Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

vallahi yaparsın senden beklenir gider tek tek nerde tekel var patlatırsın (neylen patlatıcam deme sen bişe bulursun) piknik tüpü nasıl:KK9: :KK1::KK1::KK52::KK37::113:En Büyük KK

Sorma canım yaa dün çok zorlandım ama bitti çok şükür bıraktım gitti dünden beri tık yok çok şükür sadece kasık ağrılarımdan yakınıyorum halsizlik birde elim kolum kalkmıyor nasıl çalışıyorum gelin bana sorun valla :KK5: Yoook bitti artık sigaraya soon tütüne soon allahım sabrını veriyor çok şükür kurtuldum ondan..dediğin gibi kolay yapmadık bu çocuu:KK50: Eşimde " ben ne kadr çok çalıştım onun için sen biliyormusun?" diyor kopuyorum gülmektenn:KK1::KK1:
Kaynanalara gelince fena fikir değil ama aslında böle daha iyi çocuk düşüncesi olmadan yaparsınız neden dersen aman annen duymasın sakin ol sessiz ol moduna girdiğiniz için biraz kasıl kasıla akılda çocuk olmazsada inş... Bu ay sende sevinirsin canım :KK34:

ah şu veled bı olsa tek yapamam o olursa patlatırım tabı neden olmasın canım senın patlatmak istediğin birileri varsa göster hazır patlatmışken onlarıda aradan çıkarım :KK1:

slmlar en son listeyi gördüğümde 198deydi 3 yeni hamişimiz olmuş çok tbr ederim Rabbim sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin inş...:nazar::nazar::nazar:

vallahi yaparsın senden beklenir gider tek tek nerde tekel var patlatırsın (neylen patlatıcam deme sen bişe bulursun) piknik tüpü nasıl:KK9: :KK1::KK1::KK52::KK37::113:En Büyük KK

sorma canım yaa dün çok zorlandım ama bitti çok şükür bıraktım gitti dünden beri tık yok çok şükür sadece kasık ağrılarımdan yakınıyorum halsizlik birde elim kolum kalkmıyor nasıl çalışıyorum gelin bana sorun valla :KK5: Yoook bitti artık sigaraya soon tütüne soon allahım sabrını veriyor çok şükür kurtuldum ondan..Dediğin gibi kolay yapmadık bu çocuu:KK50: Eşimde " ben ne kadr çok çalıştım onun için sen biliyormusun?" diyor kopuyorum gülmektenn:KK1::KK1:
Kaynanalara gelince fena fikir değil ama aslında böle daha iyi çocuk düşüncesi olmadan yaparsınız neden dersen aman annen duymasın sakin ol sessiz ol moduna girdiğiniz için biraz kasıl kasıla akılda çocuk olmazsada inş... bu ay sende sevinirsin canım :KK34:

BENİMDE KALKMIO ELİM KOLUM VALLA ama su progestandan içtim bugün yine başladım içince sarhosum ilk defa bi ilaç bana yan etki yapıo çok ilginç kalksam bayılcam öle kötü oluom tam vücut alısıo adet oluom inşallah bu ay olmucam bırakmıcam:26:bugün bi rüya gördümçok ilginçti ikiz bi çocuklar varmış 3-4 yaslarında erkek eşime diyorumki bak bunun biri muhammet biri mehmet aynı peygamberimiz gibi yasıcaklar çok mübarekler diorum böle monitör gibi bi yerden izlioduk bi sıçradım uyandım sabah ezanı okuo kalktım bi güzel dua ettim hayır olur inşallah ama çok tatlılardı içime sokasım geldi:KK43:(

BENİMDE KALKMIO ELİM KOLUM VALLA ama su progestandan içtim bugün yine başladım içince sarhosum ilk defa bi ilaç bana yan etki yapıo çok ilginç kalksam bayılcam öle kötü oluom tam vücut alısıo adet oluom inşallah bu ay olmucam bırakmıcam:26:bugün bi rüya gördümçok ilginçti ikiz bi çocuklar varmış 3-4 yaslarında erkek eşime diyorumki bak bunun biri muhammet biri mehmet aynı peygamberimiz gibi yasıcaklar çok mübarekler diorum böle monitör gibi bi yerden izlioduk bi sıçradım uyandım sabah ezanı okuo kalktım bi güzel dua ettim hayır olur inşallah ama çok tatlılardı içime sokasım geldi:KK43:(

Ayyy ne güzel bir rüyaymış o öyle hayır olsun :) İnşallah gerçek olur :) Progestanı ne için içiyosun canım. Düşük tehlikesi için miydi karıştırıyo olabilirim tabi...

ah şu veled bı olsa tek yapamam o olursa patlatırım tabı neden olmasın canım senın patlatmak istediğin birileri varsa göster hazır patlatmışken onlarıda aradan çıkarım :KK1:
yok canım ama olursa ilk sana sölerim :KK36::KK76:
slmlar en son listeyi gördüğümde 198deydi 3 yeni hamişimiz olmuş çok tbr ederim Rabbim sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin inş...:nazar::nazar::nazar:
çok saol canım darısı tüüm isteyenlerin başına :KK34:
hayır olsun canım inş. ne mübarek bir rüya aslında peygamber efendimizi anımsamışsın.. bir gün oda olacak..Rabbim belki malum etti sana hayırlısıy ile bebeğin seninle olur inş. :KK34:

yok canım ama olursa ilk sana sölerim :KK36::KK76:

çok saol canım darısı tüüm isteyenlerin başına :KK34:

hayır olsun canım inş. ne mübarek bir rüya aslında peygamber efendimizi anımsamışsın.. bir gün oda olacak..Rabbim belki malum etti sana hayırlısıy ile bebeğin seninle olur inş. :KK34:

amin cnm inşallah bende çok etkilendim rüyadannn hayıra yordum ama

Ayyy ne güzel bir rüyaymış o öyle hayır olsun :) İnşallah gerçek olur :) Progestanı ne için içiyosun canım. Düşük tehlikesi için miydi karıştırıyo olabilirim tabi...

İnşallah cnm,hayır olur rüyam,evet cnm hem rahimi kalınlastırıp bebeğin tutunmasını sağlıomuş hemde düşük tehlikesini önlüomuş.günde 3 defa içiorum.

selammmm kızlarrrr

eşimin gelmesi yakın ama bi girip arkadaşa bakip çıkım dedim :p

amanın az önce bı arkadasımdan hamılelık haberı aldım test yapmış pozıtıfff darısı senınde basına dedi:) amin dedim bende çok sevindim valla bizede nasip etsin hayırlısıyla inşallah Rabbim.

bende 20 sini bekliyorum ama bugun agrılarım başladı adet olcakmışım gibi hayırlısı artık

bende yok dahaca bişiy erken ama 5 gun önceden değil mi?

Canım benim çok saol desteğin için kızmaktada haklısın..Ama dünden beri içmiyorum bugün biraz daha alıştım gibi..İçen bir insan olmadığın için bırakılmıyor bir anda ama o içtiğim 4 dalda bile vicdan azabı çektim bebeğimi bu kadar beklemişken onu zehirlemeye hakkım yok die içmiyorum 2 gündür çok şükür..Bu arada iş yerinde bilgisayar allahtan latop değil olsa bile dizimde çalışmazdım sanırım cep telefonunuda sürekli masada bırakıyorum canım :KK66:

canımm canımmm nerlerdesin sen yaa çok saol inşallah darısı başına kaybolma gel arada böyle olmuyor ne yaptın dr. işini haber ver kendinden :KK43:

Daha gebelikten olduğunu sanmıyorum canım..Hamile olduğumu öğrendiğimiz gün kaynanamlarda kaldık gece 1:30 falandı yattığımda..Ertesi gün yemekti evdi derken tam uyiyim dedim eşim geldi yemek muhabbet tv derken 12:30 falandı uyuduğumda..Dün gece eşimin teyzelerine gittik gece 2 idi eve geldiğimizde..Bu hafta fuul uykusuzum yani büyük ihtimallede o yüzden böyleim ama açıldım biraz işler yoğun uyumaya izin vermedi..Ahh kbu kızlar zateenn gece vardiyesinde çalışıolar burda zaten ama maşallahları var yinede iyi ayılıp geliolar :))

:KK5: tmm bağırmaa yaaaaa bıraktım 2 gün oldu hemde bebeğimi aklıma getiriyorum unutuyorum sigarayı içmiyorum çok şükür..Hatta okadar bırakmayı denemiştim bırakamadım inanırmısın canım dün zorluk çektim bir tek,şimdi yani bugün aramıyorum hiç aklıma gelirse bebeğimi düşünüyorum kalbi oluşuyor organları oluşuyor şimdi diyorum rahatlatıyorum kendimi merak etme canım bitti inş. 4-5 gün sonra hiç aramam sigarayı inş. :KK34:
Espirinde ayrı süpeer valla sabah sabah nerden alıyorsun bu enerjiyi kız sen cemreye deliii diyosun ama aşağı kalır yanın yok valla:KK55::KK1:

bağırmayım mı neeeeedeennnn beeeeeeeeeee:KK70: hahahaha valla bende bilmiyom evde bi başıma oturuyom yuvarlanıyom hatta bazen kendı kendıme esprı yapacak kıvama gelıyom dejarj olmak çinde kk yı kullanıyorum hahahaha :KK70: sizde alet oluyosunuz işte bana :KK70:

herkeze merhaba.okuduğum kadarıyla herkez iyi bende iyiyimm.

yelkenli kız canım ya bişi sorcam sen ayın kaçında çatlatma iğnesi vurundun yada reglinin kaçıncı günüydü?
ben aralığın 2 sinde vurundum.yarın tam 14 gün oluyo iğne vurunalı ama benim reglime daha 5 gün var.seninkide öylemi diye merak ettim.

canım benim adetim 22 kasımdı iğneyi 5 aralıkta vurdurdum adet siklusuna göre değişiyor gelişme zamanına göre yumurtannın falan benım sıklus bu sekılde seyrettı iğneyle senınkısı nasıl olur bır ayın gecmesı lazımkı bilesin.

benide 30 aralığa eklermisiniz :)dörtdörtlük olalım:)

ahanda dörtlediler varmı beşleyennnn :KK70:

evetya ne bağırıyon gel şöle karşılıklı içelim illada istiyosan hemm hamıle kaldıkta bırakmadıkmı bende azalttım daha kalmadan kalsam uretımınıde durdurcam görersiniz:)

gızz benı dellendırme benım yasadığım havayıda kırletıyon zaten kızarım beeeeeeeeeeeeee:KK70: atmosfere pis duman salıyonuz eşim bıraktı ya hepiniz bırakırsınız merak etmeyın istersenız olur benımkısı 15 senedır 1 paket bazen fazlasını içiyordu.

kızzz yelkenlı hele bı anlat bakım madem bizim dötlere bişe olmaz klozetın kapanı kaldırmadan yapmış insanım ben söle bu sütüde yapım nasıl oluyo kaç kılo süte kaç kilo döt tarifini ver kıs bakarsın kalırız öle nebılım nekaldıkı başka yapmadığımız oyy anam oyyy bu arada moralını bozmak istemem ama canım benım ben çok enfeksiyon geçirmiş biri olarak hatta oyuzden korkuyom tuplerden enfeksıyon geçirince tıkanıyomuşalrya hem bağırsak hem ıdrar geçirdim çocuğa engel oluyo inşallah vardır senın

valley duyumum şudur 2 lt süt kaynat dök bi leğene kovaya ne uyugunsa sonra hemen soyun altını uzerıne oturuver aman ıcıne çökme :KK70: yanar pupun :KK70: buharına dıkkat et sut adamı yakaaarr hacııııı :) buharına oturuyorsun yarım saat kadar ılıyıncada içine otur bırazda ole bekle sılın su dokundurma sonra git herifi becer :) yada tersi ne diyim :KK70: mumkunsede gece kalkma bacaklarını dık yarım saat sonra herıf gıyındırsın bı zahmet senı kıvrıl yat çok patırdama gecelerı sabaha kadar yımırtayla spermler haşır neşir olsun:)
inşallah canım valla benıde korkuttu ama :KK43: daha ıkıncı kez oluyor bir oncekı 2 sene evveldi hatta 2.5 sene

ayyyy ne gıcık bi gün yaaa bitsede eve gitsek,kaynana olmasa hemen çalışma yapar bi depar atar yatar dinlenirdim şimdi yine git eve geceyi bekle kızzz uyku ilacı falan mı koysam acaba çaylarına:KK1::KK1::KK1: bu arada sedacım kk olarak seni kınıyoruz hemen bırakıosun bebişimizi zehirlemioruz :KK20: :KK20:bizim bebişler tohumluk kızzz kolay mı buluoz çoookkk değerliler Allah korusun onları oyyy yerim onu ben mercimek kız annesiii ooo:KK1::emir_bebek::emir_bebek::KK54:

anasonlu cay ıcır yada rakı :KK70:

vaay çok guzel bir ruya hayır olsun inşallah dusunmekten ne hallere gelıyoruz canım ya.

Ben doktorumu değiştiricem en sonunda ya :KK50:

hadı bakalım elletttık hepsine kendımızı zaten deüğiştir sende :) umarım en yakın zamanda uygun dr unu bulursun.

KIZLAR HERİF GELDİ ŞİMDİLİK KAPATMACA YEMEK HAZIRLICAM HEPİNİZİ MUAHHH :KK54:

günaydıın kızlar

ynı gırdım sımdı bı gecmıse goz atcam.

bu arada gece acıle tasındık bı :KK43: ıdrar yolları enfksıyonu dr ıdrar tstı yaptırdı gbelıkde olabılır dedım bakmak ıcın erkn oldugunu soyledı bız gebelık varmıs gıbı tedavı verıcez. dedi antıbıyotık kullancam 5 gun:KK43: bebegım varsada bırsey olmaz ınsallah.

sizler nabersınız bkalım?

gecmış olsun canım, tualettle pek yanar o dert olunca da.
bugun belırtı var gari, bıraz renk gelıyor.yarın tam olurum. ya doktoun telı var da arasam da ne dıcek kı aynı benım yaptıgımı yapacaktı.neyse gelenler geldı sonunda :KK9:

gecmış olsun canım, tualettle pek yanar o dert olunca da.
bugun belırtı var gari, bıraz renk gelıyor.yarın tam olurum. ya doktoun telı var da arasam da ne dıcek kı aynı benım yaptıgımı yapacaktı.neyse gelenler geldı sonunda :KK9:

crımsoncum artık adet ol yanı leke basladıysa gelır sukur.:KK66: doğrusun drr lar ne dıcek bızde bılıypozz

canm slm. yani adetine 5 gün mü var. valla moralini bozmak istemm ama bnde öle yaptrdım negatif çıkmıştı yani büyük ihtimal doğrudur ama yinede umudunu kesme geç döllenme olmuş olabilir:26:

bende kendimi negatif die şartlandırdım pozitif olursa sürpriz olsun bari:))

biz kadınlar birşeyi istedim mi olsun isteriz hemen olsun isteriz hemen oracıkta olsun isteriz, elimizde olmayan nedenlerden olmuyorsa istediğimiz krizlere gireriz bazen ağlama bazen yeme bazen bağırıp çağırma ama istediğimiz zor olduysada öyle bir insan oluruz ki sanki melekkkkk :)

yakında teyze olcam yenıden diyebilirim arkadaşlar ablam var çocuklu ama uzakta başka şehirde oturuyor kız kardesı olmayan bır arkadasım hamıle bugun aldım haberını aynı şehirdeyiz teyze oluyosun dedi :KK70: ahahaha yaa ben zaten başka bişiy olamam çok güzel teyze olurum :KK70::KK9:

biz kadınlar birşeyi istedim mi olsun isteriz hemen olsun isteriz hemen oracıkta olsun isteriz, elimizde olmayan nedenlerden olmuyorsa istediğimiz krizlere gireriz bazen ağlama bazen yeme bazen bağırıp çağırma ama istediğimiz zor olduysada öyle bir insan oluruz ki sanki melekkkkk :)

yakında teyze olcam yenıden diyebilirim arkadaşlar ablam var çocuklu ama uzakta başka şehirde oturuyor kız kardesı olmayan bır arkadasım hamıle bugun aldım haberını aynı şehirdeyiz teyze oluyosun dedi :KK70: ahahaha yaa ben zaten başka bişiy olamam çok güzel teyze olurum :KK70::KK9:

benim de işyerinde aynı katta 3 tane hamile arkadaşım var hepsiyle hemen hemen aynı zamanda başladık ama onlar neredeyse doğuracaklar, Allah sağlık sıhhat versin bebeklerine ama bazen çok ağır geliyor bu durum:KK43:

Hesaplıyorum da doktor kontrolu yurtta nobetcı oldugum gune denk gelebılır :18: o kadar gun bekledı gelmek ıcın tam ne zamanla çakıştı yahu :KK14::KK14:

canım adet tarıhının 2.3.4. en gec 5. gıdebılırsın yumurta taıbıde kez a o kadar gune bağlı degıl sorun etme bence

benim de işyerinde aynı katta 3 tane hamile arkadaşım var hepsiyle hemen hemen aynı zamanda başladık ama onlar neredeyse doğuracaklar, Allah sağlık sıhhat versin bebeklerine ama bazen çok ağır geliyor bu durum:KK43:

angel valla zor canım ne diyim ablamla arkadaşım oldu şimdi benimde kıskanmak değilde daha cok dua edesım gelıyor rabbım bizede ver dıye :S

öle oluyor cnm insanın zoruna gidio ha kıskançlık fesatlıktan deil bizim çok ugrastımızdan kaynaklanıo.benimde iş yerinde herkesin yeni bebeği oldu ikizi olan tekizi olan en sonunda çaycı kadında 14yıl aradan sonra tekrar hamile kaldı kazara:)herkes sıra sende dio ama amin demekten başka elden bişe gelmio işte rabbim büyük

X