KLOMEN KULLANANLAR YARDIMINIZ LAZIM

Benimkide uzaga taşıniyo allah nasip ederse yarım saatlik uzaklkta simdi benim oturdugum evden bakinca onn balkonu görünüyo gidince rahatlayacam

Peki kaç yıllk evlisiin merak ettim

Benimkide uzaga taşıniyo allah nasip ederse yarım saatlik uzaklkta simdi benim oturdugum evden bakinca onn balkonu görünüyo gidince rahatlayacam
Dünyaca rahatlamaya ihtiyacımız var ben taşınmadım köyde arsa işi vardi gittiler hamile kaldım geri geldiler Allah allah nasip ederse yukarıya taşıncak bi katcık. Ama ona da şükrediyorum

Dünyaca rahatlamaya ihtiyacımız var ben taşınmadım köyde arsa işi vardi gittiler hamile kaldım geri geldiler Allah allah nasip ederse yukarıya taşıncak bi katcık. Ama ona da şükrediyorum
Bende çok mutluyum bi kac aya gidecekler. Ahh bacım anlatsam roman olur neler neler yapti ama melek rolünü oynuyo

Canım ben yanlış yazdim galiba. Adetin 3. Günü sabah aksam icmeye başla ilaç zaten 5 günde biter hapın 5. Günü yani bittiği gün gel sana yumurtalık takibi yapıcaz dedi
Heh şimdi oldu tamam
Hadi bakalım hayırlısı olsun sende güzel haberler alırsın İnşallah

Bana bişey yapmadı benim sıkıtnında valla milyonda bir kendilerinden soğutuyolar işte
Hamilelerin duasi kabul olurmus. Hem benim icinde dua et banada allah bebek sevinci yaşatsn. Hemde kaynanam mümkünse dahada uzaga gidebilir onn icinde dua et

Hamilelerin duasi kabul olurmus. Hem benim icinde dua et banada allah bebek sevinci yaşatsn. Hemde kaynanam mümkünse dahada uzaga gidebilir onn icinde dua et
Ay rabbim sağlıklı evlat nasip etsin hayırlısıyla. İsteyen herkese inşaAllah kaç yıldır olmuyor kırılmazsanız merak ettim de. Kaynanan için de hiç şüphen olmasın bütün içtenliğimle

Ay rabbim sağlıklı evlat nasip etsin hayırlısıyla. İsteyen herkese inşaAllah kaç yıldır olmuyor kırılmazsanız merak ettim de. Kaynanan için de hiç şüphen olmasın bütün içtenliğimle
3 yıllık evligim evliligimin ilk yılı daha 1 sene dolmadan kimyasal gebelk yaşadm düşürdüm afedersiniz düşen beyaz et parcasinida gördm asla unutamam onu iki yil oldu kimyasal gebelik olali bidahada olmadi. Bıktm artk ugrasmaktan oluruna birakcam pazartesi kontrole gideyim onun haricindede vitamin ilaclari kullaniyorm

Kaç aylıkken düştü peki. Çok anlıyorum sizi benim eşimin ailesi de sürekli soruyolardı istemediğimi söylüyodum Allah niyetimi bildiği için şey yapmıyordum. En hayırlı zaman da olacaktır rabbime tam teslimiyet inşaAllah o en iyisini bilir. Bende mesela gebeyim 7 haftalık oldu ve hala kalp atışını duyamadım, korkuyorum. P.tesi Tekrar gidicem bakalım umarım sıkıntı çıkmaz siz de dua edin inşaAllah

Yani 3 haftalk flndi yanls hatirlamiyorsam. Tabikide dua ederim sizin icin bende pazartesi gideyim bidaha gitmem doktora yoruldum çünkü yıprandm

Allah sağlıklı sıhhatli evlatlar dünyaya getirmeyi nasip etsin inşallah ☺ geç döllenme vs olduysa kalp atışı da geç duyulur içini ferah tut.. Ben de 3 yıldır evliyim, ilk yıl bir düşüğüm oldu, 6 haftalıkken kalp atışını duyduk ama 9 haftalıkken kalbi durdu ve biz bunu 11 haftalıkken kanamalar başlayınca farkettik.. Onun için olanda da olmayanda da hayır vardır dedik ve tam teslim olduk.. Bebişinin sağlıklı haberlerini alirsin inşallah ☺

Güce ihtiyacınız var ama, pes etmeyin özele mi gidiyorsunuz devlete mi, hangi şehirdesiniz belki doktor önerebilirim?
İlk ozele gittim çok pahali muayene ucreti fln. Sonra devlete gittim klomen icin. Cunku ozeldeki doktorum önermisti. Bidahada gitmem kontrolden sonra kafam dolu vücudum yorgun bursada yasiyorum.

Kalp atışının durma sebebi var mı, yani ne bileyim ilacın yan etkisi yeme içme yoksa allahtan mı? Kalbi durdu peki sizin hiç vücutta reaksiyon oluşmadı anlamadınız mı. Sizi zehirleme falan olmadı inşaAllah. Çok çok teşekkür ederim aminn inşaAllah

Hyr hicbisey olmadi. Doktorum sadece kimyasal gebelik dedi. Sonra düştü zaten sadece allahtan olan bisey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…