Klomen kullanıp hamile kalanlar ya da kullanmaya devam edenler

benim yumurta tembelliğim yok ..bu ay ilk defa klomen kullandım.aksine heray düzenli bi şekilde 13.gün kendiliğimden yumurtluyorum...ama olmayınca dr.um busefer böyle bi deneyelim dedi...yerimseniben

sebebını dr un soylemedımı nıhayetnde klomen yumurtayı buyutuyr senınkı buyuyorsa neden kullanıyrsun

sebebını dr un soylemedımı nıhayetnde klomen yumurtayı buyutuyr senınkı buyuyorsa neden kullanıyrsun

canım çok şükür öncelikle eşimde bi problem yok..benimde öyle büyük bi sorunum yok..sadece zamanında geçirdiğim bi ameliyat sebebiyle tek tüpüm biraz tıkanık çıktı...zaten dr. bize kendiliğinden olur dedi ama uzayabilir zaman...klomen kullanmamı önerdi..daha iyi takip edebilmek için yumurtlamayı....zaten bu şekilde bi kaç ay deniycek..olmuyosa laparoskopiyle tüpüm açılcak...

sudenazcım canım olru Allahın izniyle
arkadaşımın 1 yumurtalığı rahatsızlığı sebebiyle alınmıştı, tek yumurtalıkla hamile kaldı, topiç gibi kızı var, tıkanıklık vız gelir Rabbim diledikten sonra

canım...hemen yazmak istedim..KLOMEN ile ilgili bir yan etki değil bu sende ki boğaz enfeksiyonu....ve boğazların da ki üşütme,faranjit,ya da bir kültür oluşumu ile ilgili eczaneden bile alacağın hapın drajenin KLOMEN kullanmana manisi ya da etkisini azaltacak durumu yok...o yani KLOMEN tamamen----- böbreklerden bile atılımı 5 günde oluyor...HORMON larını uyarıcıdır...boğaz ağrın için ki bence soğuk içmenden üşütme ceryan dır muhtemelen..alacağın ilaç ile direkt etki azaltma durumu söz konusu değil...halsizliğin bile KLOMEN değil de vücut kırgınlığının belirtisi...elin ayağın sanki tutmaz...dayak yemiş gibisindir...esas iğne olduktan 2-3 içinde en üst düzeyde vücut belirtileri göstermeye başlar kendini...hele ki öyle bi hormon çalışacak ki...adet olasıya kadar hamilelik hissi yaşatacak bizlere....

hey maaşşallah canım...o arkadaşına bizden bahsedip çpk sevindiğimi söyle...selam olsun ona...şanslıymış.....

kırmızıbeyaz, kısmet nasip işi
hay hay selamını iletirim, demek istediğim ümitsiz olmaaya değmez
Takdir ALLAHIN, biz dua edip çalışalım, elbet birgün bizede nasip eder

hiç bi fikrim yok canım..ve bendede aynı sorun var..bende dişçiye gidiyorum kanal tedavisi için..en son klomene başlamadan bi gün önce gitmiştim..yarım kaldı 25 inde bidaha randevum var...bende sormayı unuttum dr.a bi sakıncası varmı diye...ama mecbur yaptırıcam inşallah etkilemez...

:uhm:kızlar acil bi sorum var benim yine....yumurtanın çatladığını nasıl anlarım, yada anlayabilirmiyim,daha dün 14.5mm ken bugün 20nin üstüne çıkıp çatlaması imkansız ama...
ateşime bakamam ancak yarın sabah anlaşılır heralde,hani düştüyse çatlamıştır...
bunca saçmasapan şeyi düşünmemin sebebi adet ağrısı gibi bir kasık ağrısıyla birlikte yoğun akıntım başladı benim..bu çatlama belirtisi değilmiydi

aslında çatlama belirtisi bunlar.bugün kaçıncı gün adetinin 1 .gününden itibaren sayarsan?

selam arkadaşlar. ben aranıza yeni katıldım. iki aydır klomen+çatlatma iğnesi kullanıyorum. ilk ay tutmadı maalesef. perşembe akşamıda çatlatma iğnemi oldum. burda yazılanlarda genelde iğneden 36 saat sonra ilişki yada aşılama yapıldığı yazıyor. ama benim doktorum iğne vurulduktan 18-24 saatleri arasında ilişkiye gireceksin dedi. kafam karıştı şimdi. bilgisi olan beni aydınlatırsa sevinirim.

aslında çatlama belirtisi bunlar.bugün kaçıncı gün adetinin 1 .gününden itibaren sayarsan?

canım tam bir adet değildi geçen seferki benim yine lekelenmeydi ama doktorum yumurtlamadığın için demişti,bugün 12. gün oluyor o ilk lekelenmeden yani adetten sonraki
ama fusfulucum ya daha dün 14mm dedi birgünde okadarda büyümez heralde,ne biliyim aklım karştı:uhm:

canım 12.gün normal aslında çatlaması için ama evet 14 mm de azmış.tekrar ne zaman dr a gidecektin?bu arada üşütmüş olamaz mısın ayaklarını?üşüttüğüm zaman bende ağrı ve akıntı olur.

pazartesi gidicem canım araya haftasonu girdiya,belki olabilir üşütmüşümdür,senin kasık ağrıların nasıl oldu canım, senin kaçıncı günün bugün,çatlatma iğnesi olmamıştı senin dimi...

bir dr sayfasına bir yumurtanın normal büyümesi günde 1-4 mm arasıdır diyor.eğer çatladıysa belki de 18 mm olmuş olabilir.yada yumurta erken çatlayabiliyormuş.uygun büyüklüğe gelmeden.ama iyi düşünelim iiyi olsun:)iyisi mi siz bugünü değerlendirin bence
benim 19.günüm canım.yok iğne vurulmadım ben.ağrıyor hala ve böyle şişlik hissi hissediyorum.hani adetten önce olur ya.acaba diyorum adet mi olacağım ama daha da erken.bekleyip göreceğiz işte.düşünmemeye çalışıyorum.

eetuba,cevap yazmak isterdim ama çatlatma iğnesi vurulmadım ben de.ama dr yumurtaların gelişimine bakıp söylüyor onu.bir de spermin canlı kalma süresi ortalama 48 saat kadar olduğu için ona göre de öyle söylemiş olabilir.dr umuza güvenmemiz gerekiyor.pozitif düşünelim dediklerini yapalım bence.iyi akşamlar

canım çok sağol araştırmışsın birde,evet iyi düşünelim ikimiz içinde adet belirtisi için erken daha,aman sende ayaklarını sıcak tut,beslenmene dikkat et,iyi şeyler olacak inş.

inşallah iyi şeyler olur hepimiz için canım.ne olacak azcık araştırdım:)ben de merak ettim .sen de kendine dikkat et.ist da sıcak izmir kadar olmasa da ama akşamları sandaletler ayakları üşütebiliyor.ben şimdilik kaçıyorum.yarın görüşürüz.kendine iyi bak.iyi akşamlar

merhaba arkadaşlar bende gonaphane kullanıyorum.aranızda g. kullanan varmı?

KLOMEN Cİ ARKADAŞLAR tatile mi çıktınız hepiniz....yoksunuz...hiiii hiii...eşleriniz evde anladım...benim ki hafta 7 gün çalışıyorda..şimdi yok...o yüzden ben sitedeyim...hepiniz muck öptüm ....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…