ben 18de olurdum hep ama artık değişti üçtür 23 e çıktı gene oynayabılır ılaçtan sabıtlendıya 23 le oda 1,2 gun atıyo ılerıya bugun olmasam yarın olurum da acaba kıst olunca geç olmak gibi bi durum varmı?[/QUOT

DOKTORA GIDINCE KIST VARMI YOKMU OGRENCEN ZATEN
NE ZAMN GDIIYOSUN DOKTORA..

I DUSUN I OLSUN DIYELIMM BELKIDE HAMILESINDIRR

inşallah canım nerdeeeee hastalanıp yıkandıktan sonra doktora gidicem canım tüplere bakılcakya oyuzden arıycam gun versın hemen halletmek istiyom yoruldum ondan sonrada artık gerisi ALLAHA kalmış daha bişe yapmıycam en azından ıkı ay kendı halıne bırakıcam ıkı üç ay sonra hatta o ay bıle çok hamıle kalan var bende ona ümit edıyom biraz sen naptın canım ?

canım yaa ben bu lsıte ısıyle calırıken ugrasıyordum :KK70: ondan yoksa ben calısmıyorum vaktım coookk dun sancımdan yatarken unuttursun dıye uğrastım ama onemsız yanı eskısıne alısıkmıs genelı onemlı degıl zaten buyutmeye gerek yook :KK66: aman sen devretme sende kalsınnn sen devredersen ugramazsın :KK70: zaten az ugruyorsun ıhmal edıyorsun bızı hac mac dedın gelmıyosunnn :KK4: kız suclanmıs gıbı uğrasamıyom falan hassaslık mı var ustunde ahahah :KK70::KK52:

Ahhh sorma cnm bebişten başka hassaslıkmı varr üzerimizde tek derdimiz o şuanda..
Valla hac dönemi bitti umre dönemi başladı dönemler bitmiyokii:))
Senin niye okdr ağrın varki tam sökülemedinmi hala?

Ahhh sorma cnm bebişten başka hassaslıkmı varr üzerimizde tek derdimiz o şuanda..
Valla hac dönemi bitti umre dönemi başladı dönemler bitmiyokii:))
Senin niye okdr ağrın varki tam sökülemedinmi hala?

calıs calıs aferım iş olmazsa parada olmaz:KK66: valla sancı dun beterdı bugun daha iyii gece yarısı gece falan acaip parca dusurdum boyle 2-3 parmak kadar sasırdık vallaa sonra sancım azaldı gecede sellerr gıbıdıı bende anlamadım.

calıs calıs aferım iş olmazsa parada olmaz:KK66: valla sancı dun beterdı bugun daha iyii gece yarısı gece falan acaip parca dusurdum boyle 2-3 parmak kadar sasırdık vallaa sonra sancım azaldı gecede sellerr gıbıdıı bende anlamadım.

Hadi yaa onun sancısıymış demekki ama okdrda büyük neydi o öylee..Bazen farkında olmadan düşük de olabiliyomuş ya öyle bişeymiydi acaba..?

kullan bence canım dr verdıyse almak gerektıgı ıcındır kı bu ılac ole 1 2 aylık ılac degıl en az bırkac yıll kullanmamız gerekıyor bende basta zorlandım hatta gebeık olabılır dıye 1 haftadır ya ıcmıyordum yada gunde bır tane az ıctım yanı 2 gundur eskısı gıbı gunde ıkı almaya baslayınca nasıl mıde bulantısı yaptı yanı bırakmadan deva etmek lazım bugun daha ıyı mıdemı bulandırmadı.

ılk 10 gun zorlar ama devam etmelısın gunde 1 dozla basla 10 gun sonra 2 ye cıkarırsın. herkesı zorlar bu ılac kusabılırsın bulantıdan yıyemzsın ama sonunda alısacak 1 hafta bılemedın 10 gun çok faydasını gören var hem kılo acısından hemde pko acısından baska tedavı gormeden sadece seker ılacı kullanarak hamıle kalanlar var pkolu olup.

anladım canım sağol, şu bir olayı canımı sıktı benim o kadar ne sabrım ne de vaktim var yaşta geçiyor zaten bilemiyorum nası yapsam, sadece kilo vermek içinse onu almasamda spor yapsam daha iyi olacak bence, çok teşekkür ederim tavsiyen için, Allah yardımcımız olsun, sesimizi duysun inşallah!

kızlar tablolar guzelde hamışş tablosuu daha cok arttsa daha guzel olucakk

frıendly v e yelkenlı ıkınızde gzuel ıs basardınız elınıze saglık tablolar ıcınnn..

Ahhh ahhh dediğin gibi onu da bi arttırabilsek ozaman süper olucaktaaa iş yok anam valla çırpınıp duruyoruz.. unumuz şekerimiz var helva yapamıyoruz valla napalımm sağlık olsun:21:

Hadi yaa onun sancısıymış demekki ama okdrda büyük neydi o öylee..Bazen farkında olmadan düşük de olabiliyomuş ya öyle bişeymiydi acaba..?

olabilir canım baktım 6 haftadan kucuk gebelıklerde kendılıgınden olan tam dusuklerde boyle parca olurmus farkedılmezmıs falan ama cok kanamalı adetlerdede pıhtı olması normalmıs bende anlamadım 6 haftalık zaten kucucuk olur bu 3 parmak kalınlıgındaydı nerdeyse valla neyse yaa bosver dustu gıttı varsada dr a soylıcem gıdınce pazartesı artık.

Son düzenleme:
walla kafamda raht edıorum ama olmuyor ılk catlama ıgnem ama adet oldum ve erkenden :KK43: kotuyum anlıcan benımde bu ay la beraber 2 ay oldu ılk ay sadece hap kullandım catlamadı 2. ayda hap ıgne bu ayolmadı işte napıcam bılmıyorum :KK43: bakalım son ekz ugrascam artık dıorum olmıcak bana bıraz taktıkler vaer neler yaptın ılıskıden sorna fln :KK43: allah analı babalı buyutsun darısı absımıza:nazar::nazar:
ammiin canım inş..Ben hiç bişe yapmadım biliyormusun..Kafam rahattı bir tek oda saolsun dr. Bu yumurtadan bu ay hayır gelmez dedi adet olunca 11-12 günü gel dedi..Kocamada dedim böle böle oda kafa rahat yaptık kalktım hep öle yatmadım bile nede olsa olmicak yaa sonra sadece adete yakın yattığımı biliyorum ama ondanda tutacağını hiç sanmıyorum allahın işi canım taktikle falan olmuyor yoksa..2,5 sene boyunca ne taktikler yaptıkta olmadı hayırlısı allahtan allah sizede nasip edecek inş. bir gün canım :KK34:
sorma canım ya her ay progesteron bıde Lh testı yaptırıyor artı muayene..5aydır gıdıyorum bu doktora..sımdı bana salı gunu dedıkı cumart gel bu testlerı yaptır eeee yumurta buyemıs etmemıs yapsam ne olur yapmasam ne olur..bu arada cuma demıyo cunkı cuma kontrolum bıtmıs oluyo cumart gıdersem kafadan bı 35 tl bayıcam yıne...neyse obur ay kendını maddı anlamdada hazırla dedı,hayırdır dedım gonaphene verıcem dedı 300tl dedı,,sımdı sen olsan ne yaparsın canım her ay parcalanıyoruz,onu bırak psıkolojım mahvoldu,eskı talya degılım artık..bende esımle konustuk 3ay denıcez tedavısız olmazsa asılama denıcem hayırlısıyla,ısallah senın gıbı anne olmayı hak ederım..varya bı bebegım olsun su hayatın altından gırer ustunden cıkarım oyle bı guc verırkı bana eskısı kadar zayıf olmam,bılıyorum...canımm Allah bebegını ısallah sana bagıslar ve hayırlısıyla dogumunu gorursun,dua edıcem senın ıcın kıyamam,korkma sakın..tutunur ısallah fasulye sana,yerııım ben onu...Allah gonlumuze gore,hayırlısını versın,hayırlı evlatlarımız olsun ısallah...optum cnm
yelkenliye katılıyorum senin dr. amma paragözmüşş canım..Bu yaptırdıklarına hiç gerek yok kazıklanıyorsun valla üzüldüm şimdi hee :KK43:( Sadece muayene parası veriyorum ben test mest yapmıolar hiç bir tek klomenden sonra kontrol yumoşlar için ne bleyim senin dr. nasıl çalışıyorsa artık :S:S Ama üzülme bu kadr rabbim bir gün sizlerede nasip edecek göreceksin ozaman pişman olacaksın isyan ettiğin için alahım yardımcın olsun canım :KK34:
kızlar malesef bende haberler çok kötü. anladım ki bu işin akıntıyla falan alakası yok çünkü yumurtam 12 mm de hala duruyor bişey var bu seviyeye gelince direnç görtermeye başlıyor büyümüyor doktorda şaşkın durumda dün hiçbişey söyleyemedi dün ve bugün 150 vuruldum menogon u ama işe yarayacağını sanmıyorum zaten yarın 14. günüm 14. günde 14mm bile olsa yine uzayacak normal zamanını aşacak.geçen ayki gibi zorla büyütmeye çalışacak 16 mm olursa da çatlatma iğnesini yapacak ve budurumda da yumurtam yine çatlamayaıp kiste çevirebilir.çok üzgünüm tam bir yıkım oldu benim için bu sefer iğnelere baştan başladık diye çok ümitliydim ama yine olmadı dün doktordan çıkınca çok ağladım ve bu sabah küllerimden yeniden doğdum diyebilirim.herşeyi bırakıyorum içtiğim incir sularını rahim duvarımı kalınlaştırmak için yaptığım bitkisel çayları herşeyi.olacağı varsa zaten rabbim herşeyi kendi ayarlıyor ve nasipten öteye geçilmiyor.belki de böylesi hayırlı Allah büyük belkide büyümemesinde var bir hikmet bizim için böylesi hayırlı.o yüzden artık yıpratmicam kendimi yarın gidince konuşucaz doktorla eğer hala dirençliyse istemiyorum iğne falan kesicem tedaviyi birdahaki ay rapor çıkartıp öyle devam edicez yolumuza.
ayrıca ben femara+menogon kullanıyorum ve şuan ikisinden de nefret ediyorum
:KK5: canım çok zor senin için yaa bu yumurtaların onca ilac karşı nasıl olduğu yerde kalabiliyor şaşılcak iş allah yardım etsin sana yaa çok zor senin için ama bak küllerimden yeni doğdum diyorsun biraz ilaçsız dr.suz kafanı rahatlat bakalım belki faydası olur canım rabbim inş. nasip etsin sanada anneliği..
merhabalar arkadaşlar uzun zaman dır yazdıklarınızı takıp edıyorum bende hamile kalabilme mücadelesi içindeyim banada doktorum bazı ılacların yanında klomen verdı folık asıt metformin ve cor aspirin kullanıyorum ve bunun yanında klomende var ama klomenı adetımın 5 ci günü başlayı 5 gun boyunca içeçeksin dedi ve ben bu ılacları kullanırken kontrole felan gelcekmıyım dedı ama doktorum bana hayır gerek yok dedı e madem bana klomenı verdı yumurtalarımın buyuyup buyumedıgıne bakmayacakmı kafam cok karıstı burda kullanan herkes yazmıs ılacı kullandıktan sonra yumutalar olgunlasmısmı dıe kontrole gıttım demıs ama benım doktorum neden demedı bana klomenı kullandıktan sonra yumurtalarına bakıcam dıe yaaa ya bu adam işi bilmiyor yada ben artık kafayı yıyıcemmmmmmmmm
yine yelkenliyee katılıyorum:KK1: Kontrole çağırması lazım kesinlikle yumoşlar büyümüşmü büyüdüyse gerek görürse çatlama iğnesi veriyor gerek görmezse vermiyor kontrolsüz olmuyor bunlar bende bir koşu git al tlf. dr. ara canım böle olmaz kontrolsüz falan ilacı içer içer büyütür çatlamaz kist olur ruhun duymaz kontol etmezse allah korusun
kızlar nbrsiniz ben bugun adet oldum yine olmadı yarın dr. gitcem yine aynı işlemler olacak ilk klomen sonra buyumuşmu buyuduyse catlatma falan işte cok üzülüyorum elden gelen bir şey yok nasip artık :KK43:
nasip kısmet vardır bunda bir hayır canım sıkma canını sakın zamanı değilmiş demekki önümüzdeki maçlara bakıcaz artık :KK34:
selam kızlarrr,

adet oldum dun evet ama ne adet olmak boyle seller gıbı bırde parça kaybım varkı anlatamam çok ırı parcalar dusuruyorum sasakaldım valaaa. çokda sancılı gecıyor.

ayyy delırtme benı sedaa sakın dusunme boyle sacma seyler sakınan goze cöpp batarmıs sen elınden gelenı yap dıkkatlı ol ama boylede dusunme tamam mı bırsey olmayacak dogacak dıye dusun Rabbımden umıt kesılmez hıc bı zamnnn olursada rabbbmden dıcez zaten ama sen dusunme olmayacak dusuk muusukk.

eskısıde pek bı dağınık bee sedacım :) neyse vallaaa en son frıendly verır zaten kararını ben yaptım vaktım gectı ben lıstelerle faan cok hasır nesır olmus bırı olarak duzenledım bunu :) ama kullanılmasada gucencek halımız yok ayyoll :KK70: adet oldum pazartesı aldım randevuyu devlete gıdıcem hsg cektırmeye calıscam bakalım.
ama napiyim yaaa 2 gündür böyle bir korku yerleşti sanki kalp atışlarını duysam rahat edicem biraz zamanlar saatler geçmiyor salıı günü gelsede gitsek bir an önce allahım sen bizi koru rabbim..
Hadi bakalım bir hsg kaldı inş. oda temiz çıkar canım sonrasını artık allaha bırakıcaksınız
Kzılar bugun cuma kendımı ıbadete evrdım..

Sızlerede dua ettım ınsallah kabul eder rabbımde hayırlı evlatalr alrızz..
allah dularını kabul etsin canımm..

Canım çatlayıp çatlamadığını dr. görüyor yani benim dr. sölüodu çatlamış yok çatlamamış diodu yani.Ben 2 kez içtim ilkinde vurulmadım iğne büyümemişti 2.klomende vuruldum sonrada içmedim zaten canım ama görünüyor çatlayıp çatlamadığı hatta son gitmemde okadr uzman oldumki artık yumoşumun çatlamadığını ben bile anlamıştım:KK1: Ama demkki vardır bir keramet yanıldık..

canımcım uzelme nasıp oldugunda olacak tamam mı bende dun adet oldum yenı ay yenı umuttt bunlar baskada bısey degıl gelebılecegı en guzel zamanı kolluyor merak etme sen :KK66: bende pazartesı dr a gıdıcem hsg ektırmeye calıscaz bu ay bakalım.

öyle cnm ne yapcaz dr.yarın cagırdı beni tabii hgs cekilmeyecek önceden cekilmişti kanallarım acıktı benimde baya sancılı kan degilde leke leke ama parcalar var b,r tuhaf herhalde yarın kan şekline döner sanki içimden bir şeyler sökülüyor gibi tuhafım herhalde klomenden böle oldu:KK43:adetim

bilgileriniz için teşekür ederim kızlar bişey daha sorcam pekı bu klomeni 5 gün boyunca kullandıktan sonramı gitcem yumurtalarıma baktırmaya...yani adetimin kacıncı gunu gıtmem gerek..

bilgileriniz için teşekür ederim kızlar bişey daha sorcam pekı bu klomeni 5 gün boyunca kullandıktan sonramı gitcem yumurtalarıma baktırmaya...yani adetimin kacıncı gunu gıtmem gerek..

hemen klomen bıte bıtmez gıdersen belkı buyuklugu tam olması gereken kadar olmayabılır. Bıraz beklemek gerek.Benım yarın klomen bıtıyor mesela, ben perş.yanı 29unda gıdıcem doktora.

öyle cnm ne yapcaz dr.yarın cagırdı beni tabii hgs cekilmeyecek önceden cekilmişti kanallarım acıktı benimde baya sancılı kan degilde leke leke ama parcalar var b,r tuhaf herhalde yarın kan şekline döner sanki içimden bir şeyler sökülüyor gibi tuhafım herhalde klomenden böle oldu:KK43:adetim

sen nerde çektirdin hsg ni cnm? kocaelide mi?

slm kızlar 2 gündür pek giremiorum gündüz çok yoğun işlerim.valla wcye zor gidiom:KK1::KK1:sizde ne var yok yelkenli bence güzel tertipli olmuş yeni liste.benim 1 hafta var adete ama karnım ağrımaya başladı olacam herhalde bu ay hamile kalmazsam zaten ara vercem ilaç milaç yok ondan sonraki ayda hsg çekincem yeter artık:KK50::KK50:yoruldum inanın beynim düşünmekten yoruldu.haftayada izin aldım çarşamba aksam memlekete gitcem annemi kardeşimi çok özledim hem onlarda babamın ölümünden dolayı pek ii deiller arada gitmem lazım demi:KK20::KK20:neyse bendende haberler böle moralsizim yani iş yoğn stresli bi yandan karnım ağrıo bi yandan daraldım yanı:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK37::KK37:

X