Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

canım ya bende kullanıyorum soğan kürü benimde hiç akıntım yok nerdeyse. kürden önce daha çok olurdu ancak şimdi yok sayılır. acaba bende bi terslik oldu düşünmeye başladım. ancak çok kasık ağrım var sağ tarafımda batıyo resmen bi şişlik var sanki.

Ayni canim benmde öyle ama dedigim gibi hic agri olmadi simdiye kadr..bekleyip görecez bakalim insallah hayirli sonuclar aliriZ..

amiiiiin günaydın yoksa rahim flimi çekinecek bidahaki aya korkuyorum

slm cnm bende senin gibi onumuzdeki aya rahim filmi cektirecem bende cok korkuyorum ben normalde bu adet bitiminde olacaktim ama iptal edildi.simdiye kurtulmustum beklemek daha kotu ama herseyde bi hayir vardir diyorum ins rahim filmine gerek kalmadan bebislerimiz gelir.

slm cnm bende senin gibi onumuzdeki aya rahim filmi cektirecem bende cok korkuyorum ben normalde bu adet bitiminde olacaktim ama iptal edildi.simdiye kurtulmustum beklemek daha kotu ama herseyde bi hayir vardir diyorum ins rahim filmine gerek kalmadan bebislerimiz gelir.

inŞALLAH CANIM bir mucize olur hamile kalırız:)

Adet gununmu cnm yoksa gunun gectimi,ama hamilelik belirtiside adetle ayniymis ins seninki hamileliktendir.

ay inşallah.... hiç deişik bir belirti yok yada ben wücudumu dinleyemiyorum bilmiyorum sadece adet olucak gibi karnım ağrıyo....

neden iptal edildi peki doktor söyledimi sana ben kürtaj olduğumu söyleyince doktor rrahim filmi dedi önce sonra ultrasyonda bakınca iyi durumda görünüyo önce klomen tedawisi başlayalım ozaman dedi

ben klomen kullandım. 3.de gebelik oluştu.ama 12.haftada kalbi durduğu için sonlandı. üstünden 2 yıl geçti. pko olduğum için onunla ilgili ilaç kullanıyorum. dr.mu değiştirmek istiyorum. bana anadolu yakasında hastalarıyla ilgilenen bir dr tavsiyeniz var mı acaba ?

Canım öncelikle çok geçmiş olsun. Rabbim kısa zamanda yüzümüzü güldürsün inşallah. Ben anadolu yakasında kadıköy kızıltoprakta sante tıp merkezi var orda meltem hanım var tavsiye ederim. Çok tatlı bir bayan çokta ilgili bi araştır istersen canım.

merhaba cnm nasılsın sen benden bigün önce olmuştun çatlatma iğnesini sende çok agrı falan oldu mu ben sadece hafif kasık agrısı yaşadm çarşamba iğnemi olmuştum inş. hayırlısı olur cnm herkes için

mrb canım benım ılk gn belım agrıdı bı an.ertesı gun ozellıkler sol tarafımda buyuyen yumos orda agrı oldu bole sıslık gıbı gaz sancısı gıbı acayp bısıler sonra o sumuksu bı sıvı dıyorarya ertesın gun mu ne o geldı sımdı o kadr cok agrı yok. amin canm ınsallah hepimiz için hyırlısı

bende sizin gibiyim canım klomen verdi bu ay eğer olmazsa bende rahim filmi çektiricem cumartesi inşallah hasta olmam da rahim filmine gerek kalmaz geçmiş olsun kızlar inşallah Rabbim hepimizin gönlüne gönlüne göre verr

Ben 2 klomene başladım:KK43: bu ay olmadı geçen ay malesef sen naptın

Hadi hayirlisi ozturk :KK66: uzme kendini sakin .... bak bende 2.sine basladim.. ve beraberinde ates olcmeyi de ogrendim
bugun Sabah itibariyle yumurtlamam basladi 37.1 cikti atesim .. halbuki cuma cumartesi ve pazar hep 36.4 idi..
bunu da takip edebilirsin.. Iliskiye girerken yaki da yapmayi unutma emiiiii kuzucukkkk :KK8:

Kalicaz kizlar hep beraberrrrr bakin bazi arkadaslarimiz kaldilar ... Allah sonuna kadar devam ettirmek
ve kucagimiza almak nasip etsin .. Kalmakta mesele degilde Rabbim hayirlisini versin diyelim... :KK16:

Ayrica kanal filiminden sonra hamile kalma olasiligi daha cok artiyorrrrrrrrrrr :KK30::KK30: ona goreeee gunlerinize
dikkat edin :KK9::KK9:

Arkadaşlar Tunaydn onceki yazilarimdan da belki okumussunuzdur ben 5 gun klomen kullandm ve yumurtam 18mm olmus gun aşırı iliskide bulunduk ama dun gece benim sag kasigimda acayip bi agri vardii bunnn nedeni ne acaba artk adet gunum gelene kadar omu boyle sumu boyle delircem

Hadi hayirlisi ozturk :KK66: uzme kendini sakin .... bak bende 2.sine basladim.. ve beraberinde ates olcmeyi de ogrendim
bugun Sabah itibariyle yumurtlamam basladi 37.1 cikti atesim .. halbuki cuma cumartesi ve pazar hep 36.4 idi..
bunu da takip edebilirsin.. Iliskiye girerken yaki da yapmayi unutma emiiiii kuzucukkkk :KK8:

Kalicaz kizlar hep beraberrrrr bakin bazi arkadaslarimiz kaldilar ... Allah sonuna kadar devam ettirmek
ve kucagimiza almak nasip etsin .. Kalmakta mesele degilde Rabbim hayirlisini versin diyelim... :KK16:

Ayrica kanal filiminden sonra hamile kalma olasiligi daha cok artiyorrrrrrrrrrr :KK30::KK30: ona goreeee gunlerinize

cümlemize inşallah

Sana katılıyorum arkadaşım rabbim hayırlısı yla kalmayi kismet etsin kaldiktan sonrada bebegimizi saglkla kucagmza almayi nasip etsin

Canim ben bir önceki ay adet gecikmesi yasadum 4 gün sonra geldi çok umutlandim ama olmamisti..sonra biri bana dediki normalde adeti düzenli olanlar eğer gecikme yaşarsarahim hamilelige hhazırlanmış AMS tutmsmis bir sonraki ay hamile kalma sansi yüksekolur ddemişti ve ole oldu..inş seninde iledir...
canım geldi benimkiler öğlennn korkuyorudum ya biliyordum bebek olmadığını içim rahatladı cok şükür çarşamba günü gitcem doktorumaa inş yenidöngüm bebişimi getirir ve soğan kürüne başlıyorum :KK16::KK16:
günaydın herkese :) arkadaşalr bugun adet oldum ilk çatlatma iğnem hüsran oldu sonucu hayırlısı çarşamba dr yolu gözuktu ne dıyelım kısmet var demek kş vakti zamanı bir sure gırmeyecem arkadaşalar çünku buraya gırdıkçe çok düşünüp kendı kendımı yemeye başladım oluruna bırakmak en ıyısı kendınıze ıyı bakın hayırlıs haberler tekrar görüşürüz inşallahh
bende oldum canım gecikme yaptı hayırlısı kuzummm ne zaman gelmek istersen biz burdayızz :KK16::KK16:
Yok canim bendede aksine hic olmadi.sanirim bi rahatsizligin olursa akinti oluyormus.bende ayni sizler gibi klomen +catlatma ignesi vuruldum sonra sogana basladim ne bi kasik agrisi ne de bi akinti hicbisey yok bu iyi mi kötümu bilmiyorum :) sabirla bekliyorum bakalim daha bitmedi benm kür..
akıntı cok oluyormuş diye duymuştum canımm
yapmadı benim tam gününde geldi doktorlar şaşıyorlar bende kist varken bile normal oluyordum bizede dedi gün aşırı beraberlik dedi soğan kürüde mi yapamıyacam
2 kür birarada yapamıyosun cabnım sadece 1 kür yapabilirsin...
Canım klomen bende 3 gün ileri attı cok geçikme yapmadı ama aşırı derecede adet oldum ben hiç bukadar cok olmazdım canım
bende oldum sonunda kiatten korkuyodum hayırlısı kuzummm ağrım var:KK50:
canım ya bende kullanıyorum soğan kürü benimde hiç akıntım yok nerdeyse. kürden önce daha çok olurdu ancak şimdi yok sayılır. acaba bende bi terslik oldu düşünmeye başladım. ancak çok kasık ağrım var sağ tarafımda batıyo resmen bi şişlik var sanki.
saracoğlu sitesindede cok akıntı geldiğini farkedeceksiniz faln demiş ondan dedim ılık içiyosunuz dimi taadı kötü mü??
canım kist değildir korkma sen. zaten gittiğinde yumurtan çatlamış demiş doktor gelişen başka bi yumurta olsaydı söylerdi. çok düşündüğün için gelmiyo canım. rahat ol gelecektir inş ve yeni tedavine başlıcaksın allahın izniyle. ama ben yinede kan testi yaptır idrara güvenme derim.
yok yok kist değilmiş cok şükür ki :KK1: aynen tedaviye devammmmmmmmmmmm bebişşş gelenee kadar :KK16:
canım inan koktuğun kadar değil bende çok korkuyrdm. ama şöyle söylm ben istanbuldayım burada bi merkez önerdiler ve ağrısız oluyo dediler oaraya gttim ve gerçekten çok az bi ağrı oldu. bende anestezi alayım dedm inn hiç gerk yokmuş. bir de benm bi arkadaşm devlette çektrdi oda benm gibi çok az ağrıyo korkulacak kadar değil demişti. ben 6-7 ay içinde 3 kere anestezi aldm amelytlar nednyle bu nedenle adetim çok gecikti almak istememştm.
nasıl bi ağrı ki muayenedeki gibi bişey mi :18::18: korkuyommmmmm:18:
Bende çektirdim ama anestezi ile ben töbe dayanamazdım walla kalktıgımda herşey bitmişti
bende korkuyom yaaa :18::18:

X