Klomen kullanıp hamile kalanlar ya da kullanmaya devam edenler

KIRMIZIBEYAZ, umudunu yitirme canim olacaktir mutlaka sadece dogru zamani gelmedi demekki Rabbim en hayirli zamanda nasip eder insallah bizlerede

kırmızı beyaz merhaba öyle deme canım ya çok umutsuzsun bende 3 ay klomen kullandım adetimin 3. günü başlayıp 5 gün içtim sonra gün aşırı ultrasona giderek yumurtlamam baktılar en son 25 mm olunca çatlatma iğnesi vurdu ve ben hamile kaldım bence unudunu yitirme kendine dikkat et hoşçakal

JENEFER1983 ....canım..sen şimdi bebiş yaptın mı?yolda mı?ne mutlu sana umutların tükenmeden KLOMEN işe yaramış..ben 5 ay boyunca gonaphene kullanmıştım...olmadı.1 yıl sonra doktoruda değiştirdim..şimdi bu 2.nci kutu klomen....ne yapalım işte hapları yutup duruyoruz..

selam kızlarrrr..bu klomen hakkında biraz bilgi verir miziniz bana.doktor gelinimize vermiş 6 ay kullan demiş.herhangi bir olumsuz yanı var mı bu ilacın..size ne için verilmişti bu ilaç..gelinimize yumurta tembelliği var demiş o nedenle vermiiş

evet yumurta tembelliğinede veriliyor..ama ben mesela 8 ay olmadı klomenle ymurtam geliştirilip iğneyle çatlatılcak..şöyle zararı olabilir...klomenle gelişen yumurtalar eğer çatlamazlarsa kiste dönüşüyor...arada baktırmasını tavsiye ederim...klomenin bitiminden 2 gün sonra adet günlerine kadar gün aşırı ilişkiye başlasınlar ...yerimseniben

tamam canım benim çok teşekkür ederimm:1hug:

sudenaz,kırmızıbeyaz nasıl gidiyor klomen arkadaşlar,benmi çok abartıyorum yoksa bende gerçekten biterslikmi var bilmiyorum ama arkadaşlar ilk günden beri çok fazla kasık ağrısı,mide bulantısı,halsizlik,baş dönmesi ve iştah açılması yaşıyorum,geceleri bile uyutmuyor okadar yani aslında ağrıya karşı dayanıklıyımdır ama...sizde de oluyormu arkadaşlar fikirlerinize ihtiyacım vara.s.
birde biryandan da ateşini ölçenlerde varsa ateşim ilk ilaç gününden beri hiç 36.5un altına düşmedi ben zaten yumurtladıktaan sonra 36.7,8i zor görürüm...
doktor cumaya çağırdı beklemek zorundayım bu arada hamile olamam çünkü geçen perşembe günü kan testinde yoktu..
şimdiden sağolun kızlara.s.

canım ben bu ay gonaphene kullandım.daha adetime bir hafta on gün kadar var.ama iki üç gün önceden kasıklarımda ağrılar başladı.özellikle ayakta durunca oluyor.daha önce de olurdu ama 1-2 gün kala başlardı.zaten adetlerim de sancılı olur çikolata kistinden dolayı.evet halsizlikte var.sen ne için kullanıyorsun?yani hamilelikte tabiki:)neden sebep ?

desertrose canım nerelerdesin hergün bakıyorum birşey yazmıyorsunnn
başak84 canım senin son durum neeee

BENİM KLOMEN DÜN BİTTİ..YARIN DR.A GİDİYORUM GELİŞMEYE BAKACAZ..AMA YANİ BÖYLE OKUYUNCA KORKTUM BİRDEN YAN ETKİLERİNDEN AMA BENDE HİÇBİŞEY OLMADI..ARA ARA KASIKLARIMA BATMALAR OLDU O KADAR..GERİ HERŞEY NORMALDİ..İNŞALLAH YARINA KOCAMAN OLURLAR :dance:

cevap veren arkadaşlarım çok sağolun,yumurtlamam tembel dolayısıyla o yüzden adet düzensizliği yaşadığım için verdi doktor ilk defa deniyorum,hepiiz için hayırlısı canım belkide işe yaramıştır ilaç o batmalar bebiştendir...
sudenazcım çok şanslısın o zaman,ben birde yumurta geliştiriyo diye çörek otu bide samiradan duyduğum üzüm çekirdeğide aldım birer çay kaşığı ondan da olabilirmiki:roflol:
ya benim yumurtalıklar iyi çalıştı yada okadar büyük sorun varda çalışamadığından bunca yanetki yaptı...
benimde dün son ilacımı içtim bende yarın gidiyorum sudenaz sabahtan,çok merak ediyorum ve çok korkuyorum yumurta oluşmamış derse diye,hepimiz için hayırlısı olsun....

BENİM RANDEVUM ÖĞLEDEN SONRA 3 TE...SONUÇLARI BURDAN BİLDİRELİM OLURMU? yerimseniben

tamam sudenazcım hakkımızda hayırlısı olsun inşallah güzel haberlerle döneriz ikimizde:1hug:

merhaba arkadaşlar klomen kullanmaya devam edin ben onun sayesinde hamile kaldım

jennefer gerçektenmi canım negüzel bize umut oluyorsun yazarak,Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin...
senin klomen kullanman hemen hamile kalmak istemenmi yoksa sende de adet düzensizliği,yumurtlamada sorun falan varmıydı?

yumurtlamam zayıftı o nedenle 3 ay kullandım tabi yanı sıra çatlatma iğnemde vardı hamileydim ama şu an değilim çünkü bende kan pıhtılaşması varmış bebeğim beslenemediği için düştü şu an yeni gebelik için bekliyorum tabi 3 aydır ilaç içiyordum çok şükür bittide artık çalışmalara başladık :) allah herkeze hayırlı evlat nasip etsin

çok üzüldüm,ama hayırlısı buymuş demekki,inş bu ay Allah çabalarımızı boşa çıkarmaz,buralardan haber ver bize canım...
benimde yumurtlamam tembel ve adet düzensizliğim var bakalım...

MAYSİMİRNA CIM....dün gece ben çıktım sen yazmışsın...hem de çok olumlu belirtiler sıralamışsın....şimdi girdim eve....yazını gördüm...şu an sitede olamayabilirsin...canım...KLOMEN olsun GONAPHENE olsun az çok --------diğer konularda arkadaşlarım daha tecrübelidir ama----------------------tecrübeliyim.....bak hayatım,gerçekten işe yaradığı zaman yani YUMURTALAR üzerinde bu söylediğin belirtiler çok doğru....hepsi ama hepsi için geçerli.tek sorunumuz döllenebilmesi için belki DR...umuzunverdiği ya da vereceği ÇATLATMA İĞNELERİ yada bazılarına doğal beklemeyi tercih edebilir...DOĞRU YOLDASIN CANIM...MORALLİ OL...STRES YOK...

Kızlar bugün çatlatma iğnemin 12. günüydü, sabah yaptığım testte önce çift çizgi görüp sevinmiştim sonra çizgi kaybolunca şaşırmıştım. Az önce de adetim başladı. Bu kadar stres bana fazla geldi. İnanın oturup sinirimden ağladım. Bu ay doktora gittiğim için çok ümitlenmiştim. Hepimizin hakkında en hayırlısı olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…