KLOMEN KULLANANLAR YARDIMINIZ LAZIM

bilginhome35

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2019
84
-5
26
Arkadaşlar 3 yıllık evliyim 26 yaşındaym 3 sene once bir kere kimyasal gebelik yaşadm sonra gebelik olmadi hem ozelde hem devlette kontrollerim yapıldı. Eşimdede bendede sorun yok sorunumuz stresmiş oyle dedi doktor neyse bu ay klomene başlatti doktorum, hapın bittigi 5. Gün gel yumurtalık takibi yapılcak dedi. Bilmediğim için soruyorum yumurtalık takibi nasıl yapılıyor bilgilendirirseniz sevinirim

Belirli araliklarla doktora gidiyosun. İlk gidişinde kaç yumurta olduğu ve kaç mm olduğunu ogrenirsin. Kaçı sagda kaçı solda vs. Sonra doktor gelisimlerini takip eder kaç taneyse. Atıyorum 4 gün sonra gel der gidersiniz ne kadar büyüdüğüne yada kacinin buyudugune bakar. 18 mm üstüne geldiğinde ortalama belki catlatma ignesi verir belki vermez şu zaman içerisinde ilişkiye girin der. Sonra adet zamanını bekleyip test yaparsiniz

Merhaba canım. Yumurtanın kalitesini bide büyüklüğünü takip edecek. 18_20 cm ulaşınca çatlatma iğnesi yapacak. Sonra ilişki günü veeiyor. Ay haline kadar bekletecek. Benim tedavim 3 kere de bu şekilde oldu.
Yu

Kafam o kdr karıştı ki en son üye olup burdaki üyelerden bilgi almak istedim. Teşekkürler bilgilendirme için

O igneden korkuyorm azıck. Belkide gerek kalmaz igneye bilemiyorm. Ozeldeki doktorum zaten kimyasal gebelik yasamissin tüplerde sorun yok sadece klomen vericem baska biseye gerek yok senn sorunun stres dedi. Pahali oldugu icin bir daha gidemedm devletteki doktorda tuplern tıkalidir dedi ve devletteki doktor vajinal ultrason bile yapmiyo her doktorun dedigi bir olmuyo ayyy kafam karışti. Ben stresten uzak dursam stres benden uzak durmuyo

Merhaba
Bende ekim ayında ilk kez klomen kullandım adetin 5. Günü sabah akşam 1er tane içtim ama benim doktorum ilaç biter bitmez 2. Günü yanıma geliyorsun dedi ve gittim yumurtan çok güzel gelişmiş hadi iğneni al gel vuralım dedi iğnemi vurundum ve ilişki günü önerdi uyguladık geçen hafta cuma günü hamile olduğumu öğrendim
Ama bugün keseyi görmeye gittim çok küçüktü daha minnacık cuma günü gel keseyi görürüz dedi.
Bana seni ilaç bittikten 5 gün sonra gel demesi garibime gitti zaten bu ilaçlar sayesinde yumurtalar hızlı büyüyor o zamana kadar vakit geçmiş olur gibime geldi emin misin 5. Gün gel dediğine yoksa adetin 5. Günü mü içmeye başla dedi.

Stres etkin ve aklının alamayacagi kadar etkin.
Tüpler açık kapalı öngörüsü yapıldığına göre rahim filmi çekilmemiş. Onun çekilmesi gerekli. Belki rahimde perde var belki tüplerin biri açık biri kapalı belki tikaniklik var. Yani hersey olabilir. Onun dışında nerden muayene edildiginin pek önemi yok doktor yumurtayı gorebiliyosa sorun değil. Ha bide o ignelerden korkma derim. Hele cat iğnesinde hiiic bi sey yok. Neler yaşadık yaşıyoruz ahh ahh

Canım ben yanlış yazdim galiba. Adetin 3. Günü sabah aksam icmeye başla ilaç zaten 5 günde biter hapın 5. Günü yani bittiği gün gel sana yumurtalık takibi yapıcaz dedi

Evet insanın başına gelince herşeyi yaşıyoruz malesef ama ozeldeki doktorum çok ilgili ve çok guzel muayene etti. Ama devlette oyle degil ister istemez kafam karıştı ve güvenemiyorm artk.

O kadar zor bir sene geçirdim ki panik atak hastası bile oldum neler neler yani. Güç bela ayakta kaldım. Vardr herseyn bir zamanı hersey insanoglu için

Evet insanın başına gelince herşeyi yaşıyoruz malesef ama ozeldeki doktorum çok ilgili ve çok guzel muayene etti. Ama devlette oyle degil ister istemez kafam karıştı ve güvenemiyorm artk.
Ayni doktor devlette iken somurtkan özele geçtiğinde ballı çörek olduğunu çok şahit oldum. Onlar genelde hastaya değil paraya bakiyo.

Ayni doktor devlette iken somurtkan özele geçtiğinde ballı çörek olduğunu çok şahit oldum. Onlar genelde hastaya değil paraya bakiyo.
Evet çok dogru. Ama bu ozeldeki doktor iyice kontrol etti o çok korktum vajinal ultrasonu ve jinekolojik masayada çıkardi parani boşyere harcama filmlik hicbirseyn yok kimyasal gebelik yaşamıssn düşen et parcasinida görmüssn o yuzden klomen kullanacaksn baska bir seye gerek yok zamana birak dedi.

O kadar zor bir sene geçirdim ki panik atak hastası bile oldum neler neler yani. Güç bela ayakta kaldım. Vardr herseyn bir zamanı hersey insanoglu için
Psikolojik olarak yaşadığın şeyleri atlatmanda fayda var. Gerçekten mümkün mertebe stresi azaltman gerek. Tek değil esinde. Bende de ağır depresyon geçmişi ansiyete panik atak sinir krizler.. neler neler oldu. Stres bitsin hepsi biter. Bide d vit kullanmanda fayda var

Bu yoldan geçmiş her kadın bilir ki rahim filmi önemli..

Zaten demir eksikligi ve d vitamini eksikligim çıkti yuksek oranda ilaçlarimi aldim kullanmaya basladim. Birazda hipertroid cikti onun icinde kontrol altindaym. Dediginz gibi stres bitince hepsi biter

Vit eksikliği özellikle d vit çok çok gerekli. Hem annenin psikolojisi hem gebeliği kolaylastirmasi hem oluşan gebelikte bebeğin sağlıklı gelişimi için.

Ben de kullandım klomen. 2 3 kere kullandım kullandım ama kullandım kullandım çatlatma iğnesi verdi başka bi ilaç da hapta vermedi. En sonunda bana ilaç kullanırken hamile kalma olasılığın %25 ilaçlar bittikten sonra 3 Ay içerisinde hamile kalma olasılığın %75 dedi. 3 Ay bekledim olmadı başka doktora gittim o bi hap verdi ve Allah bir sonra o vesileyle oldu şuan 7 haftalık gebeyim. Rabbim gönlünüzden geçeni nasip etsin inşaAllah

Yaa ciddi misin çok sevindim allah sağ sağlim kucağınıza aldirmayi nasip etsin. Peki doktorun hangi hapı verdide hamile kaldın. Pazartesi kontrole gidecegim sorarm doktoruma

Yaa ciddi misin çok sevindim allah sağ sağlim kucağınıza aldirmayi nasip etsin. Peki doktorun hangi hapı verdide hamile kaldın. Pazartesi kontrole gidecegim sorarm doktoruma
Elleacnelle ilacın adı. Ama ben kimyasal gebelik falan yaşamadım. Polikistik over vardı ama ben artık ümidimi kaybetmiştim dedim heralde tüp bebek şart olucak bana. Hiç beklemediğimiz anda gelse, eminim siz de de hayırlı zaman da olacaktır i. Stres kesinlikle bence de kayınvalidemlerle yaşıyodık köye gittiler hamile kaldım siz düşünün nası rahatladıysam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…