Klomen kullanıp hamile kalanlar ya da kullanmaya devam edenler

evet uğraşacağız tabi.burda sizinle yalnız olmadığımı görürüyorum ve seviniyorum.bakalım benım de hafif hafif kasıklarımda ağrı var.inşallah fazla yormadan gelir bizim bebişler de.kızlar söylenmez belki ama aslında kıyamıyorum hayvanlara ama ben kurban adadım valla.

armağanım canım benim,sonuçta senın bı evladın var.yani olabiliyor değil mi?stres yapma ne olur allah bir kere daha anne yapacak seni hayırlısıyla inşallah.

yarım kadın ne demek canım, benim ikiside var ama vermeyen Allah vermiyo çünkü ikiside tembel yada verince teki olanada veriyor ki Allah kızına sağlık versin bak vermiş demekki,kaybetme umudunu ve hep hayırlısı diye dua et tamam mı:1hug:

canım boşver belirtileri,elinden geleni yaptıysan gerisi Allaha kalmış,şimdi artık biraz gez dolaş,canım benim allah kabul etsin bakalım hayırlısı...

KıZLARRRRRRRRRRRRRRRR BEN GELDİMMMMMMMMMM :dance:

NURTOPU GİBİ İKİ TANE YUMURTACIĞIM OLUŞMUŞ 16MM LİK..BİRİ SAĞDA BİRİ SOLDA....
DR.ÇOK GÜZEL GELİŞMİŞ DEDİ..HEMDE 11.GÜNÜMDE :dance: :dance:
AKŞAM 8 DE İĞNEMİ VURDURTCAKMIŞIM..AMA KOLDAN DEDİ..ARAŞTIRMALARIMA GÖRE KALÇADAN VURUYODU HERKES...
YAVV BENİM DR.UM GARİP ADAM VALLA HERŞEYİN TERSİNİ YAPTIRTIYO..BİDE PROGESTAN İLACI YAZDIRMIŞTI..ONUDA HERKES AĞIZ YOLUYLA ALIYOMUŞ ARAŞTIRMALARIMA GÖRE BANA SABAH ÖĞLE AKŞAM 2'ŞER TANE ALTTAN FİTİL GİBİ ATICAKMIŞIM :roflol: ESTROFEM İLACINIDA GÜNDE 3 KERE ALLAHTAN AĞIZ YOLUYLAN KULLANCAKMIŞIM..
İLİŞKİ İÇİNDE SAAT VERMEDİ YARIN YAPCAKMIŞIZ VE 1 ER GÜN ARAYLA 3 SEFER YAPCAKMIŞIZ...AMA SANKİ HAMİŞ KALMIŞIM GİBİ ÇOK MUTLUYUM..NE HİKMETSE :sm_cool::sm_cool::sm_cool:

hadi hayirlisi olsun sudenazzcim daha oncede yazdim okudunmu bilmiyorum ama bana oyle geliyo ki sen bu ay melegine kavusacaksin hayirlisiyla yazini okurken ben bile heycanlandim vallah, darisi benim basima bende bugun son hapimi yuttum ve diger hapa basladim sanirim o catlatacak yumurtalari insallah benimkinlerde gelisiyordur
Allah'im isteyen herkezi tez zamanda melegine kavustursun

neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee sudenaz bak benden daha iyi haberlerle gel demiştim,şükürler olsun canım çok sevindim,gerçekten insan böyle oluyor sanki kese görünmüş gibi seviniyor dimi,canım hadi bakalım inş. daha iyi şeylerde yazacaksın:teytey:

ÇOK TEŞŞEKKÜR CANIM DUALARIN İÇİN..VALLA EVET KESE GÖRMÜŞ KADAR SEVİNDİM...ALLAH SONUNDADA YÜZÜMÜZÜ GÜLDÜRÜR İNŞALLAH a.s.

MAYSİMİRNAAAAAA.....sen bu işi çözmüşsün...yumurtalar artık burdayım diyor...milimetrik büyüklük eh maaşşallah...iyi bakmışsın kendine.demek yolun yarısını geçtin bile..bu saattten sonra geriye dönüp bakmayacağına göre....YÜRÜ BE KIZIM KİM TUTAR SENİ....allah allah nidalarıyla bismillah de...kocanı tenhada kıstır...(kusura bakma başka türlü hani anlatamam)seni seni .....moraller iyi ....

kırmızıbeyaz ben seni bekliyorum, nerdesin bisürü sorumvar benim yine( sen benim klomen danışmanımsın şu ayı atlatayım stajerliğimi kaldırırsın artık:roflol:
gerekirse tenhada kıstırcaz bukadar yanetkiye oturamam yerimde sabahtan beri boğazım şiş,ateşim var ama gereken yapılmalı tabii:roflol:

şu mm olayı sanırım biraz küçük dimi normale göre yani nerdeyse 1 yıldır yumurtlama sorunu yaşayan ben için belki iyi gelişme de...
pazartesi yine çağırdı,bakacak yine,18 mm e ulaşana kadar bakalım, kendinden çatlıycak gibiyse iğne vermeyecekmiş,her seferinde rahim duvarın ince diyor ısrarla o zaman bir ilaç yazın diyorum yazmıyor bunu hiç anlamıyorum...
bir de bu tenhada kıstırma olayını sormadım daha küçükmü olaya start vermek için yada kaç günde bir olmalı ki,sana ne demişlerdi sırnaşık şey
canım bu arada sen ne zaman gidiyorsun doktora

canim Bu Firsat Senin Ayağina Ilk Defa Gelmiş Ne Diye Işi şansa Birakiyoki..yani Eğerki Kendi çatliycak Durumdaysa Vermicekmiş Iğne ...ne Olcak Ki Verse Garantiye Alsa...benim Hiçbir Sorunum Olmadiği Halde Iğne Verdi..ayrica Benim Rahim Duvarim Normal Kalinlikta Ama Dr.um Yinede Bana Rahim Duvarini Kalinlaştiran Estrofem Adli Ilaci Yazdi çünkü Klomen Rahim Duvarini Inceltebiliyormuş....düşük önleyici Progestan Fitil Verdi...her şeyi Sağlama Aldi Yani..iş Yumurtayla Spermin Buluşmasina Kaldi Bitek....valla Ben Anlamiyorum Bazi Dr.larin Niye Böyle Yaptiklarini

ah sudenazcım bi bilsem hani mutluyum,şükrediyorumda ama bugün kaç defa söyledim 3 aydır rahim duvarı ince diyor ama sadece söylüyor,gerekirse yazacakmış,ben çok doktor değiştirdim sudenaz çok vakit kaybettim artık birine güvenmek gerek diye bu doktorda durdum,bilmiyorum canım ya kendim alsam kullansam diyorum onada korkuyorum..
aman canım bak maşallah sen erkenden doktorunuda bulmuşsun,herşeyi de garantiye alıyor,ama ne diyorsa yap,inş iyi şeyler olacak..

maysimirnacım,benim dr mesela fazladan bitek bile ilaç yazmaz,gereksiz tahlil yaptırmaz.çok minimalist adam caanım:)bastan ben de çatlatma iğnesi vermeyince sinirlendim bu adam bişey bilmiyo falan diye,sonradan ikna oldum hersey normal seyrediyorsa niye versin ki dedim.yani birazcık dr un karekterine kalmışız.ve güvenmek zorundayız tabi ki.rahim duvarını belki de hamile kaldıktan sonra ilaçla kalınlaştırıyodur.ama emin değilim.sudenaz hadi bakalım hayırlısıyla seninkiler de gelişmiş.kızlar ben bu siteyi bayadır takip ediyorum sıcaklar arttığından beri herkes hamile kalıyor.inşallah bu ay da sıra bizdedir.hepinize iyi geceler.

TABİKİ CANIM KENDİ BAŞINA KULLANMA..YA İNŞALLAH Bİ SORUN ÇIKMAZ DA HAMİŞ KALIRSIN CANIM...a.s.

bu Arada Kizlar Kafam Karişiyor..dün Akşam 8 De çatlatma Iğnemi Vuruldum...dr..o Gün Ilişki Vermedi...yarin Dedi Yani Bugün Yapacakmişiz...sonrasinda 1 Gün Ara Ile Devam Etcekmişiz..şimdi 36.saat Diye Geçiyorya Heryerde Benim 36.saatim Ara Verdiğim Zamana Denk Geliyor...endişeliyim Ya..dr.un Dediğine Uymak Istiyorum Ama Aklim Diğer Günlerede Kayiyor....

Bu Arada Bugün IsiM Düştü 36.5 Ten 36.3 Oldu..iğne Etkisini Göstertti....

canım merhaba adetime 4 gün var daha ama ben bugün kan testi yaptıracağım beklemek çok zor bende bu sayfaya arada uğruyorum umudumuz bu ayda devam ediyor sayfasındayım geçenlerde uğramıştınya girersen oraya gel görüşelim olumu inş. bu ay sende bende hamiş olacağız:1hug:

canım merhaba genelde bütün dr. 36 saat diyorlar ama zaten spermin rahimde yaşama süresi yalnış hatırlamıyorsa 48ila72 saat arası o yüzden korkma onlar senin ara verdiğin dönemde rahminde olacaklar

sudenaz fusfulu kızlar sağolun cevaplarınız için,sanırım doktor ne diyorsa yapıcam tek başıma yapmaya korkuyorum zaten aylardır küçükte olsa 2 tane yumurtam var bigörseniz halimi hamileyim sanki bir dikkat ediyorumki kendime:roflol:
ama buayınsonunda hala bizim bile bukadar bildiğimiz şeyleri o atlarsa o zaman o doktorunda miyadı dolar artık..
kendinize ve yumurtalarınıza iyi bakın kader arkadaşlarımsırnaşık şey

yumurtalarımıza iyi mi bakalımlaelaelaelaelae ilahi:) benim hafif ama sürekli bir ağrım var.tutmadı mı acaba diye düşünmüyor değilim.ama tutsun lütfen ya!ilk kullandım ya ilacı o yüzden midir nedir çok heyecanlıyım.sizler de öylesiniz gerçi.allah sabır versin de bekleyelim ya.uff.kendiniz iyi bakın.:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…