Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

kızlar test sonucu 4.93 çıkmış biliyosunuz ki 5 ve üzeri gebelik olarak değerlendriliyor birde işin içine çatlatma iğnesi giriyor oda gebelik değerlerini yukseltebilirmiş. arayan kadın tedavı gördüğüm için ve tarihin erken olması sebebiyle 3 gun sonra yenıden test yaptırsanız ıyı olur ıstersenız dr unuzla bı konusun dedı ama aramıcam gercekten erken bılıyorum ama işte dayanamadık neyse hala bi umut var belki 5 dk daha bekleseydim kan vermek için :)) 5 ın üzerinde çıkabişlirdi :KK70:

bat 20 aralık 8 güncük var bata beklemedeyim ve umudumu tam olarak kaybettmedim diyebilirim duanızı eksit etmeyin inşallah, hepimiz bebeklerimize kavuşalım Rabbimin izniyle
sağolsun bugünü seda hepimizin yerine kurtardı bir güne bir gebeyle yetinelim:KK66:

dirmitcim üzülmyorum canım evet çok erken iğneyi olalı daha 8. gün bugün ama çalışmalara devam etmek konusunda kararsızım kasıklarımdaki sancı ve gelen lekelenmeler benı tedırgın edıyor pembemsı akıntıda devam şeklinde.
kuzu yakında güzel sonucu sende verirsin inşalla çok az kalmıs senınkınede 15 gün krıtık yoksa bı testı hakedıyosun iğneden sonra :KK66:

Canımm hayırlısı olsun bu ay olmasada önümüzdekii ayyy inşallah bebişin göbüşündedirrr....

Ayyyyy böylesi daha zevkli başa alayım tebriğimi ::)))). Ayyyyyyyyyyyyy canımmmmm inanamıyooruummmmm tebrikk ederim tekrardaann :KK1: :KK1: :KK1: allah nazarlardan saklasın :emir_bebek::nazar::nazar:
:KK9::KK9:alemsin canım yaaa süpersin vallahi senin kıza arkadş gelir belki erkek falan olursa kerteriz dicektim ama KÜÇÜK OLUYO BENİMKİ :))
kızlar test sonucu 4.93 çıkmış biliyosunuz ki 5 ve üzeri gebelik olarak değerlendriliyor birde işin içine çatlatma iğnesi giriyor oda gebelik değerlerini yukseltebilirmiş. arayan kadın tedavı gördüğüm için ve tarihin erken olması sebebiyle 3 gun sonra yenıden test yaptırsanız ıyı olur ıstersenız dr unuzla bı konusun dedı ama aramıcam gercekten erken bılıyorum ama işte dayanamadık neyse hala bi umut var belki 5 dk daha bekleseydim kan vermek için :)) 5 ın üzerinde çıkabişlirdi :KK70:

bat 20 aralık 8 güncük var bata beklemedeyim ve umudumu tam olarak kaybettmedim diyebilirim duanızı eksit etmeyin inşallah, hepimiz bebeklerimize kavuşalım Rabbimin izniyle
sağolsun bugünü seda hepimizin yerine kurtardı bir güne bir gebeyle yetinelim:KK66:

dirmitcim üzülmyorum canım evet çok erken iğneyi olalı daha 8. gün bugün ama çalışmalara devam etmek konusunda kararsızım kasıklarımdaki sancı ve gelen lekelenmeler benı tedırgın edıyor pembemsı akıntıda devam şeklinde.
kuzu yakında güzel sonucu sende verirsin inşalla çok az kalmıs senınkınede 15 gün krıtık yoksa bı testı hakedıyosun iğneden sonra :KK66:

kaybetme canım inş. olumlu sonuçlarla gelirsin buraya rabbim seninde kucağını boş bırakmasın inş.

Cnm benim umudunu kaybetmek için çok erken..Daha 1 haftan var ve leke görüyosun..Bakalım bu lekelenmeler ne kdr sürücek..İnş bebiş habercisidir cnm..umuyorumki öyledir..

Canımm hayırlısı olsun bu ay olmasada önümüzdekii ayyy inşallah bebişin göbüşündedirrr....

evet aylar hep bizim nolcak :)

Canımm bu bile iyiye işaret benim dr um bu değer 1 2 çıktığında bile gelişme var diyordu çünkü banimki hep daha düşük çıkıyordu hadi hayırlısı inşallahh..

benımde değerlerim genelde sakattır dr progesterona bakar yumurtan gelısmedı gıbı gorunuyor hadı bı muayene edelım der bı bakar gelısmıs senın degerler bı anormal dıyordu yanı oldugu gıbı seyretmıyor normalden aşağıda oluyor bazı değerlerim. hayırlısı bakalım

:KK9::KK9:alemsin canım yaaa süpersin vallahi senin kıza arkadş gelir belki erkek falan olursa kerteriz dicektim ama KÜÇÜK OLUYO BENİMKİ :))

kaybetme canım inş. olumlu sonuçlarla gelirsin buraya rabbim seninde kucağını boş bırakmasın inş.

inşallah sedacım senın haber bıle yetttı bana çok sükür sen akşam guzl haberlerle dön:KK66:

Cnm benim umudunu kaybetmek için çok erken..Daha 1 haftan var ve leke görüyosun..Bakalım bu lekelenmeler ne kdr sürücek..İnş bebiş habercisidir cnm..umuyorumki öyledir..

evett erken frıendly beklıcem canım 8 guncuk var daha onumde yazdırcam adımı yukardakı lısteye beklesın lıstedekıler az daha kalabalık yapcaz orayaı:KK70: sıkıştırcaz göbek göbek hamılelerı :KK70: bakalım yazcam durumları buraaya.

HEPİNİZİ ÖPÜYORUM CANLARIM BENLE BIRLIKTE UMUT ETTIĞINIZ ICIN. ŞİMDİ KOCİŞİME YEMEK YAPMAYA GITCEM SONRADA KPSS MARATONU İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM RAHMETLİ ANNECİĞİM DERDİ Kİ "KALK KALK ELİN 3 KOYUNUYLAN 5 KEÇİSİNİN SANA FAYDASI OLMAZ" :) HEPİNİZİ ÖPÜYORUM KALAN GÜNÜNÜZÜN DAHADA GÜZEL GEÇMESİNİ DİLİYORUM.

dirmiiiit iyiyiim canım sen nasılsın? heyecanla yelkenlikız dan haber bekliyorum. bi de tabi yarını doktor yeniden çağırdı çatlattık mı diye bakacak ya :KK9: varmı sende haber?

tşkr bende iyiyim canım belkide çatlamıştır yumoşlar iğneye gerek kalmaz bende gün sayıyorum canım bata az kaldı ama batı geçmemiz gerek bebiş için :))

canım daha umudumuz var üzülme biraz erken hareket ettin test için ama insan heyecandan bekleyemiyorki boşver inş. ikincisinde güzel sonuç alırsın
canım ben iğneden sonra 3 gün çalıştım bıraktım sende dinlen kalmamıştır yumuşlar çatlamıştır zaten
hem daha bata var canım senin yumurta döllense bile anca 1 haftada rahme ulaşıyor sonra yerleşiyo...
evt canım günüm az kaldı inş. yeni yıl hediyesi olur bizlere inş. aslında bende gidip bi test yaptırıcam ama kendimi tutuyorum.

canımmmmsııınnnn çok saol canım test yaptım çift çizgi çıktı şok oldum bu akşam dr. gidiyorum..İnanırmısın hamilelerin duası kabul olur derler yaa rabbim en kısa zamanda sanada hepinize nasip etsin inş. bu ay hepinizden umutluyum kızlar inş. inş.

seddaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa çooooooooooooooooooooook sevindim valla anlatamam canımya hayırlı olsun rabbım sağlıklı kucağına almayı nasıb atsın ya görüyomusun mevla nezaman vercenı bılıyo nasıpte varsa oluyo canım bu kaçıncı denemendı şimdi bizi aydınlat bakalım benım bu ıkı ama hiç umudum yoktu senı görünce gene bi umutlandım ıyımı ALLAHIM burdakı herkese nasib at yarabbım buduyguyu seddaaa çabuk gel anlat bize kaçıncı denemen falan anlat işye ya heyecanlandım:KK34::nazar::nazar::nazar::nazar:

kızlar ben dün adet oldum..yarın tekrar klomene başlayacağım listeye eklerseniz 10 ocak yeni tarihim..

tşkr bende iyiyim canım belkide çatlamıştır yumoşlar iğneye gerek kalmaz bende gün sayıyorum canım bata az kaldı ama batı geçmemiz gerek bebiş için :))

canım daha umudumuz var üzülme biraz erken hareket ettin test için ama insan heyecandan bekleyemiyorki boşver inş. ikincisinde güzel sonuç alırsın
canım ben iğneden sonra 3 gün çalıştım bıraktım sende dinlen kalmamıştır yumuşlar çatlamıştır zaten
hem daha bata var canım senin yumurta döllense bile anca 1 haftada rahme ulaşıyor sonra yerleşiyo...
evt canım günüm az kaldı inş. yeni yıl hediyesi olur bizlere inş. aslında bende gidip bi test yaptırıcam ama kendimi tutuyorum.[/QUOTE

inşallah gerek kalmaz canım amin baksın bakalım ne diyecek. ama heyecan kalmadı hiç korku da yok. beklenen haber için 18 gün daha sabretmem gerektiğini düşünürsek çok normal zaten heyecanın sönmesi :S

seddaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa çooooooooooooooooooooook sevindim valla anlatamam canımya hayırlı olsun rabbım sağlıklı kucağına almayı nasıb atsın ya görüyomusun mevla nezaman vercenı bılıyo nasıpte varsa oluyo canım bu kaçıncı denemendı şimdi bizi aydınlat bakalım benım bu ıkı ama hiç umudum yoktu senı görünce gene bi umutlandım ıyımı ALLAHIM burdakı herkese nasib at yarabbım buduyguyu seddaaa çabuk gel anlat bize kaçıncı denemen falan anlat işye ya heyecanlandım:KK34::nazar::nazar::nazar::nazar:

canımmmm benniiiiimmm seni bekliyordum valla gelsedee oda duysa diyee valalhi kalbim temizmiş bak ben gitmeden geldinn :KK34:Çook çook saol canım hala inanamıyorum herhalde ultrasonda görene kadarda inanamicam :emir_bebek::KK1:

Anlatayım canım..4 Aydır görüyorum tedaviyi..1.klomende yumoş gelişmedi..2.klomende gelişti ve ovitrelle oldum tutmadı canım..Dr. 3.ayımda ilaçsız gel birde öle bakalım bu ay dedi.İlaçsız gitim 22,8cm yumoşum var kendiliğinden oluşmuş çatlar dedi..Gittik çatlamamış hayır gelmez bundan dedi..Önümüzdeki adetinde gel ilaçsız bir bakalım yine dedi..Çok şükür adet olmadım çift çizgiyi gördüm akşama dr. gidicem tüm ayrıntıları yarın anlatırım şaka gibi geliyor hala bir yanımda acaba test yanıltırmı diyor ama koskoca kıpkırmızı 2 çizgi :)) Bir an önce akşam olsun ama o dr. sorucam hani işe yaramazdı die ?? Saolsun yaramaz dedi ama bizim işimize yaradı baksana..Yani canım sözün kısası vesselam 2 ay klomen 2 ay ilaçsız ilaçsız dönemde kaldım :KK34:
Darısı seninde başııınaaaaaaaaaaa innşş..:nazar::nazar: Rabbim en yakın zamanda sana vee burdaki herkese nasip etsin canım :KK34:

Kızzzz nerelerdesin bak bu sefer seddayı yakalayamadın seda hamile sen hala ortada yoksun:KK9: Bu güzel muhabbeti kaçırdın hadi gel artık sevincimize ortak ol....:KK19:

sorma arkadaşım nakadar sevindim anlatam seddaya çok du attım tuttu valla kendıme az yapıyom heralde geçen tedavıde sıkıntıları olmuştu eşiyle hepimizinki gibi bu ayda aynı oldu gene herifle ilşki günü tartıştım mesela ben ozamanda ılk sedda kalır inşallah demiştim çok şükür oldu darısı hepimize inşallah:nazar::nazar:

canımm inşallah sendende o güzel haberi alırız bu ay patlamamı olucak ne benı lısteye ekleyın hamıle haberı alıcaksınız dedım ekledınızmı kısss:KK1:

Son düzenleme:
canımmmm benniiiiimmm seni bekliyordum valla gelsedee oda duysa diyee valalhi kalbim temizmiş bak ben gitmeden geldinn :KK34:Çook çook saol canım hala inanamıyorum herhalde ultrasonda görene kadarda inanamicam :emir_bebek::KK1:

Anlatayım canım..4 Aydır görüyorum tedaviyi..1.klomende yumoş gelişmedi..2.klomende gelişti ve ovitrelle oldum tutmadı canım..Dr. 3.ayımda ilaçsız gel birde öle bakalım bu ay dedi.İlaçsız gitim 22,8cm yumoşum var kendiliğinden oluşmuş çatlar dedi..Gittik çatlamamış hayır gelmez bundan dedi..Önümüzdeki adetinde gel ilaçsız bir bakalım yine dedi..Çok şükür adet olmadım çift çizgiyi gördüm akşama dr. gidicem tüm ayrıntıları yarın anlatırım şaka gibi geliyor hala bir yanımda acaba test yanıltırmı diyor ama koskoca kıpkırmızı 2 çizgi :)) Bir an önce akşam olsun ama o dr. sorucam hani işe yaramazdı die ?? Saolsun yaramaz dedi ama bizim işimize yaradı baksana..Yani canım sözün kısası vesselam 2 ay klomen 2 ay ilaçsız ilaçsız dönemde kaldım :KK34:
Darısı seninde başııınaaaaaaaaaaa innşş..:nazar::nazar: Rabbim en yakın zamanda sana vee burdaki herkese nasip etsin canım :KK34:

amiiiin canım valla çok sevındım ağlıycam resmen neler yaşadık az çok biliyoruz ne umutlar ne ümitsizlikler gene geldı kırmızılar falan rabbım nekadar buyuk ya banda umut oldun canım bu ıkıncı ama nedense umutsuzum ama şimdi daha ıyıyım çünkü dokrt bu ay olmassa tüplere bakıcaz dedıya bılıyosun öncekıde döllendı tutunamadı tıkalı diye kaptırdım kendımı ama ümit kesılmez dımı bunu sende bıkez daha gördük seddacım belkı doktor kafaya takmayın diye olmas demıştır kasılıyoya insan nakadar zamandır olmuyodu canı senın?

canımm inşallah sendende o güzel haberi alırız bu ay patlamamı olucak ne benı lısteye ekleyın hamıle haberı alıcaksınız dedım ekledınızmı kısss:KK1:

:KK52::KK52::21::21:ne alem hatunsunn vallahii..Beni listeye ekleyin bu ay patlama olucak dedi vallahi yavaş yavaş başladık gerisi gelsiinn innşşşş..

Benimde tuttu.Kuru incir yemekten bebiş değil kurt çıkartçam dedim ama kurtu friendly yuttu gülmekten koptum onada yaa..Ama üzüldüm aşurelerine allah biliyor yaa okadar emek ver uğraş sonra kurcuklar su yüzüne çıksın tüüüüühh bide o yetmesin o kurtçukları löpür löpür götür friendly koptum dediğime bakma bugün mazur gör beni canımm herşeye gülüyorumm :KK9::KK36::KK16::KK54:

klomen başladım bugün günde iki tane aynı anda iç dedi ne olur yan etkileri neler söylermisiniz kullanıp hamile kalan varmı? hamile kalma olasılıgım ne?

tebrikler sedda..darısı bizim başımıza inşallah..

klomen başladım bugün günde iki tane aynı anda iç dedi ne olur yan etkileri neler söylermisiniz kullanıp hamile kalan varmı? hamile kalma olasılıgım ne?

canım aramıza hoşgeldin..Burdaki bütün bayanların geneli klomen kullanıyor..Aramızda hamiş kalanlar bizden önce bizden sonra çook..Bende klomenle 2 ay tedavi gördüm 2 ayda ilaç içmedim bu sabah test yaptım çift çizgi idi..İnşallah tedavin hayırlı olur en kısa zamanda bebişine kavuşursun canım..Bu arada yan etkisi mide bulantısı halsizlik die biliyorum..Birde yan etki değil ilacın etkisi kasıklarında sancı olur yumurtalarının gelişmesine işarettir buda..Yardımcı olabildiysen ne mutlu bana..

:KK52::KK52::21::21:ne alem hatunsunn vallahii..Beni listeye ekleyin bu ay patlama olucak dedi vallahi yavaş yavaş başladık gerisi gelsiinn innşşşş..

Benimde tuttu.Kuru incir yemekten bebiş değil kurt çıkartçam dedim ama kurtu friendly yuttu gülmekten koptum onada yaa..Ama üzüldüm aşurelerine allah biliyor yaa okadar emek ver uğraş sonra kurcuklar su yüzüne çıksın tüüüüühh bide o yetmesin o kurtçukları löpür löpür götür friendly koptum dediğime bakma bugün mazur gör beni canımm herşeye gülüyorumm :KK9::KK36::KK16::KK54:

şimdi sana herşey serbest anne adayı gül canım hatırlıyomusun inşallah ılk sen kalırsın demıştım o oldu e ekleyın patlama olucak dedım çok şükür oda başladı şimdi yelkenlıkıs inşallah ondanda güzel haber almayı nasıb eder kurban olduğum mevlam güzel oluyoya valla böle güzel haberler almak canlarım herkesın kucağı dolar inşallah bu arada sorma ya aşure işini aslında yanlış yaptı yazık oldu o aşureyı incirleri aldığı adama götürüp ziyan olmasın bari senye dıyıp kafasından dökmesı lazımdı adamlar bılıyo ama nasılsa açıp bakmıycak diye kakalıyo işye gidip sölesin aşureyı doktunu butun mazemelerı parasız alsın ben olsam yapardım ayrıca ben hamıle kalmaya çalışıyom benım duygularımla oynadın ya çocuğum kurtlansaydı karnımda onunda malzemelerini alırdım ama malzemesını tam koyduğum halde olmuyo kendımle dalgada geçerim ben böle işte:KK1::KK1::KK1::KK1:

X