Klomen kullanıp hamile kalanlar ya da kullanmaya devam edenler

slm kızzlar ..ya bişi sorcam bnde catlatma ignesi vuruldum.. 12 gün önce...kaç gün sonra adet görülüyo bu igneden sonra bilen var mı?..ya bebiş yok galiba bu sefer...ööle hissediyorum nedense ümitlerim bittiginden midir nedir...bi de bana doktor şu günler ilişkiye gir dedi ama bnm o dedigi günler sancım yoktu gecenlerde adet sancısına benzer sancılar basladı... çatlama geç başlamış olabilir mi ne dersiniz ..doktorun dediği günler bide hastanede annemin yanında kaldım biliyomusun ameliyat oldu kimseyede bişi diyemedim çok moralim bozuldu bir aylık yumurtalık takibi çöpe gitti die ama eger sancılarçatlamanın belirtileriyse..şanslı sayılabilirimm o zamanlarda oldu işte bişiler...ne dersiniz kızlar ...moralimi bozmaya deger mi?

kızlar bende adetimin 5.gününden itibaren günde 1 defa 5 gün klomen kullandım ve 2 gün sonrada dr, ultrasonla bakıp çatlatma iğnesi vurdurdu, ve ben şimdi hamileyim, darısı başınıza inşallah, hiç ümidinizi yitirmeyin, ben burda okuduklarımdan sonra aşılama bile yaptıramam diyordum ama allahım aşılamaya bile gerek bırakmadı, inşallah sizde tez zamanda hamiş kalırsınız, sakın karamsar olmayın ve moralinizi yüksek tutun,

vigora moralini bozma iğne vurulduktan 36 saat sonra çatlıyor ve eğer işişkiye girdiysen zaten spermler 48 saat yaşadığından belkide hamiş bile kalmış olabilirsin, biz eşimle iğne çatlamadan ilişkiye girdik bilmeden :)) ama 4 gün üst üste oldu yani büyük ihtimalle o aralarda döllenme oluyor zaten

ben de klomen kullanıcısıyım ayrıca çatlatma iğnesi oluyorum henüz sonuç negatif ama ben ümitle bekliyorum... hayırlısı olsun senin içinde... ayrıca her bünye için geçerli değil, sperm girişini önlemesi bazı bünyelerdede kist yapabiliyo. o tamamen yapına bağlı... allah hakkında hayırlısını versin tez zamanda bebeğine kavuşursun inşallah....

ayşe çağlacım ilk çocuktan sonra rahim ters dönebiliyormuş ona baktırdınız mı rahmi ters olan bayanlar ilişkiden sonra sırtüstü yatarak değil yüzükoyun göbeğin üstüne yatarak hamile kalabiliyormuş ilk hamilelikte bebek kıpırdayarak rahmi oynatabiliyormuş
böyle birşey duymuştum bilgin olsun istedim

arkadaşlar çatlatma iğnesinden kaç gün sonra test yaptınız?çok heyecanlıyım meraklıyım na yapsam bılemıyorum.ben cumartesı oldum ne zaman baksam acaba?

ya denizz...çok sevindim senin adına...Allah bize de nasip der inş..ilk denemen miydi...klomen..birinci denemede mi kaldın hamiş? doktorum bana klomeni 24 saatte bir 3 taneyi aynı anda yutacaksın dedi.ve çatlatma ignesi vurdu...bakalım hala bekliyorum yarın 14.günn..

evet canım ilk kez denemiştim klomeni ve iğneyi, inşallah hepiniz benim gibi hiç ummadığınız anda hamiş kalırsınız allah herşeyin hayırlısını verir inşallah

Selam kızlar bende pazartesi doktora gittim. Yumurtam çatlamış bu gün yarın ilişki dedi ama beniim eşim yurt dışında yani bu ay benimde çabalarım çöpe gitti ve iki ayda yurt dışında kalıcam yine yumurta takibi yapılamıycak ama hayırlısı inşallah döndükten sonra işler yaluna girerde hamiş kalırım.

ben de geçen hafta perş günü oldum iğnemi. Sende belirti var mı :uhm:

evet canım ilk kez denemiştim klomeni ve iğneyi, inşallah hepiniz benim gibi hiç ummadığınız anda hamiş kalırsınız allah herşeyin hayırlısını verir inşallah

ya deniz ben gece hasta oldumm...moralim çok bozuldu...senağlama

canım ne şans yaaa tüüüh . geçenlerde bana da oldu ne güzel yumurtamı büyütüp çatlatmıitım eşim şehir dışına çıktı tabi sonuç ...... çöpe gitti o ay ki bütün uğraşlar ... hayırlısı dicez ,beklicez yapıcak bişi yok... inşallah hamiş haberlerimizi bizde bağıra bağıra duyururuz....

Mrb Nuraycim Seninde Yumurtan Küçk Ve çatlamiyo Bilgi Verebilirsmin

Ay Inşallah Ya Agzin Bal Olsun Bazen Diyorum Olacaksa Olsun Olmayacaksa Olmasin Insanin Avayip Psikolojisi Bozuluyo

arkaadslar canınızı sıkmayın alllah hepinize en kısa zamanda çifter çifter bebişler versin inşallah

Merhaba hürremciğim; valla büyük talihsizlik oldu ama ne yapalım kısmet artık. Bu ayda deniyemiycez çünkü yurt dışına çıkıyorum iki buçuk ay kalıcam ve doktorum kontrol altında olmadan klomen kullanma dedi iartık nisan ayına hazırlıycam kendiimi hayırlısıyla o zaman olur inşallah. Senin durumun nedir şimdi klomen kullandın mı bu ayda.

canım, bende klomen ve ç. iğnesi ile tedavi oluyorum... bu ay heşeyi yaptım ama yine de bilmiyorum tabi... inşallah tutmuştur deyip dua ediyorum... hayırlısı .... sende nisanda demek çalışmalara başlıcan işallah hemen sonuç alırsın fazla beklemeden...klomeni dr. kontrolu dışında kullanma... bana da dr. öle dedi vardır bi bildikleri... dimi tekrar hakkımızda hayırlısı olsun inşallah allah hepimizin yüzünü güldürsüüüün.amin

slm arkadaşlar bende kullandım ama bu ay birşey olmadı kardeşimin çocuğu var onu görünce çok kötü oluyorum allah isteyenlere versin birşey sorabilirmiyim doktor bana gün aşırı girin ilişkiye dedi doğrumu bu yoksa 3 günde 1 mi bana yazarsanız sevinirim

her dr. başka sölüyo... sperm kalitesi için az birleşme öneriliyo. ama bence sen yapabildiğin kadar yap... allah yardımcın olsun ... bende bebek istiyorun bilirim yaşadığın duyguyu allah gönlüne göre versin....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…