Klomen kullanıp hamile kalanlar ya da kullanmaya devam edenler

Anladım canım,
inşallah beklediğin gibi olur benim ilk olacak inşallah yani
daha hamile değilim ama 3 aydır deniyoruz bakalım...

inşallah senin olur ben daha önce bu duyguyu tattım her zaman dua ediyorum in herşeyin hayırlısı

teşekkürler canım inşallah istediğin bu sefer olur

kızlar bu gun doktora gıttım vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvveeeeeeeeeeeeeeeee hamıleyım hala ınanamıyorum:1hug:

eslemcim hadi gözün aydın çok sevindim ALLAH kucağınada almayı da nasip etsin kendine ve bebişe çok iyi bak

eslem nasılsın nasıl gidiyor hamilelik nasıl bir duygu hamilelik tabi tarifi varsa o güzel duygunun ALLAH isteyen herkese nasip eder inşallah

eslem nasılsın nasıl gidiyor hamilelik nasıl bir duygu hamilelik tabi tarifi varsa o güzel duygunun ALLAH isteyen herkese nasip eder inşallah

sagol canım ya ıyı gıdıyor sımdılık ınsallah allah herkese nasıp etsın :nazar:

canım benim ya üzülme bu kadar
ümidini kaybetme sakın hiçbirşey için geç değil...Aşılamayıda deneyin
olmazsa
tüp bebek yöntemini denersiniz sizde birtek ölümün çaresi yok demişler.

eslemcım hayırlı olsun kendıne dıkkatet canım bızede duaet canım

mrhba kızlar bende yei üye oldum pkosl uyum forumu başatan sonaokudumeslemcim hmilelik aşaman duyguların ve sonunda mutlu sonuç inan nerdeyse sen kadar sevindim okurken allah hepimize nasip eder inş ben de tedaviye yeni başladım ilk ay klomen kullandım adetin 5. günü başladım günde 2 tne toplam 5 gün sonr dr a gittim yumurta oluşmamış dedi 2. ay yine klomen bu sefer ünde 3. tne 10 gün verdi ama adet hala yok adetin 5. günü başlıcam ama hapı aldım kuzu kuzu bekliyor
adetim 2 hafta gecikti byle klomenle adeti geciken var mı 2 hafta çok uzun bir süre değil mi tekrar dr gitmeliyim bi de bu sabh heyecanla test yaptım sunuç negatiffff

mrhba kızlar bende yei üye oldum pkosl uyum forumu başatan sonaokudumeslemcim hmilelik aşaman duyguların ve sonunda mutlu sonuç inan nerdeyse sen kadar sevindim okurken allah hepimize nasip eder inş ben de tedaviye yeni başladım ilk ay klomen kullandım adetin 5. günü başladım günde 2 tne toplam 5 gün sonr dr a gittim yumurta oluşmamış dedi 2. ay yine klomen bu sefer ünde 3. tne 10 gün verdi ama adet hala yok adetin 5. günü başlıcam ama hapı aldım kuzu kuzu bekliyor
adetim 2 hafta gecikti byle klomenle adeti geciken var mı 2 hafta çok uzun bir süre değil mi tekrar dr gitmeliyim bi de bu sabh heyecanla test yaptım sunuç negatiffff

merhaba canım bende geçen ay klomen kullandım vekistim oldu kisten dolayıda 20gün gecikti olmazsan git bence söktürücü verir heralde

kist mi:KK43:(( o zaman vakit kybetmeden gitsem iyi olcak ben sabırsızlıkla adet göriim de ilacıtekrar kullanıım diye beklerken nurtopu gibi bi kist mi yapmışım boşuna değil o zaman kasıklarıma ara sıra bıçak saplanır gibi ağrılar geliyor pazartesi olmadı salı mutlaka gidicem fakelove canım sağol
senin sorun neydi ne zamandır hamiş istiyosun ben gençlik ten beri çekiyom adet düzensizliğini şöyle düzenli adet görenlere hep imrenmişimdir bizim kaderimiz mi ömür boyu hap kullanmak...

kist mi:KK43:(( o zaman vakit kybetmeden gitsem iyi olcak ben sabırsızlıkla adet göriim de ilacıtekrar kullanıım diye beklerken nurtopu gibi bi kist mi yapmışım boşuna değil o zaman kasıklarıma ara sıra bıçak saplanır gibi ağrılar geliyor pazartesi olmadı salı mutlaka gidicem fakelove canım sağol
senin sorun neydi ne zamandır hamiş istiyosun ben gençlik ten beri çekiyom adet düzensizliğini şöyle düzenli adet görenlere hep imrenmişimdir bizim kaderimiz mi ömür boyu hap kullanmak...

aynen kaderimiz bu ne yapalım senin yumurtan oluşmamıştı demi oluşmadıysa kistte olmamıştır şeker inşallah benim de kasıklarımda ağrı yaptı iğne batar gibi
yumurta yenmbelliği var 3 sene yakındır istiyorum

evet oluşmamış demişti doktor hatta seninle uğraşcaz herhalde dedi umutsuz vakayım sanırsam o yüzden bu ay dozu artırmıştı ama gel gör ki adet olmadan ilacı kullanamıyoz bende 1 yıldır uğraşıyoz bebek için önce farlutal denedik 8 ay kadar olmayınca ilk klomen deneyimimdi işte
bende de tembellik vrmış öyle ki ne tembellik hiç hap kullanmazsam 6 7 ay adet görmediğim olmuştu
bak şimdi daha meraklndım yarın işlerimi yoluna koyıım da gideyim bi doktorcuma

ne kadarlık evlisin arkadaşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş

2 buçuk yıl oldu zamanımız geldi yani:) bide çok uzatmk istemiyoruz bilseydim böyle zor olacağını evlilikten bu yana hiç korunmazdım belki arada yumurtladığım bir zamana denk getirebilirdik şimdi insan isteyince daha sabırsız oluyo valla ne varsa süeci hızlandırcak dr me sölicem uygulasın bana:)
sanırsam sonuçta yıllar sonra bile olsa bir pko lu hamile kalabiliyor imkansız deil sadece zor...
sizin evlilik ne kadar?

selam kızlar ben klomenı kullandıgım ılk ay hamıle kaldım sımdı 5 haftalık hamıleyım sankı hıc olmayacakmıs gıbı gelıyordu ama oldu emınımkı sızde bu duyguları yasıyorsunuz ama umıtsızlık cok kotu her zaman ıyı dusununkı hersey ıyı olsun hepınız hamıle kalırsınız ınsallah kendınızı strese sokmayın bebegınız bıraz nazlı olabılır ama sonunda olacak

eslemcim sende adet düzensizlikleri var mıydıyoksa dr sadece yumurtlama hızlansın diye mi klomen verdi bide klomeni kaç gün günde kaç tane kullanarak hamile kaldın
ayrıca sana şimdiden sorunsuz sağlıklı bir hamilelik diliyor eşini ve seni tebrik ediyorum:)

X