Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

test yaptım negatif...bu aydan iyice umudumu kestim artık inş gelecek aya bebişim benimle olur.kırmızıları bekliyrummm herşeyin hayırlısı....

senin adına üzüldüm canım ama üzme bu kadar kendini hakkında hayırlısı en azından bidahaki aya umudun olacak çok iyi degerlendir bende adet oldugumda kötüydüm şimdi düzeldim ve daha güçlüyüm bu ayı daha iyi degerlendirmek istiyorum

senin adına üzüldüm canım ama üzme bu kadar kendini hakkında hayırlısı en azından bidahaki aya umudun olacak çok iyi degerlendir bende adet oldugumda kötüydüm şimdi düzeldim ve daha güçlüyüm bu ayı daha iyi degerlendirmek istiyorum

yok canımm durgunluk var ama cok üzülmedim sabah hayırlısı ile diye demekki Rabbim c.c. böyle uygun görmüş. her ay dahada yaklaşıyoruz bebişimizee inş gelecek aya hamiş oluruz bebişlerimiz bizimle olur :KK16::KK16::KK16:

yok canımm durgunluk var ama cok üzülmedim sabah hayırlısı ile diye demekki Rabbim c.c. böyle uygun görmüş. her ay dahada yaklaşıyoruz bebişimizee inş gelecek aya hamiş oluruz bebişlerimiz bizimle olur :KK16::KK16::KK16:

evet canım yapacak bişey yok elden gelmez rabbim ne zaman uygun görürse inşllh dualarım sizinle $girl_tender.gif

günaydınn canım arkadaşlarımm :)) nasılsınız? eğer bu ay kırmızıları görurseniz bı daha klomen çatlatma iğnesi düşünüyomusunuz?ben bır turlu karar veremedım DR DA BİŞEY DEMEDİ :KK43:

canım çatlatma iğnesi vermezse bile havuç suyu için kesinnn... yaşasınn havuç suyuuu :nazar::nazar::nazar:

kız hayırr mercimekkk oo mercimekk...fırına mercimeği verdikk öle olduuu:KK9::KK9:
heheh doğru yaa kızzz :KK1::KK1::KK1: mercimek pişiyooo büyüoo şuannn doğduğunda yemeye doyamazsınız mercimeği :KK9::KK9:
günaydınn canım arkadaşlarımm :)) nasılsınız? eğer bu ay kırmızıları görurseniz bı daha klomen çatlatma iğnesi düşünüyomusunuz?ben bır turlu karar veremedım DR DA BİŞEY DEMEDİ :KK43:
günaydınn canımm o doktoruna kalmış bişey eğerki yumurtların çatlıyorsa kendliğinden neden iğne isticeksin ki ?
Günaydııınnnnnnn kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr nasılsınızzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::KK1::KK1:

günaydınn kuzummmmmmm bende haberler kötü negatif cıktı :KK47::KK47:

evet canım havuç incir suyu :KK43:( bugun ruyamda adet olmuştum çok uzuluyordum dr arayıp randeu istiyordum :KK43:( baya yıprattık galıba ruhumuzu

kız vallahi yıpratıyoruz ister istemez bende sabah namazından sonra gördüm negatifi tekrar uyuduğumda otobüsü kacırıyodumm bir türlü binemiyordum ne yaptıysamm buna yordum vallahi bende psikoloji ahanda böyle oldu :KK53::KK53::KK53:

X