Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

ayyyy eylulnazzzz cok yasa sen ... bende tam su asilamayi sorucaktim topikte .. unutmusum senin asilama yaptirdigini :KK1: demek kendini kasarsan aciyor kasmassan daha iyi diyorsun ... ben bu ay igne oldum ya eger tutmazsa 27 sinde daha ust bir profta randevum var .. ona direk asilama yapalim dicem .. korkuyordum ama :KK16:

hç korkma canım inan muayene gbi. ben ilknde nasl bi işlm oldugunu blmyordm o nednle çk kastm ve ck agrm oldu. ama ikncide ck rahttm ve hç anlamadm. hm kasarsn skntı oluyo spermleri verirkn. doktor bna bu defa herşy daha iyiydi kasmdn kndni dedi.

Merhaba Arivercim seni tekrar gördüğüme sevindim. Ne durumdasın ? Var mı bi gelişme ?

Envoyé de mon iPhone à l'aide de Kadınlar Kulübü
TEŞEKKÜR ederim canim. Dün kan tahlili yaptım değerim 4.59 çıktı doktorum ne var ne yok dedi.persembeye randevu verdi o zaman kesinlesecek sonuç
insallah yükselir degerin canım. yarın bi daha yaptr varsa gebelik yüksek çıkacaktır 2 gnde katlnyo dgrler. ayy ck stresli bi bkleyiş bu. allahım yardmcn olsn.

Çok sağol canım inşallah

TEŞEKKÜR ederim canim. Dün kan tahlili yaptım değerim 4.59 çıktı doktorum ne var ne yok dedi.persembeye randevu verdi o zaman kesinlesecek sonuçh

Ay inşallah bu ay olur hadi bakalım iyi haberlerini bekliyoruz, ben de bu hafta içi adet olmam lazım, günüm geciktirse Dr 1hafta/10 gün bekle öyle gel dedi eğer hamile olursan kese belli olana kadar bekle dedi daha önce gelmeme gerek yok dedi. Bu yüzden ben de bekliyorum işte...

Ya bu arada sen ikinci mesaj cevapladın ya, o da benim hesabımdan gönderildi ama ben yazmadım, 2/3 kez oldu benim hesaptan başkalarına mesaj yazılıyor bu kim anlamadım bi türlü !!

zaten bu bekleyiş dglmi bizi böyle zorlyn. çk zorlu bi dönemmiş allahım kimseye aratmsn istyn herkese nasip etsn yavrularını. kan tahlili yapsam belli olur artk ama yapamyrm bi tek buna hazs dglim.

Ay en kısa zamanda yaptır lütfen kendine niye bu eziyeti çektiriyorsun canım...? Olmayacaksa daha fazla umutlanmazsın en azından biliyo musun ? Ama pozitif düşünelim, bu ay sen, Ariver, Zozitos, bekleyen tüm arkadaşlar veeen Ben, beklediğimiz sonuçları alacağız İNŞALLAH !!! :-)

Canimmmmm :KK16: walla napiyimmm dusunmemek icin kendimi oyalayip duruyorum .. igneden sonra bugun 12. gunum ama test falan yapmak istemiyorum yaniltici olabiliyormus beklicem sonuna kadar varsa zaten var ... sadece 3-4 gundur beyaz kremsi bir akinti var birde kendime gore daha fazla acikiyorum ama psikolojikte olabilir diyorum .. iste bende boyle ... :KK1: sen naptinnn iyi misin kuzucummmm

İğneden 12 gün sonra belli oluyor muymuş ??? Ben de mi test alsam ki ??? Vallah ben de akıntı var aynen dediğin gibi, ayrıca gazım çok, ve sabah hiç yapmadığım şeyi yaptım = tek başıma kahvaltı !!! Ya ciddi depresyona gireceğindendir, ya da Rabbim bu ay bebiş nasip etti... Bu arada göğüs ağrılarım devam ediyor 😮😁😉

İğneden 12 gün sonra belli oluyor muymuş ??? Ben de mi test alsam ki ??? Vallah ben de akıntı var aynen dediğin gibi, ayrıca gazım çok, ve sabah hiç yapmadığım şeyi yaptım = tek başıma kahvaltı !!! Ya ciddi depresyona gireceğindendir, ya da Rabbim bu ay bebiş nasip etti... Bu arada göğüs ağrılarım devam ediyor 😮😁😉

iNSALLAH MAPRINCESSE :KK16: BENDE AYNIYIM AMA NEBILIYIM UMITLENIPTE HAYAL KIRIKLIGINA UGRAMAKTAN KORKUYORUMMM BEKLICEZ ARTIK CARESI YOKKKKK :KK14:

Evet aynen öyle ablacım. Bi senedir her ay aynı hayal kırıklığı yaşıyorum, dilim yandı artık, ümitlenirsen bile korkuyorum...

Benim yumurtlama günüm bitti arkadaşlar hic bir agrim sizin veya belirti yok.ama beya akintim devam ediyor sizce neden olabilir

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Sanirim doktor ikinci sikta haklıydı. Düşük oluyo sanırım kahverengi lekelenme oldu ve belim kopacak gibi ağrıyor başım da aynı şekilde.

Sanirim doktor ikinci sikta haklıydı. Düşük oluyo sanırım kahverengi lekelenme oldu ve belim kopacak gibi ağrıyor başım da aynı şekilde.

Progestan veya benzeri bi ilac kullaniyormuydun canim

Sent from my GT-S5830i using Kadınlar Kulübü mobile app

Yok canım doktoru aradım ama al kullan demedi

İsyan mesela ilk iliskiden itibaren 15 gun heralde tam olarak bilemiyorum duphaston kullanmisti bi kac kisiden daha duymustum bu tur ilaclar rahimi kalinlastiriyormus ve dusuge engel oluyormus

İsyan mesela ilk iliskiden itibaren 15 gun heralde tam olarak bilemiyorum duphaston kullanmisti bi kac kisiden daha duymustum bu tur ilaclar rahimi kalinlastiriyormus ve dusuge engel oluyormus

Ben de duydum canım ama doktorun vermesi gerekiyor

Bende klomenle birlikte estrofem kullandım doktor rahim duvarımın ince olduğunu döllenme olsa bile tutunamayacığını söyledi rahıim duvarının kalınlaşması için verdi. Klomen kullanmaya başlayalı 5 ay oldu benim polikistik over var buna bağlı olarakda yumurtalıklarım tembel :KK50:estrofemin bir sürü yan etkisi olduğunu okumuştum bende doktoruma sordum uzun kullanımlarda ortaya çıkan yan etkiler onlar endişe etmene gerek yok dedi klomenle ilk ayda hamile kalan arkadaş vardı sanırım burda tam olarak hatırlayamıyorum çok aktif giremiyorum inşallah rabbim hepimizin gönlüne göre verir :KK34:

İnşallah herşey gönlümüze göre olur :KK43: çok zor işlermiş bunlar...sanki her istediğinde hemen olucakmış gibiydi..ben de sizlerle süreci paylaşıcm ki sizlere de bir ışık olsun...çünkü ne olup bittiğini tam olarak bu sitede öğrendim diyebilirim.doktor doğru dürüst bir açıklama yapma gereksinimi bile bulmuyor..

Ay en kısa zamanda yaptır lütfen kendine niye bu eziyeti çektiriyorsun canım...? Olmayacaksa daha fazla umutlanmazsın en azından biliyo musun ? Ama pozitif düşünelim, bu ay sen, Ariver, Zozitos, bekleyen tüm arkadaşlar veeen Ben, beklediğimiz sonuçları alacağız İNŞALLAH !!! :-)

yok umutlanmıyorum zaten. yaptrmk istmyrm beklym dyorm böyle daha iim aslnda cesartm yk. hep negatf göre göre aman beklym dyorm. inş canım güzel sonuclar alr beklyn herks. allahım yüzümüzü güldrr ins.

yok umutlanmıyorum zaten. yaptrmk istmyrm beklym dyorm böyle daha iim aslnda cesartm yk. hep negatf göre göre aman beklym dyorm. inş canım güzel sonuclar alr beklyn herks. allahım yüzümüzü güldrr ins.
Ben adet oldum ;-( 😪😪😪😪😪😪
Kan geldi biraz önce, dün akşamdan beri karnım ağrıyordu biraz, niye tutmuyor anlamıyorum ya anlamıyorum bi türlü, bu ay çok umutlanmıştım ben, çok kötüyüm vallah, eşime nasıl açıklarım ben bunu !!!

hç korkma canım inan muayene gbi. ben ilknde nasl bi işlm oldugunu blmyordm o nednle çk kastm ve ck agrm oldu. ama ikncide ck rahttm ve hç anlamadm. hm kasarsn skntı oluyo spermleri verirkn. doktor bna bu defa herşy daha iyiydi kasmdn kndni dedi.

Ablacım olmadı olmadı bu ay da olmadı !!! 😪😪😪 kan geldi karnım da ağrıyor, çok kötüyüm moralim çok bozuldu 😪😪😪

Ben adet oldum ;-( 😪😪😪😪😪😪
Kan geldi biraz önce, dün akşamdan beri karnım ağrıyordu biraz, niye tutmuyor anlamıyorum ya anlamıyorum bi türlü, bu ay çok umutlanmıştım ben, çok kötüyüm vallah, eşime nasıl açıklarım ben bunu !!!

Uzulme canm benim . Herşeyin allahtan olduğunu bil çok heves ediyoruz seni anlıyorum her ay ben hamileyim demeyi bekliyorum eşime şöyle süpriz yaparim böyle soylerim diyorum ama yine hayal kırıklığı rabbim kabul etmeyecegi duayı hayal bile ettirmezmiş ne zaman cocugumuz olur bilmiyorum ama rabbim gönlümuzden geçeni hakkımiz da hayırlı eylesin

X