Klomen kullanıp hamile kalanlar ya da kullanmaya devam edenler

sağol canım verdiğin bilgiler için ufuk tıpa hiç gitmedim hemen evimin altında ama gitmedim giderim ama çiğdem hanımda arkaşım gidiyor iyi olduğunu oda söylemişti

slm kızlar yazdığınız herşeyi okudum ne kadar güzel bu ilaçları kullanıp hamile kalan çok kişi var,mutlu oldum..bende klomene bu ay başladım,daha önce bir düşük yaptım sonrasında kistler oldu hep doğum kontrol hapları ile çok şükür erittik bu süreçte 3 doktor değiştirdim bilmiyorum beni tatmin etmediler,şimdiki doktorum iyi inşallah daha da iyi olacak:)bu ay klomene başladım inanıyorum inşallah olur Allah hepimizin yardımcısı olsun,sabır isteyen bir süreç...bu akşam ikinci hapı alıyorum perşembe kontrole gel dedi iğneden bahsetmedi hiç bana, çoğu kişi iğnede olmuş bakalım ne diyecek?kimsecikler yok mu uzun zamandır yazmamışsınız?

mrb arkadaşlar ben adetimin 6 günü doktora gittim muaynede sonuç iyiydi ve klomen verdi klomeni 5 gün 1 tane içitm aksmaları ve tahliller yazdı doktor benim tahlillerim normal çıktı ama eşimin sprem sayısı düşük ve doktor bu durumada aşılamyı önerdi ...(baytar arakadaşım doktor banda iğneden bahsetmedi hapın etkisine göre yönlendiriyo cnm)benim yumurtalığım istenilen ölçüye gelmiş ve pazar günü çatlatma iğnesi olacam p.teside klinikte aşılama yapılcak inş.kızlar tutar yoksa kocam çok üzgün kendini suçluyo doktourmuz durum çok kötü olmadığını ama bu şartlarda gebeliğin çok uzun sürece girebeileceğini söyledi ...ama bu duurmda aşılamada daha şanslı oalcağımızı aşılamayı bu spren sayısından daha aşağada kişilerde yapıpta tutanlar olduğu söledi yani herşey allahıma kaldı kızlar ..

dırımkızı dualarım seninle canım umarım olur,dediğin gibiyse o zaman bana perşembe kontrolde bahseder iğneden ...sağol bilgi için.çok merak ediyorum aşılama nasıl yapılıyor?haberlerini bekliyorum...inşallah hepimiz için gerçekleşir gebelik...

arkadaşım anladığım kadarı ile klomen tedavisi 2 çeşit ...

bir klomeni kullanıyorsun yumurtalığın takibe alınıyo ve yumurtalık istenilen ölçüye geldiğinde eşinde bir prıoblem yoksa çatlma iğnesi yaıpılıyor ve bu iğneden sonra 38 saat içinde birlikte olunuyor ....

ama eşinin spremleri yeterli değilse yine aynı işlmeler oluyo ama kendiniz birleşmiyorsunuz ...hastaneye gidip eşiniz spremlerini veriyo orada işleme tabi tutuluyo ve en iyi kaliteli hareketliliği yüksen olan spremler alınıyor bir enjektöre ve sprem işleminden 2 saat sonra sana vajinadan bir hortum yadımı ile enjekte ediliyor cnm ...işlem bitimi 15 20 dk.yatıyorsun 48 saat ağır iş yapmıyorsun ve sonucunu ne zaman netleşeceğini doktorun işlem sonu sana söylüyor ben p.tesi bu işlemlere başlayacağım sonuc ne zman olacak onuda yazarım cnm

Dirimkizi Allah Kolaylik Versin Canim.eminim Eşinin üzüldüğünü Gördükçe Daha çok üzülüyosundur.biz Kadinlar Hep Böyleyiz.benimde Eşim çocuklari çok Sever Ve Hep Korkum Onu Baba Yapamamak.allahim Herkese Nasib Eder Inşallah Tabiki Hayirlisiysa.

Selam bayanlar, bende geçen ay klomen kullanmıştım sabah bir akşam bir olmak üzere ve 4 mm büyüklükte yumurtalarım oluşmuştu fakat hamilelik için yeterli büyüklükte değildi. Adetim iki hafta gecikti ve dün kan tahlili yaptırdım. Sonuç negatif ve bu ay yeniden kullanıcam klomeni sabah iki akşam iki olmak üzere daha sonra bakıcaz yumurtalar ne büyüklükte diye. Umarım sizlerin herşey yolunda gider.

kızlar bende klomenı kullandıgım ılk ay hamıle kaldım ama gecen hafta 6 haftalık dusuk yaptım

eslem çok üzüldüm senin sevinçli haberini okuyup çok sevinmiştim.ama hayırlısı demekki hamile kalabilyorsun buda iyi yanı herşeyin hayırlısı

Eslemciğim üzülme desemde boş biliyorum ama üzülme demekten başka bişey gelmiyor elimden. Bi daha hamile kalırsın biliyorum zor bir durum ama hayat devam ediyor. Kendine dikkat et canım. Öpüyorum seni

Eslemcim çok üzüldüm canım haberini okuyunca çok sevinmiştim ne olur sakın üzülme sonuçta hamile kalabiliyosun peki doktorlar ne diyosenağlama:teselli:

eslemcim çok üzüldüm ya ne kadar sevinmiştim haberini okuyunca sakın üzülme yine olur ben iki aydır klomen kullandım olmadı en azından senin oluyor buna sevinmelisin hayırlısı neyse o olsun canım sakın ama sakın üzülme

bıktım klomenden. her ay umutlanmaktan, acaba hamilemiyim diye düşünmekten bıktım.yarın başlayacağım klomene yine bu sefer günde 3 tane atacagım.dozunu arttırdık.yutamıyorumda ne yapıcam bilmiyorum. canım cok sıkıldı atmak istemedim.dinlenmek istedim.ama atmamam bebeğimi bir ay daha ertelemek demek. eşimden destek istedim bu ay dinlen demesini bekledim ama o bahaneler yaratıyorsun dedi.haklı olduğunu da biliyorum kızmıyorum ona. 17 ay oldum evleneli. hayırlısı neyse o olsun. insallah biran önce kavusuruz bebeğimize.

Selam arkadaşlar bende doktora gittim kan tahlili istedi ama sonuç negatif... Neyse bu ay yine klomen kullanıcam sabah 2 akşam 2 olarak. Bakalım bu ay sonuç nasıl olucak....

lomeni ilk ayda günde iki kez aldım. ikinci ayda günde bir kez aldım ve galiba haimileyim bugün adetimi 7 gün geçti ama idrar testi tam göstermiyor bu normal mi arkadaşlar ikinci çizgi silik çıkıyo hep 3 kez deneme yaptım 3ündede silik çıktı

bende ilk hamiliğimde klomen ve çatlatma iğnesi kullandım.ama çatlama olduktan sonra adetin gecikmemesi gerekiyor.Çatlama olduğu tarihten itibaren 14. günü adet olunması gerekiyor.

selam arkadaşlar, bende yeni üyeyim, ilk hamileliğim klomenle oldu, iki yıllık evliliğmin sonunda dr. gittim klomen verdi ve o ay hamile kaldım, dünya tatlısı bir kızım var, uzun zamandır 2.si için uğraşıyoruz ama olmuyor, bugün adet oldum, 5. günü klomene başlıyorum, sabah 1 akşam 1, inşallah yine hemen hamile kalırım.

bende klomen kullananlardanım 1 denememde olmadı bu ay 2.denemem ilacım şuan bitti 4 gün dinlenmem gerekiyormuş ondan sonra çalışmalara başlanacak herşeyin hayırlısı insan ilaç kullanınca sanki daha çok düşünüyor acaba olacakmı,oldumu,yaa olmazsa kafamçokkarıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…