Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

Sedacım ne güzel bir dua allah kabul etsin biz hamilelerin bebeklerimizi sağ salim kucağımıza almayı bebek isteyen arkadaşlarımızada tez zamanda çocuk sahibi olmayı nasip etsin allahım bu mübarek cuma gününde dualarımızı kabul etsin.
amiin canııımm amiiiinn Rabbim duaları geri çevirmezmiş kabul olur dualarımız inş.
günaydın canım günaydın elbet sıra sizede gelecek sabır lazım sabırr evet oo günleri bende unutamıyorum hergün yıkan çalış tepin dur :KK1: :KK1: :KK1: ama sonucu güzel olacaksa olsun benim koca isyanlarda valla kolay kolay elletmiyom :KK1: ne yapim 1,5 sene canım çıktı kızımla dinlenmedeyiz darısı sizlere olsun inşallahh...

sorma benimki şuan kendi ellemiyor yaa fındığa bişe olursa die çok iyi geldi 1 hafta dinlendim.Dr. bir sorun yok aile hayatınıza devam edebilirsiniz dedi ama biraz dinlenmek hakkımız sanırım :KK34:

Amiinn duaların kabul olsun inşallah canım bende bu akşam dua edeceğim ve sizleride unutmayacağım..Sorma daha öncede yazmıştım şimdide diyeyim..Eşim yakınlarımıza espiri ile diyorki " ben bu fındık kurdu gelsin die ne kadr çok çalıştım haberiniz varmı belim koptu beliimmmm" :KK1:
Rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah canımm..

valla doğru sölüyor eşinde yazık adamlarada kız:KK1::KK1::KK1:bende dün diorum eşime su sıpa bi olsun dicem biz senin için az çalışmadık bizim lisede bi felsefeci vardı hepiniz 5 dklık zevkin ürünüsünüz derdi:KK1::KK1:ne 5 dkka ne 5 dkka haniii nie 5 dkkada olmuo:KK1::KK1::KK1:

günayyyyyyyyydııııııınnnnnnnnnn güzel anne adayları ve günaydıııııııınnnnnnnnn anne aday adayları:KK1::KK1:sedacım ne güzel dua etmişsin aminnnnnnn rabbim kabul etsin su mübarek cumanın yüzü suyu hürmetine dualarımızı inşallahhhhh.rabbim seni ve mercimeğide korusun inşallah sedacımmm valla bizim bebeklerimiz çok özelll çok meşakkatle yapıoruz biz onları.hergünn yıkanmaktan eskidim valla:KK17::KK1::KK1::KK1::KK1:herkesee hayırlı cumalaaaaarrrr,dün gece herkes için çoookk dua ettim rabbim hepimizin duasını kabul etsin gönlündekini versinn inşallaaahhh aminnnnnnn..............En Büyük KK:emir_bebek::emir_bebek:[/QU

günaydın canım günaydın elbet sıra sizede gelecek sabır lazım sabırr evet oo günleri bende unutamıyorum hergün yıkan çalış tepin dur :KK1: :KK1: :KK1: ama sonucu güzel olacaksa olsun benim koca isyanlarda valla kolay kolay elletmiyom :KK1: ne yapim 1,5 sene canım çıktı kızımla dinlenmedeyiz darısı sizlere olsun inşallahh...

öle tabii dinlenin bol bol rabbim hayırlısıyla kucagına almayıda nasip eder inşallah cnm darısı bizlere olur bu ay çok azimliyim bakalım inşallah sonuç güzel olur dua edin bol bol tamam mı?:KK43::KK43:

mrbbblarr yelkenlımm mesaj atmıssın tesekkur ederımmm...senıde ugrastırdım kusura bakmaa....sagolasınnn...

o gun sıteden aradım semayı ve sukranı kımse acmadı acılıp acılıp kapanıyodu...(mesajını almadan once kendı oda hatlarından)

bende yenı vıdı hastanesıne gıttımmm..kader hanımaaa 10,30du randevum 12 gıbı gırıdm sukur ıcerı:KK43:(

o gun tam hamıle gunuymus tum hamıleler toplandık sarkısı yapılsaa tam uygun bı klıp yerıydı:))

neyse ıcerı gırdık karnımdan baktı ultrossana...ksıtın yok dedı klomene baslattııı adetın 5.gunu ıcıcem...

sonra yıne gun evrdı bıtınce gel dedıı..
kullandım ılacı soledım onunla klomen kullanayımmı dıye kullanabılırsın dedı...
o verdıgı doktorun bana vıtamın dglmıs hormon duzenlemesıne yarayan bı ılacmıs...
onuda ıcıcem bakalım ne olcakkkkk...

kader le ıyıız yanı benı hatrılarsınız bellkı flm cekıldık dedım oda hatırlamazmıyım canım dedı...

esımın artık bı sorun kalmadı top bendeee...

adetın 2.gunu alltan bakmadılarmı sıze hıc..

bu doktor dedıkı su ıcıp sıkısınca alttan bakmıyorum dedı

Amiinn duaların kabul olsun inşallah canım bende bu akşam dua edeceğim ve sizleride unutmayacağım..Sorma daha öncede yazmıştım şimdide diyeyim..Eşim yakınlarımıza espiri ile diyorki " ben bu fındık kurdu gelsin die ne kadr çok çalıştım haberiniz varmı belim koptu beliimmmm" :KK1:
Rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah canımm..

cocuk olduktan sonrada bu yasanalar gulerek anlatılıyo dımı hersey tatlı bı saka gıbı oluyodur benceee....

seddacım hayırlı cumalar ve topıkte olan tum arkaadaşşlar tum dualarımız kabul olsun

merhabalar canlarım...
sedda cok sevindim canım...biraz geç oldu biliyorum ama epeydir giremedim tatlım...ne güzel ya...umut oldun bizlerede...tebrik ederim seni...Allah tamamına erdirsin inşallah..kendine iyi bak canım benim..

günaydın hepinize kızılcıklar :) enfeksiyonum gerilemeye geçti :))) şükürler olsun.

selam kızlar ben yokken iyice muhabbetin dibine vurmuşsunuz pazartesiden itibaren yine eskisi gibi buradayım inşallahh ..
ben bu ay kllomen kullanamadım ama inşallahh şu listedeki (2ay klomen+catlatma ignesi 1 ay tedavisiz) yazısını yazdırabilirim kendi haneme..sabır sabır yaaaaaaaaaaa sabırrrr :)

beklemedeyız aslında sağ elımız senı beklıyor sol elımızle yazıyoruz :p iğrençti kabul ediyorum kızmayın bağırmayınnnn beeeeee:)))

yazdırırsın ınsallah canım merak etme er ya da gec Rabbım bızlerede ust lısteyı nasıp edecek hayırlısıyla bebeklerımıze kavusturacak ınsallah bızıde.

3 ay klomen 1 ay tedavisiz ocakta da aşılama diye bi topic te ben mi açsam acaba :)

:KK70: çok uzun bi topic ismi olur n:p bız takılırız vaaalla bıze fark yappmaz :KK66:

tamam kız bugünde öle yapım bakim ama koca dicek artık bu ne hergün bişe çıkarıon:)))sende de tatik bitmio valla hahahahah:KK1::KK1::KK1::KK1:

fatıh terım hocayı tv de seyredıyorum el hareketlerınden bunlar anlasılıyor de maclarda kullandıgı taktıklermıs deneyelım ne cıkarrrr dıcen hahahah

ben 7 aylık evliyim ilk günden beri bebek istiyorum olmadı bu ay klomen kullanmaya başladım inş bu ay bende hamiş olurum çok istiyorum çok üzülüyorum......inş bebiş istiyenlerin kolları boş kalmaz

hoşgeldin meritam bebek ıstegı ıcın hıcbırzaman erken dıyemeyız belkı ama sabırlı ol canım burda 2-3 senedır hatta daha uzun ısteyenler tedavı gorenler var ama Rabbım vaktı geldıgınce nasıp edecektır ınsallah. Her turlu konuyu konusabılır ıcını dokebılırsın ve sorabılırsın elımızden geldıgınce yardımcı olmaya calısırız. İnşallah en kısa zamanda bebeğine kavuşursun.

Herkese cümleten günaydın kızlaaar :KK66:
Bu mübarek Cuma gününde rabbim hepinize en kısa zamanda bebeğinizi göndersin..Hamilelerin duası kabul olurmuş derler..
Benim yüzümü güldürdün şükürler olsun sana,sen bizi koru Allahım..
Bu mübarek Cuma gününün yüzü suyu hürmetine burdaki bebek isteyen arkadaşlarımında yüzünü de güldür Rabbim..Burdaki tüm isteyen arkadaşlarıma inşallah yeni yıl hediyesi bebekleri olsun Allahım..Sen Rab'sın Rahman'sın,Rahimsin..
Allah'ım, sen lütufkârsın, duayı kabul edersin, mü'minsin, koruyucusun, büyüksün, suret verensin, her şeyin sahibisin, verensin, alansın, yücesin, tesbih edensin, şereflisin, yaşatansın, öldürensin, güçlüsün, apaçıksın, senden senin rızanı ve burdaki arkadaşlarımın bebek dileğini kavuşmaları için beni ve bebeğimi koruman için el açıyorum.Sen kabul eyle Ya Rabbim..

Günaydın sedacımmmm...
Aminnnnnnnnnnnnnnn duaların dualarımız kabul olsun ınsallah Rabbım tez zamanda bebeklerımızı kucağımıza almayı nasip etsin inşallah.

günayyyyyyyyydııııııınnnnnnnnnn güzel anne adayları ve günaydıııııııınnnnnnnnn anne aday adayları:KK1::KK1:sedacım ne güzel dua etmişsin aminnnnnnn rabbim kabul etsin su mübarek cumanın yüzü suyu hürmetine dualarımızı inşallahhhhh.rabbim seni ve mercimeğide korusun inşallah sedacımmm valla bizim bebeklerimiz çok özelll çok meşakkatle yapıoruz biz onları.hergünn yıkanmaktan eskidim valla:KK17::KK1::KK1::KK1::KK1:herkesee hayırlı cumalaaaaarrrr,dün gece herkes için çoookk dua ettim rabbim hepimizin duasını kabul etsin gönlündekini versinn inşallaaahhh aminnnnnnn..............En Büyük KK:emir_bebek::emir_bebek:

eskimezssin kız yıkanmakla parlarsın :KK70: bıde işleyen demir paslanmaz :KK70: hahahah demırlerı ısletelım. aminn canım dualarımız kabul olsun ınsallah.

Sedacım ne güzel bir dua allah kabul etsin biz hamilelerin bebeklerimizi sağ salim kucağımıza almayı bebek isteyen arkadaşlarımızada tez zamanda çocuk sahibi olmayı nasip etsin allahım bu mübarek cuma gününde dualarımızı kabul etsin.

amin demoscum bebek bebek dıye haykıran su kalplerımızı rabbım duysun ınsallah.

:KK70: kızzz o kadarda elletmemezlık yapma bak hamılelık bıter senı bunlar korumaz senı yasa korur :KK70: (erman hocanın deyısıyle)
1.5 seneyı bende geçtim çoktan bende ıstıyorum artık bebişimi , bunalımlardayım bu aralar beeeeeeee :KK43:

valla doğru sölüyor eşinde yazık adamlarada kız:KK1::KK1::KK1:bende dün diorum eşime su sıpa bi olsun dicem biz senin için az çalışmadık bizim lisede bi felsefeci vardı hepiniz 5 dklık zevkin ürünüsünüz derdi:KK1::KK1:ne 5 dkka ne 5 dkka haniii nie 5 dkkada olmuo:KK1::KK1::KK1:

sizin flsfcinin kndı işlri hp 5 dk surmus dmkkı ona bırının bunu soylmsı lazım bu bı sorun erken sorunu :KK70:

mrbbblarr yelkenlımm mesaj atmıssın tesekkur ederımmm...senıde ugrastırdım kusura bakmaa....sagolasınnn...

o gun sıteden aradım semayı ve sukranı kımse acmadı acılıp acılıp kapanıyodu...(mesajını almadan once kendı oda hatlarından)

bende yenı vıdı hastanesıne gıttımmm..kader hanımaaa 10,30du randevum 12 gıbı gırıdm sukur ıcerı:KK43:(

o gun tam hamıle gunuymus tum hamıleler toplandık sarkısı yapılsaa tam uygun bı klıp yerıydı:))

neyse ıcerı gırdık karnımdan baktı ultrossana...ksıtın yok dedı klomene baslattııı adetın 5.gunu ıcıcem...

sonra yıne gun evrdı bıtınce gel dedıı..
kullandım ılacı soledım onunla klomen kullanayımmı dıye kullanabılırsın dedı...
o verdıgı doktorun bana vıtamın dglmıs hormon duzenlemesıne yarayan bı ılacmıs...
onuda ıcıcem bakalım ne olcakkkkk...

kader le ıyıız yanı benı hatrılarsınız bellkı flm cekıldık dedım oda hatırlamazmıyım canım dedı...

esımın artık bı sorun kalmadı top bendeee...

adetın 2.gunu alltan bakmadılarmı sıze hıc..

bu doktor dedıkı su ıcıp sıkısınca alttan bakmıyorum dedı

cansucum zahmt falan dgıl canım n dmk elımdn gldıgınc çalıştım ama olmadı nyskı randvun ıyı gecmıs
bn gcn eeebruya gıttıgımde kaderın hemsıresı dısardakılre soyluyordu kader hanımın hastaları sıkısmadan gelmesınler dıyordu kadın alttan bakmak ıstemıyor sanıyorum o nedenle olabılır valla bende kadere gıdıcem o zaman sen memnun kaldıysan gıdebılırım yanı fılm cektıcem ya (gebelık vardırda ınsallah gerek kalmaz ama yoksa eger) hem fıyatlarıda daha uygun cıhazıda ıyıymıs guler hanım soylemıstı cagdan daha ıyı dıye. ebruyla hasır nesır olasım yok yanı. alttan bakmıyor demek benım guler de ebruda alttan bakıyorlar ama guler heposıne alttan bakıyor ebruda sadece yıumurta takıvbı yaptırdım oda alttan bakıyor ama adet gunu alttan bakıyormu bılmıyorum bence bakıyodur az meraklı gibi:))) kadere adet olursam gıdeyım hem kıste bakar hemde rahım fılmını soylerım gun alırız.

dr sana hormon ılacı vermıs demek alla alla adam gıbı nıye solememıs kı yazmıyor mu prospektusunde ne işe yaradığı yahu :) neyse faydası olur belkı.
eşinden cıktı top sende demek benım esımde top yoktu zaten hepsı bende :KK43:

venıvıdıde randevular cok sarkıyorrrr ayrıca :S

kızlar bu hormon testlerı hakkında arastırma yapıyorumda estradıol benım 42,63 normı bılen varmı??

ne anlama gelıyorrr

sizin flsfcinin kndı işlri hp 5 dk surmus dmkkı ona bırının bunu soylmsı lazım bu bı sorun erken sorunu :KK70:

cansucum zahmt falan dgıl canım n dmk elımdn gldıgınc çalıştım ama olmadı nyskı randvun ıyı gecmıs
bn gcn eeebruya gıttıgımde kaderın hemsıresı dısardakılre soyluyordu kader hanımın hastaları sıkısmadan gelmesınler dıyordu kadın alttan bakmak ıstemıyor sanıyorum o nedenle olabılır valla bende kadere gıdıcem o zaman sen memnun kaldıysan gıdebılırım yanı fılm cektıcem ya (gebelık vardırda ınsallah gerek kalmaz ama yoksa eger) hem fıyatlarıda daha uygun cıhazıda ıyıymıs guler hanım soylemıstı cagdan daha ıyı dıye. ebruyla hasır nesır olasım yok yanı. alttan bakmıyor demek benım guler de ebruda alttan bakıyorlar ama guler heposıne alttan bakıyor ebruda sadece yıumurta takıvbı yaptırdım oda alttan bakıyor ama adet gunu alttan bakıyormu bılmıyorum bence bakıyodur az meraklı gibi:))) kadere adet olursam gıdeyım hem kıste bakar hemde rahım fılmını soylerım gun alırız.

dr sana hormon ılacı vermıs demek alla alla adam gıbı nıye solememıs kı yazmıyor mu prospektusunde ne işe yaradığı yahu :) neyse faydası olur belkı.
eşinden cıktı top sende demek benım esımde top yoktu zaten hepsı bende :KK43:

venıvıdıde randevular cok sarkıyorrrr ayrıca :S

canım benecde fılmını kaderde cektır....

yanı kıbar ı bı bayann...bıde ben o kadar cok soru soruyorumkı yıne sabırla cevapladı...

ebru bana cok kaba gelıyoo:))anladınmı??

cok tırstımda dıyebılrızz...

ben alttan bakmamasına cok sevındım zaten adetlı ıken bana cok kotu gelıyoo yanı..doktor bakıcek tabı ama zaten fılmım cekılmıs her ay vajınal ultrosonada bakılıyoo yanı bakılcek bısı kalamdıkı bencede karındna bakması ne guzle ınsan karnından baktrııken hamıle gıbı hıssedıyosun cok hosuma gıdıyoo:)))delıyım ya bende

kızlar bu hormon testlerı hakkında arastırma yapıyorumda estradıol benım 42,63 normı bılen varmı??

ne anlama gelıyorrr

canım yanlış hatırlamıyorsam yumurtlama değeri bu yaazıyordur yanında ovulasyon dönemı falan diye altalta :KK66:
benım dr un sık baktığı bır değer adet dönemın ıcın yeterlkı sanırım adet donemınde olcturduysen
KAĞITTAN BAKTIM ŞİMDİ
follik. faz 12.5-166 yanı yumurtlamanda sorun yok yumurtluyorsun dıyor.
ovulasyon faz. 85.8-498 arası yanı yumurtanın gelişme çatlama dönemlerı oluyor dıye bıluyorum

devamı var ama onemlı olanlar bunlar ıyı yanı adetlıyken değerin ise

canım benecde fılmını kaderde cektır....

yanı kıbar ı bı bayann...bıde ben o kadar cok soru soruyorumkı yıne sabırla cevapladı...

ebru bana cok kaba gelıyoo:))anladınmı??

cok tırstımda dıyebılrızz...

ben alttan bakmamasına cok sevındım zaten adetlı ıken bana cok kotu gelıyoo yanı..doktor bakıcek tabı ama zaten fılmım cekılmıs her ay vajınal ultrosonada bakılıyoo yanı bakılcek bısı kalamdıkı bencede karındna bakması ne guzle ınsan karnından baktrııken hamıle gıbı hıssedıyosun cok hosuma gıdıyoo:)))delıyım ya bende

bende oyle yapmayı dusunuyorum evet nerdeyse tam kararımı verdım :) ıste aynı dr a gıden bırı varsa karar vermek daha kolay oluyor:KK66:
evet ebruuu kabanın otesınde ben erkek dr ıstemıyorum kadın doğumda alttan muayene olmak zorunda kalıyoruz rahatsız edıcı gelıyor bana ama ebruuuu kadın mı onu bıle hıssedemıyosun erkekmıs hıssıyatı uyandırıyor :KK70: ama nette bıkac yerde kendısını cok seven hastaları var ama cook az gordum. :)) yanında calısanlarlada çok geyık bı durumu var ama ıcerı 2-3 hasta alıp bastan savma gıbı cabucak anlamadan ıs yapması hıc hos degıl mızacıda bozuk yanı :KK70: neyse gıtmem zaten daha kadere gıtcem bu ayda :KK66:

evet ya alttan bakmasın :KK70: gorunuyorsa usstten baksın gulere alısmıstım sorun degıldı ama ebruda alt muayene kabus gıbıydı ustuste 3 gun tecavuze ugramıs gıbı oldum. :KK70: gobekten bakınca hamıle gıbı mı oluyo Yaradan sana tez zamanda bı bebek versın ınsallah :KK70:

canım yanlış hatırlamıyorsam yumurtlama değeri bu yaazıyordur yanında ovulasyon dönemı falan diye altalta :KK66:
benım dr un sık baktığı bır değer adet dönemın ıcın yeterlkı sanırım adet donemınde olcturduysen
KAĞITTAN BAKTIM ŞİMDİ
follik. faz 12.5-166 yanı yumurtlamanda sorun yok yumurtluyorsun dıyor.
ovulasyon faz. 85.8-498 arası yanı yumurtanın gelişme çatlama dönemlerı oluyor dıye bıluyorum

devamı var ama onemlı olanlar bunlar ıyı yanı adetlıyken değerin ise

evet canımm adetlıyken vermıstımmm..benım fsh yksek dusk olması lazım:9,67
bunları nerden bakıp soyluyon canım merak ettım

günaydın kızlarr
yelkenli kız seni takipteyim haberini ne zaman alıcas batımı bekliosun

bende salı akşamı 8 de iğnemi vuruldum dün sabahtan akşama kadar sağ kasığımda müthiş ağrım oldu salı çarşamba ve dün çalışma oldu bugün dinlenme yarın yine çalışma banyo yapmaktan fenalık geldi:)kızlar iğne olduktan sonra akıntınız oldumu of takılmak istemiorum bunlara bebeğimi kaybettim ben kardeşini göndersin nolurrrrrrrrrrrrr ne gibi değişiklikler oluyo iğneden sonra paylaşabilirmisiniz

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

evet canımm adetlıyken vermıstımmm..benım fsh yksek dusk olması lazım:9,67
bunları nerden bakıp soyluyon canım merak ettım

canım bendekı eskı testlerden bakıyorum :)) testlerın yanında yazıyor bu değerlerın hangı aralıkta olması gerektiği. fsh 10 riskli galiba

fsh dusuk lh daha yuksek olmalı sanıyorum. aralarındakı oran var onunda tam bılmıyorum ama lh fsh nın 3-4 katı cıvarında mı olmalıymıs neymıs bı ara arastırdım ama unuttum sımdı :KK66:

bende oyle yapmayı dusunuyorum evet nerdeyse tam kararımı verdım :) ıste aynı dr a gıden bırı varsa karar vermek daha kolay oluyor:KK66:
evet ebruuu kabanın otesınde ben erkek dr ıstemıyorum kadın doğumda alttan muayene olmak zorunda kalıyoruz rahatsız edıcı gelıyor bana ama ebruuuu kadın mı onu bıle hıssedemıyosun erkekmıs hıssıyatı uyandırıyor :KK70: ama nette bıkac yerde kendısını cok seven hastaları var ama cook az gordum. :)) yanında calısanlarlada çok geyık bı durumu var ama ıcerı 2-3 hasta alıp bastan savma gıbı cabucak anlamadan ıs yapması hıc hos degıl mızacıda bozuk yanı :KK70: neyse gıtmem zaten daha kadere gıtcem bu ayda :KK66:

evet ya alttan bakmasın :KK70: gorunuyorsa usstten baksın gulere alısmıstım sorun degıldı ama ebruda alt muayene kabus gıbıydı ustuste 3 gun tecavuze ugramıs gıbı oldum. :KK70: gobekten bakınca hamıle gıbı mı oluyo Yaradan sana tez zamanda bı bebek versın ınsallah :KK70:

evet canım cok haklısın ...ıcerı cok kısı almasıda benı cok huylandırdı...

benım gırıste calısıyodu arkadasım suan ayrıldı o demsıtı sana kaderden alıcam ebru bana ıtıcı gelıyo dıye bend ekızım ı doktorsa ıtıcılınden sanane dıye bıde fırca atmsıtım sonra cok sagol arkadasım dedım ıykı ona almadın dıye....

gıt gıt gor kaderı bakalımm...

ınsallahh ı olurrr sende ınsallah bebsı alırsın canımmm herkese herkese herkese ben cıkıyorum bı suru ısss varrr

Herkese cümleten günaydın kızlaaar :KK66:
Bu mübarek Cuma gününde rabbim hepinize en kısa zamanda bebeğinizi göndersin..Hamilelerin duası kabul olurmuş derler..
Benim yüzümü güldürdün şükürler olsun sana,sen bizi koru Allahım..
Bu mübarek Cuma gününün yüzü suyu hürmetine burdaki bebek isteyen arkadaşlarımında yüzünü de güldür Rabbim..Burdaki tüm isteyen arkadaşlarıma inşallah yeni yıl hediyesi bebekleri olsun Allahım..Sen Rab'sın Rahman'sın,Rahimsin..
Allah'ım, sen lütufkârsın, duayı kabul edersin, mü'minsin, koruyucusun, büyüksün, suret verensin, her şeyin sahibisin, verensin, alansın, yücesin, tesbih edensin, şereflisin, yaşatansın, öldürensin, güçlüsün, apaçıksın, senden senin rızanı ve burdaki arkadaşlarımın bebek dileğini kavuşmaları için beni ve bebeğimi koruman için el açıyorum.Sen kabul eyle Ya Rabbim..

duaların temiz kalbin ve inancın için çok ama ok teşekkür ederim cnm... beni ve nice insanları mutlu ettir huzurlandırdın ... Allah seni ve bebeğini korusun ... bana ve benim gibi olan herkese de tez zamanda evlat sahibi olmayı nasip eylesin ...

:KK70: çok uzun bi topic ismi olur n:p bız takılırız vaaalla bıze fark yappmaz :KK66:

valla inşallah bu topic bu kadar uzaman :) ya da daha da uzamaz :) Allah büyük ... görüyo biliyo ... belki de biz burdan çırpınırken o bize yukardan gülümsüyodur. sabır sabır sadece biraz sabır ... Allah büyük ...

Yaklaşık 1-2 saat önce bir dünya cvp yazmıştım site bakımda die bir yazı gitti bütün yazdıklarım yaaa :KK52::KK37:

valla bende yazma asamasındayken uctu gıttı :) neyse bastan baslarık naber kızlar :))

duaların temiz kalbin ve inancın için çok ama ok teşekkür ederim cnm... beni ve nice insanları mutlu ettir huzurlandırdın ... Allah seni ve bebeğini korusun ... bana ve benim gibi olan herkese de tez zamanda evlat sahibi olmayı nasip eylesin ...

valla inşallah bu topic bu kadar uzaman :) ya da daha da uzamaz :) Allah büyük ... görüyo biliyo ... belki de biz burdan çırpınırken o bize yukardan gülümsüyodur. sabır sabır sadece biraz sabır ... Allah büyük ...

kımbılır canım. bebeklerımıze en yakın zamanda kavusmamıza Rabbım ızın versın ınsallah.

ya hamıle olmadan hamıle kıyafetlerıne bakıyom tanıtımını gordum muhtesem seyler var :))) hos bana olmaz ama :KK70: ben su halımle 44 bedenım zaten:)) ebru maternty dıye bı sıte

X