Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

arkadaşlar sürekli takip ediyorum nekadar güzel bir gün oldu seda arkadaşın hamile haberi ile.çokk tebrik ederim cnm seni bizlerede dua et olurmu.:)bende kasım 12 de rahim filmi çektirdim ama malesef adetimi geçiktirdi hala adet olamadım.idrar testi yaptım ama malesef negatif bende 4 te doktora gideceğim inşallah kist falan yoktur.rahim filminde temiz demişlerdi ama bilmiyorum artık:KK43: buarada yelkenlikız hayırlı haberler ver bizede umut ol inşallahhh:)))

ınsallah canım bende çok ıstıyorum guzel haberı verebılmeyı uzulmeyın ama bak kotu haber gelırse kendımı bıraktım sıze mahcup olcam :KK43:

inşşallah dr dan güzel bir sonucla dönersin kistsiz tertemizzz

ınsallah canım bende çok ıstıyorum guzel haberı verebılmeyı uzulmeyın ama bak kotu haber gelırse kendımı bıraktım sıze mahcup olcam :KK43:

inşşallah dr dan güzel bir sonucla dönersin kistsiz tertemizzz

amin cnm ya inşallah hepimiz hamileler topiğı yapıp orda bebeklerimizi konuşuruz bir gün:)))

amin cnm ya inşallah hepimiz hamileler topiğı yapıp orda bebeklerimizi konuşuruz bir gün:)))

çoluk çocuğa karışınca vaktimiz olcak mı bakalım buraya :) ablam dertlenır durur 2 yaşında oğlu var bıde hamıle 5 aylık hıc kendıme vakıt ayıramıyorum dıyıp duruyor :) bende soylenme olmasa cemkırırdın oldu yıne cemkırıyorsun dıyorum :KK70:

:KK9::KK9::KK9: varya ne diyim sana canım yaa ama gitmişim şimdi allahtan girdimde yaziyim dedim bak saati 5 dk. daha erken kur bir dahakine :KK36::KK3:
Napiyim be canım sen napıyorsun ben bekliyorum kırmızı kart görmeyi gelemediler bu ay olmazsa test yapiyim diyorum ama hiçde yapasım yok umutlanıyorum bir umutsuzluğa düşüyorum karışık hallerdeyim canım:KK17: Normalde 6 aralık adetim hadi dedim 8 aralık olsun göğüslerim adet öncesi hassaslaşır şuan tam adetim göğüslerim acıyor kasıklarımda ara ara batmalar yürüdükçe sancılar var çözemedim gitti adet sancısıda değil ama nie olmuyorum die stres yapıyorum yaa ondan galiba olamıyorum :44::KK5:

eee senden nbr dicem ama kaçmışsın bak :KK43:(

Cannımnmmm yaa bi türlü haberi verdiğin yazıyı bulamadımm allah tamamına erdirsin gözün aydın canım darısı diğer arkadaşlarımıza olsuunn en kısa zamanda.. :nazar::nazar::nazar:

çoluk çocuğa karışınca vaktimiz olcak mı bakalım buraya :) ablam dertlenır durur 2 yaşında oğlu var bıde hamıle 5 aylık hıc kendıme vakıt ayıramıyorum dıyıp duruyor :) bende soylenme olmasa cemkırırdın oldu yıne cemkırıyorsun dıyorum :KK70:

evet ya doğru sölüyosun:)benimde kardeşimin iki tane hemde araları 20 ay:)o da bana keyfini çıkar daha sonra duşa bile 5 dk girip çıkcaksın dio:))))aman olsunda artık vakit bulamayalım benim iki yıl olcak nerdeyse hala yok:KK43:hayal bile edemiyorum bazen bebeğim olduğunu:KK43:

kızlar selammmm,

çok heyecan yaptım erken bı gebelik testi yaptırdık kanda saat 1 gibi çıkacak çok meraqktayım benım ıcın dua edın ne olur.
cumartesı akşam bırkac damla lekelnmem oldu kasıkda sancı falan var sıstıt olmusum gıbı sık ıdrara cıkıyorum :KK43: adet ıcın cok erken 20 sınde beklıyorum adetı ve akıntım hala kahverengı gelıyor ayın 5inde catlatma iğnesı olmustum. yerleşme kanaması olabılır dıye okudum dollenmeden sonrakı 3 ıla 7 gun arasında olabılırmıs lekelenme çok benzıyor gebelık belırtılerıne ama umut ıste napalım.

canım inş. güzel haberler alırsın
yelkenli kız daha bata var ümidini kaybetme sonuç negatifte olsa daha zaman var erken yaptırmışsın kuzum ben de bekliyorum bugün iğneden sonra 13. günüm.....

Kııızzzzzzzzzzzlllllllllllllaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrr teeesssttt yaptııımmmbu ay çok huzurluyummmmmm çiiifftt çizzgi çıktıı şooooooookktayyımm anlatamam titriyorum resmen inanmıyorum hala çift çizgiyiii gördümmm şooktayımm

tebrik ederim canım çok sevindim allah sağlıkla ve hayırlısı ile kucağına almayı nasip etsin canım inş. sorunsuz sağlıklı bi hamilelik geçirirsin:nazar::nazar::nazar:

Son düzenleme:
Cannımnmmm yaa bi türlü haberi verdiğin yazıyı bulamadımm allah tamamına erdirsin gözün aydın canım darısı diğer arkadaşlarımıza olsuunn en kısa zamanda.. :nazar::nazar::nazar:

saol canımmm inşallah burdaki tüm arkadaşlarımızın başına inşallah rabbim herkeesee tattırsın bu mutluluğu :nazar::KK49: Saol canımm çok saoll :KK34:

tebrik ederim canım çok sevindim allah sağlıkla ve hayırlısı ile kucağına almayı nasip etsin canım inş. sorunsuz sağlıklı bi hamilelik geçirirsin:nazar::nazar::nazar:
inşallah canım inşallah darısı başına inşallah..Akşam dr. gidip kesinleştirmeden inanamıcam sanırım akşamı bekliyorum dört gözlee..

inşallah canım inşallah darısı başına inşallah..Akşam dr. gidip kesinleştirmeden inanamıcam sanırım akşamı bekliyorum dört gözlee..

amin canım inş. herşey yolundadır sağlıklı bi gebeliğin vardır keseyi görürsün bence çünkü 6 gün geçmiş günün güzel haberle dönersin inş. canım
günün en güzel haberi sensin canım allah nazarlardan korusun

canım titremekten yazamıyorum resmen şoktayımm hiç ummuyordum dr. yumoşun çatlamamış bundan hayır gelmez dedi şoklardayım çift çizgi resmen uçuyorum :KK14: Ben 2 klomen 1 ovitrelle canım 2 aydır ilça falan yok boşum yani 4 aydır tedavideydim 2 ay ilaçlı iğneli 2 ay boş boş zamanda oldu rabbimme hamd olsun inş.

canım canımmm canımmmm şaşkınlıktan ne diyeceğimiz bilemiyorum inan allahıma bin şükür rabbim dualarımı kabul etti hiç ümidim yoktu şoktayım hala eşime söyledim inanamadı şooktayız resmen darısı hepinizin başına inşllah :nazar::nazar: allahım sizlerede nasip etsin inş. allahım sizlerede nasip etsin en kısa zamanda inşallah siz varyaa hepiniz ayrı ayrı çok önemlisiniz değerlisinizz benim için bu süreçte herşeyimi paylaştım sizlerle ve inş. allahtan bir mani olmadığı sürece burdayım sizleri çok seviyorum rabbim sizede nasip etsin inş.amiin canım ammiin inş. sağlıkla kucağıma alabilirim inş. sizede bir gün nasip olur inş...

::))))))))) Ben size diyordumda belki inanmıyordunuz hiç ummadığınız anda olacak gelek bebişler diye iştee allıınnnnnnnnnn gömrünnnnnnn bakimmm....

Kııızzzzzzzzzzzlllllllllllllaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrr teeesssttt yaptııımmmmmmmm çiiifftt çizzgi çıktıı şooooooookktayyımm anlatamam titriyorum resmen inanmıyorum hala çift çizgiyiii gördümmm şooktayımm

Ayyyyy böylesi daha zevkli başa alayım tebriğimi ::)))). Ayyyyyyyyyyyyy canımmmmm inanamıyooruummmmm tebrikk ederim tekrardaann :KK1: :KK1: :KK1: allah nazarlardan saklasın :emir_bebek::nazar::nazar:

Kızlar;

İlgimi çekti Bakara suresinin 45. ayeti

'Bir de sabırla, namazla yardım isteyin. Şüphesiz bu, (Allah'a) saygılı olanlardan başkasına ağır gelir.'

Demek ki ne yapıyormuşuz? Sabırla ve namazla istiyormuşuz bebeklerimizi :emir_bebek:

kızlar test sonucu 4.93 çıkmış biliyosunuz ki 5 ve üzeri gebelik olarak değerlendriliyor birde işin içine çatlatma iğnesi giriyor oda gebelik değerlerini yukseltebilirmiş. arayan kadın tedavı gördüğüm için ve tarihin erken olması sebebiyle 3 gun sonra yenıden test yaptırsanız ıyı olur ıstersenız dr unuzla bı konusun dedı ama aramıcam gercekten erken bılıyorum ama işte dayanamadık neyse hala bi umut var belki 5 dk daha bekleseydim kan vermek için :)) 5 ın üzerinde çıkabişlirdi :KK70:

bat 20 aralık 8 güncük var bata beklemedeyim ve umudumu tam olarak kaybettmedim diyebilirim duanızı eksit etmeyin inşallah, hepimiz bebeklerimize kavuşalım Rabbimin izniyle
sağolsun bugünü seda hepimizin yerine kurtardı bir güne bir gebeyle yetinelim:KK66:

canım inş. güzel haberler alırsın
yelkenli kız daha bata var ümidini kaybetme sonuç negatifte olsa daha zaman var erken yaptırmışsın kuzum ben de bekliyorum bugün iğneden sonra 13. günüm.....

dirmitcim üzülmyorum canım evet çok erken iğneyi olalı daha 8. gün bugün ama çalışmalara devam etmek konusunda kararsızım kasıklarımdaki sancı ve gelen lekelenmeler benı tedırgın edıyor pembemsı akıntıda devam şeklinde.
kuzu yakında güzel sonucu sende verirsin inşalla çok az kalmıs senınkınede 15 gün krıtık yoksa bı testı hakedıyosun iğneden sonra :KK66:

Son düzenleme:
X