Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

ınsallah canım bende çok ıstıyorum guzel haberı verebılmeyı uzulmeyın ama bak kotu haber gelırse kendımı bıraktım sıze mahcup olcam

inşşallah dr dan güzel bir sonucla dönersin kistsiz tertemizzz

amin cnm ya inşallah hepimiz hamileler topiğı yapıp orda bebeklerimizi konuşuruz bir gün:)))

amin cnm ya inşallah hepimiz hamileler topiğı yapıp orda bebeklerimizi konuşuruz bir gün:)))

çoluk çocuğa karışınca vaktimiz olcak mı bakalım buraya :) ablam dertlenır durur 2 yaşında oğlu var bıde hamıle 5 aylık hıc kendıme vakıt ayıramıyorum dıyıp duruyor :) bende soylenme olmasa cemkırırdın oldu yıne cemkırıyorsun dıyorum

Cannımnmmm yaa bi türlü haberi verdiğin yazıyı bulamadımm allah tamamına erdirsin gözün aydın canım darısı diğer arkadaşlarımıza olsuunn en kısa zamanda..

evet ya doğru sölüyosun:)benimde kardeşimin iki tane hemde araları 20 ay:)o da bana keyfini çıkar daha sonra duşa bile 5 dk girip çıkcaksın dio:))))aman olsunda artık vakit bulamayalım benim iki yıl olcak nerdeyse hala yokhayal bile edemiyorum bazen bebeğim olduğunu

canım inş. güzel haberler alırsın
yelkenli kız daha bata var ümidini kaybetme sonuç negatifte olsa daha zaman var erken yaptırmışsın kuzum ben de bekliyorum bugün iğneden sonra 13. günüm.....

tebrik ederim canım çok sevindim allah sağlıkla ve hayırlısı ile kucağına almayı nasip etsin canım inş. sorunsuz sağlıklı bi hamilelik geçirirsin

Son düzenleme:
Cannımnmmm yaa bi türlü haberi verdiğin yazıyı bulamadımm allah tamamına erdirsin gözün aydın canım darısı diğer arkadaşlarımıza olsuunn en kısa zamanda..

saol canımmm inşallah burdaki tüm arkadaşlarımızın başına inşallah rabbim herkeesee tattırsın bu mutluluğu Saol canımm çok saoll

tebrik ederim canım çok sevindim allah sağlıkla ve hayırlısı ile kucağına almayı nasip etsin canım inş. sorunsuz sağlıklı bi hamilelik geçirirsin
inşallah canım inşallah darısı başına inşallah..Akşam dr. gidip kesinleştirmeden inanamıcam sanırım akşamı bekliyorum dört gözlee..

inşallah canım inşallah darısı başına inşallah..Akşam dr. gidip kesinleştirmeden inanamıcam sanırım akşamı bekliyorum dört gözlee..

amin canım inş. herşey yolundadır sağlıklı bi gebeliğin vardır keseyi görürsün bence çünkü 6 gün geçmiş günün güzel haberle dönersin inş. canım
günün en güzel haberi sensin canım allah nazarlardan korusun

::))))))))) Ben size diyordumda belki inanmıyordunuz hiç ummadığınız anda olacak gelek bebişler diye iştee allıınnnnnnnnnn gömrünnnnnnn bakimmm....

Ayyyyy böylesi daha zevkli başa alayım tebriğimi ::)))). Ayyyyyyyyyyyyy canımmmmm inanamıyooruummmmm tebrikk ederim tekrardaann allah nazarlardan saklasın

Kızlar;

İlgimi çekti Bakara suresinin 45. ayeti

'Bir de sabırla, namazla yardım isteyin. Şüphesiz bu, (Allah'a) saygılı olanlardan başkasına ağır gelir.'

Demek ki ne yapıyormuşuz? Sabırla ve namazla istiyormuşuz bebeklerimizi

kızlar test sonucu 4.93 çıkmış biliyosunuz ki 5 ve üzeri gebelik olarak değerlendriliyor birde işin içine çatlatma iğnesi giriyor oda gebelik değerlerini yukseltebilirmiş. arayan kadın tedavı gördüğüm için ve tarihin erken olması sebebiyle 3 gun sonra yenıden test yaptırsanız ıyı olur ıstersenız dr unuzla bı konusun dedı ama aramıcam gercekten erken bılıyorum ama işte dayanamadık neyse hala bi umut var belki 5 dk daha bekleseydim kan vermek için :)) 5 ın üzerinde çıkabişlirdi

bat 20 aralık 8 güncük var bata beklemedeyim ve umudumu tam olarak kaybettmedim diyebilirim duanızı eksit etmeyin inşallah, hepimiz bebeklerimize kavuşalım Rabbimin izniyle
sağolsun bugünü seda hepimizin yerine kurtardı bir güne bir gebeyle yetinelim

dirmitcim üzülmyorum canım evet çok erken iğneyi olalı daha 8. gün bugün ama çalışmalara devam etmek konusunda kararsızım kasıklarımdaki sancı ve gelen lekelenmeler benı tedırgın edıyor pembemsı akıntıda devam şeklinde.
kuzu yakında güzel sonucu sende verirsin inşalla çok az kalmıs senınkınede 15 gün krıtık yoksa bı testı hakedıyosun iğneden sonra

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…