Klomen kullananlar gelin birlikte bekleyelim ♥️

Canım estrofem dediğin ne bilmiyorum kusura bakma. Bir de klomen kullanınca yumurta takibi yaptınız mı kaç yumurta oluşmuştu
Estrofem östrojen hormonu rahim duvarının kalınlaşması bebeğin tutunabilmesi için gerekiyormuş benim rahim duvarım ince olduğu için verdi doktorum yumurta takibi yapıldı 2 tane bir sağda solda 18mm ve 19mm yumurtam vardı çatlatma iğnesi oldum ama tutmadı maalesef şimdi tekrardan aynı tedaviyi uyguluyor doktorum bugün kontrole gittim adetimden sonraki 12.günüm ama ilaca rağmen yumurtaların olgunlaşmamış geç büyüyor dedi doktorum pazartesi tekrar kontrole çağırdı

klomen bittikten sonra gittiğin muayenede yumurtaların ne kadar büyüyüp büyümediğine bakacaklar kaçtane yumurtan var bunlara bakılır sonra gerekli görülürse catlatma iğnesi verilir. doktor sana iğne saati ve gününü söyler. muhakkak o saatte yap iğneni.... ve sana ilişki günleri belirleyecek sonra da adeti bekleyeceksin.... tedavi işleyişi genelde böyle oluyor canım....
Bende letu kullandım doktorum iğne vermedi ilişki önerdi 14 gün sonra gebelik testi yap dedi

X