Klomen kullanıp hamile kalanlar ya da kullanmaya devam edenler

sudenazcım hayırlı olsun çatlatman inşallah en kısa zamanda çatlar yumurtacıkların,ama benim de bildiğim okuduğum spermler zaten 72 saat yaşıyor,yani bugün ilişkiye girdiğinizde o birgün arada girmeseniz bile spermler orda çatlayan yumurtayı bekliyor olacaklar,dünde söyledim doktorun ne yaptığını biliyor canım bence dinle onu...
sudenaz benim de ateşim hala takıldı,36.6ya bugün 4.gün sanırım çatlayana kadar böyle olacak,evet canım senin iğnen işe yaramış,artık bundan sonra çalışma zamanısırnaşık şey

slm kızlar ben gecen ay klomenden sonra catlatma ıgnesı vurundum ama olmadı günümde hasta oldum.bu ay tekrar baslıcam kısmette varsa olur yoksa hayırlısı bu deyıp zamanını bekleyecegm sızlerde cok üstünde durmayın vaktı gelınce olacaktır zaten

canım ısın sabitse demek henüz çatlamamış..yarın çatlar inşallah....a.s.

canım benim nasıl heyecanlı kıyamam kız sana,sakin ol biraz,bakalım inş hepimiz birbirimize dua ediyoruz,hayırlıysa olur inş,ama azcık sakinleşmeye çalış,dışarı çık birşeyler yap,meşgul et kendini...
dün beni görmedinmi sanki hamileyim gibi yumurtam oldu diye heyecanlandım,senin mertebeye erişince duramam heralde söylemesi kolayda...
inş iyi olacak diye düşün,sen önümüzü açacaksın inş.

doğru söylüyorsun zynp zamanı var ve o hayırlı zamanda olsun hepimiz için,her ay hepimiz için bi umut,sanada bu ay iyi şanslar canım

arkadaslar bısey sorcam aranızda aşılama yaptıran varmı ve aşılamadan once herkes klomen kullandı mı

bırsey sorcam atesın yükselmesı gerekmıyrmu

hayır canım..şimdi sabit giden bir ısıda farkedilerbilir bi düşüş varsa yumurtan çatladı demektir..düşüşten sonraki gün ısısnda yine farkedilebilir bi çıkış olduğu zaman yumurtlama olayı bitmiş demektir..yani ısın düşükken ilişkiye gireceksin....maysimirnanın ısısı hala 36.6 demek henüz bi çatlama olmamış..benimde ısım birkaçgündür 36.5 sabit gidiyordu dün akşam çatlatma iğnesi vurdurttum bu sabah 36.3 e düşmüştü yani çatlamış yumurtam....

saol canım bunu bılmyrdum bende bu ay ıns oyle yaparım.gerci tatıle gırdık sehır dısına cıkacam az aktım olcak sanırım.kısmetse olur

sudenazcıgım bırsey daha sorcam ovulasyon günün bugünmü oluyor yumurtan catladıgna göre

arkadaslar bısey sorcam aranızda aşılama yaptıran varmı ve aşılamadan once herkes klomen kullandı mı

ben asılama yaptırmadım ama klomen kullanyrm yumurta tembellıgn yoksa klomen kullanmazsın senın sorunun nedr

kızlar ya vücut ısısından bahsediyorsunuz ben nasıl ölçücem izmir cayır cayır yanıyor gece gündüz vücudumun sıcaklıgı tavana vurdu devamlı duşa giriyorum başka biçimde anlamanın yolu yokmu .ben kontrole gittigimde 1 tanesi 22 mm olmuştu digeri 18 mm dr çatlamak üzer dedi ertesi gün çok kasık ve bel agrım oldu zannederse o gün çatladı sonra agrılar yok oldu sizede oldumu yani agrılarınız.

benim bi ağrım olmadı...yanlız vücut ısısı öyle günün herhangi bi vaktinde ölçülmez...sabahları saat 7-8 arası bir vakitte hergün aynı saatte olmak üzere yataktan hiç kalmadan ölçülüp not edilir...öbür türlü sağlıklı bi sonuç alamazsın canım yerimseniben

ben asılama yaptırmadım ama klomen kullanyrm yumurta tembellıgn yoksa klomen kullanmazsın senın sorunun nedr

benim yumurta tembelliğim yok ..bu ay ilk defa klomen kullandım.aksine heray düzenli bi şekilde 13.gün kendiliğimden yumurtluyorum...ama olmayınca dr.um busefer böyle bi deneyelim dedi...yerimseniben

klomen kullanmayı bırakmıştım, başka bi doktora gittim hsg filmi istedi çektirdim, temiz çıktı ancak yine klomen verdiler
bıktım yahu bu ilacı kullanmaktan

klomen kullanmayı bırakmıştım, başka bi doktora gittim hsg filmi istedi çektirdim, temiz çıktı ancak yine klomen verdiler
bıktım yahu bu ilacı kullanmaktan

malesef canım en iyi alternatif dr.lara göre bu ilaç...yoksa devamındada aşılama....a.s

bir tane daha hemşeri buldum,izmir sıcağında vücut ısısını takip etmek dert olur gerçekten,allah yardım etsin arkadaşım ama sabah yataktan hiç kalkmadan dilinin altından ölçersen ateşini en doğru sonucu bulursun,izmirimi çok özledim,ailemide,izmire selam söyle,sıcaktır ama uzak kalıncada olmuyor

sudenaz sana birşey sorayımmı yada bilen başka arkadaşlarda vardır belki..
ya benim 2 gündür boğazım şişti,acayip bir halsizlik ve ateş yapıyor ama bana ateşim varmış gibi geliyor,şimdi bunun için ilaç almak klomenin etkisini azaltırmı yada bebiş çalışmalarında ilaç kullanmak ne kadar doğru,ne yapacağımı bilemedim:1no2:

benım bır sorunum yok.sebebsız ınfertelıte sadece klomen kullanmak ıstemıyorum.aşılamadan once kullanmam gerekıyormus ama sımdı doktorumla konustum offff offfffff

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…