Klomen kullanıp hamile kalanlar ya da kullanmaya devam edenler

gonaphene ile klomen aynı içerikli ilaçlar mı acaba??
bilen var mı arkadaşlar..

benacım gonaphene de klomen le aynı ilaç.yumurtlamayı destekliyor.bende kullanıyorum.bir arkadaş şeker hastalığından falan bahsetmiş.o ilaç glukopage yanlış hatırlamıyosam.sen ilacına devam et.umarım güzel bi sonuç alırsın

Canım kimliğinde Elazığ yazıyor, ben de Elazığ da olduğum için bütün jinekologları bilirim, Elazığ da mı gittin sen, bence moralini yüksek tut, pkoyu unut klomen ve çalışmalara devam, ama yumurtalarında çatlama sorunu varsa iğne olman gerekebilir, Elazığ da doktora gidiyorsan doktor önerebilirim

slm arkadaşlar benimde bilginize ihtiyacım var bende klomen kullandım 5 gün dün kontrole gittim dr yeni bir iğne verdi 3gün kullanıcam yumurtam 14mm sanırım yumurta gelişiyo ama rahim tam kalınlaşmamış gebelik olursa tutunmaz dedi iğneleri verdi yarın tekrar gidicem böyle bir tedavi uygulanan arkadaş var mı?

canım bende cumartesi günü başladım klomene 5 gün günde 2 tane içiyorum ve vajina jeli kullanıyorum dün dr a gittim 3 yumurtam varmış 15mm 11mm ve 9mm ama bana iğne filan vermedi....perşembe gene gidicem kontrole

kızlar sizlere birşey sormak istiyorum.ben bu ay klomen tedavisine başladım adetimin 5. günü başladım 5gün boyunca sabah akşam içtim cumartesi bitti.pazartesi günü iğneyle beraber yanıma gel dedi doktor.ama doktor yoktu vebu hafta boyunca yok ne yapacağımı bilemedim bekliyorum ne yapılması gerekiyordu tedavinin akışını iğneyi vurulmadığım takdirde nelerle karşılaşabileceğimi biliyorsanız bana biraz anlaatabilirmisiniz

kızlar klomen kullandığını günlerde kasık ağrınız oldumu?birde beyaz sümük gibi akıntı bende var bunlar ve dün son hapımı içim ..

dırımkızı benim ilacın son günü başladı kasık ağrım.sağ tarafım ağrıdı özellikle ve sağ tarafımda 2 tane yumurtan oluşmuş.senin hangi tarafın ağrıyo.bugün doktora gitmen gerekmiyomu ilaç bittiği için?

cnm benim doktor geçen cuma verdi ilaçı geçen cumada başladım ve salı aksamı bitti ama sen cuma gel dedi .ben ilaça başladıktan 2 gün sonra kasık ağrısı çekmeye başladım sol tarafım ağrıyodu birde sümük gibi akıntım geliyo idrarımlada dışarı çıkıyo (kan pırtısı gibi)ama beyaz kokusuz akıntı

kızlar selam bende cumartesi günü başladım klomene bugün akşam bitiyo yarın kontrole gidiyorum pazarteside gitmiştim dr a 3 tane yumurtam oluşmuş 15mm 11mm ve 9mm büyüklüğünde ama ben bide progesteron vajina jeli kullanıyorum bana çatlatma iğnesi vermedi neden acaba yaa sizlere vermiş anladığım kadarıyla...

dırımcım bide o sümük gibi akıntı yumurta çatlayınca salgılanıyomuş diye duymuştum canım söylemek istedim...

benim yumurtam 2 taneydi 19 ve 22mm.doktor hemen orda çatlatma iğnesi yaptı.ertesi günde bende sağ kasığımda daha fazla ağrı oldu.yumurta çatladımı bilmiyorum tekrar çağırmadı.ama öyle akıntı falan gelmedi ki benim normalde zaten akıntım var.o bile azaldı.anlamadım ben şimdi çatlayınca akıntı mı gelmesi gerekiyodu.

bende bu klomen tedavisi nasıl bilmiyorıum kıslar ama cuma günü görecem ne nasıl olacağını

arego evet bende elazığdayım ve gitmediğim doktor kalmadı "elazığ hayat hastanesi nevres doğangül, özel vefa hastanesi hayrunisa, özel çapa kadındoğum merkezi kamil bey diğer hastanelerde gittim sadece nevres doğan pco olduğunu söyledi senin önerdiğin doktor kim canım kesin onuda tanırım

aregon nerde görev yapıyorsun şuan elazığdamısın yada elazığlımısın bende elazığda yaşıyorum

Evet canım Elazığlıyım ve Elazığ da yaşıyorum, sen de aslen Elazığlı mısın?

Ben 3 Aydir Hap+iğne Tedavisi Görüyorum.haplardan 2 Ay Ganophene 1 Ay Serophene Kullandim Zaten Bide Klomen Bu 3 Ilaç Yumurta Büyümesine Yardimci Oluyor.iğnenin Adida Prengly.ilaca 3.gün Başliyorum .5 Gün Sürüyo 4 Gün Sonrada Kontrole Gidiyorum Eğer Yumurta Istenen Büyüklüğe Geldiyse (17 Mm Ve Yukari Olmasi Gerekiyormuş.)iğne Vuruluyor.ilk Ay 16 Mm Oldu Iğne Vuruldum çatlatmak Için. 2.ay 18 Mm Oldu Gene Iğne Vuruldum.bu Ay 14 Mm De Kaldi.ama Gene Iğne Oldum Ve Doktorum Bu Ay Biraz Daha şansin Az Dedi.bunun üzerine Başka Bi Doktora Gittim.kendimce şüphelerim Vardi.mesala Yumurta Takibini Fazla Yapmiyordu Bide Iğneden Sonra çatladimi Diye Bakmiyordu.çünkü Tedavi Gören Bi Arkadaşim Vardi 2 Güne 1 Gidiyodu Doktora.neyse Diğer Doktorda Adetin 21.günü Progesteron Testi Yapti Normalde 3-5 Den Yukari Olmasi Gerekiyormuş.benim 0,48 Yani Yumurtlama Yok Gibi Bişey Ilaca Rağmen.ama Muayenede Yumurta Vardi Tam Anlayamadim Aslinda Doktorlada Telefonla Görüşmüştük.şimdi Adetin 2.günü Doktora Gidicem Bakalim Nasil Bi Tedavi Vericek.umarim Isteyen Herkesin Tez Zamanda Bebeği Olur.

evet aregon aslen elazığlıyım bende elazığda yaşıyorum gittiğim doktorları felan yazdım canım okumadın heralde önereceğin doktor kimdi söylermisin

Canim Kusura Bakma Doktor Isimlerini Yeni Gördüm, Ben Ufuk Tip Da Aygen Hanimda Ilk Doğumumu Yapmiştim, Ufuk Tip Inferlite Konusunda Bayaği Ileri Durumda Biliyorsundur, Son Düşüğümde Haftosonu Olmasi Itibariyle çağri Tipa Gitmek Zorunda Kalmiştim çiğdem Hanim Vardi çok Memnun Kaldim, Bir Dene Istersen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…