Klomen kullanıp hamile kalanlar ya da kullanmaya devam edenler

bende klomen pregnly aşılama oldum geçen ay ama olmadı eşimin sperm sayısı az biraz önce bişey okudum onu yazıcam

slm arkadaşlar bende klomen kullandım birde pregnl iyne vurundum 9 gün oldu şu an göğüs uçlarımda sızlama var acaba bir bilgisi olan varmı bana yardımcı olun lütffffffffffen

kimse yokmu ya lütfen birisi bana cevap yazsın neden bana cevap yazmıyorsunuz

klomenden dolayı benimde gögüslerimde sızı ağrı dokunamıyordum içindeki damarlar dışarıya çıkmıştı patlıycak gibydi klomen ve igneden dolayı endişelenme kasıkların belin ağrırı gögüslerin ağrır normal bunlar ilaçların etkisi

evet aynen öyle oldu şu an göğüs uçlarımda çok sızı var resmen çekiliyor

arada sancı girer gibi oluyor ilaçlardan sen 14. gün doğru sonucu alabilirsin ben klomen + pregnly + aşılama yaptırdım geçen ay ve aşılamadan 2 gün sonra kan testi idrar testi yaptırdım pozitif çıktı hergün idrar testi ve kan testi yaptırdım hep pozitif çıktı adetime 1 gün kala bile pozitif çıktı pregnly ignesinde bhcg yani gebelik hormonu o yüzden vucut bunu 14 günde atıyor önce test yapma adetini bekle adet günü olmazsan o gün test yap

seda sen bu ilaçlarden fayda gördünmü her hangi bir tedavi gördünmü

klomen kullandım çatşatma ignesi yaptırdım ve igneden sonra 36. saatte aşılama yapıldı ama maalesef olmadı hamile değilim hastalanamadım sonuç negatif ama hastalanamadığım için dr gittim yumurta çok büyüdüğü için çok geç çatlıyormış çatlamazsada kiste dönüşebiliyormuş ilaç verdi ilaçla adet oldum klomenin yan etkisi sende bunu çok dikkat et adetinden 2gün geçsin hastalanmazsan dr git

aşılama yapılırken her hangi bir sancı oluyormu eğer bu tedaviler etki etmezse banada aşılama yapılacak

duphaston bir hapmı dr neden verdi bunu sana kullanmadım ama merak ettim

progestron eksikliği için kullanılıyor.bana doktorum vermedi benim progestronum düşük başka forumlarda okudum pcos tedavisinde bu amaçla kullanılıyormuş

bende aşılama düşünüyordum fakat kardeşim bu ay yaptırdı olumlu sonuç alamadı

silasu canım benim senin bi sorunun yoq emin ol buna beraber dktora gittik neler olduğunu biliyorum korkmana veya endişelenmene gerek yoq allah bana nasip etti inş allah sanada nasip eder emin ol senin için hep dua edicem ama kendini sterese sokma tamam canım benim sen sadece kendine dikkat et yeter

seda sen hala tedaviye devam ediyormusun yoksa mutlu bir sonuç aldınmı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…