Klomen Sonrası Yumurta Takibi (Pkos)

İnşaallah Rabbim bize nasip etsin
Bol bol değerlendirin
Benim dr iğne vermedi çatlamaya başlamış dedi olmaz birkaç ay sonra tüp bebek düşünüyoruz artık kısmet
Hiç anlamıyorum bu tüp bebek tedavisinden. Bakalım inşallah nasip eder rabbim bize gün aşırı önerdi doktorum eşimdede biraz düşüklük var diye

Hiç anlamıyorum bu tüp bebek tedavisinden. Bakalım inşallah nasip eder rabbim bize gün aşırı önerdi doktorum eşimdede biraz düşüklük var diye
Valla açıkçası bende anlamıyorum desem yalan olmaz
Bende klomenle takip ve ilişki dedi dr günaşırı ama yumurtlama zamanı hergün değerlendirdim valla bu ay olmazsa eşimden test istediler bakalım

Valla açıkçası bende anlamıyorum desem yalan olmaz
Bende klomenle takip ve ilişki dedi dr günaşırı ama yumurtlama zamanı hergün değerlendirdim valla bu ay olmazsa eşimden test istediler bakalım
İnşallah nasip olur kuzum yemi yıl mutluluk huzur bebişler getirsin bizlere

Sonuç ne oldu sizin cizgi var gibi tekrarladınız mı

Canım ben regl 3 gün kaldı kullandim klomen ama ilk aydan çatlatma iğnesi vermeyeceğim dedi kist yaparsa doğal deniyecegiz yumurtan iyi dedi iliski önerdi sadece bakalim yine regl olursam bu sefer de klomen ve çatlatma iğnesi ile devam edicez senin önerine uymaya çalışayım mutlaka

Hayırlısı olsun canım İnşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…