Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

kuzum herşeyin bi vakti zamanı var. kalbin ck temiz allahm yardmcn olsn. hamileym bende. rabbim isteyen herkese nasip etsin

Sağol canım, Allahım tamamına erdirsin sağlıklı sıhhatli doğmasını nasip etsin bebişine inşallah. Darısı bizlere artık...

Envoyé de mon iPhone à l'aide de Kadınlar Kulübü

Sağol canım, Allahım tamamına erdirsin sağlıklı sıhhatli doğmasını nasip etsin bebişine inşallah. Darısı bizlere artık...

Envoyé de mon iPhone à l'aide de Kadınlar Kulübü

saol kuzum darısı inşallah sana ve diger bekleyen herkese olsun.

olmadı zaten o saatte bugün eşim öğleden sonra evde oluyo onu değerlendircez artık inşallah kasık ağrılarım var hafif

çatlıyordur o zaman canım. hayırlısı olsun. olacağı varsa her türlü oluyor zaten. çokta kasmamak, stres yapmamak gerekli. geçen burada bir yazıda okudum. bayanın birisi ilk adet tarihinden 58 gün sonra hamile olduğunu öğrenmiş. hatta dr söktürücü falan vermiş içmemiş. meğerse yumurtası adet gününde çatlamış ve sonradan döllenmiş. nasip kısmet işte. Rabbim ne zaman nasip ederse. beklicez şekerim :)

canım çok teşekkürler cevap için ama ben anlamıyorumki,
adetime daha 9 gun var benim belim 3 gundur ağrıyo . hiç böyle birşey yaşamadım..:44::KK53:

inşallah agrılarn hayra işartr canım. az daha sabret ve drek kan testi yaptr drm. ben bu idrar testlrne inanmyrm hç nednse.

inşallah agrılarn hayra işartr canım. az daha sabret ve drek kan testi yaptr drm. ben bu idrar testlrne inanmyrm hç nednse.

bende dün idrar testi yaptım negatif çıktı. dün çatlama iğnesinden sonra ki 14. gündü. umarım yanlış çıkmıştır. şu an beklemedeyim. 1-2 güne adet olmazsam kan testi vericem. benimde ara ara belime ve kasıklarımda ağrı oluyor.

bende dün idrar testi yaptım negatif çıktı. dün çatlama iğnesinden sonra ki 14. gündü. umarım yanlış çıkmıştır. şu an beklemedeyim. 1-2 güne adet olmazsam kan testi vericem. benimde ara ara belime ve kasıklarımda ağrı oluyor.

ins agrlarn bebişe işarettr. bn aşılamadn 10 gn sonra hergün halnde dvm edyo adt agrısı çekyrm. daha adtme vr ve sonç poztf oldu. allahm gönlne gre versn.

haklısın tatlım inşallah dediğin gibidirde bende burdan hber veririm. bu arada bugun biraz akıntım oldu:KK52: :KK52: hayırlısı Allahtan iyi dileklerin içinde çok teşekkür ederim sanaaaaa:KK3:

ins agrlarn bebişe işarettr. bn aşılamadn 10 gn sonra hergün halnde dvm edyo adt agrısı çekyrm. daha adtme vr ve sonç poztf oldu. allahm gönlne gre versn.

Amin canim. İnşaallah öyledir. Sanada hayirli olsun Rabbim saglicakla kucagina almayi nasip etsin. Darisi basimiza olsun.

Kuzum hoşgeldin hiç pas vermiyorsun ha üzülme canım benim ama sana tavsiyem önce aşılama dene. Hemen tüp bebeğe geçme. Bak sadece bizim topikte 3 kişi aşılama ile hamile kaldı. Forumda sa bir sürü var. Sıkma canını olacağına ınan.
kuzummmm seni görmedim ki ondan dolayı yoksa hepinizi cok cok cok özledim :) canımm bulunduğum ilde aşılamada yapan r yok böyle bir ahrumiyet yerindeyiz :KK43: oyüzden aşılama için gidip geleceğime uğraşcağıma ki tutma ihtimalide düşük oluyor biliyorsun ondan tüp bebeği daha uygun gördüm bende doktorumda aşılama tutmaz uğraşma dedi...ne bileyimm işte bulunduğum ilde aşılama olsa inan hiç durmıcam yarın yaptırıcam ama yok işte :KK43:
Canım nasılsınnnn bende bu ay eğer hamile kalamaz isem aşıla yapılıcak bir daha ki aya bencede bir aşılamayı dene derim tüp bebekten önce
aşılama için öncesinde rahim filmi istiyolar diye biliyorum kuzumm inş aşılaman tutar ikizlerin olur inş :)))
evet canım hamileyim allah razı olsun darisi istyn herkesin basına inşallah.

canımmm hayırlıolsun bebişinnnn :)

Insallah ewrakcum ya hayrlsi ankara anatolia tup bebek merkzini arastr derim

Eylulum hayrli olsn cnm asilama ile mi seninkde
bebişimmmm malatya ve kayseriyiaraştırıyorum açıkçası..malatyada Denizhan beyi ününü cok duydumm birde kayseride acıbadem var ondan da Turgut beyi araştırıyorum hayırlısı bakalım canımm benimm...öncesinde bi aşılama denesemmi diyorum burda yapan yer yok işte olsa 1 dk durıcam denicem :KK43:
evet aşılama ile canım allahıma hamdolsun. saol allah razı olsun.

canımmm sizdeki problem neydi aşılama için? bizde aşılama tutmazuğraşma dedi doktorum :KK43:

bebişimmmm malatya ve kayseriyiaraştırıyorum açıkçası..malatyada Denizhan beyi ününü cok duydumm birde kayseride acıbadem var ondan da Turgut beyi araştırıyorum hayırlısı bakalım canımm benimm...öncesinde bi aşılama denesemmi diyorum burda yapan yer yok işte olsa 1 dk durıcam denicem :KK43:

canımmm sizdeki problem neydi aşılama için? bizde aşılama tutmazuğraşma dedi doktorum :KK43:

saol canım allah razı olsun. ben pco lym yumurtam gelsmyodu bu nednle bebism olmamştı.

haklısın tatlım inşallah dediğin gibidirde bende burdan hber veririm. bu arada bugun biraz akıntım oldu:KK52: :KK52: hayırlısı Allahtan iyi dileklerin içinde çok teşekkür ederim sanaaaaa:KK3:

inş güzel haberlr alrsn canım rica ederm.

Amin canim. İnşaallah öyledir. Sanada hayirli olsun Rabbim saglicakla kucagina almayi nasip etsin. Darisi basimiza olsun.[/QUOTE

amin canım allah razı olsun. allahım isteyen herkese nasip etsin.

X