Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

kızlar klomeni günde kac tane içiyosunuz.bide ovulasyontesti aldım onu nasıl yapıyorsunuz kızlar.lütfen bilgi verin

Cnm bn adetin 3 gunu kullanmya basladm gunde 3 tane 5 gun kullandm snra ignemi oldum sonra asilama yaprtrdm dun adetimn 14 gunu de owulasyn testi yaptm pozitif cikti simdi yine yaptm pozitif cikti

Kizlar yarin igneden sonraki 12.gunum test yaptirsammi diye dusunuyorum bi gideyim diyorum bi vazgeciyorum bekleyeyim diyorum. Boyle herseyi bilerek beklemek ne kadar zormus yaaa.

Cnm bn adetin 3 gunu kullanmya basladm gunde 3 tane 5 gun kullandm snra ignemi oldum sonra asilama yaprtrdm dun adetimn 14 gunu de owulasyn testi yaptm pozitif cikti simdi yine yaptm pozitif cikti

canımtestin içinde 5 tane var bu 5 günlükmü ben adetimin 14.günü baslayacagım ama bu 5 tane yinemi almam lazım bitince kac günde bir test yatın canım

benimde 3 günüm bugünn korkuyorum kist olmuştu diye nestimde negatifff :KK50: inş kist yoktur bende yaa yoksa doğum konrol hapı veriyomuş eritmek içinn..şmdi onun korkusu sardı yarın doktoruma gitcem olmazsamm

bana vermedi canım yaaaa benim yumurtam cokmuş ama çünkü progesteronum 55 cıktı yumurtlamam cok iyi olmuş ama bebiş olmamış herşeyin hayırlısı..koruyorum kiste dönüşmüş olmasın hiç ağrımsızım yok bu kırmızılar gelecek gibi görünmüyor testimde negaitff :26::26:

kızlar yorumlarınız için teşekkür ediyorum.çarşamba doktora gideceğim bakalım yumuşlar çatlamışmı ne olmuş :2::2::2::2::2:

mrh arkadaşlar öncelikle allah herkese kolaylık versın bende adet olmayı beklıyorum 6gun geçti adet olunca dr gıtçem tedavı başlayacaktı benımde yumurtlama sorunum varmış yeni öğrendim hayırlısı ne dıyelım :KK43:
Canım merhaba,mesajını yeni okuyabildim. Sitede yorum sayım az olduğu için özel mesaj gönderme hakkım yokmuş. İstersen buradan yazabilirim

Kizlar yarin igneden sonraki 12.gunum test yaptirsammi diye dusunuyorum bi gideyim diyorum bi vazgeciyorum bekleyeyim diyorum. Boyle herseyi bilerek beklemek ne kadar zormus yaaa.

canım 3 - 4 gün daha bekle derim. iğneden sonra 14 - 15 gün sonra çıkar diyolar genelde. biraz sabret ve sonra inş güzel haberler verr.

mrh arkadaşlar öncelikle allah herkese kolaylık versın bende adet olmayı beklıyorum 6gun geçti adet olunca dr gıtçem tedavı başlayacaktı benımde yumurtlama sorunum varmış yeni öğrendim hayırlısı ne dıyelım :KK43:

slm canım yumurtlama sorunu varmıs derken yumurtamı buyumuyormus yumurta tembellıgımı varmıs daha derın bı acıklama yapmadı mı doktorun ?

kızlar yorumlarınız için teşekkür ediyorum.çarşamba doktora gideceğim bakalım yumuşlar çatlamışmı ne olmuş :2::2::2::2::2:

yumurtanın catlayıp catlamadıgını doktor nasıl anlıyo canım. bende gecen salı catlatma ıgnesı oldum doktorum haftaya pazartesı salı kontrole gel dedı bende ne ıcın dıye sormadım şimdi merak ediyorum acaba neyı kontrol edecek bı fıkrın car mı canım? senin doktorun ıgneden sonra mı cagırdı kontrole ?

X