Klomen kullananlar gelin birlikte bekleyelim ♥️

İlk defa iğne kullanıyorum 14 gün sayılıyor yine çatlama üzerinden. 25 Ağustos herhalde. Senin yumurtana bakılacak benim hamile olup olmadığım belli olacak
bundan önce de kullanmış mıydın klomen? Kendisi çatlamadı diye mi bu ay vurdu dr? Bir de iğneyi evde kendimiz yapamaz mıyız dr vurmazsa da ben olmak istiyorum da

bundan önce de kullanmış mıydın klomen? Kendisi çatlamadı diye mi bu ay vurdu dr? Bir de iğneyi evde kendimiz yapamaz mıyız dr vurmazsa da ben olmak istiyorum da
Daha önce hiç kullanmadım klomende iğnede bu ay ilk defa. Belki beklesek kendi çatlardı ama biz bu ay böyle denemek istedik doktorla ortak karar gibi bişeydi. Bana iğneyi al hemen yap dedi aldım evde hemen eşim yaptı Ben evde kendim yaptım iğneyi ama doktor gerek duymazsa vermez belki

Kızlar kasıklarımda bir şeyler oluyor böyle doluluk var gibi sancı var gibi tanımlayamıyorum şişkinlik var gibi. Bugün yumurtlama akıntım gelmeye başladı belirtilerim var hadi hayırlısı olsun inşallah

maşallah canımm inşallah yumurtlamıssındır bebisin hemencecik tutunur bende daha belirti sıfır olsa da anlamam herhalde bugün bitti klomenim perşembe gideceğim inşallah

Merhaba bende klomen kullandım bu akşam bitti . Aşılama tedavisi nasıl uygulanıyor ? Bir de hangi evrede acaba ? Teşekkür ederim şimdiden
Aşılama âdet olunca 2. gün başlanıyor ultrasonda yumurtaların durumuna bakıyor aşağıdan sonra gonalf iğneleri veriyor dozunu onlar ayarlıyor senin durumuna göre her gün karnindan yapıyorsun iğneleri bir hafta sonra kontrole çağırıyor ultrasonda yumurtaların durumuna bakıyor gelişmişse çatlatma iğnesi veriyor onun da saatını sana söylüyor bize gece 2. 30 da dedi karından vuruyorsun sonra aradan 36 saat geçince aşılamaya gidiyorsun tabi bununda saatini doktor söylüyor çünkü eşinden önce sperm alıyorlar yıkama işlemi yapılır yani en güçlü spermleri ayırıp ince bir kanül yardımıyla sana aşağıdan veriyorlar yarım saat dinlendirip gönderiyor bu kadar

Hiç bilmiyorum ki canım ye dediler iki tane yedim daha yemiyim öyleyse. İncir havuç kürü varmış içsem fayda olur mu acaba biliyor musun?
Canım ye ama ayarında ye çok tüketirsen süt hormonunu artırıyor yani prolaktin değerini. O kürü duydum faydalı olduğunu söylüyorlar ama çok bilgim yok kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…