Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

neyi sıcak tutuyormuş ve amanı neymiş onunn hemen aliim:))) aynen canm zor oldu eşimin yemekten önce ilacını hazırlıyorum gece yatarken havuç suyunu hazırıyorum bide benm çıktı yemekten 10 dk önce soğan kür bide eziyetli bişe aman dedim bıraktım allahtan kist gözükmedi ultrasonda bakarken ondan korkmuştum ben..

beli sıcak tutuyomuş :KK1::KK1: alalım anacımm ne duyuyosak yapıyozz bari başımıza bişey gelmese :KK9::KK9: kızz bu ay hemenm başla soğan kürünee yapcaz birlikte arkasınada incir kürü yapcazzz aynı anda hamişşşş kalcazzzzzz göbüş büyütcezzz inşşş ahada böyleee :KK49::KK49:hemen başlaaaa:KK1: :KK16::KK16:

beli sıcak tutuyomuş :KK1::KK1: alalım anacımm ne duyuyosak yapıyozz bari başımıza bişey gelmese :KK9::KK9: kızz bu ay hemenm başla soğan kürünee yapcaz birlikte arkasınada incir kürü yapcazzz aynı anda hamişşşş kalcazzzzzz göbüş büyütcezzz inşşş ahada böyleee :KK49::KK49:hemen başlaaaa:KK1: :KK16::KK16:

tamam kuzum gaza getirdin başlıyorum bu akşam tekrar:))) kuzum ya bu yakının beli sıcak tutmasındaki amacı ne peki anlayamadımda :/ hamile mi kaldırıyomuş hahahahhah:))))))

tamam kuzum gaza getirdin başlıyorum bu akşam tekrar:))) kuzum ya bu yakının beli sıcak tutmasındaki amacı ne peki anlayamadımda :/ hamile mi kaldırıyomuş hahahahhah:))))))

hahahahhaaaa ahhh nerdeeeeeeeeeeee keşke hamile kaldırsaaa :KK1::KK1: sıcak tutması önemliymiş işte tam araştırmadım bende isyan yapmıştı. işte ben böylre gaza getiririm kendimde cok fena gaz geldimmmm inş hamiş olcaz bu ayyy hadi bakalımmmm kuzummm :KK1::KK1: canımcım çıktım ben servis kaccak cok öptmmmmmm :KK16::KK16:

orası neresi ki oraya tayin isteyelim biz en iyisi burda herşey pahalıı :KK1::KK1:

benimde felaket gidiyooo :KK1::KK1:

daha ilk ay değilmiydi klomende.niye hmeen aşılama yapcakki onu anlamadımm canımmm.aşılamadansa tüp bebeği daha cok öneriyorlar aşılamada bu oran düşük ama tip bebekte daha yüksekmiş hayırlısı be kuzummm :KK16:

Canim kirikkale diye bi sehir bilmem duydunmu ankaraya yakin bn tayinmzn ciktgnda ankaranin bi ilcesi diye dusunmustm :-)

hahahahhaaaa ahhh nerdeeeeeeeeeeee keşke hamile kaldırsaaa :KK1::KK1: sıcak tutması önemliymiş işte tam araştırmadım bende isyan yapmıştı. işte ben böylre gaza getiririm kendimde cok fena gaz geldimmmm inş hamiş olcaz bu ayyy hadi bakalımmmm kuzummm :KK1::KK1: canımcım çıktım ben servis kaccak cok öptmmmmmm :KK16::KK16:

tammm kuzummm :KK16::KK16: alalım o zamannn gelsinn bebişlerrrrrr

selam kızlar ne yaparsınız kım var kım yok bakıım ıyı hayırlı haber var mı bugun ınsallah :)

Arkadaşlar Merhaba hani diyordum ya agrm var diye bugun dayanmdm dktruma gtdm ama bnm agrm sag taraftydii yumurtamda sol daymis ama dktr bna ctlms demedi sadece herşey yolunda dedi bnde catlamismi dedigimde bana sıvısı icinde daha dedibu catlamamis ddemek digmi :-:-)':-)-:-)':-)-(

canım yakıyı bende kullansam olurmu şimdi daha klomenin 2 günündeyimde

kullan ozturk 3 gune bır yenı yakı yapıstır ... Basla hıc vakıt kaybetme bende adetımın 3.gunu bıttı
hemen yapıstırdım halen de yapısık 3 gune bır degıstırıyorum o kadar... Bak kac yıldır arkadasım
ugrastı 42 yasında .. Artık bırakmıstı 6-7 aydır ... Bır bel fıtıgı agrısı yakı yapıstırmasına sebep
oldu ... Onda da bır hayır varmıs demek kı :KK49: Buna vesıle oldu ...:KK76:

kullan ozturk 3 gune bır yenı yakı yapıstır ... Basla hıc vakıt kaybetme bende adetımın 3.gunu bıttı
hemen yapıstırdım halen de yapısık 3 gune bır degıstırıyorum o kadar... Bak kac yıldır arkadasım
ugrastı 42 yasında .. Artık bırakmıstı 6-7 aydır ... Bır bel fıtıgı agrısı yakı yapıstırmasına sebep

bende aldım kızlar yakı adetim bitti bugün yapıstırıcam 2 gün tuttarım sonra yensini alırım:KK16::KK16::KK16:insallah fayda eder hepimize:21:

cnm ben adetin 8. gnünddeyim yakı yı hangi günyapıştırmak gerekiyor

Arkadaşlar Merhaba hani diyordum ya agrm var diye bugun dayanmdm dktruma gtdm ama bnm agrm sag taraftydii yumurtamda sol daymis ama dktr bna ctlms demedi sadece herşey yolunda dedi bnde catlamismi dedigimde bana sıvısı icinde daha dedibu catlamamis ddemek digmi :-:-)':-)-:-)':-)-(

canım sen çatlama iğnesi olmamıştın sanki demi?benim de ağrım yumurtaya göre ters taraftaydı.bunda bi problem yok.çatlamamış demiş galiba ben öyle anladım.valla ben de bi türlü çatlayamayanlardanım.üstelik doktorum da uzak biraz hemen gidemiyorum.keşke içerde de gözüm olsa görsem dicem:KK1:kaçıncı günündesin?yumurtanın büyüklüğü ne kadar söylemedi mi?

canım sen çatlama iğnesi olmamıştın sanki demi?benim de ağrım yumurtaya göre ters taraftaydı.bunda bi problem yok.çatlamamış demiş galiba ben öyle anladım.valla ben de bi türlü çatlayamayanlardanım.üstelik doktorum da uzak biraz hemen gidemiyorum.keşke içerde de gözüm olsa görsem dicem:KK1:kaçıncı günündesin?yumurtanın büyüklüğü ne kadar söylemedi mi?

Canim bugun son kntrolumde yani gecen hfta bktgnda adet btmnde 18mm dedi ve hala bekliyorum

UĞURLU LİSTEMİZ :nazar:
İSİM
YAŞBAT
SONUÇ
İsyan123275 Mart 2014 2013Klomen ilk denemede HAMİŞŞ :KK49:
Evrakcu257 Mart 2014Klomen beklemede
Ariver2126 şubat 2014Klomenle ilk deneme
Ozturk0624belirsizKlomen beklemede
Dennizkabugu307 Mart 2014Klomen+çatlatma iğnesi
Zozitos381 Mart 2014Klomenle ikinci deneme
13nisa28 9Mart 2014Klomenle ilk deneme
incitanemmm224 nisan 2014Klomenle ilk deneme
femiray2715 mart 2014Klomenle ilk deneme
BenimAskPastam297 nisan 2014Klomenle ikinci deneme
zeynn217 nisan 2014Klomenle ilk deneme
zeyneppmehmett2223 Mart 2014Aşılama
Sevi872615 mart 2014Klomenle ilk deneme
Crnugur235 nisan 2014Klomenle ikinci deneme
Londonelizabet2722 Mart 2014Klomenle ilk deneme

Ekledim kızlar eksik varsa yazın bana.. geçmiş çok uzun bakamıyorum :KK54: :KK54: :KK54:

olabılır :) arkadaşım[/QUOTE
Hocanın adını yazmayayım zaten biliyorsun,işinde ehli biri.Ama özel olmasına rağmen hasta sayısı normalinden çok çoookk fazla,dediğin sorun bence bundan dolayı kaynaklanıyor.Benim ilk aşılamamdı ve tutmadı. Zaten ilkinde tutma olasılığı pek yokmuş. Şu an başka bir sağlık sorunum var, onu hallettikten sonra (tahminen yaza kadar) ikinci deneme için yine aynı doktora gitmeyi düşünüyorum. Tutmazsa şayet bu kez doktor değişikliği yapacağım.

Arkadaşlar valla ben bu ay umidi kesiyorum cunku bugün doktorum yumurtann sıvısı hala icerde dedi bende dedim ki durmak yok hergün çocuk calismasina dewam derkn esimden gelen bir yelefon is saatlernn degstgni syledii ve nisan ayna kadar brlkte olamcz en sn dn brlkte olduk maleseffff bu ay bebiss yookkkkk onmzdeki ayyy tekrar klomen kullanılacakk offff yaaa cok kotuyum

X