Klomen kullanıp hamile kalanlar ya da kullanmaya devam edenler

kızlar bana yardımcı olacak kımse yokmu lutfen yardımcı olun acıl

kızlar bana yardımcı olacak kımse yokmu lutfen yardımcı olun acıl

Silasucuğum onu doktoruna sor istersen; benim doktorum bu ilacı bana verdiğinde adetimin 5 günü başlamamı söyledi. Büyük ihtimal diğer arkadaşların doktorlarıda öyle söylemiştir. Bence o ilacı kafana göre kullanma. İnternette bu ilacı araştırırsan sadece doktor denetimi altında kullanman gerektiğini anlarsın. İnşallah hamile kalırsın canım.

Eslem yuce rabım gonlune gure versın ınsallah anne olursun ben ENZILANIN bahsettıgı gorumce sıyım ınsallah hepımız hamıs kalırız

canım bende bebış gıbı düşünüyorum sakın doktor demeden ılac kullanma ben adetımın 2.gunu basladım klomene 5 gun ıctımCADIARZU

bebıso tesekur ederım ama ben doktora gıtım bana klomen verdı ve adetın 5 gunu kulan dedı ve ben kulan madı ve esım ıstıyo cocuk benım ıcın cok erken ve doktora gıtıgımde rahım agzı yarası vardı ve yaktı ve o ay ıcınde yumurtalıklarım catladı ve klomen önerdı anlamadım neden klomen önerdı benı aydınlatırmısın lutfen canım yardımcı ol bana

eslem canım zaten doktor önerdı bana ben kulanmadım suan ıstanbulda olmadıgım ıcın kulanmadım yanı yıne bu ay hamıs kalmıyıcam canım ınsallah sızsız kalırsınız hamıs bızde severız

Klomeni dr bana yumurtalarım oluşsun diye verdi ve yumurtaların oluştuktan sonra eğer çatlamadıysa çatlatma iğnesi yapılıyor ve ilişkiye giiriyorsun hamile kalabilmek için. Ama sen daha bebek sahibi olmak istemiyorsan bence bunu eşinle konuşmalısın. Ben daha kendimi hazır hissetmiyorum biraz daha bekliyelim falan de yani. Birde bu ilacı doktorun değidiği tarihte içmediysen kendi kafana göre bir tarihte içme. İçmeye başlıycağın zaman doktorunla konuş. Bizde sana zaten doktorun vermedi demedik bu ilacı. Sadece doktorun verdiği tarihte içmediysen yine onun vericeği tarihte içmelisin demek istedik.

slm arkadaşlar.bende 5 aydır gonaphene kullanıyorum.klomen benzeri bi ilaç.geçem ay çok güzel 2 tane yumurta oluştu ama çatlamamış.ve bu ay kist olmuş çatlamayan yumurta.mecburan buay ara vermek zorunda kaldım.doğ.kont.hapı kullanıyorum şimdi kist kaybolsun diye.diğer ay yine gonaphene yi kullanıcam ve ilk defa çatlama iğnesi yaptırıcam.hiç ümidim yok ama napıyım.her yolu deniycez artık.allah hepinizin gönlüne göre versin inşallah.hamiş arkadaşlarıda kutluyorum.çok seviniyorum hamiş haberi okudukça

yok üzülmüyorum eslemcim hayırlısı olsun canım ne yapalım ALLAH hala nasip etmemiş demekki ama sana çok sevindim kendine ve bebişe çok dikkat et

eslem lütfen tüm gelişmelerinden haberdar et okudukça mutlu oluyorum ALLAH isteyen herkese bu mutluluğu nasip eder inşallah ben bu ay yine kullanıcam klomen hayırlısı bakalım inşallah bu ay olur benimde

merhaba kızlar nasılsınız bende burdayım nasıl sınız kızlar

bebıs tesekur ederım benı aydınlatıgın ıcın tavsıyenı dınlıyıcem kendıne ıyıbak canım

bende klomen kullanıcam reglimin 5. günündeyim ve 5 gün içicem.hergün 1 tane. dr tavsiyesi değil ama kendim kullanıcam. geçen ay dr bu şekilde tavsiye etmişti ve içmiştim ama regl oldum doktoruda bıraktım. kendim deniycem.

mutluyum bence yine bir doktora danışsaydın, doktor kontrolünde olursan yumurtlamanı takip ederler ona görede iğne önerirler yada daha farklı şeyler bu iş kendi başına yapılacak iş değil beni dinşersen doktora git

Mutluyum bende olweyse katılıyorum. Bu ilaç bi ağrı kesici değil umarım farkındasındır. Bu ilacı kafana göre kullandım diyelim farzetki yumurtalarında istenilen büyüklükte ve sağlıklı ama ya çatlamazsa o zamanda hamile kalamazsın. En azından doktor denetiminde olursan sana senin göremediklerini söyleyebilir. Hem bu kadar insan neden doktor denetiminde kullanıyor bu ilacı senin yaptığın doğru bişey mi bence bu konuyu biraz düşün....

:enbuyukkk:bende klomen kullanıyorum ama bakalım ne olacak bu 2.aşılama öcekinde klomen kullanmadım şimdi kullanıyorum bana 7 gün kullandırıyor doktor

Bende kullandım 2 ay adetimin 5.günü başlayıp 5 gün
boyunca,günde bir tane kullandım ama şimdilik bebek yerine
bir kist sahibi oldum.Çatlamayan yumurtalar kiste dönüyormuş
doktorum söyledi ve takibe aldı.

aysi ne zamndır istiyorsun bebek?
kaç yıllık evlisin,ve ilk bebeğinmi?

bugün 5.günüm sonrası ne olacak doktorum karar verecek.inşallah bu sefer tutar bana bu yaşta aşılama olan var mı sonuç alabiliyormu merak ediyorum

hayor 15 yaşında bir kızım var.bu 2. evliliğim daha 1 yıl oldu

canım inşallah sonuç alırsın hayırlısıyla.
ilk bebğinmi olacak?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…